Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Δημιουργία λογαριασμού

Πήγαινε κάτω 
+4
Shamanoubis[G.E]
Ge0sPr0s
GoddessIrida
newhere
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
newhere




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΣαβ Μαρ 03, 2012 3:32 pm

Άν γίνετε ο Admin ή κάποιος που μπορεί να μου κάνει λογαριασμό ας μου στείλει ένα μύνημα γιατί δεν είναι δυνατό να στείλω εγώ (You haven't reached the post limit for sending private messages.)
Θέλω να μου πεί πότε ανοίγουν οι εγγραφές ή να μου κάνει δύο λογαριασμούς για κύριο χαρακτήρα και για κανένα Buffer. :roflmfao:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΣαβ Μαρ 03, 2012 3:51 pm

ρίξε μια ματιά εδώ https://reventon-forum.forumgreek.com/t711-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ge0sPr0s




Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : κοζανη
Φύλλο : Άντρας

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΣαβ Μαρ 03, 2012 5:01 pm

ναι αλλα το θεμα ειναι οτι εχω πρωι βραδυ.. ειλικρινα μιλαω.. τις τελευταιες 3 μερες και ακομα ουτε για 1 λεπτο δεν εχω δει ανοιχτες τις εγγραφες... τι να πω? Η μας δουλευετε ολουσ εμας που θελουμε να ασχολιθουμε σοβαρα και να παιξουμε στον Server... ή εχουμε κανει κατι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΣαβ Μαρ 03, 2012 11:44 pm

νομιζω οτι πρεπει να κανεις και ανανεωση την σελιδα(αν δεν την εκανες)για να σου διξει αν ανοιξαν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RaZorAiaS

RaZorAiaS


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 12:58 am

Αληθεια τωρα εγω εχω ακουσει τα καλυτερα για αυτο το παιχνιδι και εδω και 2 μερες προσπαθς να κανω εγγραφη και δεν μπορω!!!!

Τωρα πειτε μου....ειναι δυνατον να θελω να παιξω ενα παιχνιδι και να μην μπορω!!!?!?!?!!?!??!!?!?!?!!?!?

Οποιος ξερει ποτε ανοιγουν οι εγγραφες να μου πει επιγοντως!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreDead




Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κάπου, να μην σε νοιάζει!
Φύλλο : Άντρας

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 1:04 am

Ναι είναι δυνατόν.. Αν διάβασες τη σου έστειλε η [MOD]inazuma σου απαντάει αναλυτικά όλες τις ερωτήσεις σου, για να μην μπείς στον κόπο λέει ότι οι εγραφές είναι κλειστές για να μας προστατέψουν απο παράνομες ιστοσελίδες που θέλουν να μας κλέψουν.. Επείσης λέει ότι οι εγγραφές ανοίγουν σε διάφορα χρωνικά διαστήματα αλλά χωρίς ειδοποίηση για να μην πάνε όλοι αυτοι που θέλουν να μας κλέψουν να κάνουν λογαριασμό και να περάσει το δικό τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RaZorAiaS

RaZorAiaS


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 1:14 am

το ξερω αλλα οπως ειπα παραπανω εδω και 3 μερες μπαινω συνεχως και μου λεει ειναι κλειστες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δλδ εγω πρεπει να καθομαι καθε δευτερολεπτο να βλεπω αφου δν με αφηνει!!!!

οπωσ το βλεπω εγω δν θα μπορεσω να παιξω ποτε!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ge0sPr0s




Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : κοζανη
Φύλλο : Άντρας

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 1:59 am

ειμαστε τοσα ατομα εδω περα που θελουν να αρχισουν τον server και περιμενουμε τοσες μερες σαν τους ...... Ενταξει δηλαδη δεν μπορειτε να μας πειτε σημερα στις 12:01 π.χ θα ειναι ανοιχτεσ οι εγγραφες για 2 λεπτα... Οσοι πιστοι προσελθετε... Τοσο δυσκολο ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 3:10 am

αν σας πούμε δεν θα το δείτε μόνο εσείς....θα το δούνε και άτομα που έχουν σκοπό να κλέψουν....επίσης 4 γνωστούς έχω στο παιχνίδι οι 3 έκαναν λογαριασμό χωρίς να καταλάβουν καν ότι οι εγγραφές κλείνουν γιατί απλώς έτυχε να τις βρουν ανοιχτές....ο ένας τώρα πάλευε εδώ και πολύ καιρό να κάνει λογαριασμό γιατί τύχαινε να μην μπαίνει στις κατάλληλες ώρες....με λίγα λόγια είναι θέμα τύχης το αν θα τις βρεις ανοιχτές....οπότε θετική σκέψη να ανοίξουν cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RaZorAiaS

RaZorAiaS


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 4:04 am

δεν μπορειτε τουλαχιστον να μας στειλετε ενα προσωπικο e-mail στον λογαριασμο μας που να μας ενημερωνετε οτι ειναι ανοιχτες οι εγγραφες σας παρακαλοθμε δηλαδη δεν παει αλλο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ge0sPr0s




Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : κοζανη
Φύλλο : Άντρας

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 5:32 am

ναι Ms.imazuna... δεν ειναι εφικτο να μας στειλετε ενα p.m. για να ξερουμε ποτε να μπουμε..? απο το να γεμιζει το φορουμ με ιδια θεματα διαρκως δεν θα ηταν καπως καλυτερο..?αν γινεται παρακαλω να γινει κατι... :yepee:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 8:53 am

πλακά κάνετε? έχετε ιδέα πόσα άτομα είστε?και πες πως το κάνουμε...!πως θα ξεχωρίσουμε ποιος είναι αυτός που έχει σκοπό να κλέψει και ποιος αυτός που δεν έχει τέτοιο σκοπό??? εκτός και αν έχετε σκοπό να βάλετε μια ταμπέλα στο κούτελο σας που να λέει "δεν είμαι κλέφτης" ή "είμαι κλέφτης" :fail:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ge0sPr0s




Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : κοζανη
Φύλλο : Άντρας

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 12:06 pm

ειμαστε 5-6 ατομα που προσπαθουμε να μπουμε στον server και ειμαστε καθημερινα ον-λαιν στο foroum καθως δεν υπαρχει κατι καλυτερο... και οχι δεν κανουμε πλακα... παντως εγς την ταμπελα την εβαλα...! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANbOom11




Αριθμός μηνυμάτων : 292
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : lemesos
Φύλλο : Άντρας

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 4:19 am

inazyma ι εγραφες ινε ανιχτεσς κα8ιμερινα τιν ωρα π τα ναι κε χ8ες κε αντιπροχ8ες και παει λεγοντας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Δημιουργία λογαριασμού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία λογαριασμού   Δημιουργία λογαριασμού EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 10:39 pm

Κλειδώνει.Πολλές μέρες ανενεργό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δημιουργία λογαριασμού
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Διαγραφή λογαριασμού
» e-mail λογαριασμου
» κλοπη λογαριασμου?
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ
» Ξέχασα το e-mail ενός λογαριασμού

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: