Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me πλζ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
souliotisss




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : αμ μυστικο :P
Φύλλο : Άντρας

παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me πλζ    παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 11:28 am

No No No No No No No No







-σβήστηκαν μερικά emoticons
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me πλζ    παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 11:50 am

Μεταφέρετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
souliotisss




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : αμ μυστικο :P
Φύλλο : Άντρας

παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τι να μεταφερο ?   παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 11:55 am

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me πλζ    παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 12:00 pm

Παράθεση :
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ. Ποστ που περιέχει μόνο emoticons (και δεν είναι στο υποφόρουμ Σπαμ), θα θεωρείται σπαμ και θα προειδοποιείται ανάλογα.
2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται.

Θα σε παρακαλούσα για 2η φορά μην κάνεις spam,δεν επιτρέπεται.
Έχεις κάνει εκκίνηση patch ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
souliotisss




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : αμ μυστικο :P
Φύλλο : Άντρας

παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me πλζ    παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 12:03 pm

ναι και παλι το ιδιο τπτπ δν γινετε Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
souliotisss




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : αμ μυστικο :P
Φύλλο : Άντρας

παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me πλζ    παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 12:06 pm

ε πλζ βοηθαμε λιγο γτ ειμαι πολυ ασχετος με αυτα πλζ εαν μπορεεις!Sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me πλζ    παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 12:15 pm

Σε παρακαλώ,διάβασε τους κανόνες,απαγορεύετε το διπλό ποστ.

Επίσης δοκίμασε αυτό τον οδηγό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
souliotisss




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : αμ μυστικο :P
Φύλλο : Άντρας

παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me πλζ    παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me  πλζ  EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 12:37 pm

ρε παιδια λιγη βοηθεια πλζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me πλζ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» παιδια πειτε μου λιγο
» Δεν Μπορω Να Παιξω!
» Δεν μπορω να συνδεθω διχνει τελιτσες
» τη γινετε ρε παιδια ελεος
» δεν γίνετε ρε παιδιά έλεοςςςς!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: