Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Χωρίς Ζωή 2

Πήγαινε κάτω 
+2
[Admin]Alyx
NoLife
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NoLife




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2012

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:34 am

Σβήστηκε η αρχική συζήτηση αλλά το θέμα συνεχίζεται. Σταματήστε να κλαίτε για το παιχνίδι και αρχίστε να κλαίτε για την ζωή που δεν έχετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:38 am

Σβήστηκε γιατί έβρισες και γιατί έκανες διπλό post με greeklish. Αν το συνεχίσεις κατ' αυτόν τον τρόπο θα συμβεί το ίδιο και θα τιμωρηθείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
NoLife




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2012

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:41 am

Δεν έκανα εγώ το δεύτερο ποστ, μπορείς να το ελέγξεις από το IP. Δεν φταίω που το παιχνίδι είναι χειρότερο απο περιττώματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:43 am

NoLife λιγο σεβασμος δεν βλαπτει και αν δεν σου αρεσει αδειασε μας την γωνια και μην εκφραζεσε ετσι για ενα παιχνιδι που αν μη τι αλλο ειναι θαυμασιο ...ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NoLife




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2012

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:47 am

Χαράμισα τόσο χρόνο για ένα σκουπίδι, αφού έχουμε δημοκρατία μπορώ να εκφράζομαι όπως θέλω για ένα άψυχο, απαίσιο πράγμα. Σε όποιον δεν αρέσει να φύγει από αυτήν την συζήτηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:50 am

ΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΛΙΓΟ ΣΑΜΙΑΜΙΔΙ
ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΦΑΩ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

ΤΣΥΝΑΜΙ ΑΝΤΕ ΜΠΕΣ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΟΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΧΡΗΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟΡΩ ΤΙ ΤΟ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ Ο ΑΝΑΓΩΓΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΛΑΘΙ ΑΧΡΗΣΤΩΝ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:53 am

Η δημοκρατία δεν σου δίνει το δικαίωμα να εκφράζεσαι όπως θέλεις (ANTEGEIA1 το λέω και σε 'σένα), αλλά το δικαίωμα να εκφράζεις την όποια άποψη έχεις.

Την όποια άποψη έχεις ωστόσο, οφείλεις να την εκφράζεις με λεπτότητα, σεβόμενος αυτούς που σε ακούν. Διαφορετικά να μιλάς με τα ζώα και να εκφράζεσαι σαν βόθρος, γιατί εδώ εμείς στον σύγχρονο πολιτισμό σεβόμαστε αυτούς που μας ακούν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:56 am

[Admin]Alyx έγραψε:
Η δημοκρατία δεν σου δίνει το δικαίωμα να εκφράζεσαι όπως θέλεις (ANTEGEIA1 το λέω και σε 'σένα), αλλά το δικαίωμα να εκφράζεις την όποια άποψη έχεις.

Την όποια άποψη έχεις ωστόσο, οφείλεις να την εκφράζεις με λεπτότητα, σεβόμενος αυτούς που σε ακούν. Διαφορετικά να μιλάς με τα ζώα και να εκφράζεσαι σαν βόθρος, γιατί εδώ εμείς στον σύγχρονο πολιτισμό σεβόμαστε αυτούς που μας ακούν.


Δεν διαφωνω μαζι σου αλλα ειδες τροπο και ενω του μιλησαμε ομορφα, αλλα μονο σε αλλη γλωσσα περνουν χαμπαρι που σε αναγκαζουν να το κανεις και απορω ειλικρινα Αδμιν πως τον ανεχεσε ακομα να μιλαει ετσι για το παιχνιδι ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ANTEGEIA1 στις Πεμ Αυγ 02, 2012 8:57 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NoLife




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2012

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:57 am

Λοιπόν εγώ δεν έβρισα κανέναν άνθρωπο για αυτό σε παρακαλώ αν θες να προσβάλλεις να φύγεις. Εγώ απλώς χρησιμοποιώ το δημοκρατικό μου δικαίωμα της ελεύθερης έκφρασης γνώμης. Θα σου πρότεινα να επισκεφτείς κάποιον ειδικό γιατρό για την βίαιη συμπεριφορά σου.

Όσο για τον σεβασμό, θα πω και εγώ ότι μιλάω πολύ πολιτισμένα και η άποψη μου για αυτό το παιχνίδι δεν επιτρέπει ένα πιο σεβαστό λεξιλόγιο. Ο παραπάνω χρήστης με εξύβρισε και απαιτώ κάποιου είδους τιμωρία.

Επίσης ANTEGEIA δεν μου μίλησες ποτέ όμορφα. Η φράση ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ το αποδεικνύει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:00 am

Σοβαρα μιλας τωρα να κανεις παραπληροφορηση για ενα παιχνιδι που ειναι καθαρα δικια σου αποψη και οχι του συνολου...εχεις δημοκρατικο δικαιωμα της ελεύθερης εκφρασης γνωμης χωρις να προσβαλεις τον ιδιο τον Αδμιν το παιχνιδι που εστησε με κοπο αλλα και ολους εμας που παιζουμε εδω μεσα να μας αποκαλεις ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ!!!
Παράθεση :
Χαράμισα τόσο χρόνο για ένα σκουπίδι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NoLife




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2012

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:04 am

Δεν αποκάλεσα κανέναν σκουπίδι. Αν χρησιμοποιείς ένα προϊόν που είναι χείριστης ποιότητας δεν σημαίνει πως είσαι παιδί ενός κατώτερου Θεού, απλώς ΙΣΩΣ να ζεις στην άγνοια.

Η γνώμη μου για το παιχνίδι παραμένει η ίδια, αν σε προσβάλλει εσένα ως άτομο η προσβολή προς ένα κομμάτι κακού λογισμικού, τότε ίσως η ελπίδα να είναι αμυδρή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:06 am

NoLife έγραψε:
Δεν αποκάλεσα κανέναν σκουπίδι. Αν χρησιμοποιείς ένα προϊόν που είναι χείριστης ποιότητας δεν σημαίνει πως είσαι παιδί ενός κατώτερου Θεού, απλώς ΙΣΩΣ να ζεις στην άγνοια.

Η γνώμη μου για το παιχνίδι παραμένει η ίδια, αν σε προσβάλλει εσένα ως άτομο η προσβολή προς ένα κομμάτι κακού λογισμικού, τότε ίσως η ελπίδα να είναι αμυδρή.


Καλα επειδη τον τροπο αυτο τον εχω ξανα δει απο τον arxon που μαλλον εχει διδυμο αδερφο ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΕΙΑ ΣΟΥ

ρητα δεν τα χαλαλιζω αυτη την φορα για παρτι σου ...ισως την επομενη φορα που θα με βρεις να θελω να σπασω πλακα μαζι σου !!!! Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ANTEGEIA1 στις Πεμ Αυγ 02, 2012 9:06 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sirusduo1618

sirusduo1618


Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:06 am

NoLife μας προσβαλλεις ολους μας και αυτος ηταν εξαρχης ο σκοπος σου εφοσον εφτιαξες λογαριασμο στο φορουμ μονο για αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NoLife




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2012

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:10 am

Λοιπόν εγώ προτείνω να εγκαταλείψουν αυτήν την συζήτηση όποιοι έχουν έρθει εδώ οπλισμένοι με προσβολές εις βάρος μου. Δεν έχω προσβάλλει κανέναν εκτός από αυτήν την απερίγραπτη στιβάδα από σαπίλλα που φέρει το όνομα Μετίν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thor

Thor


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:14 am

Μα δεν σε προσβάλει κανείς εσυ μας αναγκάζεις να βρίσουμε γιατί απλά δεν καταλαβενεις!

Δημοκρατία δεν είναι μόνο να λες την άποψη σου ελευθερα αλλά να δεχεσε και την άποψη των άλλων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NoLife




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2012

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:20 am

Δέχομαι την άποψη του καθένα σας όταν αυτή εκφράζεται με ευγένεια και δεν είναι προσωπική επίθεση. Εγώ άρχισα το θέμα απευθυνόμενος προς το λογισμικό και εσείς την κατευθύνεται προς εμένα. Θα υπερασπιστώ μέχρι αηδίας την θέση μου και όποιος θέλει μπορεί να κάνει το ίδιο, χωρίς προσωπικές αναφορές.

Κανείς δεν είναι αναγκασμένος να εξυβρίσει έναν συνάνθρωπο που απλώς εκφράζει μια άποψη. Ο χρήστης ANTEGEIA1 όμως δεν καταλαβαίνει αυτήν την βασική προϋπόθεση για συζήτηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:22 am

Ο σκοπός του θέματος είναι..;
Ναι το καταλάβαμε, δεν σ' αρέσει το παιχνίδι, ποιος ξέρει γιατί και μπράβο σου. Αν ψάχνεις να ανοίξεις συζήτηση γι' αυτό, μόνο καυγάδες θα προκληθούν και τα επακόλουθα.
Όταν δεν σ' αρέσει κάτι το αφήνεις. Αν επιμένεις σημαίνει πως έχεις εγωιστικά κίνητρα ή αποθυμένα. Διαφώτισέ μας :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:28 am

NoLife έγραψε:
Δεν φταίω που το παιχνίδι είναι χειρότερο απο περιττώματα.

Παράθεση :
Χαράμισα τόσο χρόνο για ένα σκουπίδι


Αυτη θεωρειτε εκφραση με ευγενεια οπως μας λεει ο κυριος NoLife αλλα κατα αλλα ο χρηστης ANTEGEIA1 δεν καταλαβαινει αυτη την βασικη προϋποθεση για συζητηση

τρελενομε που με προκαλεις αλλα εγω λεω :fail: αντε σμουτς και ανοιξε αλλο θεμα θελω να σου βαλω ρητα να σε τρελανω λιγο :stupid:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NoLife




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2012

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:33 am

Το μόνο που ζητάω είναι να διαδώσω την άποψη μου, τα αποθυμένα μου έχουν να κάνουν με την τεράστια σπατάλη χρόνου, του πολυτιμότερου αγαθού, που έχω χαραμίσει σε αυτό το παιχνίδι.

Σκοπός του θέματος είναι να προσέλθουν όσοι έχουν την ίδια ή και διαφορετική άποψη και να γίνει μία κόσμια συζήτηση, καθώς επίσης και να δουν όλοι ότι υπάρχουν και άλλες γνώμες. Πάλι γίνεται μια επίθεση προσωπική, αυτήν την φορά από τον ίδιο τον Διαχειριστή.

Ειδικότερα, αν πιστεύεις ότι θα προκληθούν μόνο καυγάδες και τα επακόλουθα, τότε η γνώμη σου για τους συντρόφους-παίχτες σου δεν φαίνεται να είναι υψηλή. Αν δεν υπάρχει η ικανότητα για μια στοχευμένη συζήτηση που θα έχει ως θέμα μόνο αυτό που έχει προαναφερθεί και όχι εμένα τον ίδιο και την ηλιθιότητα που θέλετε να μου προσκομίσετε, να με ενημερώσετε.

Επίσης, για τον χρήστη ANTEGEIA1 έχω να πω πως ίσως έκανα λάθος να χρησιμοποιήσω τέτοιο λεξιλόγιο αλλά τουλάχιστον οι δικές μου προσβολλές είναι στοχευμένες σε κάτι το άψυχο. Με έχετε πληγώσει με τις συνεχείς προσπάθειες να καταδείξετε εμένα και τις απόψεις μου κατώτερες από τις δικές σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:40 am

NoLife αλλο θελω να κανω συζητηση πανω στο παιχνιδι που με εχει προβληματισει εχω χασει χρονο για τον αλβα βητα λογο και αλλο να ξεκινας να εκφραζεσε με εναν τροπο που προκαλεις να δημιουργηθει επιθεση και βασικα ο τιτλος που εχεις βαλει δεν εχει σχεση με αυτο που θες να παρεις αποψεις κανω λαθος???


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ANTEGEIA1 στις Πεμ Αυγ 02, 2012 9:41 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:41 am

Με τέτοια μέθοδο ήθελε και ο Joker στο Dark Knight να αποδείξει κάτι ανύπαρκτο, που πίστευε όμως πως υπάρχει.
Καλή τύχη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
Thor

Thor


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:45 am

Παράθεση :

Το μόνο που ζητάω είναι να διαδώσω την άποψη μου, τα αποθυμένα μου έχουν να κάνουν με την τεράστια σπατάλη χρόνου, του πολυτιμότερου αγαθού, που έχω χαραμίσει σε αυτό το παιχνίδι.

Σκοπός του θέματος είναι να προσέλθουν όσοι έχουν την ίδια ή και διαφορετική άποψη και να γίνει μία κόσμια συζήτηση, καθώς επίσης και να δουν όλοι ότι υπάρχουν και άλλες γνώμες. Πάλι γίνεται μια επίθεση προσωπική, αυτήν την φορά από τον ίδιο τον Διαχειριστή.

Ειδικότερα, αν πιστεύεις ότι θα προκληθούν μόνο καυγάδες και τα επακόλουθα, τότε η γνώμη σου για τους συντρόφους-παίχτες σου δεν φαίνεται να είναι υψηλή. Αν δεν υπάρχει η ικανότητα για μια στοχευμένη συζήτηση που θα έχει ως θέμα μόνο αυτό που έχει προαναφερθεί και όχι εμένα τον ίδιο και την ηλιθιότητα που θέλετε να μου προσκομίσετε, να με ενημερώσετε.

Αυτό που δεν έχεις καταλάβεις ακόμα είναι:
Αν υπήρχαν παίχτες που είχαν την ίδια άποψη με εσένα πως το παιχνίδι είναι χάλια κ.λ απλά δεν θα μπενανε στο κόπο να δημιουργήσουν έναν λογριασμό σε ένα φόρουμ που τους είναι τέλιος αδιάφορο και όπου θα σπαταλούσαν χρόνο τους.
Οπότε αν αυτή είναι η άποψη σου απλά δεν θα έπρεπε να βρισεσε εδώ.

Αυτό σημενει 2 πράγματα κατά την γνώμη μου
1)Μπήκες καταλάθος στο σιτε
2)Ζηλεβεις την πορία του σέρβερ και απλά προσπαθείς να την σαμποτάρεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NoLife




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2012

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:46 am

Ως προς όλα αυτά, ελπίζω να σας μείνει ως μάθημα αυτή η συζήτηση.

https://www.youtube.com/watch?v=DRMBxnxWiNQ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:48 am

NoLife- 1 προειδοποίηση για trolling.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Χωρίς Ζωή 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωρίς Ζωή 2   Χωρίς Ζωή 2 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:49 am

NoLife έγραψε:
Ως προς όλα αυτά, ελπίζω να σας μείνει ως μάθημα αυτή η συζήτηση.

https://www.youtube.com/watch?v=DRMBxnxWiNQ


Ελιωσααααααααα λεμεεεεεεεεε ποποοοοοοοοοο αντε καλο βραδυ :imfao: :imfao: :imfao:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χωρίς Ζωή 2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» BAN ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ?
» 3ο ΘΕΜΑ ΧΩΡΙΣ ΣΑΦΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!!!
» Παιδια σοστεμε πιτεμου ενα σαιτ που κατεβαζεις τραγουδια (χωρισ λη4ει ιονννννν)πλζζ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: