Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί    Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί  EmptyΤρι Μάης 22, 2012 8:41 am

https://www.youtube.com/watch?v=u-rhbgY7roo



είναι μετιν2 σερβερ με hamachi κανονικά ανοιχτός ο σερβερ άλλα μετά απο μερικές επανεκκίνησης στο pc μου μετά μου έβγαζε αυτό αν ξέρει κανείς τι να κάνω ασ μου στήλη ενα πμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WolfHeart

WolfHeart


Αριθμός μηνυμάτων : 257
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί    Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί  EmptyΤρι Μάης 22, 2012 8:45 am

'Ακου θα πατήσεις Enter και θα γράψεις fcsk και θα πατήσεις enter και πάλι μετά θα περιμένεις και θα σου βγάλει το SALVAGE στο SALVAGE θα γράφεις y enter y enter y enter yn enter μετά λογικά θα σου βγάλει το Phase 2 pathnames εκεί θα γράφεις yn και y και στο τέλος θα σου βγάλει File System Was Modified εκεί σημαίνει ότι τελείωσε και θα κάνεις ένα απλό reboot και μετά θα είσαι οκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί    Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί  EmptyΤρι Μάης 22, 2012 8:53 am

δεν το καταφέρνω φίλε μου μπορείς να το εξηγήσεις λίγο πιο αναλυτικά.. ευχαριστώ πάντως για την απάντηση σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί    Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί  EmptyΣαβ Μάης 26, 2012 5:56 am

Μπορεί να κλειδώσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί    Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί  EmptyΣαβ Μάης 26, 2012 5:58 am

#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» οποιος μπορει να μου δωσει κανεναν οδηγο για σαμανους
» Ρε Alyx επιτέλους... δες το και οποιος αλλος μπορει να με βοηθησει... [GM],[TGM],[MOD]
» βοήθεια λίγο παρακαλώ
» δν μπορω να παιξω μετιν στα τσανελ μοθ βγαζει κατι τελιτσες!!βοηθεια λιγο πλζ
» παιδια βοηθεια λιγο δν μπορω να παιξω μπαινω αλλα μου βγαζει στα τσανελ κατι τελιτσες γτ τι γινετε help me πλζ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: