Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!

Πήγαινε κάτω 
+21
JonnyWalker
[MOD]Psycho
Polo
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής
SexyFairy
Choco
Thor
Necronomicon-spirosS
Anonymous Aka G-S-A
Unica
<3[Fystikaki]<3
DontHateMe
[MOD]Tsunami
Shogun
Laiho
fast.
nataly
ANTEGEIA1
[Admin]Alyx
Ο Εκπεσών Άγγελος
iBringDeath
25 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
iBringDeath

iBringDeath


Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : spiti?
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 9:46 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ? ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΗΑΚΕΡΑΔΕΣ .... ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΙΤΕΜ ΣΟΠ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΜΕ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Necronomicon-spirosS

Necronomicon-spirosS


Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Heraklion
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:14 am

γίνονται!θέληση να υπάρχει! :thumpdump:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:19 am

Πάλι καλά που στα 4 πουγκιά που ανοίγουν με δυσκολία, ανοίγουν τα άλλα 4 χωρίς να εμφανίζεται το μήνυμα :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:28 am

ruinmaniac7 έγραψε:
!προχθες είδα παίχτη να πουλάει στην κλήση ένα όπλο που ακούει στο όνομα GMRECHT και να έχει 500 κρίσιμο και 500 διάτρηση!

Θα δεις και αλλα τετοια, αλλα ειναι μονο στην κλιση. δεν μπορει να τα φορεσει ουτε να βαρεσει με αυτα. :P

LuciferV έγραψε:

Παράθεση :
Απλά βγάλτε ένα αδιαπέραστο HackShield και όλα τελιώνουν!
Τι αδιαπέραστο hack-shield? Ούτε σε official server δεν γινόταν αυτό πόσο μάλλον εδώ...

Και πoιος σου ειπε οτι το hackshield το βαλανε ή το εφευραν πρωτα οι official? :P
Παντως οπου υπαρχει προγραμμα υπαρχει και τροπος να το διαπεράσεις. οποτε................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Necronomicon-spirosS

Necronomicon-spirosS


Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Heraklion
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:39 am

fast +10000000
φυσικά και μπορούν να φτιάξουν hackshield για να εμποδίσουν το hack...το θέμα είναι αν θέλουν και,εγώ έχω εμπιστοσύνη στους Admin kai GMs αντίστοιχα...ελπίζω να το δούνε αυτό για να δούμε και εμείς μια άσπρη μέρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ο Εκπεσών Άγγελος




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012
Ηλικία : 29
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:41 am

LuciferV έγραψε:

Παράθεση :
Απλά βγάλτε ένα αδιαπέραστο HackShield και όλα τελιώνουν!
Τι αδιαπέραστο hack-shield? Ούτε σε official server δεν γινόταν αυτό πόσο μάλλον εδώ...

Και πoιος σου ειπε οτι το hackshield το βαλανε ή το εφευραν πρωτα οι official? :P [/quote]
Εννοώ ότι ακόμη και official servers όπως το GR, οι οποίοι όσο να ναι έχουν μεγαλύτερες εισφορές δεν μπόρεσαν/ήθελαν να φτιάξουν HackShield που να λειτουργεί επαρκώς οπότε μια τέτοια λύση θέλει αρκετές δαπάνες σε χρόνο,λεφτά κ προσωπικό.
Εννοείται πως μια τέτοια ιδέα παίρνει +1 απ'όλους απλά δεν ξέρω το κατά πόσο είναι υλοποιήσιμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Necronomicon-spirosS

Necronomicon-spirosS


Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Heraklion
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:44 am

επαναλαμβάνω για πολλοστή φορά ότι εμπιστεύομαι τους GM και κάθε ιδέα είναι υλοποιήσιμη αρκεί να υπάρχει όρεξη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:52 am

Διάβασα προσεκτικά όλες τις τοποθετήσεις κι έχω να πω ένα: Οσο πιο περίπλοκο γίνεται το θέμα του μαγέματος τόσο πιο δελεαστικό θα είναι για κάποιον να χρησιμοποιήσει κάποιο βοηθητικό προγραμματάκι. Πρέπει να βρεθεί μια λύση έτσι ώστε να μην την πληρώνουμε πάντα εμείς την νύφη...Που είναι οι καλές μέρες που έβαζα 10 200δες μαγέματα στην μικρή και πήγαινα ασκάρια, εσπαγα μέτιν και μάγευα ταυτόχρονα Sad Δεν περιμένω βέβαια να ξαναγίνει κάτι τέτοιο άλλα βλέπω μετα λύπης μου οτι φτάνουμε απο το ένα άκρο στο άλλο. Απο την απόλυτη ευκολία στο απόλυτο παίδεμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής

ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής


Αριθμός μηνυμάτων : 150
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χανιά, Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:56 am

Παιδιά εγώ προσωπικά σκέφτηκα κάτι άλλο. Δεν ξέρω κατά πόσο λειτουργεί. Προσωπικά βαρέθηκα τα πουγκιά και τώρα με την χρόνο - καθυστέρηση πιστεύω ότι παρά έχει γίνει το κακό. Όπως όλοι ξέρουμε, το bonus switcher έχει επιλεγμένο τον κωδικό των μαγεμάτων. Γιατί να μην αλλάξουμε απλά το antihack; Αλλά αυτό που σκέφτηκα ότι θα είναι αποτελεσματικότερο είναι απλά να αλλάξει ο κωδικός των μαγεμάτων. Πώς θα τον βρει ο hacker ε; Θέλει πολύ ψάξιμο... Εύχομαι να γίνει κάτι γιατί αυτός είναι ένας καλός λόγος, κάποια άτομα να σταματήσουν το Reventon.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:59 am

SexyFairy έγραψε:
Διάβασα προσεκτικά όλες τις τοποθετήσεις κι έχω να πω ένα: Οσο πιο περίπλοκο γίνεται το θέμα του μαγέματος τόσο πιο δελεαστικό θα είναι για κάποιον να χρησιμοποιήσει κάποιο βοηθητικό προγραμματάκι. Πρέπει να βρεθεί μια λύση έτσι ώστε να μην την πληρώνουμε πάντα εμείς την νύφη...Που είναι οι καλές μέρες που έβαζα 10 200δες μαγέματα στην μικρή και πήγαινα ασκάρια, εσπαγα μέτιν και μάγευα ταυτόχρονα Sad Δεν περιμένω βέβαια να ξαναγίνει κάτι τέτοιο άλλα βλέπω μετα λύπης μου οτι φτάνουμε απο το ένα άκρο στο άλλο. Απο την απόλυτη ευκολία στο απόλυτο παίδεμα.
πες τα ρε ανθρωπε γιατι εμας δε μας ακουν :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:02 am

Necronomicon-Born2DestroY έγραψε:
προχθες είδα παίχτη να πουλάει στην κλήση ένα όπλο που ακούει στο όνομα GMRECHT και να έχει 500 κρίσιμο και 500 διάτρηση!

Καλησπέρα σε όλους,αυτό εδώ που έχει πει το παιδί τι εννοεί δηλαδή ? και να έχει το όπλο 500 κρίσιμο και 500 διάτρηση ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Necronomicon-spirosS

Necronomicon-spirosS


Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Heraklion
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:08 am

χακ είναι Polo!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:20 am

επειδή μπερδεύτηκα λιγάκι με όλα αυτά που έχω διάβαση,για να καταλάβω καλά τι έγινε και τα μαγέματα έχουν ένα ελάχιστο χρονικό διάστημα για να ανοίξουν ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:22 am

Polo έγραψε:
επειδή μπερδεύτηκα λιγάκι με όλα αυτά που έχω διάβαση,για να καταλάβω καλά τι έγινε και τα μαγέματα έχουν ένα ελάχιστο χρονικό διάστημα για να ανοίξουν ?

Με το καινούργιο patch,ναι.
Παλιά υπήρχαν σε 200άδες στο item shop αλλά σιγά σιγά έγιναν 1-1 και με χρόνο εξαιτίας των hackers...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:25 am

Τι ρολο έπαιζε όμως αν ήταν 200άδες και τα έκαναν 1-1 τώρα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:47 am

LuciferV έγραψε:

Εννοώ ότι ακόμη και official servers όπως το GR, οι οποίοι όσο να ναι έχουν μεγαλύτερες εισφορές δεν μπόρεσαν/ήθελαν να φτιάξουν HackShield που να λειτουργεί επαρκώς οπότε μια τέτοια λύση θέλει αρκετές δαπάνες σε χρόνο,λεφτά κ προσωπικό.
Εννοείται πως μια τέτοια ιδέα παίρνει +1 απ'όλους απλά δεν ξέρω το κατά πόσο είναι υλοποιήσιμη
Ετσι για την ιστορια...... το μεσημεράκι βάλαμε το νεο patch sto GR και το απογευμα ειχε βγει αρχειο που το εβαζες και παρακαμπτες το hackshield. Τοσο καλο ηταν :P Και ηταν απλο αρχειο, μεχρι και εγω ο ασχετος το ηξερα αυτο..... :P

Necronomicon-Born2DestroY έγραψε:
επαναλαμβάνω για πολλοστή φορά ότι εμπιστεύομαι τους GM και κάθε ιδέα είναι υλοποιήσιμη αρκεί να υπάρχει όρεξη!

ορεξη υπαρχει. Χρονος απο τον Alyx Δεν ξερω αν υπαρχει....... :P

Polo έγραψε:
Τι ρολο έπαιζε όμως αν ήταν 200άδες και τα έκαναν 1-1 τώρα ?
δουλευε το bonuswitcher και καποιοι φτιαχνανε τουμπανα ιτεμς με τις μεγαλύτερες αμυνες και hp που υπαρχουν στο παιχνιδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:55 am

Αυτό το bonuswitcher τι έκανε δηλαδή ? ( συγγνώμη που ρωτάω έτυχε να είμαι καινούργιος στο "ρεβεντον" παλιός όμως στο offical μετίν Smile )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:57 am

Σου το εξήγησε ο fast πιο πάνω,μπορούσαν να κάνουν όλες τις άμυνες τους 15% με τα καλύτερα bonus που μπορείς να βάλεις σε ένα αντικείμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:59 am

ok τώρα κατάλαβα ευχάριστο για την εξακρίβωση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 4:10 am

τωρα ολοι αυτοι που το χρησιμοποιουσαν οταν υπηρχαν ακομα 200αδες ειχαν κυρωσεις? μπορει δηλαδη ενας διαχειριστης αμα δει ενα ιτεμ να καταλαβει το εχει χρησιμοποιηθει το χακ? εγω που εχω μποτες με 15 15 15 15 12 να φοβαμαι? :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 4:55 am

Choco έγραψε:
τωρα ολοι αυτοι που το χρησιμοποιουσαν οταν υπηρχαν ακομα 200αδες ειχαν κυρωσεις? μπορει δηλαδη ενας διαχειριστης αμα δει ενα ιτεμ να καταλαβει το εχει χρησιμοποιηθει το χακ? εγω που εχω μποτες με 15 15 15 15 12 να φοβαμαι? :Ρ
Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα...Ασε που εσύ έχεις και μια 12αρα..Τι είναι αυτά έλεος χαλάς την πιάτσα :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 5:01 am

χαχα :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 5:47 am

Choco - 1 προειδοποίηση για σπαμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iBringDeath

iBringDeath


Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : spiti?
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 6:03 am

Choco έγραψε:
τωρα ολοι αυτοι που το χρησιμοποιουσαν οταν υπηρχαν ακομα 200αδες ειχαν κυρωσεις? μπορει δηλαδη ενας διαχειριστης αμα δει ενα ιτεμ να καταλαβει το εχει χρησιμοποιηθει το χακ? εγω που εχω μποτες με 15 15 15 15 12 να φοβαμαι? :Ρ



μπα δικαια τις εφτιαξα 3ωριτσες μου πηρε μονο... και SexyFairy τωρα προσπαθω να φτιαξω με φυλλ 15αρες να μην χαλαει την πιατσα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 6:04 am

Μια ερώτηση... εσείς που έχετε 15αρες μαγεύετε όλη μέρα κάθε μέρα μέχρι να τις πιάσετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iBringDeath

iBringDeath


Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : spiti?
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 6:37 am

βασικα ειναι αμα σου κατσει πχ τις μποτες που ειπα πιο πριν μου πηρε 3 ωρες τωρα για τις 5 15αρες εχω φαει 3 μερες και τπτ ( οχι γεματες 5 ωρες πανω κατω την μερα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Πουγκια στο itemshop
» πουγκι λιθου πνεβματοσ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: