Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Προβλημα με chrome

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
iPWNu




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με chrome Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβλημα με chrome   Προβλημα με chrome EmptyΤετ Μάης 09, 2012 1:56 pm

ειπα να το γραψω εδω αφου ειναι εκτος μετιν το θεμα Evil or Very Mad λοιπον εδω και πολυ καιρο το google chrome ξαφνικα εκει που κανω οτιδηποτε στο ιντερνετ (π.χ facebook,youtube κτλπ) ξαφνικα κολλαει και δεν ξεκολαει ουτε με σφαιρες....παταω φυσικα ctrl-alt-del και μετα το σβηνω και ξανα απο την αρχη οτι ειχα ανοιξει...αυτο το πραγμα βεβαια γινεται πολυ καιρο και καποιες φορες επανελημενα τοσο που ακομη και σημαντικη δουλεια να εχω βγαινω απο το δωματιο για να μην σπασω το πισι απο τα νευρα μου :godamnmotherf..: σημερα λοιπον ξεχειλισε το ποτηρι.ξεκινησα το πρωι την εργασια μου για το πανεπιστημιο και φυσικα χρειαζομουν ιντερνετ για πληροφοριες και ολα τα συναφη.ε λοιπον κατεληξα να κανω την εργασια μου το βραδυ γιατι ειχα νευριασει ειλικρινα τοσο πολυ που θα το εσπαγα το καρβουνιαρικο....μπορει δηλαδη να μου το κανει και καθε φορα που ανοιγω απλα το chrome.μια βοηθεια καποιος πριν ειναι αργα......για το πισι.τι να κανω?(Υ.Γ μη μου προτεινετε καποιο αλλο browser θελω μονο google chrome)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με chrome Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με chrome   Προβλημα με chrome EmptyΤετ Μάης 09, 2012 3:11 pm

Πιστεύω δοκίμασε και κάποιο άλλο browser για να βεβαιωθείς ότι μόνο το google chrome στο κάνει αυτό. Ίσως χρειάζεσαι περισσότερη μνήμη αν συμβαίνει κάτι παρόμοιο και με άλλους browser. Επίσης αφαίρεσε ότι toolbar πιθανόν έχεις σε αυτό. Για το chrome δεν είμαι σίγουρος πως γίνεται αυτό, δοκίμασε κλειδάκι/settings/basics ή κλειδάκι/tools/extension ή από το control panel add/remove programs ότι έχει να κάνει με google chrome.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με chrome Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με chrome   Προβλημα με chrome EmptyΠεμ Μάης 10, 2012 2:21 am

οπως ειπε και ο Lunar μπορεις να δεις αμα στο κανει αυτο και με το mozilla ή τον explorer και αν συνεχειζει τοτε εχει προβλημα ο υπολογιστης σου οχι το chrome...
αν απο την αλλη δουλευουν κανονικα τα υπολοιπα τοτε προτεινω να πας πινακα ελεγχου->προσθαφαιρεση προγραμματων->google chrome->απεγκατασταση.
και μετα το ξαναεγκαθιστας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
????????
Επισκέπτης




Προβλημα με chrome Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με chrome   Προβλημα με chrome EmptyΠαρ Μάης 11, 2012 4:35 am

Μήπως πρέπει να κάνεις ενημέρωση? Επίσης προσπάθησε να το απεγκαταστήσεις και να το εγκαταστήσεις ξανά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkOne




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με chrome Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με chrome   Προβλημα με chrome EmptyΠαρ Μάης 11, 2012 3:17 pm

Σε εμενα το ιδιο γινεται και σε Chrome και σε Firefox και ο λογος ειναι ο flash απ οτι εχω καταλαβει.. δοκιμασε να το βγαλεις απο το pc σου να δεις αν φταιει αυτο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iPWNu




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με chrome Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με chrome   Προβλημα με chrome EmptyΠαρ Μάης 11, 2012 10:50 pm

παιδια τζιφος δεν εχω ουτε toolbar και ο chrome ειναι εγκατεστημενος προσφατα (τον ξαναεγκατεστηκα καλου κακου αλλα τζιφος παλι) γινεται και στον firefox επισης αλλα λιγο πιο αραια...δοκιμασες να βγαλεις το flash και σταματησε να στο κανει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με chrome Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με chrome   Προβλημα με chrome EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 11:21 am

κανε απεγκατάσταση όπως σου είπανε και δοκίμασε να βρεις παλαιότερη εκδοσή του crome για να βάλεις μέσα. Εμένα μου έκανε κάτι τέτοια παλαβά όταν έκανα update στο crome και δεν ήταν συμβατά κάποια adds on που είχα.

Επίσης αυτό μπορεί να στο κάνει από τη μνήμη. κανε κάνα defrag που και που βοηθάει αρκετά. http://www.crucial.com/promo/index.aspx?prog=uslp_mechanic είναι free.

Και τσέκαρε πόσο % είναι η μνήμη και το cpu όταν στο κάνει αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προβλημα με chrome
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» προβλημα...
» Προβλημα με το pc μου
» Πρόβλημα
» Προβλημα
» Προβλημα pc

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Κατηγορία εκτός Metin2 :: Υπολογιστές software & hardware-
Μετάβαση σε: