Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...

Πήγαινε κάτω 
+15
PoisonNova
Slick
MaSTeRaKoS
MinatoNamikaze
SexyFairy
WithoutMe
JohnyLoca
Ready2Die
Κοτόπουλος-Jeff
DarkZeN0n
Xar0S
Choco
Spontaneous
[MOD]Tsunami
ElaiZa
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ElaiZa




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Hrthe o Piou
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΠαρ Αυγ 24, 2012 10:47 am

Χρειάστικε να γκρεμιστεί ο σέρβερ για να μπω στον κόπο να ανοίξω ποστ στο φόρουμ. Και αφού τώρα βαριέμαι ας συστηθώ....

Είμαι ο Γιώργος... Και είμαι καλά Rolling Eyes

Οι παλιότεροι παίχτες ίσως με θυμούντε, γιατί ήμουν αξιολάτρευτος... alien Είχα κάνει ένα διάλειμμα 7 μηνών αλλά επέστρεψα στην ενεργό δράση πριν ενάμιση μήνα περίππου...

Λίγα λόγια για μένα:
Είμαι τούμπανο... Μπατζανάκης μου είναι ο Τσακ Νόρρις και έχω σούπερ δυνάμεις... Μη σας φαίνετε περίεργο λοιπόν που κάνω ενέδρα (Νίντζα στιλέτου είμαι όπως ξέρουν οι θαυμαστές μου) και τραντάζετε η οθόνη σας... Έχω αρχίσει να έχω υποψίες ότι ο σέρβερ έπεσε εξαιτίας μου, γιατί το κρασάρισμα έγινε ακριβώς τη στιγμή που έκανα γρήγορη επίθεση... :mistake: :shithappens:

Αυτά τα λίγα... Καλώς με βρήκατε... Τιμή σας και καμάρι σας για την γνωριμία μας :beer:

Φιλιά από τον καλυτερότερο, τιτανοτεράστιο και μετριόφρον σούπερ ντουπερ νίντζα!! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΠαρ Αυγ 24, 2012 11:35 am

αχαχα καλωσόρισες πίσω,έχουν αλλάξει πολλά,θα το δεις και στο gameplay,σε ότι βοήθεια θες μπορείς να απευθυνθείς σε εμένα ή και σε άλλους βέβαια. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ElaiZa




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Hrthe o Piou
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΠαρ Αυγ 24, 2012 11:50 am

Ευχαριστώ αδερφέ. Αλλά όλα good! afro

Ενάμιση μήνα έχω που ξανάρχισα...
Άμα δεν είχα βρει τα πατίματα μου σε αυτό το χρονικό διάστημα αντί να γράφω εδώ τέτοια ώρα, θα έπρεπε να ήμουν εκπαιδευτικό περίπαττο με το ειδικό σχολείο μου rabbit

Αν θες να σου μάθω εγώ κανένα μυστηκό για το kung fu, πολύ ευχαρίστως να σου κάνω ιδιαίτερα... Ο δρόμος του νίντζα είναι γεμάτος δυσκολίες και γιαούρτι!
Αλλά στο τέλος των μαθημάτων θα έχεις μάθει να βλέπεις ακόμα και στο σκοτάδι...

Ο νίντζα το βράδυ και αν περπατεί λάσπες και :shitxD: αποφεύγει...

Anyway thank you για την πρόταση κυματιστέ moderator... tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spontaneous




Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΠαρ Αυγ 24, 2012 11:52 am

νομιζω οτι για στιλεταδες θα διαλεξω Choco & JENNYLEE Very Happy
αλλα οκ για να λες ολα τα παραπανω κατι θα ξερεις :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ElaiZa




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Hrthe o Piou
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΠαρ Αυγ 24, 2012 11:59 am

Τον πρώτο δεν τον γνωρίζω δυστηχώς... Ο JENNΥ πριν το παρατήσω που είπα ήταν η γυναικά μου για 2 ολόκληρους μήνες... :P Μιράζαμαι πόνο σε καλές τιμές... Αυτός τοξότης και εγώ στιλέτου. Σκύψτε μη φάτε καμιά ξόφαλτση. :lightsaber:

Λογικό είναι να τον θεωρείς καλό λοιπόν... Με όποιο δάσκαλο καθύσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΠαρ Αυγ 24, 2012 12:37 pm

ElaiZa έγραψε:
Τον πρώτο δεν τον γνωρίζω δυστηχώς...
Γεια... Τι λεει? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
Xar0S




Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2012
Τόπος : Χαλκίδα
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΠαρ Αυγ 24, 2012 12:42 pm

αρε Choco...χαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkZeN0n




Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2012
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΠαρ Αυγ 24, 2012 2:54 pm

Ελεζια αμα ειναι να αλαξω βασιλειο θα το αλαξω επδ εισαι εσυ γτ με αφτα που εγραπσες καταλαβα οτι δν εισαι απο αυτα τα νοοβια τα οπιοα ειναι κολιμενα στο μετιν :awesome:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ElaiZa




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Hrthe o Piou
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 12:23 am

Choco έγραψε:
ElaiZa έγραψε:
Τον πρώτο δεν τον γνωρίζω δυστηχώς...
Γεια... Τι λεει? Laughing

Που 'σαι συ ρε ψυχή? Εσύ κοιμάσαι και οι άλλοι στάζουν μέλι για πάρτη σου... Τυχερούλη :P

Έμαθα ότι είσαι ο μεγάλος μου αντίπαλλος, στο δρόμο προς τη δόξα... Έχω να σου κάνω μια πρόταση λοιπόν...

JOIN ME να κυβερνίσουμε τον πλανήτη!... Γιατί αλλιώς θα πάθεις ότι και ο Λούκ στο video --> https://www.youtube.com/watch?v=GUNeFnis390

Η επιλογή είναι δική σου... May the force be with you! :whip:

DarkZenon είσαι ήδη μπλε στη ψυχή. Όπως και Chocoλατένιος! Το μόνο που μένει είναι να το καταλάβετε και οι ίδιοι.
Ελάτε λοιπόν! Κερνάω ούζο με χταποδάκι στη σκάρα για μεζεδάκι. :beer:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 12:49 am

ElaiZa είσαι 1 απο τους έρωτες μου <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ElaiZa




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Hrthe o Piou
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:06 am

Ευχαριστώ τρελιάρη μου! :thanx:

Μιράζω και δωρεάν μπλουζάκια αν θέλεις κανένα! :hero:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:24 am

ΕλαιΖα ελα κοκκινο και ισως να γινει κατι :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
ElaiZa




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Hrthe o Piou
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:36 am

Δεν γίνετε τόσο εύκολα φίλε Chocoφρέτα... bounce τουλάχτιστον όχι προς το παρών Rolling Eyes

Αλλά δέχομαι άμα θέλεις να το παίξουμε σε pvp Very Happy
Άμα νικήσω έρχεσε, άμα νικήσεις έρχεσε... Cool θα φροντίσω να είμαι χαλαρός για να μην έχουμε πάλι ατυχήματα με τον σέρβερ Rolling Eyes

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ready2Die

Ready2Die


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:17 am

νταξει δεν θα λεγα οτι ο choco ειναι απο τους καλυτερους στιλεταδες αλλα οκ χαχαχ (πλακιτσα Very Happy) αλλα φιλε ElaiZa αν ειναι να αλλαξεις βασηλειο ελα κιτρινο:P αχαχχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JohnyLoca

JohnyLoca


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Κυπρος
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:26 am

ονειραα.. κατσετε να ανοιξει ο σερβερ και ας παω κοκκινο Shocked :shithappens:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ready2Die

Ready2Die


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:28 am

χαχαχαχαχ οκ θα το βγαλω φωτο και αν ανοιξει θα σε βλεπω να πηγαινεις κοκκινο :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JohnyLoca

JohnyLoca


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Κυπρος
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:31 am

χαχαχαχαχ εγινε χΔ ΑΑΑΜΑ ανοιξειι Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WithoutMe

WithoutMe


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Drama,Greece
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:33 am

ΘΑ ΑΝΙΚΣΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΑΛΥΧ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ Η/Υ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΟΤΙ Ο ΣΕΡΒΕΕΡ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝ ΜΕ ΩΡΑΡΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:39 am

Τυπικά δεν κλείνει ο σερβερ...Τυπικά....Το θέμα είναι ποιός θα μπορεί να παίξει....Κακής ποιότητας gameplay, online με ωράριο οπότε ξεχάστε το " ο server ειναι online 24 ώρες το 24ωρο 7 ημέρες την εβδομάδα"...με λίγα λόγια ξεχνάμε τον Reventon που ξέραμε. Μένει μια καλή ανάμνηση ενός ομολογουμένως πολύ καλού σέρβερ. Πάμε για άλλα παιδάκια :P .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MinatoNamikaze

MinatoNamikaze


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:40 am

ρε παιδες αντε πιτε τι να κανω τορα που βαριεμε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MaSTeRaKoS




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:43 am

ΣέχυΦαίρυ, δεν θα βρεθεί άλλη εταιρία , που να φιλοξενήσει τον σέρβερ , και να παρέχει τις κατάλληλες υπηρεσίες έτσι ώστε να μην έχουμε λάγκ , να παίζουμε 24/7 και γενικότερα ο Ρέβεντον να επανέλθει , όπως ήταν πρίν; Sad Crying or Very sad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MinatoNamikaze

MinatoNamikaze


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:44 am

ο σερβερ και στο παρελθον εχει κανει τετοια σατ νταουν αλλα παντα επανερχεται ;D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:46 am

MaSTeRaKoS έγραψε:
ΣέχυΦαίρυ, δεν θα βρεθεί άλλη εταιρία , που να φιλοξενήσει τον σέρβερ , και να παρέχει τις κατάλληλες υπηρεσίες έτσι ώστε να μην έχουμε λάγκ , να παίζουμε 24/7 και γενικότερα ο Ρέβεντον να επανέλθει , όπως ήταν πρίν; Sad Crying or Very sad Evil or Very Mad
Δεν έχω απάντηση σε αυτό το ερώτημα...Το ποστ του Alyx πάντως δεν νομίζω να αφήνει πολλά περιθώρια να ελπίζουμε για κάτι καλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MaSTeRaKoS




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:49 am

Μπορείς σε παρακαλώ , να μου στείλεις το λίνκ με το πόστ του Άλυξ , επειδή δεν το είδα ; :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Slick




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2012
Τόπος : Κατω Κοσμος
Φύλλο : Άντρας

Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...   Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι... EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 2:50 am

MaSTeRaKoS θα υπάρξει καινούργια εταιρία που θα φιλοξενήσει τον σέρβερ μας αλλά επειδή ακριβώς έγινε η συγκεκριμένη καταγγελία θα υπάρχουν πολλοί περιορισμοί, και αυτοί οι περιορισμοί θα παρθούν για την ασφάλεια του σερβερ. Δεν θα είναι 24\24 ώρες,7\7 μέρες ανοιχτός, θα λειτουργεί με ωράριο. Δεν θα μπορούν να μπαίνουν απεριόριστοι χρήστες χωρίς να υπάρξει lag, θα υπάρξει μέγιστο ποσό χρηστών 550-600.

https://reventon-forum.forumgreek.com/t5271-topic


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Slick στις Σαβ Αυγ 25, 2012 2:51 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο Σέρβερ τα έπαιξε και εγώ βαριέμαι...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΝΟΙΚΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΠΕΙΔΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ
» σερβερ ον?????????????????????????
» κλειστος σερβερ
» παει ο σερβερ
» ο σερβερ ινε κλειστος?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: