Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 metin-2.yolasite.com

Πήγαινε κάτω 
+6
[Admin]Alyx
Darkchaos
KillerDe4th
IDontCare
ANbOom11
Kipreos19
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Kipreos19




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 3:46 am

PROSOXI OLOI SAS KIKLOFOROI STO REVENTON AFTI I SELDIA metin-2.yolasite.com 8A TIN VREITE NA TIN DIAFIMIZUNE SE SHOP!!INE 4EMATA PIGA EGRA4A USERNAME PASSWORD KAI EMAIL KAI TWRA OXI MONO MPIKA KAI ADIASAN TO PEXTI M(FOLIDWTI,GDARTI,VELONES,VEVILES,PEPLO SKOTOUS) ALLA OI M@L@KES MPIKA KAI STO FACEBOOK M KAI STO EMAIL M KAI M TA G@MISANE KAI TA DIO TWRA DEN MPORW NA MPW!!Giafto alyx se parakalw an mporeis na m dwsei tpt pisw den me niazei xwris bonus epd idi exasa folidwti m mia fora pu epese katw kai se 3 sec e3afanistike kai agorasa nea giafto parakalw an mporeis na m dwseis kati pisw 8a ime evnomon!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANbOom11




Αριθμός μηνυμάτων : 292
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : lemesos
Φύλλο : Άντρας

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 3:48 am

νε αν γινετε αφτι π τα λενε να φανε βαν κε να του τα επιστρε4ετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IDontCare

IDontCare


Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Φύλλο : Άντρας

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:02 am

Όντος εγώ εβγαλα ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟ SHOP ΝΑ ΔΕΙ Ο Alyx!!! και να προσεχετε!!!!
να προσεχετε!!!!!! αυτα τα μαγαζια



metin-2.yolasite.com 0316163043
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:07 am

Έχουν πει 1.000.000 φορές οτι το μόνο σιτε είναι το reventon-metn2.gr δεν μπορώ να καταλάβω τι σκεφτόσουν εκείνη την ώρα που πήγες να συνδεθείς στο σιτε! Ηθελέστα και πεθέστα λένε! Συγγνώμη που εκφράζομαι έτσι αλλά εξοργίζομαι που κάθεστε και ακούτε τον κάθε πλανόδιο που έρχεται και σας πλασάρει ένα σιτε. Αν είχε γίνει οποιαδήποτε αλλαγή θα το βλέπατε στα νεα του σερβερ! :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kipreos19




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:11 am

Opios dipote 8a empene ston pirasmo an evlepe dwrean donate!!Ka i den ime o monos pu to epa8a afto..aplws ime o prwtos na anaferw afti ti selida.E3alu kai oi gm pu ine na peis oti ine krifa pu diafimizun afti ti selida se shop ine as pume posi wra na tu katevasun ena ban!!To mono pu zitw ine na fane ban aftoi kai an ginete na parw kati pisw...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:15 am

Πεστα ρε φίλε απορώ πως πάνε και κάνουν login σε τέτοια site...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:18 am

Ο τζάμπας έχει πεθάνει προ πολλού! Εκτός από αυτό, πες μου ειλικρινά... δεν σου φάνηκε ούτε λίγο καχύποπτο? Και έκανες πολύ καλά που το ανέφερες και μπράβο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kipreos19




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:21 am

3erei kaneis twra na m peis pws na piasw pisw to email m kai to fb???paw na mpw fb kia m leei pws o kodikos alla3e apo kapion allo to idio kai sto email...exei pao to prwi maxome na ta sasw!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:23 am

Από την στιγμή που άλλαξε το email του Facebook σου δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Όταν ανακαλύψεις ποιό είναι τότε έχεις πιθανότητα να το σώσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkchaos

Darkchaos


Αριθμός μηνυμάτων : 190
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:45 am

Μιλαμε ειστε εντελος....ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΞΑΝΑΠΑΤΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΙΤΕ..Καλα να παθεις πρωτη φορα συμπεριφερομαι ετσι αλλα καλα να παθεις δηλαδη αφτοι ειναι ***** και δινουν τζαμπα δονατε αντι να τα κρατησουν για τον εαυτο τους δηλαδη καθολου σκεψη τι αλλο θελετε αν σας βαρεσουν στον κεφαλι την οθονη για να καταλαβετε πως δεν δινει κανεις και τιποτα ΔΩΡΕΑΝ εεε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:46 am

@Kipreos19 Έχεις 1 προειδοποίηση για greeklish.

Να διαβάσεις καλά αυτή την επισήμανση

2. Όλα τα τμήματα του Reventon Metin2 καθώς και τα links με τις διευθύνσεις τους, όπως ο client, το forum, η φόρμα εγγραφής κλπ, υπάρχουν και αναφέρονται μόνο στην ιστοσελίδα μας (http://reventon-metin2.gr). Eίναι ευθύνη των χρηστών να επαληθεύουν την αυθεντικότητα της ταυτότητας των συνδέσμων, των φορμών και των ιστοσελίδων που χρησιμοποιούν.

http://reventon-metin2.gr/index.php?s=wiki&w=regulations
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
jiminy <3

jiminy <3


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : 3ο συννεφο δεξια
Φύλλο : Θηλυκό

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:47 am

Αααα εγω τον δουλευα αυτον κ μου απανταγε κιολας Ο.ο
Επισης ενα εχω να πω οτι αν δν θελεις να χαθει λογαριασμος αντικειμενα ή το οτιδηποτε απο μονος σου δν μπαινεις σε τετοιες σελιδες.. :wtf2:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kipreos19




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 5:02 am

Δηλαδη τωρα τι θα κανς??ειαμι χωρις ιτεμ ρε Αλυξ!!Ξερω οτι ηταν λαθος και βλακεια αλλα βοηθαμε και εσυ λιγο εδω ειδη εδωσα 25 ευρω για να πιασω ιτεμ.Δεν μπορεις να κανεις τπτ??Ο τυπος εφαγε μπαν μου το ειπε η πεταλουδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xXJokerXx




Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Φύλλο : Άντρας

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 5:15 am

φιλαράκο τα ιτεμ σου τα έκλεψαν και το παραδεχτηκες από μόνος τώρα αν σε έλεγαν να πήδηξης σε ένα γκρεμό θα το έκανες ?? και να σου πο δικό σου λάθος εση να το φτιάξης τα ιτεμ από οτη ξέρω δεν επιστρέφοντε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jiminy <3

jiminy <3


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : 3ο συννεφο δεξια
Φύλλο : Θηλυκό

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 5:16 am

Εμμ απο την στιγμη που μπηκες φιλε σε αυτο το σιτε ο αλυχ δν εχει καμια δουλεια με αυτο..Εσυ μπηκες κ εβαλες τα στοιχεια σου..Φωναζουνε πολλα ατομα κ λενε ποια σιτε ειναι γνησια κ ποια οχι..Κ το ειπα η γρουσουζα το πλ 5 ατομα κ αν θα μπουνε εκει..-.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kipreos19




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 5:24 am

Σιγουρα εχς μεγαλο φτεξημο σε αυτη τη κατασταση αλλα και οι GM ολοι την ωρα λυπουν ας πουμε δεν ειναι σε κανενα μερος που δεν μπορεις να των δεις και οι GM δεν μπορουν να κανουν τπτ ειναι στην αγορα ας πουμε το εκει που ειναι ολο το βασιλειο πως γινετε να μην τον δουν για να του ριξουν ενα μπαν πριν μας εξαπατησει??Το μισο ρεβεντον δεν εχει μπει ποτε στο φορουμ και σχεδον ολο το ρεβεντον δεν εχει καν διεβασει τους κανονες γιαυτο μην μου λετε για αυτ ας μιλησουμε αληθινα εδω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jiminy <3

jiminy <3


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : 3ο συννεφο δεξια
Φύλλο : Θηλυκό

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 5:31 am

Επειδη οι gm δν φενοντε μπροστα μας δν σημαινει οτι δν υπαρχουν κιολας..Ποσες φορες μας μιλαει η πεταλουδα στο τσατ κ κανουμε διαφορες συζητησεις??Θες να πεις οτι οι gm σορρυ για τν εκφραση το ξινουν??Κ επισης εγω το μαγαζακι αυτο το ειδα στς 2 το βραδυ που λογικο ειναι να μν υπαρχει Gm τετοια ωρα μεσα διοτι κοιμουντε..Ο.ο Κ μπαν να του εκαναν πιο νωρις πιστεψε με παλι τα ιδια θα λεγαται..Μπαινετε οπου να ναι σας κλεβουν κ ζητατε τα ρεστα απο τους gm..Τι πρεπει να κανουν να στελνουν πμ στον καθενα μας ξεχωριστα κ ναι λεει μη εκει κακο??Μην τα θελουμε κ ολα δικα μας... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kipreos19




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 5:38 am

Σιγουρα εχς μεγαλο φταιξιμο σε αυτο που εγινε αλλα και οι GM ολοι την ωρα λοιπουν.Αυτο που εγινε δεν ηταν καπου απομονομενα που δεν μπορουσε κανεις να το βρει ειναι στην αγορα ελεοσ ολος ο σερβερ εκει ειναι και διαφιμιζουν χακ ελευ8ερα!!Ας πουμε που εισαστε να του ρηξετε μπαν μπροστα στα μουτρα σας μα κλεβουνε και 8ελετε εμας για να σας το πουμε!!Και ας μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας ο μισος σερβερ δεν εχει μπει ποτε στο φορουμ για να ειδοποιη8ει για αυτα και σχεδον ολος ο σερβερ δεν εχει διεβασε ιτους κανονες ας μιλησουμε στα σοβαρα γτ αυτη ειναι η πραγματικοτητα και το ξερετε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man0liC

Man0liC


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Galaxy
Φύλλο : Άντρας

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 5:39 am

arwen7 έγραψε:
Επειδη οι gm δν φενοντε μπροστα μας δν σημαινει οτι δν υπαρχουν κιολας..Ποσες φορες μας μιλαει η πεταλουδα στο τσατ κ κανουμε διαφορες συζητησεις??Θες να πεις οτι οι gm σορρυ για τν εκφραση το ξινουν??Κ επισης εγω το μαγαζακι αυτο το ειδα στς 2 το βραδυ που λογικο ειναι να μν υπαρχει Gm τετοια ωρα μεσα διοτι κοιμουντε..Ο.ο Κ μπαν να του εκαναν πιο νωρις πιστεψε με παλι τα ιδια θα λεγαται..Μπαινετε οπου να ναι σας κλεβουν κ ζητατε τα ρεστα απο τους gm..Τι πρεπει να κανουν να στελνουν πμ στον καθενα μας ξεχωριστα κ ναι λεει μη εκει κακο??Μην τα θελουμε κ ολα δικα μας... Smile
τοΝ :P :P Το ότι ζητάει αντικείμενα ύποπτο μου φαίνεται .. Wink :hmmm:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kipreos19




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 5:40 am

σορρυ το εστειλα 2 φορες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kipreos19




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 5:42 am

2 το πρωι?? εγω πριν λιγο επρεπε να στηλω πμ της πεταλουδας για να του κανει μπαν!!Ηταν 3 το μεσημερι μεσα και το διαφημηζε μπροστα απο ολους ενας μαληστα ελεγε σε αλλον οτι θα εμπενε τωρα στο site και πηγα κια τον σταματησα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jiminy <3

jiminy <3


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : 3ο συννεφο δεξια
Φύλλο : Θηλυκό

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 5:50 am

Εεε μανωλη αν το παρεις επιστημονικα ειναι ΤΟ.. :P

Ο τυπος αυτος παντως το βραδυ μου μιλαγε κιολας..Τον δουλευαμε για τα ορθογραφικα που ειχε το σιτε κ μας ειπε "ωχ μισο να τα διορθωσω" Κ απο την στιγμη που ξερετε οτι υπαρχουν τετοια σιτε γτ μπαινετε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kipreos19




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 5:54 am

εδω μου λες οτι εσυ μπηκες κιολασς!!Και σιγουρα οποιος και να ειναι μπενει στον πηρασμο...το παραδεχομε οτι μεγαλο μερος της ευθηνης ειναι πανς μου αλλα και οι GM δεν ειναι ακριβως αμεροληπτοι.Ας πουμε στη μεση της αγορασ μπροστα απο ολους να διαφημιζει σελιδα με δωρεαν donate και να χρειαζετε να παω εγς να το αναφερω 3 το μεσημερι που ειανι ολοι μεσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jiminy <3

jiminy <3


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : 3ο συννεφο δεξια
Φύλλο : Θηλυκό

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 5:57 am

Μπηκα αλλα δν ΕΒΑΛΑ τα στοιχεια μου Ο.ο Οταν απλα μπαινεις σε μια σελιδα δν παθενεις τπτ..Μπορω κ εγω να φτιαξω μια τετοια σελιδα μπορει κ ο οποιοσδηποτε..Σημασια εχει οτι μπηκες κ εβαλες τα στοιχεια σου..Κ επειδη ενα ατομο που του εχω απολυτη εμπιστοσυνη μου ειπε μπες να γελασεις..Κ πραγματικα για 5 λεπτα γελαγα..Αν εσυ τωρα πιστευεις οτι θα παρεις χρυσες οπλα κ αλλα αντικειμενα απο ιτεμς σοπ τι να πω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kipreos19




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012

metin-2.yolasite.com Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: metin-2.yolasite.com   metin-2.yolasite.com EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 6:01 am

Αυτος ο τυπος εχει σχεδον μαι εβδομαδα που ειναι εκει και δεν ειχε φαει μπαν σκεφτηκα οτι ισως να δουλεψει!!που να ηξερα οτι οι Gm δεν ειδαν μεσα στη μεση της αγορας εδω και μια εβδομαδα καποιον να διαφημιζει hacks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
metin-2.yolasite.com
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Metin V3
» 200 METIN
» METIN 90 lvl
» Τί ρίχνουν τα metin...
» Ασινιθιστο metin

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: