Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 αντικείμενα για drop

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

αντικείμενα για drop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αντικείμενα για drop   αντικείμενα για drop EmptyΠαρ Μάης 25, 2012 3:05 pm

καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω τι αντικείμενα θα ήταν καλο να έχω για drop βραχιόλι,πανοπλία ξέρω τι πρέπει να φοράω για τα υπόλοιπα ? ξέρω τα μπόνους, τα ρωτάω για σκουλαρίκια,κράνος,παπούτσια κ.α
Ευχαριστώ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ThePunisher4

ThePunisher4


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

αντικείμενα για drop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντικείμενα για drop   αντικείμενα για drop EmptyΣαβ Μάης 26, 2012 12:21 am

Υπάρχει οδηγός για αυτό που ζητάς εδώ https://reventon-forum.forumgreek.com/t1640-topic
Δεν ξέρω αν τα βρεις όλα αυτά που χριάζεσαι εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=_Yr5rn3Sv_4&list=WL4264D47351
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

αντικείμενα για drop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντικείμενα για drop   αντικείμενα για drop EmptyΣαβ Μάης 26, 2012 1:46 am

καλησπέρα,το έχω δει αυτό φιλε απλά ρωτάω τι αντικείμενα θα έπρεπε να φοράω δηλαδή τι σκουλαρίκια ? τι κράνος ? τι ασπίδα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




αντικείμενα για drop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντικείμενα για drop   αντικείμενα για drop EmptyΣαβ Μάης 26, 2012 1:51 am

Θα ήταν καλά να φορούσες αυτά που είναι για τα level σου... Όταν ανέβεις, αυτά που θα σου χρειαστούς για πάντα θα είναι: Περιδέραιο Κοραλλιών, Σκουλαρίκια Φθινοπώρου, Φτερωτά Παπούτσια ή Μπότες του Στρατηγού, κράνος αυτό που είναι για σένα, και ασπίδα την πιο μεγάλη αλλά πρέπει να έχει ανοσία στην συσκότιση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

αντικείμενα για drop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντικείμενα για drop   αντικείμενα για drop EmptyΣαβ Μάης 26, 2012 12:38 pm

Ωραία σας ευχαριστώ παρα πολύ ήθελα απλά να ξέρω για σκουλαρίκια,τα σκουλαρίκια όμως θα τα κάνω στο δεύτερο epic σωστά ? Ευχαριστώ και πάλι Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




αντικείμενα για drop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντικείμενα για drop   αντικείμενα για drop EmptyΣαβ Μάης 26, 2012 1:14 pm

Αν θέλεις ναι... μπορείς να τα κάνεις και βελόνες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

αντικείμενα για drop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντικείμενα για drop   αντικείμενα για drop EmptyΣαβ Μάης 26, 2012 1:21 pm

Ευχαριστώ και πάλι Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




αντικείμενα για drop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντικείμενα για drop   αντικείμενα για drop EmptyΣαβ Μάης 26, 2012 1:24 pm

Να σαι καλά!

#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
αντικείμενα για drop
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αντικείμενα Ninja για αντικείμενα sura.
» DROP HELP
» drop πετρες
» Help για drop item ( 250 lvl )
» shiriken+ drop απο?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: