Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 κάτι που απασχολεί πολλους

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GeorgeRE




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012

κάτι που απασχολεί πολλους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κάτι που απασχολεί πολλους   κάτι που απασχολεί πολλους EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 11:26 am

ειμαι πολυ μπερδεμενος. δεν ξερω τι να κάνω. θέλω να φτιαξω εναν τσαρ που να ριχνει ιτεμς (πετρες, κοκκαλα κ.α) δλδ δροπερ.αλλά δεν ξερω τι να φτιαξω. εχω ρωτησει παρα πολλους και μου εχουν πει οπλου. εχω φτιαξει οπλου ειναι 250 λβλ αλλα δεν δροπαρει. μπορειτε να με βοηθησετε?? και ακομα κατι αλλο τι βονυς πρεπει να βαλω στα ιτεμς?? εχω διαβασει γραμμα προς γραμμα τον οδηγο του mod origami αλλα δεν βλεπω αποτελεσμα. πλιζζ βοηθηστε με Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάτι που απασχολεί πολλους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάτι που απασχολεί πολλους   κάτι που απασχολεί πολλους EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 11:31 am

Είναι απλά τα πράγματα... θα φτιάξεις έναν sura όπλου. Θα τον πας 210 level. Θα φτιάξεις τα κατάλληλα items (bonus κ.λπ) και θα προσπαθήσεις να μείνεις στάσιμος στο level. Τα μετιν που θα σπας είναι τα nibiru.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

κάτι που απασχολεί πολλους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάτι που απασχολεί πολλους   κάτι που απασχολεί πολλους EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 11:32 am

Το λαθος σου ειναι οτι τον εχεις 250 λβλ ενω επρεπε 220 καπου εχει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgeRE




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012

κάτι που απασχολεί πολλους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάτι που απασχολεί πολλους   κάτι που απασχολεί πολλους EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 11:36 am

το ξερω οτι ειναι λαθος αλλα εχω απελπιστει παρα πολυ. οταν ημουν 200 λβλ και εκανα εχπ ασκαρια 1 μου ειχαν πεσει 3 πετρες σε 5 λεπτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgeRE




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012

κάτι που απασχολεί πολλους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάτι που απασχολεί πολλους   κάτι που απασχολεί πολλους EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 11:39 am

τι ιτεμς συμβουλευεις μοδ οριγκαμι>>??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgeRE




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012

κάτι που απασχολεί πολλους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάτι που απασχολεί πολλους   κάτι που απασχολεί πολλους EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 11:41 am

και κατι αλλο οταν ειχα ρωτησει τον gm heaven dust μου ειχε πει οτι δεν παιζει ρολο το λβλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάτι που απασχολεί πολλους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάτι που απασχολεί πολλους   κάτι που απασχολεί πολλους EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 11:53 am

@GeorgeRE έχεις μια προειδοποίηση για τριπλό Post. Μπορείς να κάνεις edit ή να πεις αυτό που θες γενικά σε ένα ποστ.

Κατά την γνώμη μου, παίζει ρόλο το level... τα items που συνιστώ είναι αυτά για τα level σου. Τα γράφω λίγο πιο αναλυτικά στον οδηγό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgeRE




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012

κάτι που απασχολεί πολλους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάτι που απασχολεί πολλους   κάτι που απασχολεί πολλους EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 11:55 am

σορρυ μοδ οριγκαμι απλως ξεχασα αυτα που ηθελα να πω. ευχαριστω πολυ οριγκαμι και συγγνωμη για τιν ενοχληση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάτι που απασχολεί πολλους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάτι που απασχολεί πολλους   κάτι που απασχολεί πολλους EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 11:57 am

Αυτό μην το ξανά πεις! Ό,τι θες είμαστε εδώ για να σε βοηθήσουμε

#Κλειδώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
κάτι που απασχολεί πολλους
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΓΩΡΑΖΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΜΑΡΑΓΔΟΛΙΘΟΥΣ
» να ρωτήσω κάτι??
» ΔΕΝ έχω να αποδείξω κάτι!
» εμ... :P χρειάζομαι κάτι....
» Κατι χρήσιμο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: