Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Πουγκια στο itemshop

Πήγαινε κάτω 
+30
LilithTheNigthDemon
Man0liC
cooler
metinasGR
savvas115
fast.
modeladi13
DeatHSpiRiT
OlympianRAGE
paypal
vampir
[Admin]Alyx
YouAreTooSlow
RaZMiG
Darkchaos
kaisaras
Kipreos
IDontCare
xrhstos
JimakoC99
salomiapoel
wetmanlol1
KillerDe4th
ANTEGEIA1
EagleEye
Zalatina
Αγησίλαος
xXShamanXx
SopaReAntra
argirisgreen
34 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
argirisgreen

argirisgreen


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Σαλαμίνα
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Φεβ 18, 2012 5:27 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Συγνώμη τα πουγκιά βγήκαν για να κάνουν την ζωή μας πιο δύσκολη??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LilithTheNigthDemon

LilithTheNigthDemon


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Φύλλο : Θηλυκό

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 7:46 am

Βρε Dren,βρε Dren! Ειχες προσπαθησει να χρησιμοποιησεις το hack δεν μπορεσες και τωρα που βρηκαν τροπο να το αχρηστευσουν παρατας το game? Οταν δεν σου βγηκε η ατιμια (καλα ειπε ο fast) και αναγκαστηκες να παιξεις τιμια δεν εχει νοημα πια το παιχνιδι ε? Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 2427201833


Τελικα μονοι σας καταστρεφετε το παιχνιδι που παιζουμε και εμεις! Με τη διαφορα ομως πως οποιος προσπαθουσε πριν χωρις hack να πιασει καλες αμυνες ετσι θα συνεχισει και τωρα.

Προσωπικα τα πουγκια δεν με "χαλασαν" καθολου! Χθες εφτιαξα ενα πολυ καλο οπλο και περιδεραιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 8:14 am

Το λιγότερο που έχω χαλάσει είναι καμιά 400αρια και κάτι ώρες οπότε τώρα που έγιναν πιο εύκολα τα μπόνους μάλλον σε καλό μου βγήκε.
Ασε που ακούγονται κάτι φήμες ότι τελικά βρήκαν τρόπο να δουν πoιος το χρησιμοποιείσαι και ποιος όχι. Αν είναι έτσι, προβλέπω πολλλλλυυυυ κλάμα στο game . Εχετε ακουσει αυτο που λενε " κοντός ψαλμός αλληλούια"; καπως ετσι το βλεπω What a Face What a Face What a Face What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 8:23 am

Dren έγραψε:
Πλέον πολλοί λίγοι είναι αυτοί που ΔΕΝ έχουν χρησιμοποιήσει το hack και δεν μπορείς να το διαψεύσεις. :nono:
Στοίχημα; Ίσως σου φαίνονται πολλοί εκεί στο κέντρο της πόλης τα 50 και 100 άτομα που κοκορεύονται, αλλά σύγκρινέ το με αυτούς που παίζουν γενικά στον server. Είναι 1500 τουλάχιστον ενεργοί χρήστες. Εκτός αυτού στην datebase φαίνονται ποια items έχουν εξωπραγματικά bonus και πόσα είναι, ποιος τα έχει κλπ.

fast. έγραψε:
Ασε που ακούγονται κάτι φήμες ότι τελικά βρήκαν τρόπο να δουν πoιος το χρησιμοποιείσαι και ποιος όχι.

Ποιος το χρησιμοποιήσε όχι απαραίτητα αλλά ποια items έχουν απίστευτα bonus ναι. Δεν θα διαγραφούν αυτά, θα τιμωρηθούν οι κάτοχοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
Cyclops

Cyclops


Αριθμός μηνυμάτων : 415
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 8:40 am

Άλυξ διαφωνώ μπορεί κάποιος να έπιασε εξωπραγματικό μπόνους με την αξία του. Και ξέρω τέτοια άτομα που έχουν λιώσει δεκάδες ώρες για ένα ιτεμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 8:44 am

[Admin]Alyx έγραψε:
Ποιος το χρησιμοποιήσε όχι απαραίτητα αλλά ποια items έχουν απίστευτα bonus ναι. Δεν θα διαγραφούν αυτά, θα τιμωρηθούν οι κάτοχοι.

Αν και δεν με επηρεάζει το πιο πάνω, υπάρχει με αυτό τον τρόπο μεγάλη πιθανότητα να τιμωρηθεί κάποιος που έδωσε πολλές πέτρες ή donate items σε κάποιο hacker. Αν γίνεται ελέξτε τους προκατόχους των αντικειμένων και κατά πόσο πολλά τέτοια αντικείμενα έχουν κοινή προέλευση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 8:48 am

[Admin]Alyx έγραψε:
Dren έγραψε:
Πλέον πολλοί λίγοι είναι αυτοί που ΔΕΝ έχουν χρησιμοποιήσει το hack και δεν μπορείς να το διαψεύσεις. :nono:
Στοίχημα; Ίσως σου φαίνονται πολλοί εκεί στο κέντρο της πόλης τα 50 και 100 άτομα που κοκορεύονται, αλλά σύγκρινέ το με αυτούς που παίζουν γενικά στον server. Είναι 1500 τουλάχιστον ενεργοί χρήστες. Εκτός αυτού στην datebase φαίνονται ποια items έχουν εξωπραγματικά bonus και πόσα είναι, ποιος τα έχει κλπ.

fast. έγραψε:
Ασε που ακούγονται κάτι φήμες ότι τελικά βρήκαν τρόπο να δουν πoιος το χρησιμοποιείσαι και ποιος όχι.

Ποιος το χρησιμοποιήσε όχι απαραίτητα αλλά ποια items έχουν απίστευτα bonus ναι. Δεν θα διαγραφούν αυτά, θα τιμωρηθούν οι κάτοχοι.

Οπαααααα έσκασε η μπομπααα. Βρε γιατί μου θυμίζει Gr που ξαφνικά έβλεπα παντού σπάθες +9 ΠΕΤΑΜΕΝΕΣ; :roflmfao: :roflmfao: :roflmfao: Άντε να σας δω τώρα τι θα τα κάνετε; θα γεμίσει ο κόσμος ιτεμς.
είδες που λες Dren οτι δεν υπάρχει αντίποινο. Αν και εγω θα έλεγα οτι κάποιοι "λογάριαζαν χωρίς τον ξενοδόχο".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 9:51 am

Δεν καταλάβατε.
Άλλο να κάνεις παρανομία για να έχεις πλεονέκτημα από τους άλλους...
και άλλο να κάνεις για να μπορείς να παίξεις σαν άνθρωπος, χωρίς να το μάθει ποτέ κανείς.
Νομίζετε θα το 'λεγα...και μάλιστα στον Admin?
Ή μόνο για να μου πάει κόντρα ο fast? (πολύ κατάκαρδα το πήρες το άκυρος φαίνεται :P )
Απλά τα πράγματα πρέπει να λέγονται με το όνομά τους.

Τέλος, συμφωνώ απόλυτα με τον Cyclops!
Μακάρι να τιμωρηθούν οι "hackers" αλλά αυτό Alyx δεν θα βοηθήσει...


Βρε Dren,βρε Dren! Ειχες προσπαθησει να χρησιμοποιησεις το hack δεν μπορεσες και τωρα που βρηκαν τροπο να το αχρηστευσουν παρατας το game? Οταν δεν σου βγηκε η ατιμια (καλα ειπε ο fast) και αναγκαστηκες να παιξεις τιμια δεν εχει νοημα πια το παιχνιδι ε?

Ναι επειδή αχρήστευσαν το hack που δεν χρησιμοποιούσα σταμάτησα.
Όταν αναγκάστηκα να παίξω τίμια...
Βρε σκέφτεστε τι λέτε? confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 10:06 am

Και εγώ άρχισα να κουράζομαι. Αν από τα 10 pvp Που κάνεις και έχεις καλές άμυνες με τίμιο τρόπο τις 9 χάνεις κάνοντας damage περίπου ( πχ με τον sura μου σφαίρα του σκότους 2κ ξενερώνεις εντελώς. Και καταντάει βαρετό. Ας βρεθεί μια λύση η ας βάλετε τα μαγέματα ξανά να κάνουμε άμυνες όλοι με switchbot γιατί αλλιώς ποτέ δεν θα είναι δίκαιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 11:36 am

Παράθεση :
Δεν καταλάβατε.
Άλλο να κάνεις παρανομία για να έχεις πλεονέκτημα από τους άλλους...
και άλλο να κάνεις για να μπορείς να παίξεις σαν άνθρωπος, χωρίς να το μάθει ποτέ κανείς.
Νομίζετε θα το 'λεγα...και μάλιστα στον Admin?
Ή μόνο για να μου πάει κόντρα ο fast? (πολύ κατάκαρδα το πήρες το άκυρος φαίνεται :P )
Απλά τα πράγματα πρέπει να λέγονται με το όνομά τους.


Η παρανομία, είναι παρανομία για όποιο λόγο και να την κανείς.
ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ; Τελικά έχεις πολύ πλακά. Όλοι οι υπόλοιποι σαν τι παίζουμε, σαν ζώα; ¨η έχεις την εντύπωση πως όλοι οι υπόλοιποι πέφτουν εκτός απο αυτούς που το έπαιξαν πονηροί; Είναι τόσο δύσκολο να είσαι τίμιος για μια φορά στη ζωη σου και για ενα παιχνίδι;
Οσο για το ακυρος οπως ειδες δεν σου απάντησα, μια και δεν χρειαζότανε καν. Ολοι οι υπόλοιποι κατάλαβαν οτι έδινα απάντηση στο προηγούμενο ποστ, εκτός απο εσένα. Αρα που το είδες το "άκυρο" όπως λες; Ασε που ακριβώς το ιδιο έκανε και ο EagleEye σε παρακάτω ποστ και δεν σε ειδα να του πεις για "άκυρο". Γιατί άραγε;
:P :P

Παράθεση :
Βρε Dren,βρε Dren! Ειχες προσπαθησει να χρησιμοποιησεις το hack δεν μπορεσες και τωρα που βρηκαν τροπο να το αχρηστευσουν παρατας το game? Οταν δεν σου βγηκε η ατιμια (καλα ειπε ο fast) και αναγκαστηκες να παιξεις τιμια δεν εχει νοημα πια το παιχνιδι ε?

Ναι επειδή αχρήστευσαν το hack που δεν χρησιμοποιούσα σταμάτησα.
Όταν αναγκάστηκα να παίξω τίμια...
Βρε σκέφτεστε τι λέτε? confused

Να στο εξηγήσω εγώ, μια και δεν το καταλαβαίνεις. Έβλεπες τα κολληταρια σου να έχουν άμυνες με το χακ και εσυ δεν είχες οπότε στα pvp που κάνατε ήσουν μονίμως ξάπλα. Έπρεπε να κουραστείς και να φας κάποιες ώρες για να φτιάξεις κάτι ανάλογο οπότε λες τι κάνω εγω δεν ειμαι για κουραση, ας το αφήσω. Ετσι να κανεις και στη ζωη σου παλικαρι μου, να βλέπεις τον κλέφτη που βγάζει εύκολο χρήμα και να τον μιμισε. Θα πας μπροστα, φαίνεται απο τώρα. Και όταν θα έρθει ο πέλεκυς στο κεφάλι σου θα θελα να είμαι από μια μεριά να σε δω. Οπως τώρα που βρέθηκε τρόπος να δουν ποιοι έχουν και πόσες φτιάξανε από αυτές τις τοπ άμυνες. Αυτό πάντως στην Ελληνική δεν λέγετε " αντίποινο, αλλά "θεία δίκη".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 1:03 pm

-Είναι τόσο δύσκολο να είσαι τίμιος για μια φορά στη ζωη σου και για ενα παιχνίδι;

-Θα αναγκαστώ να υποχωρήσω γιατί δεν έχω όρεξη να βρίζω.

-Γιατί άραγε;

Γιατί μοναδικός σκοπός στη ζωή μου είναι να σου τη μπαίνω... :fail:

-οπότε στα pvp που κάνατε ήσουν μονίμως ξάπλα.

-Όχι. Προσπαθούσα να βοηθήσω τους φίλους μου στο DT και στα "ντου" και έβλεπα 2k ζημιά.

-Έπρεπε να κουραστείς και να φας κάποιες ώρες για να φτιάξεις κάτι ανάλογο οπότε λες τι κάνω εγω δεν ειμαι για κουραση, ας το αφήσω.

-Έφαγα όσες ώρες είχα διαθέσιμες. Βλέπεις δεν μπορώ να παίζω όλη μέρα.
Αρνιόμουν όλες τις προσκλήσεις από clans με τη δικαιολογία "δεν έχω φτιάξει άμυνες ακόμα".
Δεν μιλάμε για κούραση. Απλά δεν το διασκεδάζω καθόλου. Γιατί να συνεχίσω να παίζω άμα δεν το διασκεδάζω?

-Οπως τώρα που βρέθηκε τρόπος να δουν ποιοι έχουν και πόσες φτιάξανε από αυτές τις τοπ άμυνες.

-Και αυτό το συμπέρανες από...?!?

Καλά μου λέγανε Don' feed the troll.
Και έτσι θα κάνω.
Καλή συνέχεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 3:08 pm

Dren έγραψε:
-
-Οπως τώρα που βρέθηκε τρόπος να δουν ποιοι έχουν και πόσες φτιάξανε από αυτές τις τοπ άμυνες.

-Και αυτό το συμπέρανες από...?!?

.

στα υπολοιπα δεν χρειαζεται να πω κατι. Να σου απαντησω απο τι. Απο τα λογια του πλεων αρμοδιου σε αυτο το θεμα του Admin Alyx. Αν κοιταξεις λιγα ποστ πιο πριν θα το δεις και εσυ φανταζομαι.

Παράθεση :
[Admin]Alyx Ποιος το χρησιμοποιήσε όχι απαραίτητα αλλά ποια items έχουν απίστευτα bonus ναι. Δεν θα διαγραφούν αυτά, θα τιμωρηθούν οι κάτοχοι.


Αυτό αν δεν κάνω λάθος τα λέει όλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 4:24 pm

fast. έγραψε:
Dren έγραψε:
-
-Οπως τώρα που βρέθηκε τρόπος να δουν ποιοι έχουν και πόσες φτιάξανε από αυτές τις τοπ άμυνες.

-Και αυτό το συμπέρανες από...?!?

.

στα υπολοιπα δεν χρειαζεται να πω κατι. Να σου απαντησω απο τι. Απο τα λογια του πλεων αρμοδιου σε αυτο το θεμα του Admin Alyx. Αν κοιταξεις λιγα ποστ πιο πριν θα το δεις και εσυ φανταζομαι.

Παράθεση :
[Admin]Alyx Ποιος το χρησιμοποιήσε όχι απαραίτητα αλλά ποια items έχουν απίστευτα bonus ναι. Δεν θα διαγραφούν αυτά, θα τιμωρηθούν οι κάτοχοι.


Αυτό αν δεν κάνω λάθος τα λέει όλα

O Alyx δεν λέει πουθενά ότι μπορούν να βρεθούν αυτοί που τις έφτιαξαν. Λέει ότι θα τιμωρηθούν οι κάτοχοι. Δεν είναι όλα αυτό :S
Τι φταίνε οι κάτοχοι? :/ :what:
Ξέρω (προσωπικά) ανθρώπους που έχουν χύσει ιδρώτα για να φτιάξουν τα items τους!
(Στη κυριολεξία...κλικ, κλικ, κλικ, κλικ lol! )
Πάντως, με όλη τη καλή διάθεση...Αυτό είναι πολύ λάθος.
Γνώμη μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 12:32 am

Dren έγραψε:

O Alyx δεν λέει πουθενά ότι μπορούν να βρεθούν αυτοί που τις έφτιαξαν. Λέει ότι θα τιμωρηθούν οι κάτοχοι. Δεν είναι όλα αυτό :S
Τι φταίνε οι κάτοχοι? :/ :what:
Ξέρω (προσωπικά) ανθρώπους που έχουν χύσει ιδρώτα για να φτιάξουν τα items τους!
(Στη κυριολεξία...κλικ, κλικ, κλικ, κλικ lol! )
Πάντως, με όλη τη καλή διάθεση...Αυτό είναι πολύ λάθος.
Γνώμη μου.

Αν έφτιαχναν εγώ τέτοια ιτεμς, πιστεύεις ότι θα τα έδινα σε σένα; (τυχαίο το παράδειγμα). Δεν θα τα κράταγα για να κάνω τοπ πρώτα τον εαυτό μου; πόσο ιδρώτα θα πρέπει να έχει χύσει κάποιος για να έχει ας πούμε στα acc του 10 ή 15 τέτοια ιτεμς. Σίγουρα θα υπάρχουν και κάποιοι που έχουν φτιάξει τέτοια ιτεμς με τον ιδρώτα τους, αλλά πιστεύω ότι αυτοί θα ξεχωρίζουν . Δεν θα είναι copy paste οι άμυνες τους, σε όλα τους τα ιτεμς, και φυσικά δεν θα έχουν κάνει 5 ή 6 ή και παραπάνω σε μια ή δυο ώρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 4:37 am

Δεν τιμωρήθηκαν οι κάτοχοι, οι χρήστες τιμωρήθηκαν. Αν ήταν και κάτοχοι, με ένα σμπάρο δυο τρυγόνια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
arkoudas8




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Λάρακα
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 5:28 am

Alyx εγώ το είχα γία 2 μέρες και το λειτούργισα 3 φορές και έφαγα μόνιμο.
Δες τα Items μου να δείς πως δεν το έχω χρισημποιήσει.
Το έκανα delete και σήμερα μπίκα καί μου λέει ότι έχω μόνιμο[i]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 5:35 am

Ναι τώρα πάω να δω τα items σου και να μετρήσω αν το χρησιμοποίησες δύο φορές ή τρεις. :fail:
Αποκλειστήκατε και εσύ και οι άλλοι επειδή με τους λογαριασμούς σας χρησιμοποιήσατε το bot. Πείτε ναι το έκανα και το ρίσκαρα να με πιάσουνε και αφήστε τις αδύναμες δικαιολογίες "το έβαλα μόνο μια φορά, διέγραψα τα items, κρίμα τόσα χρήματα donate, είναι άδικο, δεν θα το ξανακάνω, έγινε λάθος δεν το έκανα ποτέ αυτό" και πάει λέγοντας.
Κανένα λάθος δεν έγινε για κανέναν, όλοι τιμωρηθήκατε μετά από έλεγχο. (Ορισμένοι αποτελέσατε έκπληξη, κατά την ανακάλυψη επήλθε η φράση "Κι εσύ τέκνον Βρούτε;").
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
????????
Επισκέπτης




Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 5:42 am

[Admin]Alyx έγραψε:
Ναι τώρα πάω να δω τα items σου και να μετρήσω αν το χρησιμοποίησες δύο φορές ή τρεις. :fail:
Αποκλειστήκατε και εσύ και οι άλλοι επειδή με τους λογαριασμούς σας χρησιμοποιήσατε το bot. Πείτε ναι το έκανα και το ρίσκαρα να με πιάσουνε και αφήστε τις αδύναμες δικαιολογίες "το έβαλα μόνο μια φορά, διέγραψα τα items, κρίμα τόσα χρήματα donate, είναι άδικο, δεν θα το ξανακάνω, έγινε λάθος δεν το έκανα ποτέ αυτό" και πάει λέγοντας.
Κανένα λάθος δεν έγινε για κανέναν, όλοι τιμωρηθήκατε μετά από έλεγχο. (Ορισμένοι αποτελέσατε έκπληξη, κατά την ανακάλυψη επήλθε η φράση "Κι εσύ τέκνον Βρούτε;").

Θα ήθελα να μάθω για αυτόν τον έλεγχο.
Δηλαδή πως πιάσατε τους παράνομους? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 5:44 am

Dren έγραψε:
Θα ήθελα να μάθω για αυτόν τον έλεγχο.
Δεν βλέπω κάποιον λόγο που θα έπρεπε να γίνει αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
????????
Επισκέπτης




Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 5:50 am

[Admin]Alyx έγραψε:
Dren έγραψε:
Θα ήθελα να μάθω για αυτόν τον έλεγχο.
Δεν βλέπω κάποιον λόγο που θα έπρεπε να γίνει αυτό.

Ντάξει Alyx. Κάνε τα μαγικά σου και δικαίωσέ μας τότε :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 8:08 am

Δηλαδή τιμωρήθηκαν χρήστες που είχαν καλές άμυνες?? εγώ προσωπικά άντεχα μέχρι και 6 donate επειδή καθόμουν και 12 ώρες να αλλάζω άμυνες τώρα αν αυτός ειναι ο λόγος τότε λυπάμαι πραγματικά αν πάλη όχι τότε θα ήθελα ο admin να μου εξήγησή αναλυτικά πως έγινε αυτό σε (PM)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 8:48 am

Και τώρα να ρωτήσω κάτι.Εγώ αν είχα το πρόγραμμα θα έφτιαχνα τα ίτεμς με έναν άλλο λογαριασμό και μετά θα τα μετέφερα στον μεγάλο.Πιστεύω το δίκαιο είναι και να διαγραφούν τα ίτεμς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 9:06 am



Ποιος το χρησιμοποιήσε όχι απαραίτητα αλλά ποια items έχουν απίστευτα bonus ναι. Δεν θα διαγραφούν αυτά, θα τιμωρηθούν οι κάτοχοι.
[/quote] Σοβαρά τιμωρήθηκαν χρήστες για αυτό τον λόγω εγώ προσωπικά είχα 470 πέτρες και έδινα για να βρο τέλειες άμυνες όσο γινόταν δηλαδή και τις βρήκα που να ήξερα εγώ πως φτιάχτηκαν αυτά αλλά παρόλα αυτά εγώ θα τιμωρηθώ?? είναι λογικό??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πουγκια στο itemshop   Πουγκια στο itemshop - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 9:20 am

Το θέμα κλειδώνει. Όσοι τιμωρηθήκατε χρησιμοποιήσατε το switcher και το ξέρετε Wink
Αυτές οι απόπειρες να βγάλετε ελλειπή και εσφαλμένο τον έλεγχο που έγινε είναι αξιοθρήνητες.
Επίσης μην ρωτάτε να μάθετε τον τρόπο του ελέγχου γιατί αυτό δεν σας αφορά καθόλου, αφού τα αποτελέσματα είναι σωστά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
 
Πουγκια στο itemshop
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!
» οπλο itemshop
» Η Pyasafecard στο Itemshop
» Δινω Ιτεμσ Σουρα Για Σαμαν (ITEMSHOP)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: