Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Slygeorge

Slygeorge


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΚυρ Ιουλ 29, 2012 3:25 pm

Εχω προβλημα!!! Οταν βαζω τα στοιχεια μου μου βγαζει σφαλμα!!! Εκανα και τα patch αλλα τιποτα. Για την ακριβεια δεν εγιναν τα patch μου εβγαλε ενα Χ. Επισης δεν μπορω να μπω στην σελιδα του reventon γιατι μου βγαζει σφαλμα οτι δεν εχω το δικαιομα να προβαζω την σελιδα και ετσι δεν μπορω να το κατεβασω!!! Μπορειτε να με βοηθησετε?? Εχω BAN?? confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sirusduo1618

sirusduo1618


Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 1:03 am

ban δεν εχεις.Για δοκιμασε να πας στην ιστοσελιδα απο εδω http://reventon-metin2.gr/

Πρεπει να εχεις το φακελο του reventon στο δισκο C επισης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Slygeorge

Slygeorge


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 2:26 am

οχι απο τον συνδεσμο που μου εδωσες δεν μπορω μου βγαζει 'ΣΦΑΛΜΑ 403 ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΠΡΟΒΑΛΕΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ'. Επισης αυτο που ειπες με τον δισκο C πρεπει να ειναι η αιτια που δεν γινετε να μπω ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΤΟ REVENTON. Επομενος εχει διαγραφτει και δεν μπορω να το κατεβασω γιατι δεν μπορω να μπω στην σελιδα. confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sirusduo1618

sirusduo1618


Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 2:49 am

κανε μια επανεκκινηση καποιο προβλημα πρεπει να εχεις με το internet.Αν σουν εχουν βγει καποιες ενημερωσεις καντες και αυτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Slygeorge

Slygeorge


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 3:03 am

Αυτο με την ιστοσελιδα γινετε εδω και μηνες. Θα κανω καποιες ενημερωσεις που εχουν βγει και ο θεος βοηθος... :pieceofshit:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sirusduo1618

sirusduo1618


Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 3:11 am

αν πατας καπου που ειναι αποθηκευμενη η ιστοσελιδα για να μπεις τοτε δοκιμασε να γραψεις στο google reventon mt2 και να μπεις απο εκει ή να πατισεις αρχικη απο το foroum που εισαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Slygeorge

Slygeorge


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 3:30 am

Παλι τιποτα τα εκανα ολα και αναβαθμησεις και στο google πατησα αλλα τιποτα παλι σφαλμα μου βγαζει. Το θεμα μας ειναι πως να το κανω download τωρα που δεν μπορω να μπω στην σελιδα confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sirusduo1618

sirusduo1618


Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 3:36 am

απο εδω https://rapidshare.com/#!download|333p2|207523170|Reventon_Metin2_V3.exe|854164|0|0

ή εδω http://depositfiles.com/files/d94lgf2e3

μπορεις επισης να το ψαξεις και στο μtorrent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Slygeorge

Slygeorge


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 9:11 am

μπορεις να μου στειλεις κανενα αλλο link?? Γιατι το πρωτο ουτε καν εμφανιζει το game και στο 2ο λειπει το αρχειο με monsters.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thor

Thor


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 9:20 am

Δεν μπαίνεις από Eλλάδα η από Kύπρο σωστά από πια χώρα μπενεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Slygeorge

Slygeorge


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 9:32 am

Απο Ελλαδα μπαινω μπορεις να μου στειλεις ενα link γιατι δεν μπορω να μπω στην σελιδα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thor

Thor


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 9:37 am

Αυτό σου λέω μόνο από Ελλάδα και Κύπρο μπορείς να μπεις στην σελίδα του Reventon! Αφού μένεις στην Ελλάδα η μόνη λογική εξήγηση είανι ότι η Ip σου είναι σε άλλη χώρα! Αυτό μπορεί να έγινε με τη χρήση καπιου VPN η καπιο παρομιο πρόγραμμα.

Τσέκαρε το

Όπως και να έχει μπορείς να κατεβάσεις τον Web Installer του Reventon εδω:
http://reventon.uk.to/rev.67fhGR005IJji/webinstaller.exe

Ελπίζω αυτή η σελίδα να μην έχει περιορισμό χώρας :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Slygeorge

Slygeorge


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 1:56 pm

Thor και sirusduo1618 ευχαριστω πολυ για την βοηθεια τα λεμε στο παιχνιδι!!! Μπορει να κλειδωσει πλεον :lock:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 2:37 pm

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LOG IN
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» προβλημα...
» προβλημα
» Πρόβλημα με CH4
» Προβλημα
» Πρόβλημα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: