Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PantaMaziSou

PantaMaziSou


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Crete
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια...   Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια... EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 2:44 am

Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς γιατί όταν συνδέω στον PC το κινητό μου με USB καλώδιο και θέλω να περάσω τπτ τραγούδι και το βγάλω μετά και θέλω να συνδεθώ στον λογαριασμό στο Reventon μου βγάζει ένα μνμ που λέει<<Δεν υπάρχει δίσκος στη μονάδα δίσκου.Τοποθετήστε ένα δίσκο στη μονάδα δίσκου\Device\Harddisk1\DR1>>Και μου λέει να πατήσω Άκυρο-Επανάληψη-Συνέχεια..


Όποιος ξέρει να μου κάνει ΠΜ η πόστ...!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια...   Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια... EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 3:26 am

Δεν ξέρω τον λόγο μου το κάνει και εμένα μερικές φορές. Απλώς βάλες κάποιο DVD στο DVD player σου και θα φτιάξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια...   Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια... EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 4:42 am

οταν αφαιρεις μια συσκευη usb απο το pc σου, το κανεις μεσω ασφαλους καταργησης. Δοκιμασε να το κανεις ετσι και μετα συνδεσου στο reventon και πες μας αν στο ξαναεκανε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια...   Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια... EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 5:42 am

Για αυτό υπάρχουν οι οδηγοί, για να τους κοιτάμε που και που: https://reventon-forum.forumgreek.com/t2031-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PantaMaziSou

PantaMaziSou


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Crete
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια...   Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια... EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 7:24 am

Ευχαριστώ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια...   Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια... EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 7:25 am

Να σαι καλά!

#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πρόβλημα που το παθαίνω συνέχεια...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN
» Προβλημα Με ΕΧΠ.. Bug??
» προβλημα
» Πρόβλημα
» προβλημα!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: