Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S   ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 11:27 am

Λοιπόν,καλησπέρα σε όλους και σε όλες.Σήμερα κατέβασα ένα game που είχα δει στο youtube και φενόταν ωραίο και είπα να το κατεβάσω κ.τ.λ.Λοιπόν εγώ το κατέβασα δεν μου άρεσε το έκανα uninstall και τέλος :P αλλά όταν το κατέβασα φενόταν ένα πραγματάκι στην οθόνη που μπορείς να το κουνάς σε όλες τις πλερές της οθόνης.Λοιπόν αυτό το πραγματάκι είχε την συνιθησμένι επιλογή X για να μη φένετε.Εγώ το πάτησα και ήμουν μια χαρά.Μπένω στο reventon και φένετε ξανά στο ίδιο σιμείο (δεν μπορώ να το αγγίξω όμως όταν είμαι στο reventon) και έχω παραξενευτεί.Βγέννω από το reventon και είναι εκεί πάλι :godamnmotherf..:Αν μπορεί κάποιος ας με βοηθήσει παρακαλώ δεν μπορώ να το βλέπω εκεί :wall:.Δείτε και μερικές photos για να καταλάβετε παρακαλώ μην με αγνοείσετε το όνομα του παιχνιδιού είναι Runes Of Magic.
ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S 14947918


ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S 62808065


ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S 78412481


ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S 0623220420


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S   ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 11:53 am

Πήγαινε στο πίνακα ελέγχου ,στο κατάργηση εγκατάστασης και κάνε απεγκατάσταση αυτού του παιχνιδιού. Δοκίμασε το
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S   ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 12:17 pm

Λοιπόν βρέθηκε η λύση με τη βοήθεια της Petaloudas!Σ'ευχαριστώ για την βοήθεια :-) ας κλειδώσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S   ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 12:22 pm

Τίποτα πάντα διαθέσιμη !!! και μένα μου την σπάει να εμπλέκονται ''παράσιτα'' στην οθόνη όταν ασχολούμαι με κάτι συγκεκριμένο, επίσης μην κατεβάζεις ότι βλέπεις :P ίσως έχει και κανένα ιό πρόσεχε <3 <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S   ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 12:24 pm

Σε ευχαριστώ και για τις καλές σου συμβουλές :thumpdump:
:lock:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S   ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 12:55 pm

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΔΩ :S
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ δεν ξερω τι να κανω
» Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??
» 10 λωτους σε οποιον το βρει
» Καλησπέρα τέλιοσα τα ζηλοφθονίας δεν ξέρω τι να διαλέξω
» Δεν ξέρω να βάζω Φώτο στο φορουμ πιτε μου οσι θελετε..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: