Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 τη γινετε ρε παιδια ελεος

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
trelenomai




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2012

τη γινετε ρε παιδια ελεος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τη γινετε ρε παιδια ελεος   τη γινετε ρε παιδια ελεος EmptyΔευ Αυγ 13, 2012 3:43 pm

κατι επαιζε με τον σερβερ πριν λιγες ωρες και μας πεταξε ολους απο εκεινη την ωρα μου εβγαζε τελειες μπικα στο παιχνιδη ειμουν ο μοναδικος που μπικα δεν ειχε κανενα στο καναλη 1 μετα με πεταξε μπικαν ολοι οι φιλοι μ και εμνα μου βγαζει τελειεες ακομη οσα πατς και να εκανα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

τη γινετε ρε παιδια ελεος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη γινετε ρε παιδια ελεος   τη γινετε ρε παιδια ελεος EmptyΔευ Αυγ 13, 2012 5:14 pm

Δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση υπολογιστή και δοκίμασε ξανά να μπεις χωρίς να ανοίξεις κανένα άλλο πρόγραμμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trelenomai




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2012

τη γινετε ρε παιδια ελεος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη γινετε ρε παιδια ελεος   τη γινετε ρε παιδια ελεος EmptyΔευ Αυγ 13, 2012 11:26 pm

τιποτα εχω κουραστει να δοκιμαζω αν δεν γινει τπτ δεν ξερω και εγω τη θα γινει εχω ξοδεπσει πολυ χρονο να κανω τον παιχτη μου 8/8 σετ 3 60ρες 2 57ρες στις γενικες για να μου συμβενει αυτο τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

τη γινετε ρε παιδια ελεος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη γινετε ρε παιδια ελεος   τη γινετε ρε παιδια ελεος EmptyΔευ Αυγ 13, 2012 11:28 pm

Δοκίμασε από το πίνακα ελέγχου να απενεργοποιήσεις antivirus και να δοκιμάσεις ξανά, μην φέρνεις την καταστροφή :P σκέψου λύσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trelenomai




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2012

τη γινετε ρε παιδια ελεος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη γινετε ρε παιδια ελεος   τη γινετε ρε παιδια ελεος EmptyΔευ Αυγ 13, 2012 11:45 pm

δεν γινετε τιποτα κυρια αννι :shithappens:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trelenomai




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2012

τη γινετε ρε παιδια ελεος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη γινετε ρε παιδια ελεος   τη γινετε ρε παιδια ελεος EmptyΤετ Αυγ 15, 2012 8:12 am

ρε παιδια τη γινετε εδω και 2 μερες κλειστα τα ch σας παρακαλω τζαμπα ξοσεπσα τοσο χρονο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xDarkNightSoldierx




Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 14/08/2012

τη γινετε ρε παιδια ελεος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη γινετε ρε παιδια ελεος   τη γινετε ρε παιδια ελεος EmptyΤετ Αυγ 15, 2012 9:06 am

χμμμ δοκιμασες να το διαγραψεις και να το ξανακατεβασεις?αν ειναι εφικτο φυσικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trelenomai




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2012

τη γινετε ρε παιδια ελεος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη γινετε ρε παιδια ελεος   τη γινετε ρε παιδια ελεος EmptyΤετ Αυγ 15, 2012 9:26 am

ολα τακανα εχω απελπιστει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

τη γινετε ρε παιδια ελεος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη γινετε ρε παιδια ελεος   τη γινετε ρε παιδια ελεος EmptyΤετ Αυγ 15, 2012 6:00 pm

Καλημέρα!!!τη γινετε ρε παιδια ελεος Coffeedrinkingautumngir


https://reventon-forum.forumgreek.com/t2031-topic
https://reventon-forum.forumgreek.com/t3382-topic
https://reventon-forum.forumgreek.com/t2794-topic
https://reventon-forum.forumgreek.com/t2711-topic

Λοιπόν όπως θα παρατηρήσεις είναι 4 θέματα τα οποία έχουν λύσεις το πως μπορείς να παίξεις στο παιχνίδι , ξανά.
Οπότε διάβασε τα ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΆ και με τα ανάλογα με το πρόβλημα που έχεις θα δοκιμάσεις και την πιθανή λύση.

Καλή επιτυχία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trelenomai




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2012

τη γινετε ρε παιδια ελεος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη γινετε ρε παιδια ελεος   τη γινετε ρε παιδια ελεος EmptyΤετ Αυγ 15, 2012 11:57 pm

καμια λυση δεν ειναι για το δικο μου προβλημα εγω ολα αυτα τα εχω κανει απο παλια και εδω και 1 χρονο δεν ειδα προβλημα κανενα τωρα το προβλημα μου ειναι οτι μου ΔΙΧΝΕΙ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

τη γινετε ρε παιδια ελεος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη γινετε ρε παιδια ελεος   τη γινετε ρε παιδια ελεος EmptyΠεμ Αυγ 16, 2012 12:47 am

Τότε η μόνη απάντηση στο πρόβλημα σου είναι ότι έχεις ΙΡ ban.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
klouzo




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 14/08/2012
Ηλικία : 48
Φύλλο : Άντρας

τη γινετε ρε παιδια ελεος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη γινετε ρε παιδια ελεος   τη γινετε ρε παιδια ελεος EmptyΠεμ Αυγ 16, 2012 1:27 am

φίλε και εγώ το ίδιο πρόβλημά είχα όταν κόπηκε το ρεύμα για 2 ώρες πριν 2 μέρες έμπαινα κανονικά στο ίντερνετ αλλά δεν είχα ch.... έκανα μια επανεκκίνηση στο modem και όλα εντάξει αν και είχα ίντερνετ δεν είχα ch.... δοκίμασε και αυτό.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τη γινετε ρε παιδια ελεος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Έλεος... Πως γίνετε αυτό?
» δεν γίνετε ρε παιδιά έλεοςςςς!!
» ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
» παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me πλζ
» ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: