Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Your system does not support 3D graphics

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
belos

belos


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Your system does not support 3D graphics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Your system does not support 3D graphics   Your system does not support 3D graphics EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 5:46 am

Δεν μπορώ να το ανοίξω μιας και έχω βάλει στο TNL το Auto πάλι το ίδιο μου λέει!Αλλά έχω άλλο ένα παράθυρο του Reventon ανοικτό παίζει κανένα ρόλο αυτό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Your system does not support 3D graphics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Your system does not support 3D graphics   Your system does not support 3D graphics EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 5:51 am

Ανανεωσε τους drivers στην καρτα γραφικων. Μαλλον χαθηκαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Your system does not support 3D graphics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Your system does not support 3D graphics   Your system does not support 3D graphics EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 8:42 am

Η λύση για το πρόβλημα σου βρίσκεται εδώ: https://reventon-forum.forumgreek.com/t171-topic να κοιτάς τους οδηγούς για κάποιο πρόβλημα σου. Αν δεν υπάρχει εκεί, τότε άνοιξε νέο θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belos

belos


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Your system does not support 3D graphics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Your system does not support 3D graphics   Your system does not support 3D graphics EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 8:55 pm

Το έκανα αυτό και πάλι τα ίδια μου λέει..Δεν ξέρω γιατί!!Πως ανανεώνω τα drivers?

Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Necronomicon-spirosS

Necronomicon-spirosS


Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Heraklion
Φύλλο : Άντρας

Your system does not support 3D graphics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Your system does not support 3D graphics   Your system does not support 3D graphics EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 11:32 pm

και εμένα μου το έκανε....τώρα έκανα φορμάτ και είναι όλα ΦΙΝΑ :ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Your system does not support 3D graphics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Your system does not support 3D graphics   Your system does not support 3D graphics EmptyΠαρ Ιουν 01, 2012 12:53 am

Είσαι σίγουρος ότι δεν δούλεψε? Προσπάθησε να κατεβάσεις το net framework από εδώ αν δεν το έχεις: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=D0E5DEA7-AC26-4AD7-B68C-FE5076BBA986&displaylang=el

Αν το πρόβλημα επιμένει τότε να κάνεις ενημέρωση τους drivers. Θα πας: Υπολογιστής, δεξί κλικ - ιδιότητες, θα σου βγουν στο πλάι επιλογές και θα πατήσεις διαχείριση συσκευών. Το πατάς και μετά επεξεργαστές (θα πατήσεις ένα μικρό βελάκι για να σου εμφανιστούν), δεξί κλικ σε έναν και ενημέρωση προγράμματος οδήγησης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belos

belos


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Your system does not support 3D graphics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Your system does not support 3D graphics   Your system does not support 3D graphics EmptyΠαρ Ιουν 01, 2012 1:10 am

Εντάξει έφτιαξε Smile Ευχαριστώ για την βοήθεια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Your system does not support 3D graphics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Your system does not support 3D graphics   Your system does not support 3D graphics EmptyΠαρ Ιουν 01, 2012 1:47 am

Να σαι καλά!

#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Your system does not support 3D graphics
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Support question
» 3D GRAPHICS
» Τι ακούτε τώρα..?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: