Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.

Πήγαινε κάτω 
+23
Πετρος
TRELARAS
Valvoline
χαχαχαχαχα
[MOD]Psycho
[Admin]Alyx
fast.
GoddessIrida
Man0liC
Cyclops
ℛenato
JENNYLEE(real)
QueenOfKiss
Im a Ninja
ANTEGEIA1
SuraTank
MrRedOrDead7
ANbOom11
herkules
Angelina Lovex
Joklor
SteliosGR
Armagedon
27 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:05 am

Αξιότιμη διαχειριστική ομάδα.

- Σας μιλώ εκ μέρους όλων των μελών του φόρουμ. Δεν γνωρίζουμε και ούτε θέλουμε να ξέρουμε τι συζητάτε στο περιβάλλον σας και τι αποφάσεις παίρνεται, αλλά ο,τι και να αποφασίζεται εμείς το δεχόμαστε γιατί πρώτα απ' όλα σας σεβόμαστε. Ξέρουμε όμως, ότι τρία μέλοι έφυγαν άδικα και άσκοπα.
- Αρχικά, θέλουμε να μας σεβαστείτε γιατί δεν είμαι εγώ αλλά ούτε αυτός αλλά ΕΜΕΙΣ που ζητάμε κάτι, που μπορεί και να απαιτούμε να έρθουνε πίσω. Όπως εσείς δεν μπορείτε την αδικία και έχετε βγάλει κανόνες και πρέπει να τους τηρούμε, έτσι και μείς δεν μπορούμε την αδικία. Μπορεί να μην έχουμε δικούς μας κανόνες και ούτε πρόκειτε να αποκτήσουμε απλά έχουμε και εμείς δικαίωμα, σαν άνθρωποι που είμαστε, να έχουμε την ελευθερία λόγου και να φερόμαστε δημοκρατικά χωρίς όμως να προκαλούμε σύγχηση. Οι περισσότεροι μπορεί να μην ξέρουν τον λόγο για τον οποίο έφυγαν ή ακόμα (να το πούμε λαϊκιστης) τους πέταξαν έξω και το τονίζω μπορεί να μην ξέρουν τον λόγο, δεν σημαίνει κάτι. Σημασία έχει ότι το ξέρουν οι λίγοι. Όλοι ξέρουμε όμως οτι διώχτηκαν άδικα.
- Είμαστε μια κοινωνία εδώ μέσα που για να λειτουργήσει σωστά πρέπει να υπάρχει επικοινωνία. Η επικοινωνία σαν άνθρωποι έμπειροι που είστε πρέπει να γνωρίζεται τον όρο αυτόν και είναι σίγουρο ότι το έχετε βιώσει. Από εσάς σε αυτόν τον κλάδο ζητάμε να επικοινωνήσετε μαζί μας και να μας σεβαστείτε χωρίς ειρωνία και χωρίς θυμό γιατί όπως ξέρουμε όλοι ο θυμός δεν είναι καλός σύμβουλος, αλλά με ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ και ΥΠΕΥΘΗΝΟΤΗΤΑ σαν υπεύθυνη άνθρωποι που είστε. Διώξατε 3 μέλοι χωρίς να μας λογαριάσετε. Είμαστε ή δεν είμαστε μιά κοινότητα? Είστε η Δ.Ο (διαχειριστική ομάδα) που ενδιαφέρεται για εμάς? Με αυτό που έγινε μας δείχνετε ότι είμαστε σαν σκουπίδια σε έναν κάδο και δεν μας προσέχει κάνεις. Θα ήταν καλύτερα να παίρναμε την απόφαση όλοι μαζί. Ήταν 3 άνθρωποι που μας είχαν ψυχολογίσει και ξέρανε για εμάς και πάνω απ' όλα έκαναν πολύ καλά την δουλειά τους. Γενικά μιλώντας, δεν είναι ωραίο να σε καβαλάνε, αλλά ούτε να γονατίζεις μπροστά σε μια ψευδαίσθηση. Γιατί στο τέλος χτυπάς το κεφάλι σου μετανιώνοντας για αυτό που έκανες.
- Συνοψίζοντας, δεν ζητάμε τίποτα από εσάς, δεν ζητάμε να αντικατασταθούν οι νέοι, στο μέλλον, GM αλλά να τους φέρεται πίσω στην ίδια θέση, στην θέση που τους αξίζει. Είμαστε μια ομάδα. τώρα θα δείξουμε πόσο αγαπάμε τον συνανθρωπό μας. Έχουμε νικήσει τόσους "πολέμους" στην ζωή μας, θέλουμε να νικήσουμε και αυτόν. Πρωτού απαντήσετε Δ.Ο σκεφτείτε καλά αυτά που αναφέραμε παραπάνω. Δεν θα δεχτούμε τα σχόλια "έπρεπε να γίνει" ή "δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα" ή "έκαναν λάθος και δεν το αξίζουν". Όλοι αξίζουμε μια δεύτερη ευκαιρία. ΜΠΟΡΕΙΤΕ να τους φέρετε πίσω αλλά μπορεί να μην θέλετε. Γενικά αναφερόμενοι, η δυπροσωπία είναι το χειρότερο πράγμα. Άμα δείχνεις τον πραγματικό σου εαυτό, παίρνεις και έπαινο. Στην ζωή σας έχετε συγχωρήσει λάθοι που ίσως έχουν στοιχήσει όλη σας την ζωή. Είναι απάνθρωπο και ανήκουστο να μην συγχωρείτε λάθοι που στην ουσία είναι πολύ μικρά.

Σας ευχαριστούμε που μας ακούσατε.


---------------------------------------------------------------------------

Πρόκειται να παγώσει το φόρουμ και για να γίνει αυτό θα ενωθούμε. Μπορεί να σημαίνει για σας "ε, θα απαλαγούμε από την πολύ δουλειά". Για μας όμως είναι αγώνας για τα αγαπημένα μας πρόσωπα.

ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑ ΘΕΜΑΤΑ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΗ ΑΝΑΓΚΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΤΕ ΕΔΩ:
https://www.facebook.com/pages/Reventon-Metin2/339533606065892

ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΕΡΓΙΑ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η' ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΙΕΣ. ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΕΙΣΤΕ Ε Λ Ε Υ Θ Ε ΡΟ Ι ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΟΒΑΣΤΕ.

ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΤΕ ΜΑΣ.

Η ΑΠΕΡΓΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Οrigami στις Πεμ Μαρ 22, 2012 4:19 am, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Armagedon

Armagedon


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : My Place Is Reventon
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:08 am

Για Την Καταστροφι Του Server φτει ι πεταλουδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:18 am

Και εννοείται πως θα προσπαθήσουμε να κρατήσουμε το post στην κορυφή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Armagedon

Armagedon


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : My Place Is Reventon
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:18 am

ΦΥΣΙΚΑ WAR HAS BEGIN...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SteliosGR

SteliosGR


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Nafplio
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:21 am

Παιδιά εγώ στηρίζω την κίνηση σας! Δεν πρόκριτε να δημοσιεύσω κάτι καινούργιο! και μακάρι να ακολουθήσουν κιάλοι! Ένα πράγμα έχω να πω! ότι αυτοί οι GM φύγανε χωρίς λόγο και αιτία και ήταν πάρα πολύ καλοί στην δουλειά τους! Ωσον αφορά την πεταλούδα! ΔΕΝ ξέρω αν είναι σύμπτωση πάντως από τότε που εμφανίστηκε στον server , έχουν γίνει πολλά δυσάρεστα γεγονότα! Φύγανε οι GM βάλανε κάποιους αντικαταστάτες τους και γενικά ο server έχει καταντήσει πολύ βαρετός!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Joklor

Joklor


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χανια,Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:26 am

Origami να μου θιμίζεις τουσ Anonymous :Ρ (τράβικσε το και βιντεάκι :Ρ) :asxeto:

Τεσπα και εγώ στιριζω αυτήν την κίκηση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Armagedon

Armagedon


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : My Place Is Reventon
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:33 am

We Are Reventon!
We Are Legion
We Do Not FORGIVE!
We Do Not FORGET


We Are Members And Wi Fight For This Server!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:43 am

Είμαστε μια ομάδα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Angelina Lovex

Angelina Lovex


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : Κρήτη
Φύλλο : Θηλυκό

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:49 am

Ειμαι μαζι σας πεδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
herkules

herkules


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:54 am

ρε πατε καλα το σερβερ δεν κλινι ουτε προκιτε αντε και σταματιστε να λετε μιν πο αντε με ολα τα ανοριμα εδομεσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANbOom11




Αριθμός μηνυμάτων : 292
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : lemesos
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:54 am

Έφυγαν οι αγαπημένοι μας GM για λόγο άκυρο για έναν λόγο που τους αδικέι κανονικότατα. Θέλουμε να γυρίσουν αλλά χωρίς "μάχη" δεν πρόκειτε να γίνει απολύτως τίποτα. Για μία - δύο - τρείς βδομάδες θα παγώσει το forum ΕΝΤΕΛΩΣ χωρίς να υπάρχει ΟΥΤΕ ΕΝΑ καινούργιο Post! Τό μόνο ποστ που θα υπάρχει θα είναι στην ενότητα σπαμ το οποίο θα έχει τα σχόλιο ολων σας. Θέλουμε την υποστήριξη σας για αυτό σας παρακαλούμε ΘΕΡΜΑ να συμμετέχετε στον αγώνα για να φέρουμε τους Inazuma, Basilisk, Cyclops πίσω στο παιχνίδι. Μην φοβάστε...ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΕ ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΟΥΣ ΚΕ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ 8Α ΙΜΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 5:00 am

Φίλε Origami να σου πω εγώ τι έχω καταλάβει ότι ο αγαπητός μας admin μας βλέπει σαν χαρτονομίσματα. Και δεν τον νοιάζει τι κάνουμε μέσα στο παιχνίδι και τι γίνεται το μόνο που τον νοιάζει είναι πως να βάλει παραπάνω τρόπους για να παίρνει λεφτά αυτό έχω καταλάβει.

Και κάτι άλλο βλέπω πως ακόμα δεν έχει μάθει από τα λάθη του. Έτσι έγινε και με το stell και τον έκλεισε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MrRedOrDead7

MrRedOrDead7


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 5:22 am

φιλε πεστα ετσι ειναι ειμαστε ολοι μια ΟΜΑΔΑ δεν πρεπει να χαλασει κανεις τον σερβερ κε για μενα οι καλη γμ τγμ ηταν σικλοπσ βασιλισκ ιναζουμα κε πεταλουδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 5:27 am

Συνάντηση όλοι ΞΕΦΩΤΟ ΤΩΝ ΑΡΧΑΡΙΩΝ. Να έχετε μαζί σας μια δέσμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuraTank

SuraTank


Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Rethymno
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 5:39 am

Arrow Συμφωνώ απολύτως με τον/-ην Origami και πιστεύω ότι πρέπει να το στηρίξουμε αυτό το θέμα όπως λέτε!!
Arrow Θα ήθελα να εκφράσω και εγώ την άποψη μου(σαν ελεύθερος πολίτης Laughing) για ολο αυτό το σκηνικό που δημιουργήθηκε.
-Εγώ δεν είχα γνωρισει τον Basilisk γιαυτό και δεν θέλω να μιλήσω για αυτόν. Αλλά γνώρισα 2 αξιοπρεπέστατους ΓΜ που έκαναν σωστά την δουλειά τους και βοηθούσαν πάρα πολύ και στο φόρουμ και μέσα στο game. Επίσης δεν θέλω να "κράξω" η να σχολιάσω την Petalouda γιατί δεν ξέρω τι έχει "παιχτεί".
ArrowΚαι τέλος για να μην σας κουράζω, εγώ κρίνω άδικο το όλο αυτό συμβάν και θα υποστήριζα ότι όλοι δικαιούντε μια δεύτερη ευκαιρία όπως λέει και ο φίλος/-η μας Origami. bounce scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 5:46 am

Εννοείται πως πρέπει να υπάρξει μια δεύτερη ευκαιρία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 5:47 am

Λεγοντας την αληθεια και κανοντας καποιον να κλαιει ειναι προτιμοτερο απο το να λες σε καποιον ψεμματα και να το κανεις να γελαει....αλλα δεν σταθω εδω παρα μονο σε κατι ...οτι καλος η κακος εγινε οτι εγινε συμφωνω και να γινει διαμαρτυρια με πολυ ομορφο τροπο αλλα βλεπω μια επιθεση απο καποιους χωρις να σκεφτονται οταν μιλανε διοτι απευθυνοντε σε ανθρωπους και οχι σε υπολογιστες και αυτο ισχυει ειτε για κεινους που εμειναν πισω ειτε για κεινους που εφυγαν και καλο ειναι να γραφετε φερνοντας την θεση σας στην θεση τους γιατι μου θυμιζετε καποιοι την ατακα του φιλου μου του αρκα: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ 4 ΛΥΚΟΙ ΚΑΙ 1 ΠΡΟΒΑΤΟ ΝΑ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ..αυτα απο μενα καλη συνεχεια σε οτι κανετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Im a Ninja

Im a Ninja


Αριθμός μηνυμάτων : 487
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Κόνιτσα
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 5:48 am

+1 περιμενουμε εξιγεισεις..ο σερβερ παει για κλεισιμο μου φενεται..Alyx θελεις και χαλας εναν ωραιο server ακριβως το ιδιο οπως και με τον SS+DrPro που εβριζε μανες και το εκαναν θεμα στο φορουμ και τωρα μια πολυ μεγαλυτερη διαμαρτυρια για να δουμε αν θα βαλετε μοιαλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SteliosGR

SteliosGR


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Nafplio
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 5:51 am

Παιδιά για να το ξεκαθαρίσουμε σε αυτούς που δεν ξέρουν! Οι διαμαρτηριές δεν γίνονται επειδή φοβόμαστε αν θα κλείσει ο server! O Server ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ! Διαμαρτηρόμαστε για να αποδωθεί δικαιοσύνη ! να γυρίσουν πίσω οι GMs γιατί από τότε που ήρθε η Πεταλούδα ο server αρχίζει να διαλύεται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
QueenOfKiss

QueenOfKiss


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Φύλλο : Θηλυκό

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 6:06 am

Και εγώ μαζί σας.!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 6:09 am

Ευχαριστώ Στέλιο γιατί οι περισσότεροι αυτό νομίζουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SteliosGR

SteliosGR


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Nafplio
Φύλλο : Άντρας

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 6:11 am

Το βλέπω εκεί είμαι και γιαυτό το είπα! Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 6:54 am

Κατ' αρχήν να ξεκαθαρίσω κάτι. Έχετε το δικαίωμα να διαμαρτύρεστε για το οτιδήποτε συμβαίνει και να ζητάτε (όχι να απαιτείτε) να αλλάξουν κάποια πράγματα. Άλλοτε ακούγεστε, άλλοτε όχι. Πάντα όμως θα πρέπει να το κάνετε ευπρεπώς.
Δεν είναι σωστό να κατηγορείτε κανέναν, από την στιγμή που απλά κάνετε υποθέσεις. Αν θέλουμε να έχουμε πολιτισμένες συζητήσεις δεν πρέπει να προσβάλουμε κανέναν ούτε άμεσα, αλλά ούτε και έμμεσα.
Ο Admin έχει το δικαίωμα να αλλάζει ό,τι θέλει στον server χωρίς να ρωτάει κανέναν. Όμως αντί για αυτό, στα περισσότερα ζητήματα, ζητάει τις γνώμες σας και τις λαμβάνει υπόψιν του. Αυτό πρέπει να το σεβαστείτε, άσχετα με το αν σας ικανοποιεί ή όχι μια απόφαση.
Φυσικά και στεναχωρηθήκαμε με το να φύγουμε, αλλά αφού αυτή είναι η απόφαση του admin, πρέπει να την σεβαστούμε και να μην την κατακρίνουμε. Επίσης, μπορεί να έγινε απροειδοποίητα, όμως όλα έχουν τους λόγους τους.
Δεν υπάρχει λόγος για "κινήματα" και "απεργίες". Αν θέλετε να το συζητήσετε μεταξύ σας ή και με τον alyx, το post από μόνο του αρκεί.

Υ.Γ: Δεν κατακρίνω κανέναν, δεν αναφέρομαι σε κανέναν. Ας μην κρατάμε κακίες. Σας ευχαριστούμε για τα όσα λέτε υπέρ μας. :thanx: :smile:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 7:02 am

Σέβομαι την άποψη σου και ούτε είναι υποχρεωμένος να μας ζητάει τον λόγο. Προς θεού, κανείς δεν απαίτησε τίποτα και αν βλέπεις καλά ΕΙΠΑΜΕ μπορεί να απαιτούμε. Κάνεις μας δεν μπορεί το άδικο και ίσως είμαι ένας από τους ανθρώπους που το σιχαίνεται. Μπορεί να υπάρχουν άνθρωποι που κάνουν υποθέσεις αλλά μπορεί να υπάρχουν άνθρωποι που δεν κάνουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JENNYLEE(real)

JENNYLEE(real)


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.   Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά. EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 7:11 am

Basilisk έγραψε:
Επίσης, μπορεί να έγινε απροειδοποίητα, όμως όλα έχουν τους λόγους τους.

Ο μόνος λόγος για μένα είναι η petalouda...Αυτά και από εμένα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Είμαστε ΟΛΟΙ μιά γροθιά.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ :D
» ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!
» διτε το ολοι σας παρακαλω πολυ
» ολοι οι GMs
» ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: