Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.

Πήγαινε κάτω 
+23
Πετρος
TRELARAS
Valvoline
χαχαχαχαχα
[MOD]Psycho
[Admin]Alyx
fast.
GoddessIrida
Man0liC
Cyclops
ℛenato
JENNYLEE(real)
QueenOfKiss
Im a Ninja
ANTEGEIA1
SuraTank
MrRedOrDead7
ANbOom11
herkules
Angelina Lovex
Joklor
SteliosGR
Armagedon
27 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:05 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Αξιότιμη διαχειριστική ομάδα.

- Σας μιλώ εκ μέρους όλων των μελών του φόρουμ. Δεν γνωρίζουμε και ούτε θέλουμε να ξέρουμε τι συζητάτε στο περιβάλλον σας και τι αποφάσεις παίρνεται, αλλά ο,τι και να αποφασίζεται εμείς το δεχόμαστε γιατί πρώτα απ' όλα σας σεβόμαστε. Ξέρουμε όμως, ότι τρία μέλοι έφυγαν άδικα και άσκοπα.
- Αρχικά, θέλουμε να μας σεβαστείτε γιατί δεν είμαι εγώ αλλά ούτε αυτός αλλά ΕΜΕΙΣ που ζητάμε κάτι, που μπορεί και να απαιτούμε να έρθουνε πίσω. Όπως εσείς δεν μπορείτε την αδικία και έχετε βγάλει κανόνες και πρέπει να τους τηρούμε, έτσι και μείς δεν μπορούμε την αδικία. Μπορεί να μην έχουμε δικούς μας κανόνες και ούτε πρόκειτε να αποκτήσουμε απλά έχουμε και εμείς δικαίωμα, σαν άνθρωποι που είμαστε, να έχουμε την ελευθερία λόγου και να φερόμαστε δημοκρατικά χωρίς όμως να προκαλούμε σύγχηση. Οι περισσότεροι μπορεί να μην ξέρουν τον λόγο για τον οποίο έφυγαν ή ακόμα (να το πούμε λαϊκιστης) τους πέταξαν έξω και το τονίζω μπορεί να μην ξέρουν τον λόγο, δεν σημαίνει κάτι. Σημασία έχει ότι το ξέρουν οι λίγοι. Όλοι ξέρουμε όμως οτι διώχτηκαν άδικα.
- Είμαστε μια κοινωνία εδώ μέσα που για να λειτουργήσει σωστά πρέπει να υπάρχει επικοινωνία. Η επικοινωνία σαν άνθρωποι έμπειροι που είστε πρέπει να γνωρίζεται τον όρο αυτόν και είναι σίγουρο ότι το έχετε βιώσει. Από εσάς σε αυτόν τον κλάδο ζητάμε να επικοινωνήσετε μαζί μας και να μας σεβαστείτε χωρίς ειρωνία και χωρίς θυμό γιατί όπως ξέρουμε όλοι ο θυμός δεν είναι καλός σύμβουλος, αλλά με ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ και ΥΠΕΥΘΗΝΟΤΗΤΑ σαν υπεύθυνη άνθρωποι που είστε. Διώξατε 3 μέλοι χωρίς να μας λογαριάσετε. Είμαστε ή δεν είμαστε μιά κοινότητα? Είστε η Δ.Ο (διαχειριστική ομάδα) που ενδιαφέρεται για εμάς? Με αυτό που έγινε μας δείχνετε ότι είμαστε σαν σκουπίδια σε έναν κάδο και δεν μας προσέχει κάνεις. Θα ήταν καλύτερα να παίρναμε την απόφαση όλοι μαζί. Ήταν 3 άνθρωποι που μας είχαν ψυχολογίσει και ξέρανε για εμάς και πάνω απ' όλα έκαναν πολύ καλά την δουλειά τους. Γενικά μιλώντας, δεν είναι ωραίο να σε καβαλάνε, αλλά ούτε να γονατίζεις μπροστά σε μια ψευδαίσθηση. Γιατί στο τέλος χτυπάς το κεφάλι σου μετανιώνοντας για αυτό που έκανες.
- Συνοψίζοντας, δεν ζητάμε τίποτα από εσάς, δεν ζητάμε να αντικατασταθούν οι νέοι, στο μέλλον, GM αλλά να τους φέρεται πίσω στην ίδια θέση, στην θέση που τους αξίζει. Είμαστε μια ομάδα. τώρα θα δείξουμε πόσο αγαπάμε τον συνανθρωπό μας. Έχουμε νικήσει τόσους "πολέμους" στην ζωή μας, θέλουμε να νικήσουμε και αυτόν. Πρωτού απαντήσετε Δ.Ο σκεφτείτε καλά αυτά που αναφέραμε παραπάνω. Δεν θα δεχτούμε τα σχόλια "έπρεπε να γίνει" ή "δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα" ή "έκαναν λάθος και δεν το αξίζουν". Όλοι αξίζουμε μια δεύτερη ευκαιρία. ΜΠΟΡΕΙΤΕ να τους φέρετε πίσω αλλά μπορεί να μην θέλετε. Γενικά αναφερόμενοι, η δυπροσωπία είναι το χειρότερο πράγμα. Άμα δείχνεις τον πραγματικό σου εαυτό, παίρνεις και έπαινο. Στην ζωή σας έχετε συγχωρήσει λάθοι που ίσως έχουν στοιχήσει όλη σας την ζωή. Είναι απάνθρωπο και ανήκουστο να μην συγχωρείτε λάθοι που στην ουσία είναι πολύ μικρά.

Σας ευχαριστούμε που μας ακούσατε.


---------------------------------------------------------------------------

Πρόκειται να παγώσει το φόρουμ και για να γίνει αυτό θα ενωθούμε. Μπορεί να σημαίνει για σας "ε, θα απαλαγούμε από την πολύ δουλειά". Για μας όμως είναι αγώνας για τα αγαπημένα μας πρόσωπα.

ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑ ΘΕΜΑΤΑ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΗ ΑΝΑΓΚΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΤΕ ΕΔΩ:
https://www.facebook.com/pages/Reventon-Metin2/339533606065892

ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΕΡΓΙΑ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η' ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΙΕΣ. ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΕΙΣΤΕ Ε Λ Ε Υ Θ Ε ΡΟ Ι ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΟΒΑΣΤΕ.

ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΤΕ ΜΑΣ.

Η ΑΠΕΡΓΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Οrigami στις Πεμ Μαρ 22, 2012 4:19 am, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 2:53 pm

Από την στιγμή που μας έδωσες απάντηση δεν υπάρχει λόγος να συνεχιστεί κάτι. Ευχαριστούμε πολύ. Αλλά το θέμα σε παρακαλώ πολύ να μην κλειδώσει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Valvoline

Valvoline


Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : athens
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 3:12 pm

ΡΕ Origami ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ,ΤΙ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ????ΠΟΥ ΩΦΕΛΕΙ?? Ο ΣΕΡΒΕΡ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΛΥΧ...ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΞΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ.ΗΡΘΕΣ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΥΘΥΝΗ.!ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΑΣΕ ΤΟΥΣ GM ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝΕ,ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΑΜΑΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΦΥΓΑΝ ΑΔΙΚΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TRELARAS




Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 05/03/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:09 pm

ΦΙΛΕ ORIGAMI ΜΕ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΑ .ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΜ Η ΑΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΡΥΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΥΜΕΤΕΧΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ .ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ ΑΠΕΧΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ GAME .
ΑΛΥΧ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΕΓΡΑΨΕΣ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΟΙ ΓΜ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΗ ΟΡΕΞΗ .ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ .ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΚΑΤΑΤΟΧΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝ 16 ΩΡΕΣ ΤΝ ΜΕΡΑ ΟΝ .ΔΥΣΚΟΛΟ .
ΕΠΕΙΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ (ΣΕΒΟΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ) .ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΦΟΡΟΥΜ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ THREAD ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ .ΕΚΙ ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΙΚΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑΣ ΠΑΙΧΤΡΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ .ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΥΤΗ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΣΕ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΙΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΕΙ ΤΟΥΣ ΓΜ .ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΤΟΜΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Η ΚΟΠΕΚΑ ΑΥΤΗ ΕΓΙΝΕ ΓΜ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΧΩΡΙΣ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ TGM ΟΠΩΣ Ο CYCLOPS KAI H INAZUMA(ΓΙΑ ΤΟΝ BASILISK ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΩΣ ΗΤΑΝ ΓΜ ΕΙΔΗ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ).ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗΝ ΕΓΙΝΕ ΓΜ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΔΙΚΙΑ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ CYCLOPS KAI THΣ INAZUMA .ΜΕ ΠΟΙΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΜ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΥΤΗ ?ΜΗΠΟΣ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ?Η ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΙΚΑΝΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ ΤΟ ΑΞΙΟΜΑ ΤΟΥ ΤΓΜ ΚΑΘΟΣ ΟΠΩΣ ΦΕΝΕΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΓΜ ΑΔΙΚΑ ΧΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΜ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ TGM.
AYTA AΠΟ ΜΕΝΑ .ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΑΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ .PsYxAKiAs ΑΠΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΒΑΣΕΙΛΙΟ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 10:42 pm


Καλημέρα,
Ο Μπέρτραντ Ράσελ απεφάνθη ότι η ζήλια είναι μία από τις κυριότερες αιτίες της δυστυχίας. Είναι μια συνήθης και πλέον ατυχής πλευρά της ανθρώπινης φύσης, διότι δεν είναι μόνο αυτός που ζηλεύει δυστυχισμένος, αλλά επιθυμεί να προκαλέσει δυστυχία και στους γύρω του(πολλές φορές το καταφέρνει). Παρόλο που η Ζήλια ως συναίσθημα είναι γενικά αρνητικό, ο Ράσελ πίστευε ότι η ζήλια ήταν η κινητήριος δύναμη που έσπρωξε τους ανθρώπους προς την Δημοκρατία, και πρέπει να ενταθεί, προκειμένου να επιτευχθεί ένα καλύτερο πολιτικό σύστημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 12:30 am

Valvoline έγραψε:
ΡΕ Origami ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ,ΤΙ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ????ΠΟΥ ΩΦΕΛΕΙ?? Ο ΣΕΡΒΕΡ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΛΥΧ...ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΞΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ.ΗΡΘΕΣ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΥΘΥΝΗ.!ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΑΣΕ ΤΟΥΣ GM ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝΕ,ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΑΜΑΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΦΥΓΑΝ ΑΔΙΚΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ
Smile

Εννοείται πως κανείς δεν με ανάγκασε. Αλλά το καταλαβαίνεις ότι μου λες εντελώς διαφορετικά πράγματα? Δες καλύτερα τι γράφω... δεν ζητάω κάτι παράλογο. Μου λες οτι δεν θα με σκοτώσει κανείς και αλλά χίλια δύο πράγματα που δεν έχουν ΚΑΜΙΑ σχέση με το θέμα μας. Σε παρακαλώ δηλάδη...

Δεν είναι δικό μου θέμα? Δεν μπορώ την αδικία και εννοείται πως θα παλέψω για να βρούν το δίκαιο τους τα άτομα τα οποία αδικήθηκαν.

Psycho έγραψε:
Ο Μπέρτραντ Ράσελ απεφάνθη ότι η ζήλια είναι μία από τις κυριότερες αιτίες της δυστυχίας. Είναι μια συνήθης και πλέον ατυχής πλευρά της ανθρώπινης φύσης, διότι δεν είναι μόνο αυτός που ζηλεύει δυστυχισμένος, αλλά επιθυμεί να προκαλέσει δυστυχία και στους γύρω του(πολλές φορές το καταφέρνει). Παρόλο που η Ζήλια ως συναίσθημα είναι γενικά αρνητικό, ο Ράσελ πίστευε ότι η ζήλια ήταν η κινητήριος δύναμη που έσπρωξε τους ανθρώπους προς την Δημοκρατία, και πρέπει να ενταθεί, προκειμένου να επιτευχθεί ένα καλύτερο πολιτικό σύστημα.

Καλημέρα και σε σένα πρώτα απ' όλα.
Θα τρελαθώ! Αυτός ο μπερτραντ ράσελ, που ούτε τον ξέρω και ούτε θέλω να τον μάθω, και όλοι οι υπόλοιποι οι οποίοι αναφέρονται στην μάζα ανθρώπων κατά την γνώμη μου δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Ο κάθε άνθρωπος ξεχωρίστα έχει κάτι διαφορετικό, είμαστε όλοι διαφορετικοί και είναι απαράδεκτο να μιλάει μόνο για μια μάζα ανθρώπων. Ξέρεις τι με εκνευρίζει περισσότερο? Το ότι είναι γνωστοί στους περισσότερους, και είναι γνωστοί για κάτι μπούρδες που έβγαλαν λες και είμαστε άψυχα όντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 12:48 am

Δε κατάλαβες τι εννοούσα μέσα από αυτό.Δε πειράζει ο Μπέρτραντ Ράσελ ήταν ένας άνθρωπος με ενδιαφέροντες απόψεις.Οι άνθρωποι έχουν μία ζήλια που πολλές φορές την μεταδίδουν και σε άλλους ανθρώπους.Κάποιος ζήλευε την ιναζυμα και τα άλλα παιδιά από την αρχή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Πετρος

Πετρος


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 12:54 am

Αν καταλάβατε όλοι εδώ κάποιος έχει προκαλέσει μια αναστάτωση που μας δείχνει ότι ήθελε να γίνει κάτι και δεν εγινε.Ηδη με το θέμα αυτό απέκλεισε κάποια άτομα.Δεν έχω καταλάβει τι σας ενδιαφέρει το game η το ποιος θα είναι GM?
Αν τώρα ο/η GM που αποκλείστηκε ήταν κολλητός σου και τον υπερασπίζεσαι αυτό κάντο με άλλο τρόπο και όχι να προκαλείς αναστάτωση χωρίς λόγο.Όντως αυτό μας δείχνει μια τεραστια ζήλια και δεν έχει νόημα να συνεχιστεί αυτό.Εκτος και αν έχετε κάποια σινφεροντα από τους συγκεκριμένους GM.
Αλyχ γιατί δεν κλειδώνεις το θέμα να τελειώνει αυτή η ιστορία.Κακό τους κάνουν όχι καλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://proskopoi-rafinas.gr/forum/
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 12:56 am

Παιδιά καταλαβαίνεται τι κάνετε? Αναφέρεστε μόνο σε μένα αλλά το κείμενο είναι ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ! Αν είναι δυνατόν. Εννοείται πως μας ενδιαφέρει το παιχνίδι αλλά για να έχουμε ένα καλό παιχνίδι πρέπει να υπάρχει και σωστό κλίμα. Τα παιδιά δεν ήταν φίλοι μου και ούτε έτυχε να τους χρειαστώ ποτέ. Απλά δεν μπορώ το άδικο! Μην με κάνετε το να το λέω συνέχεια.

Αναστάτωση δεν προκαλώ εγώ. Εγώ μόνο το κείμενο μπορεί να έγραψα. Ο κάθενας προκαλεί γιατί όλοι λένε οτι θα κλείσει ο σέρβερ. Δηλαδή έλεος!

Edit: Θα σας παρακαλούσα όλους πρωτού σχολιάσετε να διαβάσετε το κείμενο. Δεν θα μου βγάλετε εμένα την πίστη! :godamnmotherf..:

Psycho έγραψε:
Δε κατάλαβες τι εννοούσα μέσα από αυτό.Δε πειράζει ο Μπέρτραντ Ράσελ ήταν ένας άνθρωπος με ενδιαφέροντες απόψεις.Οι άνθρωποι έχουν μία ζήλια που πολλές φορές την μεταδίδουν και σε άλλους ανθρώπους.Κάποιος ζήλευε την ιναζυμα και τα άλλα παιδιά από την αρχή.

Κατάλαβα... απλά λέω την γνώμη μου πάνω σε αυτό! :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Πετρος

Πετρος


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:05 am

Kοίτα δεν έχω κάτι προσωπικό με κανέναν αλλα εσυ ποιος είσαι που παίρνεις το μέρος όλων χωρίς την άδεια τους και τους εκπροσωπείς (992 μελη).Ποιος σου έδωσε αυτό το δικαίωμα ,γιατί εσυ άνοιξες αυτό το θέμα.Oποτε βάλτου ένα τέλος


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Πετρος στις Παρ Μαρ 23, 2012 1:47 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://proskopoi-rafinas.gr/forum/
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:07 am

Και εσύ που ξέρεις οτι δεν έχω την άδεια τους? Ξέρεις τι γίνεται στο προφιλ μου και συγκεκριμένα στα PM μου? Ποτέ δεν πήρα πρωτοβουλία μόνος μου. Μην κρίνεις χωρίς να ξέρεις. Το δικαίωμα μου το έδωσαν τα ίδια τα μέλοι!

Είσαι πολύ επιθετικός πάντως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Πετρος

Πετρος


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:16 am

Για μένα είσαι κάποιος που προκαλείς έντασης χωρίς λόγο.Πάντως την δίκια μου την άδεια δεν την πήρες.Aρα ήταν προσωπικό το θέμα αφού είχες προσωπικά pm γιατί εγώ δεν διάβασα πουθενά να έχει γίνει καμια ψηφοφορία για να τους εκπροσωπισεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://proskopoi-rafinas.gr/forum/
Ειρηνη

Ειρηνη


Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Αττικη
Φύλλο : Θηλυκό

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:17 am

Παντωσ την δικια μου δεν την πηρες.Αν εχεισ προβλημα με καπιον GM στελνεισ μνμ στον ιδιο η στον Admin και το συζητας .δεν κα8εσε να ξεσικοσεις ολοκληρο το forum.και το πιος θα ειναι στην θεση του gm και το πιος δεν θα ειναι δεν νομιζω οτι θα το κρινουμε εμεις οι απλοι παιχτες αλλα η Δ.Ο.οταν θα μπεις στην δ.o μονο τοτε θα χεισ αποψη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:18 am

Έχετε δίκιο. Είναι κάτι που παρέλειψα. Έπρεπε να γράψω σχεδόν από όλα τα μέλοι :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xAnGeLx

xAnGeLx


Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2012
Ηλικία : 32
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 2:25 am

[Admin]Alyx έγραψε:
Δεν ξέρω από πού πηγάζει αυτή η αυτοπεποίθεση, οπότε ορίστε πως έχουν τα πράγματα.
Οι παίκτες δεν εχουν δικαιώματα πάνω στην σύνταξη της ομάδας. Η ομάδα διαχειρίζεται από τον Admin και αυτός αποφασίζει τις ενέργειες σχετικά με αυτή, σύμφωνα με αυτό που κρίνει συμφέρον για τον server. Αυτό δεν τίθεται προς συζήτηση με κανέναν, ούτε ποτέ θα γίνει ψηφοφορία σχετικά με το ποιος θα φύγει ή θα μείνει.
Μην ξεχνάς, εμείς αποτελούμε τον σέρβερ Alyx και αν έχουμε κάποιο πρόβλημα με τις αποφάσεις σου, έχουμε το κάθε δικαίωμα να διαμαρτυρόμαστε. Τουλάχιστον να σεβάζεσαι τις απόψεις των μελών σου.

[Admin]Alyx έγραψε:
Οι χρήστες εκ των πραγμάτων δεν είναι σε θέση να εκφέρουν πλήρη γνώμη για την καταλληλότητα των ατόμων της ομάδας (ούτε αν γνωρίζουν κάποιον από την ομάδα προσωπικά), παρά μόνο να δηλώσουν την προσωπική τους γνώμη σχετικά με το πόσο ικανοποιημένοι είναι από αυτή.
Αυτό συνεπάγεται έλλειψη δυνατότητας αντικειμενικής κριτικής, οπότε είναι παράγοντας που συμβάλλει στο να καθίστανται οι χρήστες μη αρμόδιοι για την εκφορά αντικειμενικής γνώμης σε θέματα της ομάδας. Ο μόνος που μπορεί να αξιολογήσει πλήρως κάποιον GM, είναι ο διαχειριστής.
Φυσικά και είναι σε θέση τα μέλη να εκφράσουν γνώμη εφόσον, επί καθημερινής βάσεως "συζούν" με τους αντίστοιχους GMs.

[Admin]Alyx έγραψε:
Κανείς δεν είνει υποχρεωμένος να συμφωνήσει με τα παραπάνω, όμως προκειμένου κάποιος να παίξει στον Reventon, πρέπει να τα αποδέχεται.
Συμφωνώ, δεν αντιλέγω, κανείς δεν μας υποχρέωσε να παίξουμε στον Reventon, όμως το ότι παίζουμε, δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να συμφωνήσουμε με όλες σου τις αποφάσεις, εφόσον μία ή περισσότερες αποφάσεις σου τις βρίσκουμε λάθος θα πρέπει μάλλον να ψαχτείς και να δεις τι γίνετε. Γιατί να πείς πως ένας μόνον χρήστης δεν συμφωνεί τότε είμαστε ο.κ. αλλά το θέμα είναι ότι πολλοί χρήστες δεν συμφωνούν. Και μην ξεχνάς, εμείς αποτελούμε τον σέρβερ, όχι εσύ ούτε οι GMs.

[Admin]Alyx έγραψε:
Τώρα που γνωρίζετε τα δικαιώματά σας, μπορείτε να συνεχίσετε αυτή την συζήτηση ή όχι, μιλώντας εκ μέρους του κινήματος "αδικία, διώξτε την Πεταλούδα". Οι γνώμες που εκφέρονται εδώ είναι μέρος εγκυκλοπαιδικής συζήτησης και καμία επιρροή δεν έχουν στην πραγματικότητα.

Δεν είμαστε ούτε κατηγορούμενοι, ούτε τίποτα και το να μας λες τα δικαιώματα μας, προσωπικά εμένα με προσβάλει δηλαδή, τι ακριβώς θέλεις να πετύχεις με αυτό; Ακόμα δεν έχω καταλάβει. Δεν είσαι ούτε δικαστής ούτε κάποιο άλλο μέλος αληθινής κοινωνίας, είσαι Admin και είσαι υποχρεωμένος να ακούς τον κάθε ένα από εμάς και να δίνεις λύσεις σε προβλήματα όπως επίσης να μην ξεχωρίζεις μικρούς από μεγάλους και να μην προσβάλλεις κάποιον για την αντίθετη γνώμη του από την δική σου, όπως επίσης είσαι υπεύθυνος όπως λες για την Δ.Ο. και κανένας άλλος δεν είναι, τότε λοιπόν να φροντίσεις η Δ.Ο. να είναι όπως πρέπει να είναι και να μην χρειάζεται εμείς να σου υποδεικνύουμε τίποτε γιατί το κίνημα αυτό ή όπως αλλιώς θέλεις ονόμασε το, αυτό κάνει.
-Τώρα λοιπόν που με την σειρά μου, σου είπα τα δικαιώματα σου, φρόντισε να τα τυρρείς όπως κι εμείς κάνουμε τόσο καιρό.


[Admin]Alyx έγραψε:
Προειδοποιώ πως αν το θέμα πάρει τέτοια τροπή όπως παραπάνω, θα υπάρξουν αποκλεισμοί μόνιμοι και μπορεί να επεκταθούν και στο game.
Κανείς κύριοι δεν σας δίνει το δικαίωμα να προσβάλετε άλλους χρήστες επειδή έτσι σας αρέσει, ή να συκοφαντείτε πρόσωπα επειδή δεν περνάει το δικό σας.
Η ζήλια ορισμένων είναι σοκαριστική, αλλά όσο μένει συγκρατημένη, δεν ενοχλεί. Αν γίνουν παρεκτροπές και δεν μπορείτε να συγκρατήσετε τους εαυτούς σας, μόνο εσείς θα είστε οι χαμένοι.

Να το πάρω ως απηλή; Πρώτη φορά ακούω σε Online MMORPG να συμβαίνει και να γράφεται κάτι τέτοιο. Το φόρουμ και το παιχνίδι, ναι μεν συνδέονται αλλά και ξεχωρίζονται, εδώ στο φόρουμ ο κάθε ένας, λέει την άποψη του, καλή ή κακή, και αν είναι όπως την παραπάνω έχεις το κάθε δικαίωμα να επιβάλεις την ποινή -στο φόρουμ -όχι μέσα στο παιχνίδι. Αν ο παραπάνω χρήστης-μέλος χωρίς να έχει κάνει το παραμικρό μέσα στο παιχνίδι δεν έχεις το δικαίωμα να του επιβάλεις τιμωρία. Μην μας πεις κιόλας, ότι θα φοβόμαστε να εκφράσουμε την άποψη μας, λόγο των ποινών, γι' αυτό είσαι εδώ, για να κρίνεις τις απόψεις και ανάλογα αν θεωρείται προσβλητική ή -μη να πράττεις ανάλογα -αλλά στο φόρουμ -όχι στο παιχνίδι -έχει διαφορά. Αν συμβεί και στο παιχνίδι τότε και μόνο τότε έχεις το δικαίωμα να επιβάλεις την ποινή και μέσα στο παιχνίδι.

[Admin]Alyx έγραψε:
Από κάπου πηγάζει αυτό όλο. Συνήθως είναι ζήλια, φθόνος όπως και σε πολλές άλλες περιπτώσεις στην ζωή. Αν το δεις λογικά, δεν δικαιολογείται αυτός ο φανατισμός. Επειδή με μερικά από τα άτομα που εκφέρουν γνώμη εδώ έχουμε μιλήσει προσωπικά, γνωρίζω πως πολύ θέλανε να γίνουν μέλη της ομάδας και καλά έκαναν.
Ήλπιζαν πως σε περίοδο αλλαγών, θα υπάρξει και γι' αυτούς ευκαιρία και θα γίνουν GM. Αφού όμως αυτό δεν εξελίχτηκε όπως περίμεναν, προφασιζόμενοι αγανάκτηση για την αποχώρηση κάποιων GM, βρήκαν ευκαιρία να ξεσπάσουν.

Αν τα πράγματα ήταν διαφορετικά και είχαν ικανοποιηθεί τα αιτήματά τους, σου υπόσχομαι πως δεν θα γινόντουσαν όλα αυτά τα θέματα.

Υπάρχει και η εκδοχή που δεν θέλω να φανταστώ, η εκδοχή του να σε "βολεύει" να είναι GM ένας φίλος σου και να σε ενοχλεί όταν πλέον χάνεις το μέσο. Δεν κατηγορώ και δεν έχω ερευνήσει το θέμα και ούτε πρόκειται. Κάνω αναφορά σε αυτή την εκδοχή ως πιθανότητα.

Από την δική μου σκοπιά που φιλοδοξώ να είναι πολύ λογική, οι παίκτες θα έπρεπε να σεβόντουσαν τις αποφάσεις που λαμβάνονται αφού αυτές εξυπηρετούν το συμφέρον του server και να μην αντιπαρέρχονται τόσο έντονα με κάτι που είναι ανούσιο σαν πρόβλημα, αφού οι αποφάσεις αυτές σκοπό έχουν να βοηθήσουν τους ιδίους και να βελτιωθεί η ποιότητα των υπηρεσιών που τους παρέχονται.

Πάντα θα υπάρχουν GM για να βοηθήσουν οι οποίοι θα προσπαθούμε να είναι όσο το δυνατόν πιο εξυπηρετικοί και αφοσιωμένοι και εκείνοι που πλέον δεν είναι GM, μπορούν να συνεχίσουν κανονικά με τους παλιούς τους παίκτες το παιχνίδι, κρατώντας τις φιλίες τους και τις παρέες τους.

Επίσης να πω ξανά κάτι που μάλλον χρειάζεται συχνή υπενθύμιση και δεν έχει όρια ως προς τα θέματα που δημοσιεύεται. Ο server δεν θα κλείσει, προς απογοήτευση αρκετών που όπως είπε ένας άλλος χρήστης, θα το απολάμβαναν πολύ. Υπάρχουν σχέδια για το μέλλον και θα συνεχίσουν να υπάρχουν.
Δεν θα μιλήσω άλλο, ως μέλος του Reventon, θα μιλήσω ως πρώην GM σε διαφορετικό σέρβερ.
Πρώτη φορά βλέπω να γίνεται κάτι τέτοιο και ο Admin να παραμένει κάθετος στις αποφάσεις του, τουλάχιστον θα έπρεπε κατά την γνώμη μου πάντα, εφόσον έχω και μια πείρα και μπορώ να καταλάβω τις προθέσεις του καθενός, να πράττει ανάλογα και να "ψάχνεται" εφόσον ένα μεγάλο μέρος των μελών του, αντιμετωπίζει πρόβλημα με τις αποφάσεις του. Καλώς ή Κακώς εσύ είσαι ο Admin και δεν είμαι σε θέση να σου υποδείξω τίποτε, αρκεί να μην αφήσεις έτσι το θέμα, εφόσον πολλά μέλη σου έχουν αντιρρήσεις.
Το ποιοι μπαίνουν και το ποιοι βγαίνουν στην Δ.Ο. εμένα προσωπικά δεν με αφορά καθόλου, εγώ παίζω στον Reventon για να περνάει η ώρα μου και τίποτα παραπάνω. Δεν υπάρχει ούτε φανατισμός ούτε τίποτα και θέλω απλά αναφέρω μιας και ανοίξαμε την συζήτηση πως σε ένα mail σου για τις αιτήσεις συνεργασίας, μου απάντησες τα παρακάτω.
"Καλησπέρα, υπεύθυνη για αυτά τα θέματα είναι η [SGM]Petalouda και όχι εγώ.
Μπορείς να επικοινωνήσεις με την [SGM]Petalouda".
Τόση ώρα μας λες ότι εσύ είσαι υπεύθυνος για το ποιος μπαίνει και το ποιος βγαίνει από την Δ.Ο. αλλά εγώ μετά το mail σου άλλα καταλαβαίνω. Μετά από αυτό προσωπικά δεν με ενδιαφέρει καν η αίτηση συνεργασίας και το αναφέρω όλο αυτό μετά από δικό σου post.


[Admin]Alyx έγραψε:
Η ομάδα διαχειρίζεται από τον Admin και αυτός αποφασίζει τις ενέργειες σχετικά με αυτή, σύμφωνα με αυτό που κρίνει συμφέρον για τον server. Αυτό δεν τίθεται προς συζήτηση με κανέναν, ούτε ποτέ θα γίνει ψηφοφορία σχετικά με το ποιος θα φύγει ή θα μείνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.paraskos.gr
TzouTzouKa ツ

TzouTzouKa ツ


Αριθμός μηνυμάτων : 255
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλλιθέα
Φύλλο : Θηλυκό

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 2:58 am

Σιγουρα δεν θα βγαλει καπου ολο αυτο αλλα ισως αξιζει μια προσπαθεια ..
Ακουσα κατι για συμφερον και για ζηλια .. θα μιλησω για μενα προσωπικα αν και πιστευω πολλα παιδια διαμαρτηρονται για τον ιδιο λογο που θα "διαμαρτηρηθω" και εγω .. Ουτε συμφερον εχω μεσα στον server ουτε μπορω να ζηλευω καποιον, διοτι δεν παιζω καν πλεον.. ομως και παλι λεω την γνωμη μου διοτι ολο αυτο μοιαζει λιγο αδικο!Δεν ζηταω να μαθω τον λογο που εφυγαν τα παιδια .. ομως τουλαχιστον εκεινη πρεπει να τον γνωριζουν .. Επισης ειπατε πως δεν μπορουμε να εχουμε γνωμη για το ποιος μπενει και ποιος βγαινει στην Δ.Ο ουτε πρεπει να μαθαινουμε τους λογους που φευγουν ή που γινονται gm .. Για ποιο λογο τοτε κανατε το θεμα τοτε με τον darkshadow .. αφου δεν μπορω να χω γνωμη για το θεμα οπως λετε .. τι με νοιαζει τι εγινε με τον darkshadow ..? Και κατι αλλο.. καλο θα ηταν να μην κανουμε οτι κατακρινουμε .. διοτι δεν μας τιμα αυτο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paypal

paypal


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 104
Τόπος : xanthi
Φύλλο : Θηλυκό

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 3:43 am

TzouTzouKa έγραψε:
Σιγουρα δεν θα βγαλει καπου ολο αυτο αλλα ισως αξιζει μια προσπαθεια ..
Ακουσα κατι για συμφερον και για ζηλια .. θα μιλησω για μενα προσωπικα αν και πιστευω πολλα παιδια διαμαρτηρονται για τον ιδιο λογο που θα "διαμαρτηρηθω" και εγω .. Ουτε συμφερον εχω μεσα στον server ουτε μπορω να ζηλευω καποιον, διοτι δεν παιζω καν πλεον.. ομως και παλι λεω την γνωμη μου διοτι ολο αυτο μοιαζει λιγο αδικο!Δεν ζηταω να μαθω τον λογο που εφυγαν τα παιδια .. ομως τουλαχιστον εκεινη πρεπει να τον γνωριζουν .. Επισης ειπατε πως δεν μπορουμε να εχουμε γνωμη για το ποιος μπενει και ποιος βγαινει στην Δ.Ο ουτε πρεπει να μαθαινουμε τους λογους που φευγουν ή που γινονται gm .. Για ποιο λογο τοτε κανατε το θεμα τοτε με τον darkshadow .. αφου δεν μπορω να χω γνωμη για το θεμα οπως λετε .. τι με νοιαζει τι εγινε με τον darkshadow ..? Και κατι αλλο.. καλο θα ηταν να μην κανουμε οτι κατακρινουμε .. διοτι δεν μας τιμα αυτο Smile

Μιας και ανέφερες τον DarkShadow θα πω κάτι....Πριν μάθει ο Alyx ότι τα έκανε αυτά ο DarkShadow του έιχα στήλει προσοπικό μνμ και του είπα ότι το να έχει κάποιος 2000+ πέτρες ζωής δεν είναι παίκτης αλλά κάποιο μέλος τις Δ.Ο. αλλά η απάντηση του Alyx ήταν η εξείς : -Δεν πιστεύω κάποιος GM να καρφωθεί έτσι, και σίγουρα είναι ένας κανονικός παίκτης..Δεν θα μπω καν στην διαδικασία να το ψάξω....
Alyx αν λέω ψέματα βγες και πέστω...Και να σου θημήσω ότι σου είχα στήλει και φότο με τον παίκτη του DarkShadow με της πολλές πέτρες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 3:49 am

# Κλειδώνει και μεταφέρεται μετά από αίτημα του θεματοθέτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
 
Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ :D
» ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!
» διτε το ολοι σας παρακαλω πολυ
» ολοι οι GMs
» ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: