Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Noob ερωτήσεις

Πήγαινε κάτω 
+15
OMORFOULI23
DjElonMatana
fast.
sirusduo1618
ImeSura
mikel25-AbSoLLuTT
R4zzZ
Gap
ANTEGEIA1
EmilyAnimexX
PoisonNova
Παράξενη Κοπέλα
[MOD]Tsunami
Petter
Agnwsth
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Agnwsth




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2012

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Αυγ 17, 2012 5:19 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Είμαι καινούρια στο Reventon και στο forum. Έπαιζα 4 χρόνια στο official.. εκεί έχω 88 lvl παίκτρια μα εδώ μου φαίνονται όλα άγνωστα. Σας παρακαλώ βοηθήστε με ή δείξτε μου σελίδες να βρω βοήθεια.
Πιο συγκεκριμένα:
1) Τα μάστερ γίνονται στο 17, όπως στο GR? Αν δε γίνουν τι κάνουμε?
2) Μετά πως ανεβάζουμε τα skills? Είδα ότι οι NPC πουλάνε πολλά είδη αλλά όχι βιβλία για skills
3)Πως γίνεται να μην ανέβω lvl μέχρι να φτιάξω λίγο τον char μου?
4)Σχετικά με το άλογο είναι όλα όπως στο GR? Είδα ότι ο σταυλίτης μου ζήτησε 10 μετάλλια Rolling Eyes
Το πιθανότερο είναι να έχω κι άλλες απορίες.. θα μπορούσα να τις γράφω εδώ?
Ευχαριστώ όποιον ασχοληθεί Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 2:11 am

Agnwsth έγραψε:
Ένας φίλος μου προσπάθησε χθες να μπει στη σελίδα του Reventon.. ήθελε να κάνει λογαριασμό και download για ν αρχίσουμε να παίζουμε μαζί. Του έβγαζε το εξής μήνυμα: Δεν μπορείτε να προβάλετε αυτή τη σελίδα.
Γιατί συμβαίνει αυτό? Μήπως επειδή αυτός μένει στη Γερμανία? Μόνο από Ελλάδα μπορούν να παίξουν Reventon?

Μόνο από Ελλάδα και Κύπρο μπορείς να μπείς στην σελίδα του Reventon
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 10:35 am

Ένας καλός τρόπος για να βγάζεις yang είναι τα μετάλεια αλόγου.Εγώ για 600m πουλάω 1-1 μετάλλια στο μπλε που έχει πολύ κόσμο 15m το ένα γεμίζοντας ένα shop 40 μετάλλια.Καλός τρόπος για drop μεταλλίων είναι αυτός ο οδηγός εδώ Smile.Ελπίζω να βοήθησα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Agnwsth




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2012

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 11:38 am

Είναι πράγματι καλός τρόπος τα μετάλλια, για να βγάζεις yang Smile Έβγαλα 10 δις σε 2 μέρες cheers
Όμως όλοι έχουν πολλά yang απ' ότι είδα. Σε τι μπορεί να μου χρειαστούν? Αν κατάλαβα καλά, για να πάρεις κάτι καλό, πρέπει να δώσεις κάτι καλό και όχι yang γιατί κανείς δε ζητάει χρήματα. Λάθος κατάλαβα?

Και κάτι σχετικά με τα bonus. Bάζουμε 4 bonus και 1 πέμπτο με το βόλο ευλογίας και 2 ακόμα με την ενίσχυση αντικειμένου+. Οκ.. σύνολο 7. Αν έχει και κάποιο δικό του στάνταρ το αντικείμενο.. σύνολο 8. Πως γίνεται και κάποια αντικείμενα που βλέπω να πουλιούνται έχουν 10 bonus?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gap

Gap


Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Τόπος : Σπιτι
Φύλλο : Άντρας

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 11:40 am

πες μου λιγο πιο αντικειμενο ειναι αυτο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sirusduo1618

sirusduo1618


Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 11:55 am

καθε αντικειμενο μπορει να εχει απο μονο του απο 1 εως 3 bonus χωρις να εχει δεχτει καποια ενισχυση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Agnwsth




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2012

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 12:40 pm

sirusduo1618 έγραψε:
καθε αντικειμενο μπορει να εχει απο μονο του απο 1 εως 3 bonus χωρις να εχει δεχτει καποια ενισχυση.

A μάλιστα.. έτσι βγαίνει νόημα Smile
1)Σκότωσα τον αρχηγό ορκ και έπεσε ένα βιβλίο της πρόνοιας.. μοιάζει σαν πάπυρος πολέμου αλλά έχει γκρι χρώμα. Ξέρει κανείς τι είναι?
2)Και το μαγικό μέταλλο τι κάνει αν αποτύχει η αναβάθμιση? μειώνει το + ή μένει το αντικείμενο όπως ήταν?
Πω πωω όλο απορίες είμαι Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 1:02 pm

για το 1 δεν ξερω ακριβος...ομως με το μαγικο μεταλο αν αποτυχει η αναβαθμιση μενει το αντικειμενο οπως ηταν..δεν μειωναται το + Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Petter στις Δευ Αυγ 20, 2012 1:05 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 1:03 pm

Agnwsth έγραψε:

1)Σκότωσα τον αρχηγό ορκ και έπεσε ένα βιβλίο της πρόνοιας.. μοιάζει σαν πάπυρος πολέμου αλλά έχει γκρι χρώμα. Ξέρει κανείς τι είναι?

Ενα ενθύμιο απο τον αρχηγό,απλά να τον θυμάσε :P

Παράθεση :

2)Και το μαγικό μέταλλο τι κάνει αν αποτύχει η αναβάθμιση? μειώνει το + ή μένει το αντικείμενο όπως ήταν?

Μένει το αντικείμενο στο υπάρχων +
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 10:28 pm

Agnwsth έγραψε:
Ένας φίλος μου προσπάθησε χθες να μπει στη σελίδα του Reventon.. ήθελε να κάνει λογαριασμό και download για ν αρχίσουμε να παίζουμε μαζί. Του έβγαζε το εξής μήνυμα: Δεν μπορείτε να προβάλετε αυτή τη σελίδα.
Γιατί συμβαίνει αυτό? Μήπως επειδή αυτός μένει στη Γερμανία? Μόνο από Ελλάδα μπορούν να παίξουν Reventon?

Ας στειλει ticket να του το ανοιξουν.
Στην αρχηκη σελιδα στην ενωτητα πληροφοριες θα βρεις πολλα χρησιμα πραμματα για το game. Στην πρωτη πολη υπαρχει και ενα NPC που λεγετε φαντασμα πολεμιστη. Αυτος θα σε βοηθηση να κανεις XP στο σωστο χάρτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Agnwsth




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2012

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 21, 2012 1:34 pm

Ας στειλει ticket να του το ανοιξουν.
Στην αρχηκη σελιδα στην ενωτητα πληροφοριες θα βρεις πολλα χρησιμα πραμματα για το game. Στην πρωτη πολη υπαρχει και ενα NPC που λεγετε φαντασμα πολεμιστη. Αυτος θα σε βοηθηση να κανεις XP στο σωστο χάρτη.[/quote]

Δεν του ανοίγει ούτε η σελίδα επικοινωνίας για να στείλει ticket Crying or Very sad

Κάποιος μου είπε να πάρω δαχτυλίδι του Εεκ για να μη πάρω lvl. Έφτιαξα μια dropper για λιθάκια από μετιν. Την εφτασα 33 lvl και πάτησα το δαχτυλίδι. Μηδενίζει το exp κάθε 2 δευτερόλεπτα. Είναι μεγάλος χρόνος γι αυτά τα lvl. Ήταν 33 έσπασε 9 μετιν κι έγινε 42 Mad Ένα μετιν ένα lvl Neutral Mπορεί να γίνει τίποτα άλλο να μη παίρνει lvl? No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 21, 2012 1:58 pm

να μην περνεις εντελος εχπ δηλαδη να παραμενεις στο ιδιο επιπεδο δεν γινεται..μονο με το δαχτιλυδι ΕΕκ που μηδενιζει καθε 2 δευτερολεπτα το ΕΧΠ,ομως με το 33 λβλ δροπερ που να πας για λιθακια..σπανια πεφτουν +3+ απο μετινς τετιου επιπεδου για να μπορεσεις να τους κανεις αναβαθμιση στον σιδερα...λιθους +2 αγοραζεις απο Λιθοι Και Μεταλευματα στο κεντρο της πολης :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sirusduo1618

sirusduo1618


Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 21, 2012 2:00 pm

για να μην παιρνεις lvl πριν σπασεις metin θα κανεις exp στα τερατα μεχρι να πας πανω απο 70% μετα το metin σου ριχνει exp bomb και σπας χωρις να παιρνεις lvl μεχρι να αναπληρωσεις την αρνητικη εμπειρια μετα ξανα τα ιδια απο την αρχη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Agnwsth




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2012

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 21, 2012 10:46 pm

Peter σε τι lvl μετιν θα βρω λιθάκια +3 και +4? Είναι πλέον 44 lvl Crying or Very sad η dropper και σπάει 50άρια.

sirusduo1618 έγραψε:
για να μην παιρνεις lvl πριν σπασεις metin θα κανεις exp στα τερατα μεχρι να πας πανω απο 70% μετα το metin σου ριχνει exp bomb και σπας χωρις να παιρνεις lvl μεχρι να αναπληρωσεις την αρνητικη εμπειρια μετα ξανα τα ιδια απο την αρχη

Συγνώμη αλλά είμαι λίγο άσχετη με το exp bomb και δεν κατάλαβα τι εννοείς. Και τι σημαίνει αρνητική εμπειρία?
Έπαιζα gr αλλά δεν είχαμε τέτοια εκεί. Μήπως μπορείς να το εξηγήσεις σα να μιλάς σε πολύ νουμπάκι? Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 21, 2012 11:06 pm

Agnwsth έγραψε:


Συγνώμη αλλά είμαι λίγο άσχετη με το exp bomb και δεν κατάλαβα τι εννοείς. Και τι σημαίνει αρνητική εμπειρία?
Έπαιζα gr αλλά δεν είχαμε τέτοια εκεί. Μήπως μπορείς να το εξηγήσεις σα να μιλάς σε πολύ νουμπάκι? Embarassed

Πυστεύω να καταλάβεις με την παρακάτω απάντηση

Παράθεση :
[Admin]Alyx

όταν το metin σπάει, πολλές φορές σου ρίχνει EXP bomb. Αυτή η μεγάλη ποσότητα ΕΧΡ μπορεί να σε ανεβάσει 1 ή 2 Lv κατ' ευθείαν.
Όμως αν την στιγμή που σπάει το metin και ταυτόχρονα ρίχνει ΕΧΡ bomb, έχεις ήδη περισσότερο από ~60% ΕΧΡ, τότε κινδυνεέυεις να καταλήξεις με αρνητικό ΕΧΡ.
Αυτό διορθώνεται αμέσως βέβαια με το Δαχτυλίδι του Έεκ από το NPC Item Shop και η εμπειρία σου επαναφέρεται στο 97%, όμως χάνεις έτσι το ΕΧΡ bomb που σε βοηθά στo level up.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 21, 2012 11:07 pm

[quote="Agnwsth"]Peter σε τι lvl μετιν θα βρω λιθάκια +3 και +4? Είναι πλέον 44 lvl Crying or Very sad η dropper και σπάει 50άρια.

κοιτα, στα 50 lvl δεν εχεις καμια αναγκη απο λιθους, ο σερβερ ειναι πολυ ευκολος οσο αναφορα το exp, σου προτεινω λοιπον, να μην χανεις χρονο με droppers και ανεβασεις τον χαρακτηρα σου, Αργοτερα απο τα metins στην Ascaria πεφτουν +5 ετοιμοι λιθοι, οπως επισης και items που μπορεις να ανταλλαξεις για +6 λιθους Smile
Επιτυχημενος dropper ειναι στα 245 lvl που σε περιπου 3 μερες μπορεις να φτασεις ανετα. Υπαρχει και οδηγος Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Agnwsth




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2012

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 21, 2012 11:14 pm

Αχ υπέροχα cheers σας ευχαριστώ πολύ. Να ρωτήσω πάλι? Rolling Eyes
Οι λίθοι +6 μπαίνουν πάντα με επιτυχία στα όπλα και πανοπλίες ή έχουν κι αυτοί ποσοστό αποτυχίας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 21, 2012 11:15 pm

Είναι όπως οι υπόλοιποι λίθοι, εγώ μάλιστα έχω μεγάλη ατυχία σε +6 λίθους :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DjElonMatana

DjElonMatana


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : TomorrowLand
Φύλλο : Άντρας

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 22, 2012 2:08 am

Οι λίθοι+6 έχουν επυτιχία μόλις 30% αλλά εγώ πάντα πέφτω στο υπόλοιπο 70% που είναι ι αποτυχία Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 4014655342
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Agnwsth




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2012

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 22, 2012 4:37 am

Σχετικά με το bomb exp το κατάλαβα bounce όμως αν έχω 70% exp πριν σπάσει το μετιν, τότε μόλις σπάσει θα πάρω το lvl έτσι κι αλλιώς γιατί το 30% που απομένει είναι πολύ λίγο και θα μου το δώσει το μετιν μόλις σπάσει.. πφφφ μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα Rolling Eyes

Άσχετο.. μιλάνε δυο άτομα από άλλα βασίλεια και δεν καταλαβαίνω τι λένε, μετά το όνομά τους δεν υπάρχουν τα λόγια τους. Όμως δε βλέπω να πουλιούνται βιβλία γλώσσας. Πως θα μπορέσω να συνεννοηθώ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sirusduo1618

sirusduo1618


Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 22, 2012 4:41 am

οταν εισαι πανω απο 70% δε σου δινει το lvl συνηθως σε παει -

οταν πας 250 lvl θα πας στο φαντασμα sura στην ασκαρια και θα σου τελειοποιησει ολες τις ικανοτιτες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Agnwsth




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2012

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 23, 2012 1:52 pm

Εγώ πάλι Rolling Eyes όλο απορίες είμαι..

1) Έκανα την αποστολή και πήρα το λύκο απ τον σταυλίτη.. Μετά διάβασα εδώ-> http://reventon-metin2.gr/index.php?s=wiki&w=quests&quest_category=stable_boy&selected_quest=horse_upgrade_Lv23 υπάρχει η αποστολή για τον αγριόχοιρο. Σ αυτό το link που δίνω παραπάνω,... κάτω-κάτω στη τελευταία πρόταση λέει για μια επόμενη αποστολή που σου δίνει την τίγρη. Γι αυτή την αποστολή που μπορώ να βρω πληροφορίες?

2) Και κάτι ακόμα.. συμβαίνει κάποιες φορές να μη καταλαβαίνω τι μου λένε φίλοι μου από άλλα βασίλεια. Πρέπει να κάνω κάτι γι αυτό ή είναι κόλλημα του παιχνιδιού? Πως λύνεται?

Ευχαριστώ και πάλι όσους ασχοληθούν Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sirusduo1618

sirusduo1618


Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 23, 2012 2:06 pm

δεν εχει βγει ακομα αυτη η αποστολη με τη τιγρη οπως και με το λιονταρι

οταν πας 250 επιπεδο θα μπορεις να πας στο φαντασμα σουρα στην ασκαρια που θα σου κανει perfect τις γλωσσες των αλλων βασιλειων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 23, 2012 2:07 pm

Η αποστολή της τίγρης δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη (δυστυχώς) οπότε μέχρι αγριόχοιρο για τώρα :Ρ. Αυτό μάλλον θα συμβαίνει λόγο του level σου, απ'όσο ξέρω όταν φτάσεις στα 250, και πας στο φάντασμα Sura στην Ascaria όλες σου οι ικανότητες, μαζί και αυτές που αφορούν της γλώσσες πάνε στο μέγιστο επίπεδο. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EmilyAnimexX

EmilyAnimexX


Αριθμός μηνυμάτων : 369
Ημερομηνία εγγραφής : 29/02/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Φεγγάρι
Φύλλο : Θηλυκό

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 23, 2012 2:14 pm

Οι αποστολές λιονταριού και τύγρης ακόμα να βγούνε αλλα θα βγούν με τον καιρό.
Για τες γλώσσες πήγενε στο φάντασμα σούρα να σου τελιοπιίσει τες ικανότητες σου όταν γίνεις 250
Ελπύζω να βοήθησα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Agnwsth




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2012

Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Noob ερωτήσεις   Noob ερωτήσεις - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 23, 2012 2:51 pm

Ωραία.. για τις αποστολές θα περιμένω bounce
Για τις γλώσσες όμως, δε καταλαβαίνω.. μιλάω κανονικά σε πμ στο game και ξαφνικά δε μπορώ να διαβάσω τι λέει. Να πω ότι υπάρχει δαχτυλίδι γλώσσας όπως στο gr? Δεν είδα πουθενά. Ούτε βιβλία για γλώσσες δε πουλάνε. Δηλαδή πρέπει να τελειώσω το game για να μπορώ να συνεννοηθώ? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Noob ερωτήσεις
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 2 ερωτησεις
» ο noob ο john2000

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: