Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Support question

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LightSpeed

LightSpeed


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Support question Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Support question   Support question EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 12:52 am

Γιατι το Support δεν απανταει στο e-mail??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Support question Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Support question   Support question EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 12:52 am

#Μεταφέρεται.

Εννοείς το ticket?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LightSpeed

LightSpeed


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Support question Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Support question   Support question EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 12:54 am

ναι γενικα το e-mail που στελνουμε.... οταν λες μεταφερεται τι εννοεις;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Support question Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Support question   Support question EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 12:58 am

Είχες κάνει το thread στην ενότητα spam και το μετέφερα στο "βοήθεια και ερωτήσεις". Απ' ότι ξέρω όταν κάνεις μια καταγγελία μέσω ticket, δεν παίρνεις απάντηση. Αν όμως έχεις στείλει τικετ γιατί έχεις μια απορία θα πρέπει να περιμένεις λίγο γιατί, όπως καταλαβαίνεις, άνθρωπος είναι ο Admin. Όμως, μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το forum για οποιαδήποτε απορία σου. Είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LightSpeed

LightSpeed


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Support question Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Support question   Support question EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 1:01 am

χαχα ευχαριστω. Ναι καταλαβαινω ειναι μεγαλο θεμα pale . Λοιπον θα ξαναθεσω το ζητημα μου εδώ. Εχω εναν παικτη 250 λβλ σούρα ο οποιος δε με βολευει καθολου μα καθολου. Και ΄ρωτάω, αν γίνεται να υπαρξει κάποιος τρόπος να άλλαξω τον χαρακτήρα, χωρις να χασω λβλ αιτεμς και λοιπά. Εξού και το ποστ μου αλλα συμφωνώ με το γεγονός ότι θα γίνει χαμός αν βγει αιτεμ. Τέλος, ρωτάω αν μπορεί καποιο άτομο της διαχειρηστικής ομάδας να το άλλαξει. :thanx: :smile: :smile:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LightSpeed

LightSpeed


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Support question Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Support question   Support question EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 1:26 am

*για περεταιρω πληροφοριες ΠΜ αν θελεις*
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Support question
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Your system does not support 3D graphics

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: