Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 προβλημα με patch

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ShamanPower4




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : karditsa
Φύλλο : Άντρας

προβλημα με patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: προβλημα με patch   προβλημα με patch EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 10:20 am

παιδια εχω προβλημα...οταν παταω εκκινηση patch μου γραφει σφαλμα και ετσι δεν μπορω να μπω στο game.τι προβλημα υπαρχει??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




προβλημα με patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με patch   προβλημα με patch EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 10:21 am

Μήπως έχεις άλλο client του metin ανοιχτό?
Το gr πχ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ShamanPower4




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : karditsa
Φύλλο : Άντρας

προβλημα με patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με patch   προβλημα με patch EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 10:23 am

οχι κανενα... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
8ODORIS45




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012

προβλημα με patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με patch   προβλημα με patch EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 10:44 am

Λοιπόν φιλε μου επειδη και εμενα μου δημιουργουσε αυτο το προβλημα εμαθα κατι απο τον ξαδερφο μου που 3ερει απο υπολογιστες και μου ειπε πως κατα 100%δεν κατεβαστηκε σωστα το παιχνιδι διεγραψε το και ξανακατεβασετω και αμα σου το ξανακανει γραψε μου στο game κατα της 3αυριο το μεσημερι με λενε μεσα στο game:xXxMAGIKxXx


Περιμενω νέαααα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ShamanPower4




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : karditsa
Φύλλο : Άντρας

προβλημα με patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με patch   προβλημα με patch EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 10:46 am

το εκανα και αυτο ρε φιλε και περιμενα αρκετες ωρες να κατεβει αλλα και παλι τπτ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




προβλημα με patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με patch   προβλημα με patch EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 11:08 am

Αν μπορείς γράψε ακριβώς τι σφάλμα σου γράφει ώστε όταν το δει κάποιος να ξέρει περί τίνος πρόκειται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




προβλημα με patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με patch   προβλημα με patch EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 11:11 am

Αυτό ακριβώς θα έλεγα... αν δεν μας πεις τι σφάλμα σου εμφανίζει δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε. :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ShamanPower4




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : karditsa
Φύλλο : Άντρας

προβλημα με patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με patch   προβλημα με patch EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 11:18 am

οταν παταω εκκινηση patch μου βγαζει ενα παραθυρο που γραφε:η λιστα αρχειων ειναι ακυρη 1 απο 143 λαθη.Η ενημερωση ακυρωνεται.Ο patcher θα προσπαθησει ν ξεκινησει τον client χωρις ενημερωση.Αυτο μπορει να οδηγησει σε σφαλματα.και μολις παταω οκ μ γραφει:παρακαλουμε επικοινωνιστε με τον διαχειριστη αν το προβλημα επιμενει.PatchlistError4_msg=Περιεχομενα
αυτο μ γραφει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

προβλημα με patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με patch   προβλημα με patch EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 12:50 pm

φίλε αν εκείνη την ώρα είχες ένα παράθυρο ανοιχττό όπου πάτησες εκκίνηση και προσπαθούσες να ανοίξεις ακόμη ένα με την εκκίνηση patch αυτό σου βγάζει,κι εμένα το ίδιο κάνει αν το κάνω αυτό. :thumpdump:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ShamanPower4




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : karditsa
Φύλλο : Άντρας

προβλημα με patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με patch   προβλημα με patch EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 11:39 pm

οχι ρε.κατευ8ειαν ανοιγω το παιχνιδι και παταω εκκινηση patch.ενα παρα8υρο εχω με το game.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eRRoRNine

eRRoRNine


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Shaman
Φύλλο : Άντρας

προβλημα με patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με patch   προβλημα με patch EmptyΤρι Απρ 17, 2012 2:03 pm

το ιδιο προβλημα εχω και εγω πλσσ πιτε τι να κανουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

προβλημα με patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με patch   προβλημα με patch EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:19 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

προβλημα με patch Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
προβλημα με patch
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Προβλημα patch
» Πρόβλημα με το Patch
» Πρόβλημα Patch
» προβλημα με το patch
» Προβλημα με το Reventon New Patch

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: