Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ερωτησούλες με αγάπη και νόημα

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ερωτησούλες με αγάπη και νόημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ερωτησούλες με αγάπη και νόημα   ερωτησούλες με αγάπη και νόημα EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 1:56 pm

όταν πάει κάποιος 250 και στα items τα τελευταία όχι donate φοράει τους παρακάτω λίθους είναι σωστή σε (PvP) η καλύτερη η λάθος παρακαλώ πείτε μου τι χρειάζεται σε PVP εγώ έχω τα εξής


στην πανοπλία έχω


Υδρόλιθος Άμυνας+5
Υδρόλιθος Ζωτικότητας+5


η απόκρουση τι σημαίνει? καλύτερα τώρα ποιο είναι να φορέσω γιατί τα αλλα που είπα τα έχουμε στάνταρ στην πανοπλία μας

Υδρόλιθος Απόκρουσης+5

η

Υδρόλιθος Αποφυγής+5

ποιο είναι καλύτερο απτά 2???? σε pvp?


στο τόξο μου έχω αυτά




Υδρόλιθος Κρίσης+5
Υδρόλιθος Διάτρησης+5
Υδρόλιθος Κρυώματος+5


αυτά είναι σε pvp πιστεύω να βάλεις λίθους κατά πολεμιστή και έτσι πάλι 4 χαρακτήρες ίππαρχοι καλύτερα δη είναι έτσι?

το Ελιξήριο του Ερευνητή και ο Λωτός χρησιμοποιούνται και στις αποστολές τις Seon-Pyeong.???


επίσης μονος γιατί και donate να είναι ο άλλος δεν μπορεί να ρίξει την αράχνη τι αποστολή είναι αυτή για τον Delo και την αράχνη ρε παιδιά???



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ερωτησούλες με αγάπη και νόημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτησούλες με αγάπη και νόημα   ερωτησούλες με αγάπη και νόημα EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 2:03 pm

Στην πανοπλία πρέπει να βάλεις ζωτικότητας, άμυνας και μετά ή βέλη ή απόκρουση (η απόκρουση είναι για τα hitάκια). Στο όπλο σου έχεις κάνει μεγάλο λάθος που έχεις αυτούς τους λίθους γιατί πρέπει να έχεις λίθους κατά sura, warrior, ή ninja ή saman (η επιλογή είναι δικιά σου ανάμεσα του λίθου κατά νίντζα και κατά σαμάνου) εγώ πάντως θα προτιμούσα σαμάνου.

Το ελιξήριο σου ανεβάζεις τις πιθανότητες αποδοχής αντικειμένων του βιολόγου. Ενώ ο λωτός σου ανεβάζει τις πιθανότητες αποδοχής αντικειμένων αλλά και σου μειώνει τον χρόνο παράδοσης. Δηλαδή? Όταν έχεις λωτό πας στον βιολόγο το αντικείμενο όποτε θέλεις... Δεν έχεις χρονικό όριο ένω με το ελιξήριο δεν ισχύει το ίδιο.

Η αράχνη είναι ο πιο δυνατος αρχηγός.. Μόνος σου δεν μπορείς να την ρίξεις. Αυτό που χρειάζεσαι είναι μια καλή ομάδα με καλά items και bonus.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ερωτησούλες με αγάπη και νόημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτησούλες με αγάπη και νόημα   ερωτησούλες με αγάπη και νόημα EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 2:14 pm

φιλε αλλα γραφω αλλα λες για δες για τα ''το Ελιξήριο του Ερευνητή και ο Λωτός χρησιμοποιούνται και στις αποστολές τις Seon-Pyeong.???'' αυτο λεω ξερω τι κανουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ερωτησούλες με αγάπη και νόημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτησούλες με αγάπη και νόημα   ερωτησούλες με αγάπη και νόημα EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 2:16 pm

Και σου απάντησα... ότι το ελιξήριο και ο λωτός κάνουν μια συγκεκριμένη δουλειά στον βιολόγο... νομίζω ότι στον seon pyeong δεν ισχύει.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [MOD]Origami στις Σαβ Απρ 28, 2012 2:19 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ερωτησούλες με αγάπη και νόημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτησούλες με αγάπη και νόημα   ερωτησούλες με αγάπη και νόημα EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 2:18 pm

Στη πανοπλία προτείνω να βάλεις ζωτικότητας, απόκρουσης και αποφυγής.

Η απόκρουση είναι πιθανότητα να αποφύγεις τα απλά χτυπήματα από οποιονδήποτε αντίπαλο.

Η αποφυγή βελών είναι το αντίστοιχο της απόκρουσης για τα βέλη.

Ο λίθος άμυνας είναι σχετικά άχρηστος καθώς ευνοεί τη διάτρηση.
Αλλά αν τον θες οπωσδήποτε τότε μη βάλεις αποφυγής. :P

Όσο αφορά τα όπλα. Αν έχεις 4 όπλα ξεχωριστά για κάθε χαρακτήρα, βάλε τον αντίστοιχο λίθο για τον χαρακτήρα (κατά σούρα, κατά σαμάνο, κτλ) και λίθους κρίσης, κρυώματος.

Στο καλό σου όπλο προτίνω λίθο πολεμιστή, σούρα, σαμάνου.

Για τους λωτούς...δε ξέρω.. Δεν έχω κάνει ακόμα Seon. :P
Για την αράχνη.... δε πας μόνος! :P

Αυτά..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iBringDeath

iBringDeath


Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : spiti?
Φύλλο : Άντρας

ερωτησούλες με αγάπη και νόημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτησούλες με αγάπη και νόημα   ερωτησούλες με αγάπη και νόημα EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 9:59 pm

TosoMonos έγραψε:
όταν πάει κάποιος 250 και στα items τα τελευταία όχι donate φοράει τους παρακάτω λίθους είναι σωστή σε (PvP) η καλύτερη η λάθος παρακαλώ πείτε μου τι χρειάζεται σε PVP εγώ έχω τα εξής


στην πανοπλία έχω


Υδρόλιθος Άμυνας+5
Υδρόλιθος Ζωτικότητας+5


η απόκρουση τι σημαίνει? καλύτερα τώρα ποιο είναι να φορέσω γιατί τα αλλα που είπα τα έχουμε στάνταρ στην πανοπλία μας

Υδρόλιθος Απόκρουσης+5

η

Υδρόλιθος Αποφυγής+5

ποιο είναι καλύτερο απτά 2???? σε pvp?


στο τόξο μου έχω αυτά




Υδρόλιθος Κρίσης+5
Υδρόλιθος Διάτρησης+5
Υδρόλιθος Κρυώματος+5


αυτά είναι σε pvp πιστεύω να βάλεις λίθους κατά πολεμιστή και έτσι πάλι 4 χαρακτήρες ίππαρχοι καλύτερα δη είναι έτσι?

το Ελιξήριο του Ερευνητή και ο Λωτός χρησιμοποιούνται και στις αποστολές τις Seon-Pyeong.???


επίσης μονος γιατί και donate να είναι ο άλλος δεν μπορεί να ρίξει την αράχνη τι αποστολή είναι αυτή για τον Delo και την αράχνη ρε παιδιά???





όσο αφορά την αράχνη... δεν θα πας με τα pvp item να την ρήξεις. Ακόμα στο όπλο αν δεν σκοπεύεις να κάνεις σετ καλύτερα βάλε κατά πολεμιστή sura και shaman
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

ερωτησούλες με αγάπη και νόημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτησούλες με αγάπη και νόημα   ερωτησούλες με αγάπη και νόημα EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 10:50 pm

TosoMonos έγραψε:


το Ελιξήριο του Ερευνητή και ο Λωτός χρησιμοποιούνται και στις αποστολές τις Seon-Pyeong.???


Τα ελιξήρια και οι λωτοί είναι για όλες τις αποστολές συλλογής αντικειμένων (βιολόγος, Seon-Pyeong, Choo So Yang)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ερωτησούλες με αγάπη και νόημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτησούλες με αγάπη και νόημα   ερωτησούλες με αγάπη και νόημα EmptyΚυρ Απρ 29, 2012 1:30 pm

Απάντηση δόθηκε
#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ερωτησούλες με αγάπη και νόημα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μικρές Ιστορίες με Μεγάλο Νόημα
» 2 αθώες ερωτησούλες
» μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: