Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ

Πήγαινε κάτω 
+3
VriKoLakas
Grinder
kalhmeraki2
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kalhmeraki2

kalhmeraki2


Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : kastoria
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ   ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 11:51 am

επειδη καποτε υπηρχαν συντεχνιες η οποιες φτυσαμε αιμα να φτασουμε εκει που ειμαστε τωρα υπαρχουν τα στημενα καποιος μου ειχε πει οτι για τα στημενα υπαρχει νομος οτι θα τιμορουνται τελικα εγω τομονοπου βλεπω ειναι να ανεβενουν συντεχνιες που ουτε καν τις βλεπαμε ετσι απλα με ενα στημενο.....ΟΠΟΤΕ ΠΟΙΑ Η ΛΥΣΗ ΠΑΙΔΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΣΧΙΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΤΙΜΟΡΙΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟς ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΕΔΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΩΡΑ ΔΕΣ ΤΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΕΚΛΕΨΑΝΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑ ΞΑΝΑ ΣΤΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΚΑΙ CHAT BLOCK ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΟΙ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΥΝΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΠΟΤΕ ΓΙΝΕΣΤΕ ΡΟΜΠΕΣ ΜΕ 1 ΣΤΙΜΕΝΟ ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ Η ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ https://youtu.be/lx9M1fQRajI καποτε η καλυτερες κλαν και οι 2 και πλεον λογο τον στημενον πειτε μουαπο ατομα πουθα δειτε μεσαστο war ποσοι εχουμε μινει κ απο την omadaEPSILON TOTE ΚΑΙ ΑΠΟ HERETICS ΤΟ 30%?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventonmetin.dyndns.org/
Grinder

Grinder


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Athina,Menidi
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ   ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 11:59 am

:begging: :thumpdump:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VriKoLakas

VriKoLakas


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 29/04/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Ekei pou menei i ANTEGEIA1
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ   ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 12:03 pm

Θα συμφωνησω και εγω σε αυτο φιλε μου αν και η δικια μου συντεχνια κανει στημενα και ουτε εμενα μου αρεσει.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ   ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 12:09 pm

Grinder-1 προειδοποίηση για spam.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tokirakis13

tokirakis13


Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Πάτρα
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ   ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 12:16 pm

+1 kalhmeraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChrisGT7

ChrisGT7


Αριθμός μηνυμάτων : 149
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Κοντά σε ηφαίστειο...
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ   ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 12:24 pm

Καλησπέρα! Smile

Χώρια που μου πήρε αρκετή ώρα να καταλάβω τι θέλεις να πεις λόγω πάρα πολύ κακής σύνταξης, ακόμα αναρωτιέμαι τι σκοπό έχει το θέμα σου! Άλλο λέει ο τίτλος και άλλο το περιεχόμενο.

Τι ακριβώς θέλεις να θήξεις; Τους στημένους πολέμους, τον πρώτο στην κατάταξη της βαθμολογίας, διαφήμιση κάποιος παλιάς συντεχνίας ή ότι τιμωρείσαι αδίκως από τη διαχειριστική ομάδα;

Τέτοια θέματα είναι γνωστό ότι σκοπό έχουν τη δημιουργία εντάσεων και τίποτα άλλο. Σαν τρίτος, θα σε παρακαλούσα ότι αποδείξεις έχεις από τα παραπάνω και πιστεύεις ότι αδικείσαι, στείλτες στη διαχείρηση να ληφθούν τα απαραίτητα μέτρα. Σε διαφορετική περίπτωση, καλό θα ήταν το θέμα να κλειδώσει.

Μην πετάτε λάδι στη φωτιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Grinder

Grinder


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Athina,Menidi
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ   ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 12:33 pm

Συμφωνώ με τον kalhmeraki2 ήθελα να μάθω αν επιβλέπονται τα γουρ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalhmeraki2

kalhmeraki2


Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : kastoria
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ   ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 12:57 pm

επιβλεπονται το αν ειναι στημενα οποιος προλαβει και το πει τρωει chatblock μεχρι να τελειωσει το εβεντ οσο για τον παρα πανω σου

1 δεν ριχνω λαδι στην φωτια

2 σε ευχαριστω που εν μεση πλην σαφος με λες αγραμματο

3 καλος ηρθες στο κλαμπ αυτον που ριχνουν τα λαδια

4 οσοι παλιοι το δουν αυτο καταλαβαν πολυ καλα τι εννοω καποτε ριχναμε κοπο υδρωτα ωρες ατελειοτες για να φτασουμε εδωπου ειμαστε και τωρα ιδου

5 ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΑΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΡΩΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ Δ.Ο ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΣΟΥ ΛΑΔΑΚΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΩ ΔΙΚΙΩ Η ΑΔΙΚΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventonmetin.dyndns.org/
Swordsman

Swordsman


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κέρκυρα
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ   ΚΑΠΟΤΕ  ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 1:22 pm

Με μπέρδεψες λίγο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΓΟΥΟΡ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» τι θα γίνει τελικά?
» το εβεντ που σκοπευει να γινει
» Τι θα γινει μετα το event?
» ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!
» εμ... :P χρειάζομαι κάτι....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: