Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!

Πήγαινε κάτω 
+21
JonnyWalker
[MOD]Psycho
Polo
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής
SexyFairy
Choco
Thor
Necronomicon-spirosS
Anonymous Aka G-S-A
Unica
<3[Fystikaki]<3
DontHateMe
[MOD]Tsunami
Shogun
Laiho
fast.
nataly
ANTEGEIA1
[Admin]Alyx
Ο Εκπεσών Άγγελος
iBringDeath
25 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
iBringDeath

iBringDeath


Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : spiti?
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 9:46 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ? ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΗΑΚΕΡΑΔΕΣ .... ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΙΤΕΜ ΣΟΠ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΜΕ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 11:43 am

Εντάξει,είναι λίγο δύσκολο αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι,το μόνο που πρέπει να κάνουν μερικοί είναι να ΜΗΝ ΒΑΖΟΥΝ HACKS.Ευτυχώς δεν κάνω bonus συνέχεια και να αλλάζω,αλλά γι'αυτούς που κάνουν......απλά υπομονή. :P
Για την προστασία εμάς και του server είναι πάνα πόλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 1:09 pm

Δεν ήταν εξαρχής δύσκολο να αχρηστευτεί το switcher ούτε η λύση δυσνόητη, ο καθένας μπορεί να το φανταστεί.
Απλώς πρέπει να εξαντληθούν όλες οι άλλες περιπτώσεις πριν καταργηθούν τελείως τα μαγέματα από το shop.
Βέβαια αν γίνει αυτό, τότε θα γίνουν ακόμη ευκολότερα τα bonus ως προς τις άμυνες, HP κλπ ώστε στην ίδια μονάδα χρόνου να χρειάζονται π.χ. το 1/3 των μαγεμάτων αλλά να πέφτουν ίδια bonus ως πιθανότητες.

Είναι όμως διασκεδαστικότερο να αλλάζεις bonus με το τσουβάλι :Ρ Κάνει ωραία διαφορά από τους official και σε μερικούς αρέσει να ξεδίνουν, το απολαμβάνουν :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
nataly




Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : εδω πιο κει παραπερα
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 1:15 pm

[Admin]Alyx έγραψε:
Δεν ήταν εξαρχής δύσκολο να αχρηστευτεί το switcher ούτε η λύση δυσνόητη, ο καθένας μπορεί να το φανταστεί.
Απλώς πρέπει να εξαντληθούν όλες οι άλλες περιπτώσεις πριν καταργηθούν τελείως τα μαγέματα από το shop.
Βέβαια αν γίνει αυτό, τότε θα γίνουν ακόμη ευκολότερα τα bonus ως προς τις άμυνες, HP κλπ ώστε στην ίδια μονάδα χρόνου να χρειάζονται π.χ. το 1/3 των μαγεμάτων αλλά να πέφτουν ίδια bonus ως πιθανότητες.

Είναι όμως διασκεδαστικότερο να αλλάζεις bonus με το τσουβάλι :Ρ Κάνει ωραία διαφορά από τους official και σε μερικούς αρέσει να ξεδίνουν, το απολαμβάνουν :Ρ
το απολαμβανω οταν στο τελος το πετυχενω αμα κανω 1 μηνα να το πετυχω μου εχουν π[εταχτει τα ματια απεξω ¨Π
και εχουν γινει σαν καρπουζια αχαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DontHateMe

DontHateMe


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : genika kai epaorista
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:01 pm

Εγώ πάντως εκ πείρας ξέρω πως ΟΛΑ τα προγράμματα έχουν κάπου βαθιά καλά κριμένη την Αχιλλέως πτέρνα τους...είναι πάρα πολύ απλό ένας που να ξέρει καλο προγραμματισμό και από pc γενικά(είμαι ακόμα αρχάριος αλλιώς θα προσπαθούσα..)με συνεννόηση του Alyx πάντα κάνει κάποιες δοκιμές και με καμιά 3-4 ώρες σπατάλης και πολλές σημειώσεις...το πρόγραμμα είναι στα σκουπίδια....με αυτό δίνουμε στους hackers μια πρόκληση να ξοδέψουν χρόνο για να γίνουν καλύτερη και να ξαναδοκιμάσουν οποτες με τις τροποποίσης και με τα σχετικά θα ξενερώσουν και θα πάνε αλλού η απλά δεν θα τα καταφέρνουν...βαριόμουνα να γράψω πολλά μπλα μπλα μπλα και εξυπνάδες είναι μια γενική ιδέα...Υ.Γ Μια ιδέα που από μόνη της δεν λέει πολλά αλλα μια ιδέα με άλλους 10-20-100-200-300.000 ανθρώπους να την στηρίζουν μπορεί να αλλάξει τον κόσμο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:08 pm

Ρetalouda έγραψε:
Επειδή έγινε ένα περιστατικό το μεσημέρι στο κόκκινο βασίλειο ένας χρησιμοποιούσε hack και πετούσε πολλά μαγέματα κάτω με σκοπό να laggari το map . Έτσι αντί να μπουν τα μαγέματα σε drop γιατί εκεί θα καταλήξει το θέμα όπως πάει η κατάσταση με τους hackers.Εφαρμόστηκε ένα χρονικό διάστημα το οποίο πρέπει να περιμένεις λίγο για να ανοίξει το επόμενο. Έλεος με αυτούς τους hacker όλο χαζομάρες κάνουν και μας κάνουν την ζωή δύσκολη να φύγετε να πάτε αλλού... :P


Πιστευω οτι δεν εννοεις αυτο που λες. :P Γιατι αν έγινε για αυτο το λογο τοτε σκεψου καποιος να αρχισει να πεταει σβούρες και βεγγαλικα που εχουν και εφε τι θα γινει.
Αυτη η εικονα παντως ειμαι της αποψης οτι δεν καταστρεφει μονο τους hackers.
[img]ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 0530002705 [/img]
24,5% επιτυχίας ανοίγματος :P
Και καλα εγω, εχω ιτεμς να βαλω
για σκεψου εναν καινουργιο παιχτη ομως;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:17 pm

fast 'Αντε για ύπνο θα πονέσουν τα μάτια σου να βλέπεις παρακαλώ περιμένετε..... :P :imfao:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:23 pm

ANTEGEIA1 έγραψε:
fast 'Αντε για ύπνο θα πονέσουν τα μάτια σου να βλέπεις παρακαλώ περιμένετε..... :P :imfao:

Το μαγεμα πλεον ειναι για αυτους που εχουν παρκισον ή δεν ξερουν σημάδι :P
οχι τιποτα αλλο αλλα με γύρω στα 800 μαγεματα δεν επιασα και τίποτα της προκοπής 3Χ15 1Χ12 και 10 κρισιμο. :P
καλα που κατεβασα και το Black Cobra να παω να το δω. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DontHateMe

DontHateMe


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : genika kai epaorista
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:28 pm

xDDDDDD mαρέσει που μπήκα με όρεξη να κάνω τις μπότες μου πιο καλές σήμερα εκεί που είχαν μέτριες άμυνες έβαλα 2-3 μπόνους τις χάλασα και μόλις πήγα να ανοίξω πουγκί...HOLY SHIT affraid :wall: :rip:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
<3[Fystikaki]<3




Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Από δω... από κεί.... μπορεί και παραπέρα :)
Φύλλο : Θηλυκό

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 3:20 pm

Η Λύση δεν είναι να κάνεις τη ζωή των παικτών δύσκολη, ούτε και τα καινούργια παιδιά που θέλουν να παίξουν να ξενερώνουν από τη ζωή τους πριν καν αρχίσουν το σέρβερ.
Γιατί σκεφτείτε ότι τραβάμε ζόρι αυτοί που παίζουμε περισσότερο καιρό και προσπαθούμε να φτιάξουμε το ακόμα καλύτερο, φανταστείτε το πακέτο ενός καινούργιου παίκτη που έχει να φτιάξει αρμορ, όπλο, και όλα τα παρελκόμενα παρέα.
Επίσης σε καμία περίπτωση και πάλι δεν είναι λύση να αφαιρεθούν τα μαγέματα από το σοπ.
ΑΥΤΟ ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΕΡΒΕΡ ΑΠΛΑ !!!!!!!! :hammerhead: :fail_2:
Δηλ να σκεφτούμε και λογικά..... μας έριξες το ράτε στα μαγέματα λέμε οκ. μας τα βάζεις σε μονάδες λέμε πάλι οκ, τα βάζεις μέσα στο πουγκί ξαναλέμε οκ καθαρός ουρανός αστραπές δν φοβάται θα το αντέξουμε και αυτό!!!! 3 δευτερόλεπτα μεταξύ των πατημάτων αυτό είναι ΠΑΚΕΤΟ! και οδηγεί σε νεύρα κρόσια! και καταλήγοντας το θέμα δεν είναι αλυξ να πάθουμε εμείς νευρικό κλονισμό αλλά να δώσεις λύση που δεν θα μας επηρεάσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DontHateMe

DontHateMe


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : genika kai epaorista
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 3:26 pm

ρε έξυπνε για στάσου λίγο τι είναι ο Alyx θεός???όλα στο πιάτο τα θες δώσε μας εσύ μια ιδέα που να είναι εφαρμόσει και να στέκι και αν δεν γίνει μέσα στα επόμενα λεπτά πετάω όλα μου τα items αλήθεια σου λέω ψάξε λίγο να δεις τι έχει γίνει έως τώρα για αυτές τις αλλαγές και μετά κάνεις το post....ΑΜΑΝ ΠΙΑ και δεν πάει μονο για εσένα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
<3[Fystikaki]<3




Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Από δω... από κεί.... μπορεί και παραπέρα :)
Φύλλο : Θηλυκό

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 3:37 pm

Ότι τώρα ας πούμε ο τρόπος που κινείτε στέκι?!
Λυπάμαι που είμαι τόσο αυστηρή αλλά από τη στιγμή που αποφάσισε να δημιουργήσει ένα σέρβερ τα διαδικαστικά προβλήματά του είναι αυτά και μέσα στις ευθύνες του, όχι όμως σε κάθε ζόρι που τραβάει να ακολουθεί την πεπατημένη, και τελικά το ζόρι να το τρώνε οι παίκτες Smile
Όπως επίσης ούτε και ο ρόλος μου σαν παίκτρια είναι να δώσω λύση στον διαχειριστή (αν σκεφτώ κάτι καλό γτ όχι βέβαια).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DontHateMe

DontHateMe


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : genika kai epaorista
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 3:42 pm

τέλος πάντων σέβομαι την άποψη σου και ας διαφωνώ...απλά σου είπα η λύσης έως τώρα είναι αυτές εάν έχεις κάτι καλύτερο πες το εάν όχι υπομονή ένα δεν έχεις cya Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 4:21 pm

οκ στο τελος θα μας βαζετε να πηγαινουμε αραχνες για να ντροπαρουμε μαγεματα σκετα...τι να πω πολυ αρνητικη ενεργεια για τον σερβερ...ειχα που ειχα αγανακτησει για τις μαλ...... καποιων , τωρα θα πληρωσουμε ολοι τα σφαλματα τους...Και αν οπως λες Αλυχ καταργησεις τα μαγεματα απο το μαγαζι και λες πως οι πι8ανοτητες θα ειναι ακομα πιο ευκολες να πετυχεις καλα μπονους τοτε το παιχνιδι πραγματικα δεν θα εχει κανενα νοημα....αυτα απο μενα...κριμα κριμα κριμα κανεις μια τετοια κινηση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 4:37 pm

Fystikaki έγραψε:
Ότι τώρα ας πούμε ο τρόπος που κινείτε στέκι?!
Λυπάμαι που είμαι τόσο αυστηρή αλλά από τη στιγμή που αποφάσισε να δημιουργήσει ένα σέρβερ τα διαδικαστικά προβλήματά του είναι αυτά και μέσα στις ευθύνες του, όχι όμως σε κάθε ζόρι που τραβάει να ακολουθεί την πεπατημένη, και τελικά το ζόρι να το τρώνε οι παίκτες Smile
Όπως επίσης ούτε και ο ρόλος μου σαν παίκτρια είναι να δώσω λύση στον διαχειριστή (αν σκεφτώ κάτι καλό γτ όχι βέβαια).


:hmmm: :hmmm:
Καμμια φορα απο την συμπεριφορα μας χανουμε το δικιο μας. Πιστευω οτι, παρολο που δεν συμφωνώ με αυτό που έγινε, Δεν ειναι τροπος αυτος. Ξεχνάς μου φαίνεται οτι ολο αυτο αρχισε απο εμας γιατι δεν θελαμε καποιοι να εχουν φτιαξει τα ιτεμ τους με το switchbot. Εδώ δεν εχουν βρει ομαδες στα official τροπο να κοψουν τα hack και περιμενεις εσυ απο εναν ανθρωπο σε λιγοτερο απο ενα μηνα να σου βρει λυση; Στο κάτω κατω για να κανω το δικηγόρο του διαβολου μπορεί κάλλιστα να βγει να σου πει, ετσι ειναι αν θες μενεις αν θες φευγεις. Δεν ειναι η δουλεια του αυτη ουτε πιστευω οτι θα του κόψεις το ψωμι του αν φυγεις ή φύγω.
Αντι λοιπον να εισαι επιθετικη καλυτερα να εισαι δημιουργικη. ψαξε κι εσυ μαζι μας, και ας μην ειμαι δικια σου ή δικια μου ευθυνη μηπως σε καποιο side υπαρχει λυση. Για το παιχνιδι ΜΑΣ και για τον σερβερ ΜΑΣ το κανουμε. Δεν θα το κανεις ουτε για τον Αλυχ ουτε για τους GM ουτε για τους MOD. :nono:
Εσυ παιζεις και εγω με αυτο.
Αν παλι δεν σε ενδιαφερει και εισαι της αποψης :shitxD: ξερω να σου προτεινω καμια 30αρια σερβερ για να πας να εξασκηθεις στα hack. Γιατι αν εδω υπαρχει ενα botaki που δουλευει, εκει δουλευουν ολα. Και οχι μονο δουλευουν αλλα δεν τούς νοιαζει κιολας. ΑΑΑΑΑΑΑΑν κατα λάθος βρεθει κανας GM on και τον πετύχεις στις καλες του μπορει να του πεις ρεεεεε αυτος εχει hack σταματα τον. Φυσικα οχι στα Ελληνικα, αλλά στα αγγλικα ιταλικα, γαλλικα, γερμανικα κ.ο.κ.

Ας ψαξουμε ολοι για καμια λυση στο προβλημα, μπας και δεν με στελνει η ANTEGEIA1 για υπνο επειδη βλεπω ολο "παρακαλω περιμενε" Τι με παρακαλας κι εσυ; Μπορω να κανω τιποτα αλλο....περιμενω ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Treeswing
Αποψη μου παντα. ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Mocantina
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 4:44 pm

[Admin]Alyx έγραψε:
Δεν είναι αναπόφευκτη χρήση του switch bot, απλά για να μην φτάσουμε στα άκρα δοκιμάζουμε πρώτα άλλες μεθόδους.

Τελικά όμως το switch bot θα αχρηστευτεί εδώ.

Δεν μπορει να γινει 1 προγραμματακι ωστε να κανει search και να βρισκει εκεινους που εκαναν hack και να τους κανει αυτοματα ban? ετσι θα ερχοντουσαν και οι 200αδες bonus πισω. Και θα ηταν και η ζωη σας πιο ευκολη :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
Necronomicon-spirosS

Necronomicon-spirosS


Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Heraklion
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 10:32 pm

με συγχωρείτε...έχω να μπω από προχθές!τι έγινε πάλι με τα μαγέματα?????ας μου εξηγήσει κάποιος :lightsaber:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 1:02 am

ruinmaniac7 έγραψε:
με συγχωρείτε...έχω να μπω από προχθές!τι έγινε πάλι με τα μαγέματα?????ας μου εξηγήσει κάποιος :lightsaber:

Εχουν πλέων χρονο ανοίγματος, απο 1-5". Αυτο σημαίνει οτι καθυστερείς και να τα ανοίξεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thor

Thor


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 1:14 am

Ναι και είναι πόλη σπαστικό μέχρι να πετύχεις αυτό που θέλεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Necronomicon-spirosS

Necronomicon-spirosS


Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Heraklion
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 1:21 am

σιγά μωρέ!εγώ έχω παίκτη για να ανοίγω μαγέματα και αγοράζω 2 καταλόγους!αυτό σημαίνει ότι δεν τα ανοίγω 1-1!οπότε όταν εσείς θα πατάτε το μάγεμα,μετά από 3 δευτερόλεπτα που ανοίγει,εσείς θα πατάτε ωστόσο άλλα!γιατί πάντα βρίσκουν κάποιοι αφορμοί για να βγάλουν το παιχνίδι άχρηστο?!?!?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ο Εκπεσών Άγγελος




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012
Ηλικία : 29
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 1:26 am

Μα δεν είνα ευθύνη των παιχτών να βρουν λύση σε θέματα τέτοιας φύσεως. Η διαχειριστική ομάδα πρέπει να βρει τον τρόπο να κάνει το gameplay μας να μην επηρεάζεται συνεχώς από τη χρήση τέτοιων προγραμμάτων. Και στο κάτω κάτω δεν είναι ότι δεν ενδιαφερόμαστε ούτε είμαστε της άποψης :shitxD: , απλά προσπαθούμε όσο μπορούμε να λέμε τη γνώμη μας ώστε ο server να μην γνωρίσει την άδοξη τύχη άλλων που έκαναν τέτοιους πειραματισμούς. Δεν λέω, είναι αρκετά δύσκολο να δημιουργηθεί κάποιο πρόγραμμα "anti-hack shield" που να λειτουργεί επαρκώς γιατί αν είναι παρόμοιο με του GR, τότε το αποτέλεσμα θα είναι μια παταγώδης αποτυχία. Συνοπτικά, όταν αποφασίζεις να φτιάξεις έναν private server γνωρίζεις ότι η χρήση παρόμοιων προγραμμάτων είναι σίγουρη και καθίσταται επιτακτική ανάγκη να τα αποκρούσεις χωρίς να έχεις απώλειες από πλευράς των παιχτών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Necronomicon-spirosS

Necronomicon-spirosS


Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Heraklion
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 1:31 am

ε αφού το λες και εσύ ότι είναι δύσκολο....δηλαδή ώρες ώρες μιλάτε λες και για σας είναι τα πάντα εύκολα!Τους έχετε πρίξει με τα παράπονα....συμβιβαστείτε μέχρι να διορθωθούν αυτά που πρέπει πρώτα και μετά βλέπουμε!λες και δεν υπάρχουν άλλα πράγματα στον σέρβερ για να διορθώσουν! :godamnmotherf..:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 1:40 am

λοιπον επειδη και εγω εχω πολυ καιρο να μπω λογω πανελληνιων, διαβασα ολα τα προηγουμενα και εχω να πω ενα πραγμα... ελεος... Alyx το κατανοω απολυτα οτι προσπαθεις να μας βοηθησεις αλλα δεν ειναι λυση αυτη. μια καλη λυση ειναι του Anonymous Aka G-S-A. Ή μια αλλη λυση που προτεινω εγω ειναι να μην μπαινει κατευθειαν το μπονους αλλα να βγαινει παραθυρο "θελετε να αλλαξετε τα μπονους Ναι Οχι" ξερω γω κατι τετοιο. και αυτο θα ηταν λιγο εκνευριστικο στα πολλα μαγεματα αλλα απο το να περιμενουμε...:Ρ αυτο τουλαχιστον θα απασχολουσε λιγο καιρο τους χακερ μεχρι να τροποποιησουν το προγραμμα να παταει και "ναι" :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
????????
Επισκέπτης




ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 1:42 am

Choco έγραψε:
αλλα να βγαινει παραθυρο "θελετε να αλλαξετε τα μπονους Ναι Οχι"

Μ Ε Τ Ι Π Ο Τ Α... όχι! με τίποτα! Προτιμώ να περιμένω παρά να κάθομαι να επιλέγω το ναι... είναι πιο χρονοβόρο αυτό αν σκεφτείς από το άλλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Necronomicon-spirosS

Necronomicon-spirosS


Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Heraklion
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 1:45 am

Choco -1 στο να βγαίνει ναι ή όχι....είπαμε μην το παρακάνουμε κιόλας!
Απλά βγάλτε ένα αδιαπέραστο HackShield και όλα τελιώνουν!πάντως επιμένω να διορθώσετε πρώτα αυτά που επείγουν και μετά αυτό!προχθες είδα παίχτη να πουλάει στην κλήση ένα όπλο που ακούει στο όνομα GMRECHT και να έχει 500 κρίσιμο και 500 διάτρηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ο Εκπεσών Άγγελος




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012
Ηλικία : 29
Φύλλο : Άντρας

ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!   ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:05 am

ruinmaniac7 έγραψε:
ε αφού το λες και εσύ ότι είναι δύσκολο....δηλαδή ώρες ώρες μιλάτε λες και για σας είναι τα πάντα εύκολα!Τους έχετε πρίξει με τα παράπονα....συμβιβαστείτε μέχρι να διορθωθούν αυτά που πρέπει πρώτα και μετά βλέπουμε!λες και δεν υπάρχουν άλλα πράγματα στον σέρβερ για να διορθώσουν! :godamnmotherf..:
Εγώ φίλε μου απλώς προτείνω η κατάσταση σχετικά με τις αλλαγές να επιστρέψει στην αμέσως προηγούμενη (πουγκιά που ανοίγουν συνέχεια) η οποία ήταν υποφερτή, κι από κει και πέρα οι GM λα λάβουν τα μέτρα τους.
Παράθεση :
Απλά βγάλτε ένα αδιαπέραστο HackShield και όλα τελιώνουν!
Τι αδιαπέραστο hack-shield? Ούτε σε official server δεν γινόταν αυτό πόσο μάλλον εδώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΟΥΓΚΙΑ ΛΙΘΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Πουγκια στο itemshop
» πουγκι λιθου πνεβματοσ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: