Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Έγινε κάτι με το drop rate ?

Πήγαινε κάτω 
+14
Shamanoubis[G.E]
8eoxarisgeri
AnonymousTeam
Mr House
Παράξενη Κοπέλα
[Admin]Alyx
DenExwName
KillerDe4th
VrilRideR
petros
ANTEGEIA1
fast.
[MOD]Psycho
Polo
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 8:32 am

Καλησπέρα μήπως λέω μήπως κατέβασαν το rate τον drop τον φεγγαριών ? επειδή βλέπω μια μικρή διαφορά από εχτές. Αν ναι γιατί ? Λόγο τον κραξιμάτων ? Τώρα αν έχει κατεβει το rate θα βγούν πολλά άτομα να λένε να ανεβεί και πάλη και θα υπάρξουν σύγκρουσης. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 8:40 am

Θα είσαι από αυτά τα άτομα? :P
Δεν έχει γίνει κάποια σχετική ανακοίνωση οπότε όχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 8:41 am

Όχι δεν είπα θα είμαι εγώ από αυτά τα άτομα,και αν φάνηκε έτσι ζητω συγγνώμη Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 12:17 am

Το drop και εχτες και σημερα ειναι το ιδιο. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 12:20 am

fast εγώ πάλι είδα μεγάλη διαφορά οτι μειώθηκε το drop απο ηταν την πρώτη μέρα Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 12:27 am

scratch :hmmm: :hmmm:
και εχτες απο το πρωι και το βραδυ και σημερα δεν μπορω να πω οτι ειδα διαφορα. Μπας και εκει που πηγες ειχε λιγοτερα τερατα και δεν εκανε ευκολα drop; Με τον 250 πας;
Η μονη διαφορα που ειδα ειναι οτι αυξήθηκαν τα κλεφτρακια και τα ζητιανακια. :crazy: :funny:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 12:31 am

Εφόσον δεν υπάρχει κάποια αναρτημένη ανακοίνωση το μόνο που μπορεί να γίνει είναι απλά υποθέσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 12:35 am

[MOD]Psycho εγω σε οτι γραψω ειναι πρωτα απο μενα ψαγμενο δεν κανω υποθεσεις... δεν θα αναρτησω κατι απλα για να εχω να λεω ...εμενα δεν με ενοχλει αν μειωθηκε απλα αν βλεπουμε κατι καλο ειναι και να το λεμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros

petros


Αριθμός μηνυμάτων : 652
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : METIN2
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 1:05 am

και εμενα μου φαινεται λιγο λιγοτερο απο την πρωτη μερα και πηγα στο ιδιο μερος οπου πηγα την πρωτη μερα Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VrilRideR




Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2012

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 1:11 am

οντως το Drop Rate εχει μειωθει ΣημαντιΚα...πανω που χαρηκαμε...εγω προσωπικα 240 κουτακια με το ζορι κι αυτο γιατι δεν εβρισκα room ascaria 1...Στην ascaria 2 το Drop ειναι πολυ διαφορετικο....πολυ λιγοτερο...! Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 2:46 am

άρα δεν είμαι εγώ τρελός έχει μειωθεί λίγο επειδή προχθές έπεφταν τρελα και χθες με το ζόρι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 2:50 am

Όντως το παρατήρησα και εγω μου φάνηκε σαν να μειώθηκε εμένα προσωπικά δεν με πειράζει γιατί δεν ασχολούμε σοβαρά πάρα μόνο καμία ωρίτσα αν δεν έχω τι να κάνω άλλα μιας και το παρατήρησα και εγώ είπα να το αναφέρω. Και κάτι ακόμη που παρατήρησα οτι στα 250 κουτιά που άνοιξα έβγαλα 5 λωτούς σε σχέση με τους 50-80 που έβγαζαν την πρώτη ήμερα δεν το λέω για παράπονα απλώς αυτά πιστεύω θα έπρεπε να είχαν ελεγχθεί πριν αρχίσει το εβεντ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DenExwName




Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 10:00 am

Ναι όντως το Δροπ είναι κάπος διαφορετικό εδώ και μέρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 2:21 am

Την πρώτη μέρα είχα πάει με την Buffer διαβολική πεδιάδα και δεν σταμάταγε να μου πετάει συνεχώς Φέγγαρο κούτα,Την δεύτερη μέρα είχα πάει με τον δροπερ μου που είναι Άυρας, 105 lvl διαβολική την δεύτερη μέρα μπορώ να πω πέταγε καλά αλλά όχι τόσο όσο πέταγε την πρώτη μέρα στην Buffer,μετά είχα πάει κοιλάδα του θανάτου στα 125 lvl εκεί πέταγε αρκετά δύσκολα, χτές ? ο παίχτης ήταν από 169 lvl και μέχρι τα 188 lvl στο βουνό του κάστρου εκεί τι έγινε πέταγε κάθε 2-3 ώρες μάζευα με το ζόρι 10 Φέγγαρο κούτα.Τώρα αυτό είναι τυχαίο η δεν δροπαρει εμένα ο παίχτης μου ? Να μου πείτε ο παίχτης μου δεν το νομίζω επειδή ήταν στα lvl που έπρεπε για να πέυτουν Φέγγαρο κούτα και ΤΊΠΟΤΑ ΑΠΌΛΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΈΤΑΓΕ.Αν έχει μειωθεί θάταν καλά να μας το πουν και εμάς για να ξέρουμε.
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 5:45 am

Δεν έχει μειωθεί το drop, είναι όμως διαφορετικό σε κάθε επίπεδο και επιπλέον δεν υπάρχουν σε όλους τους χάρτες τα ίδια τέρατα. Στην Ascaria μαζεύεις με 1 Κάπα 50 τέρατα, ενώ στο Βουνό του Κάστρου 25.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 5:52 am

Εγω παω με την μεγαλη και βαραω παντα στο ιδιο σημειο και παντα με καπες ....

την πρωτη μερα μεσα σε μισι ωρα παρατηρημενο μαζεψα 200 κουτια και την επομενη μερα παλι με τον ιδιο τροπο σε 50 λεπτα μου εδωσε τα 200 κουτια συν οτι σε ροομ μονη μου εντελως με το ζορι υπηρχαν φορες που στην μια καπα μου πεταγε και ενα μονο ...αυτο πως εξηγητε και να μην παραλειψω παντα με τα ιδια αντικειμενα που φοραω συν γαντι ...



*την πρωτη μερα μαλιστα υπηρχε αλλο ενα ατομο στο ροομ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 6:57 am

Προσωπικά δεν νομίζω να γίνεται εδώ μέσα κάτι επειδή γκρινιάζουν ή προκαλούνται εντάσεις , πιστεύω ότι όλα κυλάνε με μια ομαλή ροή για το παιχνίδι.
Θα φέρω ένα παράδειγμα , στο Χριστουγεννιάτικο event τις πρώτες μέρες δεν είχε πολύ καλό drop? Ναι είχε πολύ καλό, έπειτα μειώθηκε το % του Drop για τις κάλτσες, όχι επειδή κάποιος γκρίνιαζε ή υπήρχαν καυγάδες αλλά για υπάρχει μια ισορροπία στο παιχνίδι.
Δηλαδή αν και τις 15 μέρες που γίνεται το event έχει παράδειγμα 80% να πέφτουν κουτιά φανταστείτε πόσα κουτιά θα μπορούσε να μαζέψει κάποιος, άνετα θα γέμισε έναν λογαριασμό και τους 4 παίκτες με 200αδες κουτιά μην σας πω και περισσότερα , γιατί εδώ σε μισή ώρα μαζεύεις 200.( όπως το ανέφερε η ΑΝΤΕΓΕΙΑ1)
Το θέμα όμως δεν είναι στα κουτιά αλλά τα αντικείμενα που βγάζουν , δηλαδή τώρα ας πούμε από 200 κουτιά βγάζεις 10 λωτούς φανταστείτε από 30.000 κουτιά ή και περισσότερα , μετά από κάτι τέτοιο κανείς δεν θα χρειαζόταν λωτούς και η αξία του θα χαθεί και είναι κρίμα γιατί είναι πιστεύω σημαντικό αντικείμενο στο παιχνίδι, σου δίνει προβάδισμα. Πέρα από αυτό όμως κάποια άτομα τα έχουν αγοράσει από item shop και όχι ένα - δυο αλλά αρκετά και τώρα τα βρίσκουν έτσι. Και καλά κάνουν που υπάρχει ο λωτός στα κουτάκια αλλά πρέπει γενικά σε όλα τα αντικείμενα να επικρατεί μια ισορροπία έτσι ώστε να μην χάνετε και η αξία τους.
Για αυτό και μπορεί να κατέβηκε το drop.


* Για να ξεκαθαρίσω :P για τους λωτούς έφερα παράδειγμα , υπάρχουν και άλλα σημαντικά αντικείμενα όπως οι Πέτρες Ζωής , Κόκαλα Πλευρών απλώς χρησιμοποίησα τον λωτό .
Επίσης μην με ρωτήσει κάποιος πως ξέρω ότι είναι 80% το drop και σε αυτό παράδειγμα έθεσα. :P

Ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 7:39 am

Παράξενη Κοπέλα,το drop ΔΕΝ έχει μειωθεί και νομίζω πως ο αλυξ το ξέρει καλύτερα από όλους.Δεν υπάρχει λόγος να πει ψέμματα.

Απάντηση στο ερώτημα του θεματοθέτη δόθηκε συνεπώς και κλειδώνει γιατί ίσως οδηγηθεί σε παρερμηνείες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 2:20 pm

Ανοίγει ύστερα από αίτημα του θεματοθέτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mr House

Mr House


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Ougada
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 2:57 pm

ανοιξα και εγω παρομοιο θεμα πιο πριν...
ξαναλεω το drop δεν μειωθηκε οι πιθανοτητες στο να βγαλεις καλα αντικειμενα μειωθηκε και εχω οχι ενα ουτε 2 πολλα παραδειγμματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 4:02 pm

Να είμαι τόσες ώρες κάστρο του βουνού και τίποτα και διαβολική να μου πέταγε την πρώτη μέρα σαν τρελα και τώρα τίποτα.Έχει πει ο Αdmin ότι αν είσαι πιο μεγάλο lvl πέυτουν πιο εύκολα στα 105 μπορώ να πω ήταν πολύ εύκολα με την buffer και την δεύτερη μέρα με τον πολεμιστή τίποτα, και είναι 188 που σαφώς και θα έπεφτε πιο εύκολα αλλα τίποτα, που πέυτουν εύκολα αφού είμαι 188 και δεν πέυτουν ? Ξέρετε απλά ρωτάω για να μου λήθη και εμενα όπως και σε άλλους πόλους αυτή η απορία.
Φιλικά
Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AnonymousTeam

AnonymousTeam


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Τόπος : Cyprus
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 4:17 pm

Η Αληθεια ειναι οτι μειωθηκε το Drop.Εκει που εβγαζα 6-8 κουτια με καθε καπα , τωρα βγαζω 2-3 η καθολου (Στην ιδια περιοχη).Μαλλον αυτο εγινε γιατι καποιοι διαμαρτυρηθηκαν εντονα στο φορουμ και στο παιχνιδι.Ομως αν το παμε ετσι με τις διαμαρτυριες που θα καταληξουμε?
Νομιζω πουθενα...
Για αυτο θα το θεσω και αλλιως.Αυτοι που ελιωσαν τις πρωτες μερες και βγαλανε αρκετους λοττους και μετα ζητησαν να μειωθει το Drop , οπως και εγινε γιατι το αφησατε να περασει?Δηλαδη εμεις που θελαμε να το παρουμε χαλαρα θα ειμαστε οι αδικημένοι τωρα..Καλο θα ηταν να δειτε το θεμα..Ενα Event ειναι και δεν νομιζω το Drop των φεγγαροκουτων να μπορει να αλλαζει με 2-3 ποστ απο καποιους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 11:17 pm

Polo,στην στο βουνό του κάστρου έχει πιο λίγα τέρατα όποτε λογικό είναι πιστεύω.Συνέχισε τα λβλ και δοκίμασε ασκάρια..

AnonymousTeam,η Αλήθεια είναι πως δεν μειώθηκε το drop.Αν επιμένετε οκ,βγάλτε ψεύτη τον αλυξ.Εγώ με το θέμα αν μειώθηκε ή όχι δεν ξανασοχλιάζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
8eoxarisgeri

8eoxarisgeri


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΠαρ Ιουλ 27, 2012 1:28 am

νομιζω πως μερα παρα μερα το ντροπ μειωνεται!! δεν νομιζω ομως να το εχουν μειωσει λογω των κραξιματων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Έγινε κάτι με το drop rate ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έγινε κάτι με το drop rate ?   Έγινε κάτι με το drop rate ? EmptyΠαρ Ιουλ 27, 2012 2:12 am

[MOD]Psycho στο Βουνό του κάστρου σπάω μετίν ασταμάτητα και τέρατα σίγουρα έρχονται πολλά,Φέγγαρο κούτα όμως ελάχιστα,αν πάω ascaria στα 200-210-220 σίγουρα όλα τα δωμάτια θα είναι πιασμένα και δεν θα με συμφέρει καθόλου μετά. και τα ανοίγματα μπορώ να πω ότι έχουν αλλάξει κάπως,επειδή δεν βλέπω πια λίθους εγώ ούτε λοτούς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Έγινε κάτι με το drop rate ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Μειώθηκε το EXP rate?
» τι εγινε
» τι εγινε???
» Πως έγινε αυτό?
» Ζωακια τι εγινε?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: