Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Ασινιθιστο metin

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NinjakosREV

NinjakosREV


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : kolopetinitsa
Φύλλο : Άντρας

Ασινιθιστο metin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ασινιθιστο metin    Ασινιθιστο metin  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 4:27 am

για σας θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι ήμουνα με έναν φίλο μου κι κάναμε exp στο βασίλειο θεών φιδιών(όχι snakefield) λοιπόν όπως κάναμε exp βρήκαμε κάτι ασυνήθιστο μια πετρα που την λέγανε πετρα του jinoo ήταν Level ένα κι έβγαζε αγριόσκυλα :ο όμως έχανε ζωή παρα πολύ αργά λες κι ήταν 200lvl μετίν. Μόλις το τελειώσαμε δεν έκανε drop τίποτα κι δη πήραμε ούτε σταγόνα exp. Μετά πήγα να το ψάξω στον site αυτήν την πετρα αλλα δεν βρήκα τίποτα παρακαλώ εξηγήστε μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

Ασινιθιστο metin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασινιθιστο metin    Ασινιθιστο metin  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 4:29 am

yy υπάρχη πέτρα jinno,chunjo,sinsoo και στην διαβολικί πεδιάδα Πέτρα του αυτοκράτορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Ασινιθιστο metin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασινιθιστο metin    Ασινιθιστο metin  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 4:31 am

Μην σπάζεις αυτές τις πέτρες,δεν ρίχνουν τίποτα,ούτε exp ούτε drop.^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LightSpeed

LightSpeed


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Ασινιθιστο metin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασινιθιστο metin    Ασινιθιστο metin  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 4:59 am

Ναι κι εγώ την βρήκα με τον dropper μου και αφού έκανα 30 χρόνια να τη σπάσω δε πέφτει τίποτα :chair: :godamnmotherf..: Αφού δε ρίχνει τίποτες τότε γιατί υπάρχει!?! :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jiminy <3

jiminy <3


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : 3ο συννεφο δεξια
Φύλλο : Θηλυκό

Ασινιθιστο metin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασινιθιστο metin    Ασινιθιστο metin  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 9:28 am

Χωρις να ειμαι σιγουρη νομιζω πως ειχε πει ο αντμιν στο παλιο το φορουμ οτι ειναι για καποιο εβεντ ή κατι τετοιο..Δεν βαζω κ το χερι μου στην φωτια παντος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ασινιθιστο metin
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» 200 METIN
» METIN 90 lvl
» Metin V3
» metin-2.yolasite.com
» DEN M MPAINI TO METIN

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: