Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Εχασα παικτη ενος φιλου μου

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
OMORFOULIS23

OMORFOULIS23


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2012
Ηλικία : 32
Τόπος : salonika
Φύλλο : Άντρας

Εχασα παικτη ενος φιλου μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εχασα παικτη ενος φιλου μου   Εχασα παικτη ενος φιλου μου EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 12:02 am

Alyx εχασα εναν παικτη ενος φιλου μου στελνω email επιβεβεωσης και δεν ερχετε ο παικτης ηταν 250lvl λεγοταν dragonate ητανε warrior σε παρακαλω πολυ απαντησε μου ευχαρηστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Εχασα παικτη ενος φιλου μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχασα παικτη ενος φιλου μου   Εχασα παικτη ενος φιλου μου EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 1:13 am

# Λάθος κατηγορία, μεταφέρεται.

Δεν μπορείς να χάσεις παίκτη ενός φίλους σου, γιατί δεν είναι δικός σου παίκτης.
Επίσης οι παίκτες δεν χάνονται αλλά διαγράφονται. O Dragonate υπάρχει και έχει την 664 θέση στην κατάταξη.
Νομίζω ότι εννοείς πως έχασες τον κωδικό πρόσβασης στον λογαριασμό σου.

Για να επαναφέρεις έναν κωδικό πρόσβασης σε λογαριασμό σου, πρέπει από αυτή την σελίδα http://reventon-metin2.gr/index.php?s=lostpw να κάνεις "Επαναφορά κωδικού μέσω e-mail.".

Συμπληρώνεις το Username σου και το e-mail το οποίο έχει δηλωθεί στον λογαριασμό σου κατά την εγγραφή, γράφεις το Captcha και πατάς "Επαναφορά".
Σου αποστέλεται ένα email με τον νέο κωδικό πρόσβασης.

Έλεγξε αν το e-mail έχει σταλεί στον φάκελο ανεπιθύμιτης αλληλογραφίας, σε περίπτωση που δεν υπάρχει στα εισερχόμενά σου.
Επίσης ίσως χρειαστεί να περιμένεις ως και 10 λεπτά. Τέλος μπορείς να επαναλάβεις την διαδικασία όσες φορές χρειαστεί, μέχρι να λάβεις το e-mail σου.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
????????
Επισκέπτης




Εχασα παικτη ενος φιλου μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχασα παικτη ενος φιλου μου   Εχασα παικτη ενος φιλου μου EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 3:38 am

Κακώς το πόσταρες, βέβαια. Η "πολυχρησία" δεν επιτρέπεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εχασα παικτη ενος φιλου μου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΕΧΑΣΑ ΓΔΑΡΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ...
» Κωδικος παικτη....
» Ξέχασα το e-mail ενός λογαριασμού
» ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ
» Υπολογίστε την ηλικία ενός ατόμου με μια μόνο φωτογραφία!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: