Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Έγινε κάτι με το drop rate ?

Πήγαινε κάτω 
+14
Shamanoubis[G.E]
8eoxarisgeri
AnonymousTeam
Mr House
Παράξενη Κοπέλα
[Admin]Alyx
DenExwName
KillerDe4th
VrilRideR
petros
ANTEGEIA1
fast.
[MOD]Psycho
Polo
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 8:32 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Καλησπέρα μήπως λέω μήπως κατέβασαν το rate τον drop τον φεγγαριών ? επειδή βλέπω μια μικρή διαφορά από εχτές. Αν ναι γιατί ? Λόγο τον κραξιμάτων ? Τώρα αν έχει κατεβει το rate θα βγούν πολλά άτομα να λένε να ανεβεί και πάλη και θα υπάρξουν σύγκρουσης. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 27, 2012 3:54 am

εμ...για οσους ειναι κιτρινο μην ξεχναμε οτι την πρωτη μερα ειχαμε και ανεβασμενα rates απο το αυτοκρατοριων Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μπαμπατζα

Μπαμπατζα


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2012
Τόπος : Διακοπές στην γερμάνια!!!
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 27, 2012 5:59 am

στο προηγούμενο γαρ αυτοκρατοριών που είχε γυνή στης 22/7 αν θιμαμε καλά το ποσοστό εύρεσης Κουτιών Φεγγαριού είχε ανεβεί κατά 20%
Εκτός αν κάνω λάθος διορθώστε με

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 27, 2012 6:10 am

Παράθεση :
Το ποσοστό του ριξίματος Κουτιών του Φεγγαριού δεν επηρεάζεται από το rate του server, ούτε από bonus και αντικείμενα που αυξάνουν το drop.

Μην γράφουμε ότι θέλουμε, καλό είναι να ξανά διαβάζουμε τα Νέα του forum σε αυτά που κάνει ανάρτηση ο Αδμιν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 27, 2012 11:28 am

Έχω προσέξει κάτι και δεν νομίζω να αληθεύει έχω ανοίξει 300 κουτιά και στα 300 μου βγήκαν 2-3 υδρόλιθοι,την πρώτη μέρα στα 100-200 είχα γεμίσει από λίθους,τώρα τι γίνετε μας κοροϊδεύετε λιγάκι scratch ? Επειδή στο άνοιγμα βλέπω πολύ μειώσει.
Φιλικά πάντα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 27, 2012 12:25 pm

Παράθεση :
Τετ Jul 25, 2012 4:19 am

Σε μερικές μέρες όσο και καλό drop να έχει, δεν προλαβαίνουν να βοηθηθούν όλοι, δυστυχώς ή ευτυχώς.

Θα περάσουν οι μέρες και μόλις λήξει θα απογοητευτούν περισσότεροι από αυτούς που ενθουσιάστηκαν όταν άρχισε.

Polo ειναι λόγια του Admin οπότε δεν κοροϊδεύουν, απλά γίνετε πράξη ότι είπε και έτσι έπρεπε.... οι γκρίνιες απο τα καλόπαιδα /παρτάλια κατά καιρούς μέσα εδώ αυτά κάνουν .....εγώ με το θέμα δεν θα ασχοληθώ άλλο διότι με κουράζει να δίνω και αξία σε ότι δεν μου δίνετε απάντηση και ευτυχώς που καταλαβένω και την σιωπή πολλές φορές τι θέλει να πει και αν με δικαιώνει !!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 27, 2012 2:31 pm

ANTEGEIA1 έγραψε:
Παράθεση :
Τετ Jul 25, 2012 4:19 am

Σε μερικές μέρες όσο και καλό drop να έχει, δεν προλαβαίνουν να βοηθηθούν όλοι, δυστυχώς ή ευτυχώς.

Θα περάσουν οι μέρες και μόλις λήξει θα απογοητευτούν περισσότεροι από αυτούς που ενθουσιάστηκαν όταν άρχισε.

Polo ειναι λόγια του Admin οπότε δεν κοροϊδεύουν, απλά γίνετε πράξη ότι είπε και έτσι έπρεπε.... οι γκρίνιες απο τα καλόπαιδα /παρτάλια κατά καιρούς μέσα εδώ αυτά κάνουν .....εγώ με το θέμα δεν θα ασχοληθώ άλλο διότι με κουράζει να δίνω και αξία σε ότι δεν μου δίνετε απάντηση και ευτυχώς που καταλαβένω και την σιωπή πολλές φορές τι θέλει να πει και αν με δικαιώνει !!!

Τι ήταν αυτή η έκφραση που είπες μόλις τώρα;Εδώ είμαστε σε forum που πρέπει το κείμενο μας να είναι λογικό και όχι *****,προτίνω να μην ασχοληθείς άλλο γιατί εσύ χωρίς να σου πούνε κάτι λες κάτι πράγματα που τα βλέπουμε και λέμε ρε παιδί μου :wtf2:.Δεν σου έχει κάνει κάτι ο Polo και του απευθύνεσαι με τέτιο τρόπο/έκφραση,μάθε να σέβεσαι.Καλό σου βράδυ ^^.


~Psycho
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SeThelwAkomi

SeThelwAkomi


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : .Θέσσαλονικη.Στέννα.
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 27, 2012 4:16 pm

pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 27, 2012 4:28 pm

GiaEsenaPvP- 1 προειδοποίηση για spam
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 27, 2012 8:26 pm

ImeSura έγραψε:



Τι ήταν αυτή η έκφραση που είπες μόλις τώρα;Εδώ είμαστε σε forum που πρέπει το κείμενο μας να είναι λογικό και όχι μπουρδέλο,προτίνω να μην ασχοληθείς άλλο γιατί εσύ χωρίς να σου πούνε κάτι λες κάτι πράγματα που τα βλέπουμε και λέμε ρε παιδί μου :wtf2:.Δεν σου έχει κάνει κάτι ο Polo και του απευθύνεσαι με τέτιο τρόπο/έκφραση,μάθε να σέβεσαι.Καλό σου βράδυ ^^.



Ακριβως και επειδη ειμαστε σε forum και επειδη μαλλον εσυ δεν καταλαβενεις τι διαβαζεις και λογικο λογο της ηλικιας ενος 12 χρονου να θιγετε με οτι γραφω και ΟΧΙ ο Polo που του αναφερω λογια του Αδμιν σε παρενθεση μεσα πριν λιγες μερες αντε παλικαρι μου πιες το ΜΙΛΚΟ σου και κανε μας την χαρη και αν δεν σου αρεσει να με διαβαζεις και αν απορεις με την παρτι μου υπαρχει και ο αποκλεισμος να μην βλεπεις δικες μου αναρτησεις!!!!
Και κατι αλλο αντε βαλε και γυαλια να διαβαζεις και ποιο πανω ερωτηματα μου διοτι μαλλον εχω συμμετοχη απο τι φενετε στο event δεν πεταγομε στο θεμα απο το πουθενα να πω κατι βλακωδες για να το παιξω οτι και συ ΞΕΡΟΛΑΣ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΑΣ του Polo που αν μην τι αλλο προσβολη δεν νομιζω να ειδε καπου απο μενα σε αντιθεση με σενα που μαλλον δεν εχεις μαθει ΤΡΟΠΟΥΣ :fail: !!! :repect:


ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ :asxeto:
:rip: :rip: :rip:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 27, 2012 11:39 pm

ImeSura - 1 προειδοποίηση για σπαμ
ANTEGEIA1 - 1 προειδοποίηση για σπαμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Έγινε κάτι με το drop rate ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Μειώθηκε το EXP rate?
» τι εγινε
» τι εγινε???
» Πως έγινε αυτό?
» Ζωακια τι εγινε?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: