Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!

Πήγαινε κάτω 
+8
ImeSura
Ready2Die
Mr House
LearnToPlay
ANTEGEIA1
[MOD]Psycho
[MOD]Tsunami
Choco
12 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 8:05 am

Λοιπον παιδια του κιτρινου περισσοτερο και του μπλε λιγοτερο
δεν εχω να αποδειξω κατι ειμαι και εγω απλα ενας παιχτης
και αν αυτο σας ευχαριστει, ναι, εκανα αυτο το θεμα για να κλαφτω αφου σας αρεσει να το ακουτε
ειναι σαν να μην εχετε αλλη δουλεια απο το να "την λετε" σε εμενα οταν χανει ενα ντου/πολεμο το κοκκινο
ξεκολλατε απο αυτην την κατασταση γιατι εσεις γινεστε ρεζιλι και εμενα μου ερχονται στο μυαλο 2 ενδεχομενα:
1) δεν εχετε τι να κανετε και λετε "ας βρισουμε τον τσοκο" ή ειστε τοσο πορωμενα με το παιχνιδι που νομιζετε οτι ολοι ζουμε μια παρομοια κατασταση
2) το "οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια" αλλιως γιατι να ασχολειστε ολο με το τι κανω εγω?
Και επιτελος, παιδια του κιτρινου τωρα συγκεκριμενα, σταματηστε με την καραμελα "κανατε μεταγραφες" γιατι εχει γινει περιορισμος σε αυτο απο τον Admin και γινεται μονο τις τριτες Smile
ΠΙΟ συγκεκριμενα, σημερα καναμε πολεμο NewParadise-ImmortalsB. αν και οι ΙμμορταλςΒ κερδισανε 100-65 με υπεροχη ατομων (20-12) βρεθηκε παλι ο κλασσικος μπαμπλας DTsura7Back να μας πει οτι καναμε μεταγραφες πφφφ :S
εννοουσε εμενα, αλλα εγω ειμαι σε αυτη τη συντεχνια πανω απο μια βδομαδα, οποτε δεν χρειαζεται να πειτε ντε και καλα κατι, ακομα και αν δε στεκει

αυτα ηθελα να πω και να ενημερωσω καποιους οτι υπαρχει και ζωη εκτος μετιν, αυτο δεν ειναι τα παντα. εδω μεσα εκτος απο λιγες ωρες καθημερινης ψυχαγωγιας και φιλους δεν θα κερδισετε κατι παραπανω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 8:19 am

Αυτός είναι ο λόγος που δεν μπαίνω σε συντεχνία,κάνουμε πόλεμο με μία αντίπαλη συντεχνία που έχει μέσα 2-3 φίλους,όταν νικήσουν ή χάσουμε εμείς καυγαδίζω με τους φίλους μου και ειδικά τώρα που οι πιο πολλοί έφυγαν και οι άλλοι πήγαν σε άλλα βασίλεια,δεν θέλω να χάσω την παρέα μου, γι'αυτό δεν θα ξαναμπώ σε καμία συντεχνία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 8:24 am

Τζάμπα κάθεσαι και τα λες γιατί μην προσπαθείς αυτά τα άτομα να σε καταλάβουν, θα ασχολούνται και θα παρά ασχολούνται μαζί σου και με άλλα άτομα εσύ απλώς μην δίνεις αξία σε πράγματα που δεν είναι καν στο επίπεδό σου. Κατάλαβα και εγώ πολλά πράγματα εδώ μέσα όσο ΒΟΗΘΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΕΛΑ τους και ξέρουν ποια είναι αυτά στο μέλλων τα ξεχνάνε και λένε παπαρούνες. ... ένα θα πω, είσαι από τα πολύ καλά παιδιά για να κάθεσαι και να ασχολείσαι με αυτά. Αυτά από μένα. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 8:29 am

Ρetalouda έγραψε:
ένα θα πω, είσαι από τα πολύ καλά παιδιά για να κάθεσαι και να ασχολείσαι με αυτά. Αυτά από μένα. :P
να σαι καλα αλλα δε θελω καθε μερα που μπαινω με καλη διαθεση να μουν την χαλανε οι ιδιοι 2 3 :Ρ
και δεν αρκουνται σε πμ ερχονται στο κοκκινο μια βολτα Wink δεν γινεται να τα αγνοω ολα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
????????
Επισκέπτης




ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 8:35 am

Σε καταλαβαίνω εδώ εγώ έλειψα καιρό και μπαίνω μέσα και έλεος τι να πω... δεν ασχολούνται καλύτερα με τον εαυτό τους ή τουλάχιστον πιο κόσμια. Τες πα υπομονή θα σου προτείνω να έχεις να έχεις τίποτα άλλο. Γιατί αν μερικοί κοιταχτούν στον καθρέπτη θα τρομάξουν αν δουν τον χαρακτήρα τους αντί για την φάτσα τους.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ρetalouda στις Δευ Ιουν 18, 2012 8:36 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 8:35 am

Πλέον υπάρχει φραγμός για τα πμ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 8:43 am

[MOD]Psycho έγραψε:
Πλέον υπάρχει φραγμός για τα πμ Wink
Ναι δεν δεν λέω καλό είναι και αυτό , αλλά φαντάσου που φτάσαμε να κλείνουμε τα πμ για να μην μας ενοχλούν γιατί μάλλον από λόγια δεν καταλαβαίνουν :P .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 8:51 am

[MOD]Psycho έγραψε:
Πλέον υπάρχει φραγμός για τα πμ Wink
ναι αμα δεις παραπανω το πμ ειναι το λιγοτερο :Ρ
προτεινω να εφαρμοστει φραγμος στο στατ δηλαδη να μην βλεπουμε τι λεει το ταδε ατομο :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 9:01 am

Choco πολύ απλά μην ασχολείσε γιατι ο καθένας πίσω απο ενα pc προσπαθεί να παρουσιάσει κάτι που δεν μπορεί να ειναι προς τα έξω... λόγο φόβου αντιμετώπισεις και αδυναμία χαραχτήρα....καλό ειναι να μην παρασύρεσε σε οτι λένε γιατι ξέρεις τι είσαι και δεν θα κριθείς απο τον κάθε ανώριμο εδώ μέσα στο internet παρά μόνο απο τον ίδια σου την συνείδηση....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 9:36 am

Μια λύση είναι να τους αγνοείς,όπως είπαν τα παιδιά από επάνω αλλά να ξέρεις δεν θα αντέξεις για πολύ, θα εκραγείς και θα αρχίσεις να τους την λες και να τους βρίζεις. Εγώ σου προτείνω ή να απενεργοποιείς το chat και να τους κάνεις block στα pms ή να αλλάζεις channel για να έχεις την ησυχία σου ή ουδετερότητα δηλαδή να μην είσαι σε συντεχνία και να μην συμμετέχεις σε πολέμους αυτοκρατοριών και ''ντου''. Ελπίζω να βοήθησα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mr House

Mr House


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Ougada
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 10:06 am

Διαφωνώ γιατί να χαλασεί το παιχνίδι του για 2-3 άτομα και να κρύβεται αν σε βρίζουν choco κάνε ticket 1,2,3 μετα θα βαρεθουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ready2Die

Ready2Die


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 10:21 am

choco δεν διαφωνω με αυτα που λες αλλα τετοια ατομα δεν υπαρχουν μονο στο μπλε και στο κιτρινο... υπαρχουν και στο κοκκινο...ονοματα δεν λεμε... καλη η κοντρα στο ξυλο και η καζουρα αλλα μεχρι ενα οριο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 11:47 am

Ρε Choco δεν ξέρω αν με έχεις παρεξιγήσει αλλά σου μηλάω ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ τώρα εγώ ότι δίποτε πω σε εσένα δεν το λέω για να σε προσβάλω και νομίζω το ξέρεις καλά για να μην έχουμε παρεξιγίσεις (σαν σήμερα που μιλούσαμε σε pm την ώρα του war σου είχα πει κάτι για πλάκα βέβαια αλλά αν σε πειράζει το να αστιέβομε πες μου το γιατί δεν το ήξερα αυτό και δεν ξέρω αν είμαι μέσα στους 2-3 που λες και θέλω να ηλίσουμε ειληκρινά για αυτό και ότι πρόβλημα υπάρχει το λύνουμε Wink)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 12:04 pm

ImeSura έγραψε:
Ρε Choco δεν ξέρω αν με έχεις παρεξιγήσει αλλά σου μηλάω ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ τώρα εγώ ότι δίποτε πω σε εσένα δεν το λέω για να σε προσβάλω και νομίζω το ξέρεις καλά για να μην έχουμε παρεξιγίσεις (σαν σήμερα που μιλούσαμε σε pm την ώρα του war σου είχα πει κάτι για πλάκα βέβαια αλλά αν σε πειράζει το να αστιέβομε πες μου το γιατί δεν το ήξερα αυτό και δεν ξέρω αν είμαι μέσα στους 2-3 που λες και θέλω να ηλίσουμε ειληκρινά για αυτό και ότι πρόβλημα υπάρχει το λύνουμε Wink)

Δεν ξέρω άμα είσαι εσύ ένας από αυτούς που αναφέρεται ο Choco, πάντως η ώρα του πολέμου δεν είναι και η πιο κατάλληλη για πλάκα, επίσης αστείο είναιι κάτι άμα το λές με πρόθεση να γελάσουνε και οι δύο, αλλίως λέγεται πείραγμα.
Ο Choco πάντως είναι κόσμημα για την συντεχνεία μας και ελπίζω να συνεχίσει να είναι μέλος της και να μην τον επηρεάσουν συμπεριφορές σαν και αυτές. Συμφωνώ με τον Ready2Die ότι οι παλιοχαρακτήρες δεν έχουν χρώμα, πάντως έχω ακούσει "πολύχρωμες" καλές κουβέντες είτε χάνουμε είτε κερδίζουμε στους πολέμους. Την επόμενη φορά πάντως μαζί με την πλάκα, πες και ένα μπράβο που πηγαίνουμε σε πολέμους χωρίς δανεικούς, ακόμη και άμα ξέρουμε ότι ο αντίπαλος έχει περισσότερους και τις παραπάνω φορές κερδίζουμε κιόλας. Άλλοι φοβύνται να κάνουν πολέμους άμα δεν είναι σίγουροι ότι θα κερδίσουν, αυτούς όμως επικροτείται τις πιο πολλές φορές.
Επίσης το να κρύβεστε πίσω από το ότι και άλλοι κάνουν τέτοια, δεν είναι δικαιολογία. Προσπαθήστε να γίνεται εσείς η αλλαγή που θέλετε να δείτε στους άλλους, μόνο τότε έχουμε ελπίδα να περιοριστούν αυτά. Μην γίνεστε χειρότεροι από αυτά που κατηγορείτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 1:17 pm

Choco όλοι ξέρουμε πόσο καλό παιδί είσαι επειδή είναι κάτι ανώριμα,10καχρονα, ζηλιάρικα δεν χριάζετε να χαλιέσε με το να χαλιεσε η να χάνεις την ψυχραιμία σου τους δίνεις χαρά και να τους λες αυτός είμαι και σε όποιον γουστάρει τα προβλήματα σας στους γονείς σας. Ελπίζω να σε αφήσουν ήρεμο αλλά αν συνεχίσουν τα τρώνε ήττες καλύτερα να κάνετε πόλεμο με άλλες συντεχνίες




με αγάπη

RENOOB
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 1:18 pm

συμφωνω με ΟΟΟΛΟΥΣ οσους μιλησατε μετα απο το δικο μου πμ
@Ready2Die σαφως και υπαρχουν και κοκκινοι αλλα δεν επηρεαζουν εμενα :P
@ImeSura εννοειται πως δεν αναφερομαι σε εσενα εισαι απο τα καλυτερα παιδια εδω μεσα
@Lunar να σαι καλα για την υποστηριξη :P
@gusraper1000 η ψυχραιμια μου καλα ειναι ακομα αλλιως θα ειχα φαει πολλααααα μπαν λογω ανταπαντησεων. αλλα κραταω επιπεδο ^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 2:27 pm

Ναι εχεις δικιο μπλα μπλα μπλα.Δεν θα ειμαι τοσο καλος ομως και θα κανω το δικηγορο του διαβολου με ολη την καλη διαθεση απλα για να καταλαβεις κι εσυ και οι υπολοιποι πως βλεπω εγω τα πραγματα.
Σε ενα παλιοτερο θεμα ειχα αναφερθει σε αυτες τις συμπεριφορες της πλειοψηφιας των μελων μιας συγκεκριμενης συντεχνιας και περασε στο ντουκου.Οχι μονο δεν απομονωθηκαν αυτες οι συμπεριφορες αλλα ενωθηκαν σε αλλη συντεχνια με ολο το κοκκινο.Αυτο που θελω να πω ειναι οτι οταν ζηταμε να υπαρχει μια κοσμια συμπεριφορα απο τους αλλους πρεπει πρωτα να την εχουν τα ατομα που υποστηριζουμε και παιζουμε μαζι.Και για να ειμαστε και λιγο ρεαλιστες τωρα ειναι αργα για να αλλαξει αυτο αφου οσοι εμαθαν να παιζουν ετσι δεν αλλαζουν.Το ιδιο ισχυει για ολα τα βασιλεια δεν το χρωματιζω το θεμα απλα εφερα σαν παραδειγμα αυτα που ελεγα πριν 3 μηνες :P .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mr House

Mr House


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Ougada
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 3:14 pm

Καπως καλα τα λεει ο PerastikoS και να ξερεις πως δεν εισαι ο μονος που σου τυχαινει πολλοι το κανουν για να σου την σπασουν ψυχολογικα και αλλοι γιατι ειναι παιδακια στο μυαλο παντα... εγω για παραδειγμα οποτε μπαινω σε ξυλο παντα τα ειδια και τα ειδια και οοο εφαγες 20κ W και μπλα μπλα μπλα και θα σε ανεβασω στο youtube και τετοιες μην πω τωρα αλλα κανενα απο αυτα τα παιδακια δεν σκεφτεται οτι εγω μπαινω μεσα για την πλακα μου και να περασει η ωρα μου αν δεν εχω κατι αλλο να κανω και νομιζει οτι ειναι καποιος και εκανε κατι σοβαρο πορονονται πολυ με εικονες κριμα στα παιδια (το εγω δεν παει αποκλειστικα για εμενα πολυ μπαινουν για να ξεχασουν λιγο την κριση τησ καθημερινοτητας και πεφτουν σε πριξες in game)
Μια συμβουλη κανε οτι κανω και εγω οτι μα οτι και να σου λενε μην απαντας παβουν να ασχολουνται μετα
Σε εμενα δουλευει :repect:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 8:07 pm

Lunar έγραψε:
ImeSura έγραψε:
Ρε Choco δεν ξέρω αν με έχεις παρεξιγήσει αλλά σου μηλάω ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ τώρα εγώ ότι δίποτε πω σε εσένα δεν το λέω για να σε προσβάλω και νομίζω το ξέρεις καλά για να μην έχουμε παρεξιγίσεις (σαν σήμερα που μιλούσαμε σε pm την ώρα του war σου είχα πει κάτι για πλάκα βέβαια αλλά αν σε πειράζει το να αστιέβομε πες μου το γιατί δεν το ήξερα αυτό και δεν ξέρω αν είμαι μέσα στους 2-3 που λες και θέλω να ηλίσουμε ειληκρινά για αυτό και ότι πρόβλημα υπάρχει το λύνουμε Wink)

Δεν ξέρω άμα είσαι εσύ ένας από αυτούς που αναφέρεται ο Choco, πάντως η ώρα του πολέμου δεν είναι και η πιο κατάλληλη για πλάκα, επίσης αστείο είναιι κάτι άμα το λές με πρόθεση να γελάσουνε και οι δύο, αλλίως λέγεται πείραγμα.
Ο Choco πάντως είναι κόσμημα για την συντεχνεία μας και ελπίζω να συνεχίσει να είναι μέλος της και να μην τον επηρεάσουν συμπεριφορές σαν και αυτές. Συμφωνώ με τον Ready2Die ότι οι παλιοχαρακτήρες δεν έχουν χρώμα, πάντως έχω ακούσει "πολύχρωμες" καλές κουβέντες είτε χάνουμε είτε κερδίζουμε στους πολέμους. Την επόμενη φορά πάντως μαζί με την πλάκα, πες και ένα μπράβο που πηγαίνουμε σε πολέμους χωρίς δανεικούς, ακόμη και άμα ξέρουμε ότι ο αντίπαλος έχει περισσότερους και τις παραπάνω φορές κερδίζουμε κιόλας. Άλλοι φοβύνται να κάνουν πολέμους άμα δεν είναι σίγουροι ότι θα κερδίσουν, αυτούς όμως επικροτείται τις πιο πολλές φορές.
Επίσης το να κρύβεστε πίσω από το ότι και άλλοι κάνουν τέτοια, δεν είναι δικαιολογία. Προσπαθήστε να γίνεται εσείς η αλλαγή που θέλετε να δείτε στους άλλους, μόνο τότε έχουμε ελπίδα να περιοριστούν αυτά. Μην γίνεστε χειρότεροι από αυτά που κατηγορείτε.
Φίλε δεν είπα κάτι για να προσβάλω τον Choco ούτε την συντεχνία σας,αντιθέτος μετά τον πόλεμου που τελείοσε 100-65 κα 20-12 άτομα του είχα πει ότι αν ήσασταν περισότεροι για πλάκα τους είχατε ^^.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 8:49 pm

Γιατι καθεστε και ασχολείστε με κατι τετοια δεν καταλαβενω, ειλικρινά.
Choco για να στη "λενε", οπως λες μαλλον τους την εχεις πει και εσυ. Δεν νομιζω καποιος αγνωστος να ηρθε στο ξεκαρφωτο και να σου ελεγε για οικογενειες, ή για δανεικους εκτός αν σε πήρε η μπαλα. Αν ομως οντως σε πήρε η μπαλα δεν νομίζω παλι, να ειναι τοσο συχνό ωστε να χρειαστει να το κανεις θεμα στο φορουμ. :P

Συμπέρασμα. Αν δεν ενοχλείς δεν σε ενοχλούν.
Παλαιοτερα που ειμουν με 1 char στους misftits ειχα καποια ξεκαρφωτα πμ. λογο συντεχνιας. Rolling Eyes Τους εστελνα ομως ενα <3 και το ξεχναγανε cheers Ειναι και θεμα συμπεριφορας δικια σου οπως καταλαβαινεις. Ας μαθουμε να μην μας φταινε μονο οι αλλοι για αυτα που παθαίνουμε.
Και κατι ασχετο, αλλα σχετικο. Εδω ξαναβγαλαμε τη νεα δημοκρατια στις εκλογες, γιατι δεν μας εφτανε το 25% της ανεργειας, η υφεση, η φτωχια, οι αυτοκτονιες, τα χαρατσια. Θελουμε κι αλλααααααα Smile Ετσι και στο παιχνιδι υπαρχει ενα ειδος ....................μαζοχισμου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 11:02 pm

ρε περαστικε σου λεω σαφως θα υπαρχουν και κοκκινοι αλλα δεν ερχονται να μου κοκορευτουν εμενα "χ0αχ0αχ0 νοοβ 10κ απλη σφαιρα εφαγες στον πολεμο που πας ετσι? ( σημειωτεον εχω τελειωσει ολες τις αποστολες και μαγικη 60 και αμυνα σουρα 40% στα 6 7, ενω αυτο το παιδι ουτε καν ) ουτε ερχονται να μου λενε χα0χα0 ποσο τρως ρε εγω εχω νικησει το μορφεα 5-0 και ειμαι ο κυριος υπερτελειος μπλα μπλα μπλα κλπ κλπ"...
δηλαδη..., τι αμαρτιες πληρωνω? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΤρι Ιουν 19, 2012 1:39 am

Choco έγραψε:
ρε περαστικε σου λεω σαφως θα υπαρχουν και κοκκινοι αλλα δεν ερχονται να μου κοκορευτουν εμενα "χ0αχ0αχ0 νοοβ 10κ απλη σφαιρα εφαγες στον πολεμο που πας ετσι? ( σημειωτεον εχω τελειωσει ολες τις αποστολες και μαγικη 60 και αμυνα σουρα 40% στα 6 7, ενω αυτο το παιδι ουτε καν ) ουτε ερχονται να μου λενε χα0χα0 ποσο τρως ρε εγω εχω νικησει το μορφεα 5-0 και ειμαι ο κυριος υπερτελειος μπλα μπλα μπλα κλπ κλπ"...
δηλαδη..., τι αμαρτιες πληρωνω? :P

1ον υπάρχουν όχι μόνο σε όλα τα βασίλεια, όχι μόνο σε όλους τους server, όχι μόνο σε όλα τα games, αλλά σε όλο τον κόσμο και δεν θα σταματήσουν να υπάρχουν.

2ον εγώ τι να πω που όταν ήμουν 100Lv με πρίζαν όλοι κάθε 3 και λίγο ''πως έγινες ιπποτικός;''; Τι να πω που στα 170Lv με πρίζαν όλοι κάθε 3 και λίγο ''θα μπεις clan να δίνεις exp;''; Τι να πω τώρα που όλοι που είναι ανάμεσα στα 200-240 μου λένε συνέχεια '' πάμε 250Lv μαζί;''; Τι να πω;

Η λύση είναι απλή: Θα τους βάζεις φραγμό στα ΠΜ, στο πόλεμο ή όταν έρχονται για ντου και σπαμμάρουν κατευθείαν pic και ticket και μίλα με κάποιον ή κάνε κάτι που θα σε κάνει χαρούμενο και θα σε κάνει να ξεχαστείς. Καλά κάνεις και το λες αλλά με την γρίνια δεν λύνεται τίποτα.

Υ.Γ. Έριξαν τον MORFEAS; Στα φρύδια σου. Έφαγες πολλά από αυτούς; Στα φρύδια σου. Θα σε ανεβάσουν σε video στο youtube; Στα φρύδια σου. Αν χαλίεσαι για ένα παιχνίδι γιατί παίζεις; Δεν στην λέω τώρα. Απλά σου λέω τι είναι καλό να κάνεις με σκληρό τρόπο γιατί κάποιες φορές έτσι πρέπει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΤρι Ιουν 19, 2012 3:18 am

LearnToPlay έγραψε:
Choco έγραψε:
ρε περαστικε σου λεω σαφως θα υπαρχουν και κοκκινοι αλλα δεν ερχονται να μου κοκορευτουν εμενα "χ0αχ0αχ0 νοοβ 10κ απλη σφαιρα εφαγες στον πολεμο που πας ετσι? ( σημειωτεον εχω τελειωσει ολες τις αποστολες και μαγικη 60 και αμυνα σουρα 40% στα 6 7, ενω αυτο το παιδι ουτε καν ) ουτε ερχονται να μου λενε χα0χα0 ποσο τρως ρε εγω εχω νικησει το μορφεα 5-0 και ειμαι ο κυριος υπερτελειος μπλα μπλα μπλα κλπ κλπ"...
δηλαδη..., τι αμαρτιες πληρωνω? :P

1ον υπάρχουν όχι μόνο σε όλα τα βασίλεια, όχι μόνο σε όλους τους server, όχι μόνο σε όλα τα games, αλλά σε όλο τον κόσμο και δεν θα σταματήσουν να υπάρχουν.

2ον εγώ τι να πω που όταν ήμουν 100Lv με πρίζαν όλοι κάθε 3 και λίγο ''πως έγινες ιπποτικός;''; Τι να πω που στα 170Lv με πρίζαν όλοι κάθε 3 και λίγο ''θα μπεις clan να δίνεις exp;''; Τι να πω τώρα που όλοι που είναι ανάμεσα στα 200-240 μου λένε συνέχεια '' πάμε 250Lv μαζί;''; Τι να πω;

Η λύση είναι απλή: Θα τους βάζεις φραγμό στα ΠΜ, στο πόλεμο ή όταν έρχονται για ντου και σπαμμάρουν κατευθείαν pic και ticket και μίλα με κάποιον ή κάνε κάτι που θα σε κάνει χαρούμενο και θα σε κάνει να ξεχαστείς. Καλά κάνεις και το λες αλλά με την γρίνια δεν λύνεται τίποτα.

Υ.Γ. Έριξαν τον MORFEAS; Στα φρύδια σου. Έφαγες πολλά από αυτούς; Στα φρύδια σου. Θα σε ανεβάσουν σε video στο youtube; Στα φρύδια σου. Αν χαλίεσαι για ένα παιχνίδι γιατί παίζεις; Δεν στην λέω τώρα. Απλά σου λέω τι είναι καλό να κάνεις με σκληρό τρόπο γιατί κάποιες φορές έτσι πρέπει.
και εχω και μεγαλα φρυδια γαμωτο :P
οχι ακολουθησα αλλη τακτικη σημερα Smile
1) επιλογες -> επιλογες παιχνιδιου -> βλεπε chat -> κρυψε :Ρ
2) επιλογη σε οσους δεν συμπαθω -> φραγμος
Σημειωτεον, εχω 55Lv ιπποτικο :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΤρι Ιουν 19, 2012 6:39 am

Choco με πιστεύβεις τώρα ότι σήμερα στο ξύλο είχα κάνει το ίδιο με εσένα;:P την ώρα που μιλούσαμε δισκολευόμουν να καταλάβω τι έλεγες γιατί είχα κλειστό chat xD.Α και επίσης αν έχετε φίλους από άλλα βασίλεια μην ντρέπεσται να τους χτιπίσετε στο ξύλο είναι απλά ένα παιχνίδι για να περνάς ευχάριστα την ώρα σου (ρωτάτε εμένα και τον Choco για αυτό :P πάντα χτιπιόμαστε στο ξύλο xD).Τέλος καλή συνέχεια,αυτά από εμένα.Α κάτι άλλο που ξέχασα για όσους ασχολούντε με συντεχνίες τι να κρίνουν (αν πιστεύουν ότι είναι σωστά γιατί εγώ αυτά κάνω)
1)Μια καλή συντεχνία χριάζεται ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ.
2)Όταν κάποιος/α ζητάει βοήθεια κάπου π.χ. για ξύλο να πιγένουμε ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ και αν δεν μπορούμε να κάνουμε ένα pm και να του/της πούμε τον λόγο ή στο chat της συντεχνίας.
3)Πρέπει να μειλάνε καλά (καλά λίγη πλάκα δεν κάνει κακό :P)και να είναι φιλικοί.
4)Όταν υπάρχει τσακομός/πρόβλημα το λύνουμε σε pm με ηρεμία ή το λέμε στον boss της συντεχνίας ή των μελών που είναι σαν 2οι boss.
Ελπίζω να βοήθησα αρκετά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!   ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι! EmptyΤετ Ιουν 20, 2012 2:20 am

αυτο με το τι πρεπει να κανει μια συντεχνια ηταν λιγο :asxeto: :hmmm:
ImeSura έγραψε:
αν έχετε φίλους από άλλα βασίλεια μην ντρέπεσται να τους χτιπίσετε στο ξύλο είναι απλά ένα παιχνίδι για να περνάς ευχάριστα την ώρα σου.
με ειδες να ντρεπομαι? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
 
ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κατι χρήσιμο
» να ρωτήσω κάτι??
» εμ... :P χρειάζομαι κάτι....
» Αν βαριέστε έχω κάτι να σας προτείνω
» παιζει κατι με το πατσ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: