Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 'Ενα μάθημα ζωής.

Πήγαινε κάτω 
+16
Elizadeth
ℛenato
YouAreTooSlow
JimakoC99
Man0liC
lonerider(Holysamana)
ANbOom11
iliast
Lunar
Cyclops
fast.
GoddessIrida
SERRENΑS
DarkFlyer
[Admin]Alyx
TzouTzouKa ツ
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 'Ενα μάθημα ζωής.   'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 05, 2012 5:23 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :





Δείτε το δεν έχετε να χάσεται κάτι. !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 'Ενα μάθημα ζωής.   'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 12, 2012 9:51 am

https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=YOOgVIr0UfQ
Είμαστε όλοι ΙΣΟΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NancitoGr

NancitoGr


Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : Jamaica
Φύλλο : Θηλυκό

'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 'Ενα μάθημα ζωής.   'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 12, 2012 10:09 am

Μπράβοο παιδία όλα τα βιντεο είναι πολυ ωραία!!!! :plusone: :thumpdump:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 'Ενα μάθημα ζωής.   'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 12, 2012 10:13 am

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που συμμετέχουν στο θέμα και αυτά που το έχουν διαβάσει !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 'Ενα μάθημα ζωής.   'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Μάης 10, 2012 5:43 am


Δεν έχω λόγια να περιγράψω τα συναισθήματα μου..... όποιος το δει θα με καταλάβει....





edit: Θα πω μόνο ένα πράγμα. Σε αυτή τη ζωή κάποιοι άνθρωποι δεν έχουν τίποτα ούτε σπίτι , ούτε φαγητό , ούτε δουλειά και όμως σκέφτονται τους άλλους πρώτα και μετά τον εαυτό τους. Ναι καταλαβαίνω ότι είμαστε σε δύσκολες εποχές αλλά για κάποιους είναι ακόμα πιο δύσκολα να τα βγάζουν πέρα και όμως το κάνουν. Ενώ μερικοί που έχουν δουλεία , σπίτι , φαγητό γκρινιάζουν ασταμάτητα και όχι μόνο γκρινιάζουν αλλά προκαλούν και δυστυχία σε άλλους ανθρώπους. Ακόμα και σε ένα ζευγάρι υπάρχει αυτός ο εγωισμός γιατί εγώ να ‘’τρέξω ‘’ πίσω της ή του αυτός/ αυτή να έρθει να μου ζητήσει συγγνώμη άμα θέλει. Και όμως η μαγκιά εδώ ΓΙΑ ΜΕΝΑ είναι να κατανοήσεις το λάθος σου και να σκεφτείς τι έκανες και να ζητήσεις ειλικρινά συγγνώμη από τον άλλον.
Το βίντεο με συγκίνησε πολύ … δεν ξέρω πάντως δάκρυσα…


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [SGM]Ρetalouda στις Πεμ Μάης 10, 2012 5:57 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 'Ενα μάθημα ζωής.   'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Μάης 10, 2012 5:55 am

[SGM]Ρetalouda έγραψε:

Δεν έχω λόγια να περιγράψω τα συναισθήματα μου..... όποιος το δει θα με καταλάβει....

Λόγια δεν υπάρχουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 'Ενα μάθημα ζωής.   'Ενα μάθημα ζωής. - Σελίδα 4 EmptyΔευ Ιουν 25, 2012 8:26 am



Οι γονείς είναι κάτι ξεχωριστοί άνθρωποι , είναι ανώτεροι από όλους . Είναι εκείνη που σου δίνουν ζωή και αυτοί που σε στηρίζουν στις δύσκολες στιγμές. Θα σε καταλάβουν και θα κλάψουν μαζί σου , θα περάσουν και θα φτάσουν στο τέρμα μαζί σου. Ποτέ δεν θα σε αφήσουν να παλεύεις μόνος σου.
Οι γονείς είναι εκείνη που πραγματικά νοιάζονται για σένα , ότι και να έχει συμβεί τίποτα και ποτέ δεν θα σταματήσει την αγάπη που σου έχουν. Ακόμα και το χειρότερο παιδί του κόσμου να είναι κάποιος, θα τον πάρουν αγκαλιά στην δύσκολη στιγμή.
Η αγάπη των γονιών δεν μπορεί να την αντικαταστήσει κανείς γιατί απλά η αγάπη τους είναι ΠΑΝΤΟΤΙΝΉ !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
'Ενα μάθημα ζωής.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» ΦΡΟΥΤΑ ΖΩΗΣ
» ΠΕΤΡΕΣ ΖΩΗΣ..
» ΠΕΤΡΕΣ ΖΩΗΣ
» ΦΡΟΥΤΑ ΖΩΗΣ
» πετρες της ζωης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Κατηγορία εκτός Metin2 :: Μουσική και ταινίες - video-
Μετάβαση σε: