Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xXBleaCh

xXBleaCh


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2012
Ηλικία : 90
Τόπος : Απο πισω σου
Φύλλο : Άντρας

EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ   EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 10:27 am

Παλια (πριν καμια εβδομαδα)εγραψα ενα θεμα στο forum με τιτλο EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ SURA.Επειτα σας εξιγησα πως εδωσα οτι ειχα και δεν ειχα για να παρω αντικιμενα sura.Μετα απο επικες εμπιριες μαζι του,σε πολεμους με συντεχνιες και πολλα PvP ειχα εθιστει με αυτον.Αλλα αυτος ο εθισμος δεν μπορουσε να καλιψει το κενο του πολιαγαπημενου μου πολεμιστη.Ετσι,παλι τα ιδια,ανταλαγες,drop και φυσικα πολυ ψαξιμο για να βρω αντικιμενα πολεμιστη.Επειτα εφωσον βρηκα αντικειμενα πολεμιστη τα τουμπανιασα απο γενικες και αμινες.Αλλα τα αντικιμενα μου ειναι τα εξης : Βραχιολι Δρακου , Δρακοντιεο Περιδερεο , Γδαρτης Μινωταυρου , Φολιδωτη Πανοπλια , Πεπλο του Σκοτους , Βεβιλες Μποτες , Σκουλαρικια της Γνωσης.Φυσικα, ΟΛΑΑΑΑ αυτα ειναι +9,απλα μερικα αντικειμενα τα διαλεξα απο μονος μου με δικα μου συμπερασματα, οπως το Βραχιολι Δρακου και το Δρακοντειο Περιδερεο.Ειμαι πολεμιστης πνευματος και εχω κανει 2 αποστολες απο τον βιολογο τιν αποστολη με τα ενθιμια και την αλλη με τους βολους παγου.Περιμενω γρηγορα απαντισεις διοτι ανισυχω μην τυχων εκανα καμια βλακια :S
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ   EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 11:11 am

Δεν βλέπω να έκανες κάτι κακό,μπορείς στο περιδέραιο να πάρεις Σεληνόλιθο για πολεμιστή και ninja και για σαμάνους και σούρα να πάρεις ζαφειρένιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xXBleaCh

xXBleaCh


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2012
Ηλικία : 90
Τόπος : Απο πισω σου
Φύλλο : Άντρας

EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ   EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 1:23 pm

Σιγουρα??Α!Επισης εγω εχω 60% μαγικι και 54% ξιφους αλλα το συνολο τον αμυνων μου για τους sura ειναι 5% (μπορω να το παω 10%),ενω στους ninja 25% χωρις ασπιδα και οι γενικες μου ειναι οι εξης :49% στιλετου αλλα 29% βελους (μπορω να το αλλαξω)και για αυτο εχω τετιο ποσοστο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xXBleaCh

xXBleaCh


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2012
Ηλικία : 90
Τόπος : Απο πισω σου
Φύλλο : Άντρας

EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ   EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 1:27 pm

Ναι,το ξερω πως δεν ειναι ακριβως τουμπανα αλλα εχω 60% 2χερο πολυ καλο και 15% αμινες σε πολεμιστες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ   EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 1:28 pm

Τα αντικείμενα σου που είναι στο +9 βάλε άμυνες με αυτού του χαρακτήρα σου δηλαδή αν είσαι σούρα βάλε σε όλα τα αντικείμενα για σούρα (5%-10% στο 6-7 μπόνους) για τους υπολοιπους χαρακτήρες πάρε εκείνα τα περιδέραια που σου είπα και πάρε ξανά όλα τα αντικείμενα όσο πιο ψιλό + μπορείς και βάλε του άμυνες για κάθε χαρακτήρα και το 6-7 μπόνους για εκείνον τον χαρακτήρα που έφτιαξες το αντικείμενο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xXBleaCh

xXBleaCh


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2012
Ηλικία : 90
Τόπος : Απο πισω σου
Φύλλο : Άντρας

EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ   EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 1:30 pm

το πρωτο το επιασα αλλα στο τελος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ   EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 1:35 pm

Στείλε μου pm και θα σε βοηθήσω ευχαρίστως Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xXBleaCh

xXBleaCh


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2012
Ηλικία : 90
Τόπος : Απο πισω σου
Φύλλο : Άντρας

EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ   EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 1:47 pm

οκ! :lock: :lock:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ   EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 2:07 pm

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» EPIC ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ SURA
» Δίνω ασπρη πολεμιστή +9 για χρυση πολεμιστη
» ΑΝΕΑΗ ΜΕ 3+5 ΓΙΑ ΑΠΟΛΥΟΝΑ ΜΕ 3+5 (ΙΔΙΟΥΣ ΛΙΘΟΥΣ) , ΧΡΙΣΙ ΣΑΜΑΝ ΜΕ 3+5 ΓΙΑ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΜΕ 3+5 ΚΑΙ ΚΡΑΝΟΣ ΣΑΜΑΝ+9 ΓΙΑ ΙΔΙΟ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ
» προβλιμα
» προβλιμα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: