Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Πουγκια στο itemshop

Πήγαινε κάτω 
+30
LilithTheNigthDemon
Man0liC
cooler
metinasGR
savvas115
fast.
modeladi13
DeatHSpiRiT
OlympianRAGE
paypal
vampir
[Admin]Alyx
YouAreTooSlow
RaZMiG
Darkchaos
kaisaras
Kipreos
IDontCare
xrhstos
JimakoC99
salomiapoel
wetmanlol1
KillerDe4th
ANTEGEIA1
EagleEye
Zalatina
Αγησίλαος
xXShamanXx
SopaReAntra
argirisgreen
34 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
argirisgreen

argirisgreen


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Σαλαμίνα
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Φεβ 18, 2012 5:27 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Συγνώμη τα πουγκιά βγήκαν για να κάνουν την ζωή μας πιο δύσκολη??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 9:24 am

DeatHSpiRiT έγραψε:
βασικα εγω λεω να μηνει ετσι οπως ειναι γτ ετσι το γαμε γινετε πιο ενδιαφερον και θελει να πεδεφτης περισσοτερο..(η γνωμη μου)

Σκέψου πριν δημοσιεύσεις κάτι.
Το hack κυκλοφορεί πολύ καιρό και οι περισσότεροι έχουν φτιάξει τις άμυνες τους.
Απλά εμείς θα μείνουμε στην απ έξω, τίποτα δεν γίνεται πιο ενδιαφέρονSmile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
modeladi13

modeladi13


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2012
Ηλικία : 32
Τόπος : athina ;)
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 12:42 pm

Η γνώμη μου είναι να αυξηθεί η πιθανότητα να κάτσουν άμυνες ή HP στα αντικείμενα...Τουλάχιστον να βγάλουν τα πουγκιά και να τα αγοράζουμε 1-1 χωρίς να χρειαστεί να ανοίγουμε...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 12:44 pm

argirisgreen έγραψε:
και οι καινουριοι παιχτες να φανε μια βδομαδα να κανουν ενα οπιοδιποτε "μεσεο" αντικειμενο με αμυνες και εμεις οι παλιοι να εχουμε μια χαρα ιτεμ σινγωμη αλλα εγω δεν το βρισκω δηκαιο

στην ζωή σου για να πετύχεις μερικά πράγματα πρέπει να παιδευτείς απο πολύ λίγο έως και πάρα πολύ. Φυσικά και δεν είναι δίκαιο το οτι αρκετά μεγάλο ποσοστό έχεις ιτεμς με switchbot αλλά και τι να κάνουμε? Δεν βλέπω άλλη λύση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 1:03 pm

EagleEye έγραψε:

σαν να σου είπε συνέχισε τις ανούσιες βλακείες. Αν βάλει 20 αδες πάλι το ίδιο θα γίνεται... Ελεος παρτε το χαμπάρι. Βάλτε το μυαλό σας να σκευτεί κάτι και πείτε το και σε εμάς. (παρένθεση. Alyx δεν νομίζεις ότι είναι γελοίο κάποιος "προγραμματιστής" να αφιερώνει χρόνο για να hackαρει ένα παιχνίδι? Γιατί εγώ νομίζω ότι είνα...

ΥΓ: Alyx στην ιδέα να αυξηθούν οι πιθανότητες είμαι +1 αυτό είναι ότι χρειάζεται για να ισσοροποίσει νομίζω.


Γιατί θεωρείτε βλάκα αυτόν που αφιερώνει χρόνο σε προγραματακια τέτοια και όχι αυτών που παίζει ένα game; Ξέρουμε πολύ καλά, ότι με το που μπήκε το hackshield στο GR δεν περάσαν ούτε 15 λεπτά, και είδα σε γερμανικό forum, το προγραματακι που τον παρέκαμπτε. Τα multihack που βγήκαν στην αρχή όπου δεν "παίζανε" (σερβερ εννοώ) δίνανε request και τους το έφτιαχναν. Σκεφτείτε οτι για αυτούς ίσως είναι ένα χόμπι.
Alyx πιστεύω ότι η αύξηση της πιθανότητας επιτυχίας είναι η ιδανικότερη λύση αυτή τη στιγμή, τουλάχιστον μέχρι να βρεθεί αντίδοτο για το προγραμματακι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 1:07 pm

fast. έγραψε:

Alyx πιστεύω ότι η αύξηση της πιθανότητας επιτυχίας είναι η ιδανικότερη λύση αυτή τη στιγμή, τουλάχιστον μέχρι να βρεθεί αντίδοτο για το προγραμματακι.
Ναι έτσι θα γίνει σε όλα τα 5 bonus, τα ποσοστά του να πιάσουν έχουν ήδη αλλαχτεί και θα εφαρμοστούν μετά από επανεκκίνηση του παιχνιδιού (3 λεπτά κρατάει αυτό, όχι επανεκκίνηση server 15+).
Αντίδοτο στο προγραμματάκι όσον αφορά την hackshield, θα αναλάβει η GF να βρει, αυτή έχει παρτίδες με τις εταιρίες hackshield :P
Αν φυσικά την ενδιαφέρει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
????????
Επισκέπτης




Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 1:13 pm

[Admin]Alyx έγραψε:
fast. έγραψε:

Alyx πιστεύω ότι η αύξηση της πιθανότητας επιτυχίας είναι η ιδανικότερη λύση αυτή τη στιγμή, τουλάχιστον μέχρι να βρεθεί αντίδοτο για το προγραμματακι.
Ναι έτσι θα γίνει σε όλα τα 5 bonus, τα ποσοστά του να πιάσουν έχουν ήδη αλλαχτεί και θα εφαρμοστούν μετά από επανεκκίνηση του παιχνιδιού (3 λεπτά κρατάει αυτό, όχι επανεκκίνηση server 15+).
Αντίδοτο στο προγραμματάκι όσον αφορά την hackshield, θα αναλάβει η GF να βρει, αυτή έχει παρτίδες με τις εταιρίες hackshield :P
Αν φυσικά την ενδιαφέρει..


GF? Ωχχχ σωθήκαμε Laughing
Και πότε θα γίνει αυτή η αλλαγή?
Πήγα DT σήμερα και ένοιωθα ένα τίποτα μπροστά στους άλλους με τις 15άρες Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 1:14 pm

[quote="[Admin]Alyx"]
fast. έγραψε:
[font=Comic Sans Ms][color=cyan]
Αντίδοτο στο προγραμματάκι όσον αφορά την hackshield, θα αναλάβει η GF να βρει, αυτή έχει παρτίδες με τις εταιρίες hackshield :P
Αν φυσικά την ενδιαφέρει..

[size=12]και σιγα μην βρει. Το macbook εσπασε σε 17 λεπτα, το hackshield ηταν πιο γριγορο Neutral Οχι τίποτα αλλο πήγαν τσαμπα και τα 30.000 ευρο που πληρωσε τοτε, ακομα πρεπει να τα κλαίει :P :P


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fast. στις Κυρ Φεβ 19, 2012 1:55 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
argirisgreen

argirisgreen


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Σαλαμίνα
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 1:34 pm

πια 5 bonus για εξιγιστε λιγο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 1:51 pm

argirisgreen έγραψε:
πια 5 bonus για εξιγιστε λιγο...

Τα μαγεματα στα 5 αρχικα μπονους στα ιτεμς ειναι πλεον σε πουγκια ενα ενα στο ιτεμσοπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 2:01 pm

fast. έγραψε:
argirisgreen έγραψε:
πια 5 bonus για εξιγιστε λιγο...

Τα μαγεματα στα 5 αρχικα μπονους στα ιτεμς ειναι πλεον σε πουγκια ενα ενα στο ιτεμσοπ

fast νομίζω είσαι λίγο άκυρος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
savvas115

savvas115


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Limassol cy
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 3:43 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Η ΩΡΑ 7 ΠΟΥ ΒΑΖΟ ΜΑΓΕΜΑΤΑ (ΠΟΥΓΚΙΑ)
ΣΤΑ ΙΤΕΜ Μ ΒΑΣΙΚΑ ΣΕ (5) ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΚΑΙ Ι ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 1-40 ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ 2 ΕΧΟ ΦΤΙΑΞΕΙ ,ΠΙΣΤΕΥΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ ΛΙΣΗ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΥΧ ΟΠΟΣ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΟ ΚΑΙ 3 ΜΙΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΙΚΑΝΟΠΙΜΕΝΟΥΣ ΟΤΙ ΖΙΤΗΣΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΕΛΕΟΣ ΔΙΛΑΔΗ ΓΙΑ ΚΑΠΙΟΥΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΕΡΟΥΝ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΙΤΕΜΣ ΧΟΡΙΣ ΗΑCΚ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ??? ΕΓΟ ΕΧΕΙ 7 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΝΛΙΝΕ ΣΤΟ ΜΕΤΙΝ ΑΔΙΚΑ ΒΑΣΙΚΑ ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΙΤΕΜ ΣΙΟΠ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΙΡΘΑΝ ΤΙΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΜΑΖΙ Μ..

ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΤΑ (ΠΟΥΓΚΙΑ ΚΑΤΑΝΤΙΣΑΝ ...).

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 11:39 pm

Dren έγραψε:
fast. έγραψε:
argirisgreen έγραψε:
πια 5 bonus για εξιγιστε λιγο...

Τα μαγεματα στα 5 αρχικα μπονους στα ιτεμς ειναι πλεον σε πουγκια ενα ενα στο ιτεμσοπ

fast νομίζω είσαι λίγο άκυρος...

Αυτό βλέπω.. Αλλά η απάντηση πήγαινε στη ερώτηση. Τι ήθελε να πει ο ποιητής;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
argirisgreen

argirisgreen


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Σαλαμίνα
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 5:18 am

πια 5 bonus, τις όλες άμυνες εννοείτε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metinasGR

metinasGR


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 6:19 am

παιδια εγω στο θεμα με τα πουνγκια ειμαι ενταξει δδεν πιστευω πως υπαρχει προβλημα βεβαια σε εμενα δεν νομιζω και σε αλλους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 6:30 am

argirisgreen έγραψε:
πια 5 bonus, τις όλες άμυνες εννοείτε???

Ελληνικά δεν μιλάμε? :busted: τις πρώτες 5 άμυνες που μπαίνουν με μαγέματα(από τα πουγκιά) και όχι τα 6-7α bonus που μπαίνουν από τα μαγέματα + . Κατάλαβες τώρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 6:51 am

EagleEye έγραψε:
argirisgreen έγραψε:
πια 5 bonus, τις όλες άμυνες εννοείτε???

Ελληνικά δεν μιλάμε? :busted: τις πρώτες 5 άμυνες που μπαίνουν με μαγέματα(από τα πουγκιά) και όχι τα 6-7α bonus που μπαίνουν από τα μαγέματα + . Κατάλαβες τώρα?

Θα στο πω εγω για να προλάβω τον Dren: :P :P
"EagleEye νομίζω είσαι λίγο άκυρος..."
Μη με ρωτησεις ομως, γιατι. Δεν ξερω. ο Dren ξέρει. Απαντα κι εσυ "αυτο βλεπω", να μοιραστούμε το "άκυρος. Θα κρατήσω εγώ το ακυ και εσύ το ρος
:crazy: :spam:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cooler

cooler


Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 09/02/2012
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 7:02 am

Δεν ξερω ποιος τι χακ εκανε με τα μαγεματα, αλλα ο αδμιν να βρει αλλο τροπο να τους κυνηγηση.!!!!! Ειναι σκετη μ***κια αυτο με τα πουγγια !!!

Ελπιζω μεχρι το απογευμα να εχει λυθει αυτο το προβλημα που δημηουργηθηκε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
argirisgreen

argirisgreen


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Σαλαμίνα
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 7:38 am

και εγώ το ελπίζω φίλε γιατί έχω ξενερώσει τελίος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 5:40 pm

fast. έγραψε:
EagleEye έγραψε:
argirisgreen έγραψε:
πια 5 bonus, τις όλες άμυνες εννοείτε???

Ελληνικά δεν μιλάμε? :busted: τις πρώτες 5 άμυνες που μπαίνουν με μαγέματα(από τα πουγκιά) και όχι τα 6-7α bonus που μπαίνουν από τα μαγέματα + . Κατάλαβες τώρα?

Θα στο πω εγω για να προλάβω τον Dren: :P :P
"EagleEye νομίζω είσαι λίγο άκυρος..."
Μη με ρωτησεις ομως, γιατι. Δεν ξερω. ο Dren ξέρει. Απαντα κι εσυ "αυτο βλεπω", να μοιραστούμε το "άκυρος. Θα κρατήσω εγώ το ακυ και εσύ το ρος
:crazy: :spam:

Χαχα, όχι Smile Απλά ενημέρωσες τον argirisgreen για τα πουγκιά ενώ ο ίδιος άνοιξε το θέμα.
Well... alien


Επίσης ανακοινώνω με τη σειρά μου την αποχώρηση μου από το παιχνίδι λόγο αυτής της απόφασης να μπουν στο Item Shop τα πουγκιά.
Γιατί πολύ απλά όλοι έχουν ήδη ακόμα και τα +0 αντικείμενά τους με 5 15άρες άμυνες και εγώ παλεύω 3 ώρες να πιάσω κάτι μέτριο στα παπούτσια μου Mad
Και μιας και έχουν αχρηστευθεί τα χρήματα που έδωσα, τα items θα τα φάνε τα αγριόσκυλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:34 am

Dren έγραψε:
όλοι έχουν
Ναι όλοι έχουν. :fail:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
????????
Επισκέπτης




Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 4:39 am

[Admin]Alyx έγραψε:
Dren έγραψε:
όλοι έχουν
Ναι όλοι έχουν. :fail:

Φίλε Alyx. Δεν χρειαζόταν η ειρωνεία...το όλοι δεν ήταν κυριολεκτικό...
Αλλά δεν είπα τυχαία ότι είπα. Άκουγα από πολλούς τα κατορθώματα τους με το hack ingame(!) αλλά και σε διάφορες κοινότητες.
Εγώ απλά ήμουν άτυχος σε θέματα συμβατότητας και δεν κατάφερα να το χρησιμοποιήσω ποτέ...
(Αλλιώς ΝΑΙ θα το 'κανα γιατί δεν είχε νόημα το παιχνίδι)
Πλέον πολλοί λίγοι είναι αυτοί που ΔΕΝ έχουν χρησιμοποιήσει το hack και δεν μπορείς να το διαψεύσεις. :nono:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 4:58 am

Dren έγραψε:
Εγώ απλά ήμουν άτυχος σε θέματα συμβατότητας και δεν κατάφερα να το χρησιμοποιήσω ποτέ...
(Αλλιώς ΝΑΙ θα το 'κανα γιατί δεν είχε νόημα το παιχνίδι)
Πλέον πολλοί λίγοι είναι αυτοί που ΔΕΝ έχουν χρησιμοποιήσει το hack και δεν μπορείς να το διαψεύσεις. :nono:

Μ αρέσει που παίζετε τίμια. :P :P Σας αξίζει ένα μεγάλο μπράβο. Έτσι να συνεχίσετε, για να έχει νόημα και το τραγούδι " τα σιδερά της φυλακής είναι για τους λεβέντες"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 5:04 am

fast. έγραψε:
Dren έγραψε:
Εγώ απλά ήμουν άτυχος σε θέματα συμβατότητας και δεν κατάφερα να το χρησιμοποιήσω ποτέ...
(Αλλιώς ΝΑΙ θα το 'κανα γιατί δεν είχε νόημα το παιχνίδι)
Πλέον πολλοί λίγοι είναι αυτοί που ΔΕΝ έχουν χρησιμοποιήσει το hack και δεν μπορείς να το διαψεύσεις. :nono:

Μ αρέσει που παίζετε τίμια. :P :P Σας αξίζει ένα μεγάλο μπράβο. Έτσι να συνεχίσετε, για να έχει νόημα και το τραγούδι " τα σιδερά της φυλακής είναι για τους λεβέντες"

ΜΑΚΑΡΙ να υπήρχε αντίποινο αλλά δυστυχώς δενSmile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 7:07 am

Dren έγραψε:


ΜΑΚΑΡΙ να υπήρχε αντίποινο αλλά δυστυχώς δενSmile

Αυτός που το κάνει εδώ, θα το κάνει και στην πραγματική του ζωή. Οπότε.........................
Εκτός αν είναι πολιτικός αυτοί εξαιρούνται :P :P :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man0liC

Man0liC


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Galaxy
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 7:24 am

fast. έγραψε:
Εκτός αν είναι πολιτικός αυτοί εξαιρούνται :P :P :P
:imfao: :imfao: :imfao: :imfao: ahahahaa έλεος,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πουγκια στο itemshop
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!
» οπλο itemshop
» Η Pyasafecard στο Itemshop
» Δινω Ιτεμσ Σουρα Για Σαμαν (ITEMSHOP)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: