Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...

Πήγαινε κάτω 
+15
PoisonNova
Slick
MaSTeRaKoS
MinatoNamikaze
SexyFairy
WithoutMe
JohnyLoca
Ready2Die
Κοτόπουλος-Jeff
DarkZeN0n
Xar0S
Choco
Spontaneous
[MOD]Tsunami
ElaiZa
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ElaiZa




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Hrthe o Piou
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Αυγ 24, 2012 10:47 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Χρειάστικε να γκρεμιστεί ο σέρβερ για να μπω στον κόπο να ανοίξω ποστ στο φόρουμ. Και αφού τώρα βαριέμαι ας συστηθώ....

Είμαι ο Γιώργος... Και είμαι καλά Rolling Eyes

Οι παλιότεροι παίχτες ίσως με θυμούντε, γιατί ήμουν αξιολάτρευτος... alien Είχα κάνει ένα διάλειμμα 7 μηνών αλλά επέστρεψα στην ενεργό δράση πριν ενάμιση μήνα περίππου...

Λίγα λόγια για μένα:
Είμαι τούμπανο... Μπατζανάκης μου είναι ο Τσακ Νόρρις και έχω σούπερ δυνάμεις... Μη σας φαίνετε περίεργο λοιπόν που κάνω ενέδρα (Νίντζα στιλέτου είμαι όπως ξέρουν οι θαυμαστές μου) και τραντάζετε η οθόνη σας... Έχω αρχίσει να έχω υποψίες ότι ο σέρβερ έπεσε εξαιτίας μου, γιατί το κρασάρισμα έγινε ακριβώς τη στιγμή που έκανα γρήγορη επίθεση... :mistake: :shithappens:

Αυτά τα λίγα... Καλώς με βρήκατε... Τιμή σας και καμάρι σας για την γνωριμία μας :beer:

Φιλιά από τον καλυτερότερο, τιτανοτεράστιο και μετριόφρον σούπερ ντουπερ νίντζα!! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ready2Die

Ready2Die


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:51 am

καλα παιρνουσαμε παντως... θα δουμε πως θα ειναι απο δω και περα ο σερβερ κ βλεπουμε...:/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MinatoNamikaze

MinatoNamikaze


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:52 am

slick μπορεις να μου στιλεις λινκ για το που το διαβασες αυτο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MaSTeRaKoS




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:56 am

Όπως είπα και σε ένα άλλο πόστ , θα πάω να παίξω Call Of Duty (Ps3) , όποιος παίζει Black Ops/Mw3/Mw2 να με κάνει add : KiLLeRBeaN980.Θα επισκέφτομαι συχνά το φόρουμ , και αν το παιχνίδι επανέλθει , θα συνεχίσω να παίζω κανονικά Wink . Ελπίζω να τα ξαναπούμε , και μέσα στο παιχνίδι , όχι μόνο εδώ.....και ακόμα , ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΡΦΩΣΕ ΤΟΝ ΡΕΒΕΝΤΟΝ ΑΙΣΘΆΝΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ.... :fail: :angry:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:57 am

Slick έγραψε:
MaSTeRaKoS θα υπάρξει καινούργια εταιρία που θα φιλοξενήσει τον σέρβερ μας αλλά επειδή ακριβώς έγινε η συγκεκριμένη καταγγελία θα υπάρχουν πολλοί περιορισμοί, και αυτοί οι περιορισμοί θα παρθούν για την ασφάλεια του σερβερ. Δεν θα είναι 24\24 ώρες,7\7 μέρες ανοιχτός, θα λειτουργεί με ωράριο. Δεν θα μπορούν να μπαίνουν απεριόριστοι χρήστες χωρίς να υπάρξει lag, θα υπάρξει μέγιστο ποσό χρηστών 550-600.

https://reventon-forum.forumgreek.com/t5271-topic
Σε παρακαλώ πολύ πριν αρχίσεις να δίνεις ελπίδες σε όλους διάβασε πιο προσεκτικά το ποστ του Admin! Ειλικρινά εσυ κατάλαβες οτι 8α υπάρχει μέγιστος αριθμός χρηστών 550-600?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:00 am

ElaiZa δεν κανω πβπ πουλησα ολα τα σετακια μου εμενα τα ντου με ενδιαφερουν Wink

Ready2Die θα σε μαλωσω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
ElaiZa




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Hrthe o Piou
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:03 am

Ήτε κλείσει μόνιμα ο σέρβερ, ήτε λειτουργεί με ωράριο, ήτε είναι ανοιχτός 24/7, το θέμα παραμένει ένα.... Ότι σε ένα θέμα που θα έπρεπε να πλέκετε το εγγόμιο μου, με καλά και πρέποντα για το φόρουμ σχόλια, έχετε ξεφύγει... Θα ξεφύγω και εγώ λιγάκι λοιπόν...

Θέλω να χρισιμοποιήσω αυτή τη στιγμή, για να ευχαριστίσω τη Μαμά μου, τον Μπαμπά μου και φυσικά τους Locomondo που τραγούδησαν "Δεν κάνει κρύο στην Ελλάδα" και μας έκαναν όλους πιο ολοκληρομένους σαν άτομα....

Επίσης θέλω να πω ότι αν ποτέ με το καλό ξανανοίξει ο server, ψάχνω για γυναίκα να παντρευτώ. Ακούω προτάσεις κυρίες! Δεν θα ήθελα να κλείσει μόνιμα ο σέρβερ και να περάσω στην ιστορία ως ο τοπ ανίπαντρος νίντζα, αλλά σαν οικογενειάρχης και πολεμοχαρής ΜΕΓΑΣ ΣΤΡΑΤΙΛΑΤΗΣ!

Αι να χαθήτε, να χάνεστε! Συγκινίθηκα... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:06 am

ElaiZa έγραψε:
Ήτε κλείσει μόνιμα ο σέρβερ, ήτε λειτουργεί με ωράριο, ήτε είναι ανοιχτός 24/7, το θέμα παραμένει ένα.... Ότι σε ένα θέμα που θα έπρεπε να πλέκετε το εγγόμιο μου, με καλά και πρέποντα για το φόρουμ σχόλια, έχετε ξεφύγει... Θα ξεφύγω και εγώ λιγάκι λοιπόν...

Θέλω να χρισιμοποιήσω αυτή τη στιγμή, για να ευχαριστίσω τη Μαμά μου, τον Μπαμπά μου και φυσικά τους Locomondo που τραγούδησαν "Δεν κάνει κρύο στην Ελλάδα" και μας έκαναν όλους πιο ολοκληρομένους σαν άτομα....

Επίσης θέλω να πω ότι αν ποτέ με το καλό ξανανοίξει ο server, ψάχνω για γυναίκα να παντρευτώ. Ακούω προτάσεις κυρίες! Δεν θα ήθελα να κλείσει μόνιμα ο σέρβερ και να περάσω στην ιστορία ως ο τοπ ανίπαντρος νίντζα, αλλά σαν οικογενειάρχης και πολεμοχαρής ΜΕΓΑΣ ΣΤΡΑΤΙΛΑΤΗΣ!

Αι να χαθήτε, να χάνεστε! Συγκινίθηκα... Sad


χαλάω την στιγμή αλλά μου την δίνει τόσο κάθε φορά που αναφέρεσαι στον εαυτό σου ως ο top ninja Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ElaiZa




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Hrthe o Piou
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:14 am

Τότε μάλλον δεν καταλαβαίνεις ότι απλά αστειεύομαι... Γιατί προφανώς και δεν τα λέω σοβαρά Rolling Eyes

Αλλά αν σου την δίνει, ξύδι... Surprised
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spontaneous




Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:15 am

ΕΙΔΙΚΑ εφ οσον ειναι εδω JENNYLEE - Choco :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:15 am

ElaiZa έγραψε:
Τότε μάλλον δεν καταλαβαίνεις ότι απλά αστειεύομαι... Γιατί προφανώς και δεν τα λέω σοβαρά Rolling Eyes

Αλλά αν σου την δίνει, ξύδι... Surprised

Ναι το κατάλαβα ότι αστειεύεσαι, μάλλον το πρόβλημα είναι δικό μου, δε μπορώ όταν κοκορεύονται :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ElaiZa




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Hrthe o Piou
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:22 am

Δεν κοκορευτικά silent Αστειεύτικα... Rolling Eyes

Αλλά αν σε ενοχλεί τόοοσο, απλά μη μου δίνεις σημασία. Δεν θα σε παρεξιγήσω.
Ούτε έχω σκοπό να προκαλέσω την συμπάθεια σου, στο πρόσωπο μου... :P

Οπότε chill φίλε tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ready2Die

Ready2Die


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:30 am

choco απο αγαπη το λεωVery Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:31 am

ElaiZa έγραψε:
Δεν κοκορευτικά silent Αστειεύτικα... Rolling Eyes

Αλλά αν σε ενοχλεί τόοοσο, απλά μη μου δίνεις σημασία. Δεν θα σε παρεξιγήσω.
Ούτε έχω σκοπό να προκαλέσω την συμπάθεια σου, στο πρόσωπο μου... :P

Οπότε chill φίλε tongue

Οκ θα σε αγνοώ λοιπόν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shogun

Shogun


Αριθμός μηνυμάτων : 349
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Καλαματα
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:37 am

ElaiZa καλος ηρθες , και τιμη μας που θα εχουμε τον καλητερο νιντζα του παιχνιδιου :nono: κοντα μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ElaiZa




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Hrthe o Piou
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:59 am

Ευχαριστώ να 'σαι καλά! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ServerDown




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2012
Φύλλο : Θηλυκό

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 4:22 am

Server Off 4 Ever eklise i eteria root p ta kratage ola ta p server klisane k den 3erw an 3anani3un http://forum.metin2.sg/showthread.php?14432-Our-position-on-private-servers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bob1990

Bob1990


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : thessaloniki-euosmos
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 4:52 am

Και απο τις 31st July 2011, 12:29 AM οπως λεει και το τοπικ....θυμηθηκες να το κανεις σημερα ποστ???
Σχεδον ενα μηνα μετα δηλαδη....δεν θα επρεπε να ειχε κλεισει ο σερβερ το πολυ σε μια βδομαδα αφοτου εγινε το ποστ που ανεφερες???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 4:57 am

ServerDown θα σε παρακαλούσα να μην γράφεις greeklish στο forum,διάβασε τους κανόνες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OnTime

OnTime


Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Σπίτι μου
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 5:00 am

Θέλω αυτό που πίνεις pls :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 5:06 am

[MOD]Tsunami έγραψε:
ServerDown θα σε παρακαλούσα να μην γράφεις greeklish στο forum,διάβασε τους κανόνες.
δεν ειναι φανερο οτι ο παιχτης του δε λεγεται ServerDown? οσοι κανουν 2ο λογαριασμο στο φορουμ αποκλειστικα για παρενοχληση δεν αποκλειονται μονιμα? Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 5:15 am

Choco ΙP δεν μπορώ να δω,δεν υπάρχουν αποδείξεις αν έχει 2ο λογαριασμό,μόνο ο alyx μπορεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 5:17 am

[MOD]Tsunami έγραψε:
Choco ΙP δεν μπορώ να δω,δεν υπάρχουν αποδείξεις αν έχει 2ο λογαριασμό,μόνο ο alyx μπορεί.
δε νομιζω οτι χρειαζεται να δουμε ΙΡ αλλα οκ, εσυ ξερεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
 
Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΝΟΙΚΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΠΕΙΔΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ
» σερβερ ον?????????????????????????
» κλειστος σερβερ
» παει ο σερβερ
» ο σερβερ ινε κλειστος?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: