Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Κωδικος παικτη....

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
villabafos




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 07/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Κωδικος παικτη.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κωδικος παικτη....   Κωδικος παικτη.... EmptyΔευ Μάης 07, 2012 6:09 am

προσπαθω να μπω στον παικτη μου και λεει ''λαθος λογαριασμος η κωδικος''...μπαινω στο μαιλ μου και βλεπω πως δεν εχει αλλαξει ουτε κωδικος αλλα ουτε και μαιλ ο παικτης....ειχα να μπω 2-3 μηνες λογω το οτι δεν ειχα υπολογιστη αλλα τωρα που εχω παλι θελω να παιξω και δεν μπορω....τι συμβαινει δεν μπορω να καταλαβω.....παρακαλω να απαντησει καποιος υπευθυνος του φορουμ....ευχαριστω εκ των πρωτερων....Smile))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Κωδικος παικτη.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κωδικος παικτη....   Κωδικος παικτη.... EmptyΔευ Μάης 07, 2012 6:20 am

Όταν αλλάζεις κωδικό δεν σου έρχεται αναφορά ότι '' ο κωδικός άλλαξε και ο καινούριος είναι ο ο τάδε...''
μόνο άμα το ζήσεις θα σου σταλεί στο email . Οπότε πήγαινε αρχική σελίδα και πάτα να συνδεθείς όταν το κάνεις αυτό έχει μια επιλογή επαναφορά κωδικού πάτα το αυτό και ίσως σε βοηθήσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Κωδικος παικτη.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κωδικος παικτη....   Κωδικος παικτη.... EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:48 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

Κωδικος παικτη.... Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κωδικος παικτη....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Δεν μπαίνει κωδικός
» κωδικος τραπεζας
» Κωδικος για λιθους ψυχης
» ΚΩΔΙΚΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
» ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: