Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 κλοπη λογαριασμου?

Πήγαινε κάτω 
+10
Lunar
denniszonar
YouAreTooSlow
DeatHSpiRiT
GoddessIrida
ANbOom11
DreamSaman
A8anatos4
EagleEye
panousis98
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panousis98




Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

κλοπη λογαριασμου? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κλοπη λογαριασμου?   κλοπη λογαριασμου? - Σελίδα 3 EmptyΤρι Φεβ 07, 2012 12:49 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

απο το μεσημερι δεν μπωρω να συνδεθω στο λογαριασμο μου και μου λεει λαθος ονομα χρηστη η κωδικο...απο την στιγμη που δεν εχω αλαξει κωδικους γιατι μου βγαζει αυτο το μνμ?Ονομα χαρακτηρα DarkParadise...πως μπορω να επαναφερω τον λογαριασμο μου...Και ειχα και Items DONATE... No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

κλοπη λογαριασμου? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη λογαριασμου?   κλοπη λογαριασμου? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 11:25 am

Man0liC έγραψε:
ρε παιδιά, αν παρατηρήσατε, για να πάρει πίσω το λογαριασμό , θα χρειαζόταν email. ! Μας είπε πως τον πήρε πίσω με το μαιλ του, αλλά μετά μας είπε πως δεν είναι δικό του. Δηλαδή πως τον πήρε πίσω τον παίχτη, και δεν μπορεί κωδικό αποθήκης.. ΈΝΑ ΛΕΩ ΕΓΩ! ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΨΕΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ''ΠΙΣΩ'' τα πράγματα του.. Που να ήξερε ο μικρούλης πως δεν τα πιστεύουμε εμείς αυτά.. (και πως δεν επιστρέφονται πράγματα ;Ρ ) άστα να πάνε.. Πιο χαζομάρα δικαιολογία δεν έχω ξανακούσει αχαχαχαχα!!

σε παραδέχομαι φιλε είναι σαν διατύπωσες αυτό που χα στο μυαλό μου κατά γράμμα Smile και πιθανότατα σου πήρε λιγότερο χρόνο να το σκεφτείς όλο αυτό από ότι μου πήρε εμενα :plusone:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man0liC

Man0liC


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Galaxy
Φύλλο : Άντρας

κλοπη λογαριασμου? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη λογαριασμου?   κλοπη λογαριασμου? - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 4:37 am

κατακρίβειαν , με το που διάβασα όλο το ποστ, από την αρχή, στο τέλος είδα τι έγινε και το παρατήρησα....... Δεν χρειάστηκε σκέψη, αλλά προσοχή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panousis98




Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

κλοπη λογαριασμου? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη λογαριασμου?   κλοπη λογαριασμου? - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 9:33 am

καλα ρε παιδια αμα δεν με πιστευτε παρατηστε με το θεμα κληδωνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

κλοπη λογαριασμου? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κλοπη λογαριασμου?   κλοπη λογαριασμου? - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 9:54 am

κλειδώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
κλοπη λογαριασμου?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Δημιουργία λογαριασμού
» Διαγραφή λογαριασμού
» e-mail λογαριασμου
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ
» Ξέχασα το e-mail ενός λογαριασμού

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: