Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες   μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες EmptyΤρι Απρ 24, 2012 1:33 pm

1.είμαι 125 level όχι μονο εγώ και άλλη και σπάμε Metins 130 Lvl 140 lvl (με γάντια κλέφτη και δεν δίνη exp εδώ και 3 μέρες για πιο λόγο παρακαλώ?) φυσικά η εμπειρία είναι πάντα κάτω από 75%! :imfao:

2.το άλογο έχει 4 ικανότητες τις 3 τις πήγα M Master πως τις κάνω Perfect επίσης δεν διαβάζει αλλα book για την τεταρτη μαγια να κάνω master!

3.επίσης έχω κάνει donate 103ευ + έχω αγοράσει δαχτυλίδι εμπειρίας και πάλι τίποτα καπχοι λέτε δεν αξίζει το donate αλλα αξίζει πιστεύω! :beer:

4.έχω χαραμίσει γύρο στους 60 κοκκοφοίνικες που αντάλλαξα μου έμειναν 10 δεν μπορώ με τίποτα στο k.δασος να βρω το μίτοι που λέει μπορώ να πάρο πάπυρο επιστροφής άμα το βρω και όταν πάω στο σταβλίτη να πατήσω να με βγάλει με τι μια στο μετίν να μην χάνω χρόνο γιατί 15 λεπτά είναι λίγο χρόνος! :bebecry: :bebecry:

5.επίσης όπως σας είπα είμαι 125 level και μονο την αποστολή του βιολόγου μου έβγαλε η παράξενες ασχολίες τις κάπως έτσι στα 92 δεν μου έχει βγάλει άλλο q για πιο λόγο αυτά ευχάριστο για τον πολύτιμο χρόνο που ξοδέψατε
hanx:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες   μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες EmptyΤρι Απρ 24, 2012 1:47 pm

1η απάντηση : Για να πάρεις Exp bomb Πρέπει να έχεις στα αντικείμενα σου πιθανότητες για Exp bonus. Μέχρι 75% μπορείς να έχεις στο επίπεδο σου. Το που μπαίνει αυτό το bonus μπορείς να το δεις στην ιστοσελίδα.
2η απάντηση : Για να έχει το άλογο σου 4 μαγείες είσαι ninja. Έπρεπε να είχες τις 2 τελευταίες +10 να μάζευες 20 πόντους για να τις έκανες και τις 2 Master. Οι μαγείες του αλόγου μέχρι Μ1 πάνε δεν γίνετε να τις κάνεις Perfect
3η απάντηση : Κάνε ότι σου λέω στη 1η απάντηση τζάμπα πήρες το ring. Rolling Eyes
4η απάντηση : Πριν ξεκινήσεις την αποστολή πρέπει να πας στο κόκκινο δάσος να ψάξεις για τα μετιν και όταν αρχίσεις να έχεις ένα Δηλητιριόδες σπαθί με παραπάνω απο 30 μέση ζημιά και έναν σαμάνο δράκου για buffs
5η απάντηση : Αφού έχεις τελειώσει τις αποστολέσ του βιολόγου(ωραίος Very Happy ) οι επόμενες είναι του Seon-Peong, είναι 3 οι αποστολές και πρέπει αν τελειώσεις την μια για να περάσεις στην επόμενη.

Σε περίπτωση που έχεις κιάλη απορία στείλε μου Π.Μ. να σε βοηθήσω Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LearnToPlay στις Τρι Απρ 24, 2012 1:49 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες   μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες EmptyΤετ Απρ 25, 2012 12:03 am

αδερφέ πήγα στο site και έχει bonus 20 τι 20%? και μπαίνει σε 3 items δεν νομίζω να είναι αυτό κάτι άκουσα τα rates είναι κλειστά ας απάντηση κάποιος τις ομάδας :what:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EisteEleos




Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες   μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες EmptyΤετ Απρ 25, 2012 2:53 am

TosoMonos έγραψε:


4.έχω χαραμίσει γύρο στους 60 κοκκοφοίνικες που αντάλλαξα μου έμειναν 10 δεν μπορώ με τίποτα στο k.δασος να βρω το μίτοι που λέει μπορώ να πάρο πάπυρο επιστροφής άμα το βρω και όταν πάω στο σταβλίτη να πατήσω να με βγάλει με τι μια στο μετίν να μην χάνω χρόνο γιατί 15 λεπτά είναι λίγο χρόνος! :bebecry: :bebecry:
hanx:

φίλε μου πάνε κόκκινο δάσος πρώτα βρες μια metin αυτήν που θέλει και βγάλε παποράκι στο σημείο αυτό και μετά πάνε και πάρε την αποστολή από σταβλίτη και έτσι δεν χάνεις χρόνο στο ψάξιμο..Επίσης αν σπάσεις μια metin στο ένα κανάλι τότε θα αλλάζεις κανάλι και εκεί γύρο θα έχει κι άλλα τέτοια metin και θα την τελειώσεις μπαμ μπαμ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OnTime

OnTime


Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Σπίτι μου
Φύλλο : Άντρας

μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες   μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες EmptyΤετ Απρ 25, 2012 3:11 am

Μα καλά δηλαδή πόσο μυαλό θέλει?Οι πυξίδες metin γιατί τις έχει βάλει στο (npc) item-shop ο Alyx?Για μόστρα?
Πήγαινε τέρμα μέσα στο κόκκινο δάσος,αφού βεβαιωθείς ότι έχεις τουλάχιστον 50 πυξίδες metin.Έπειτα πάτα τις μία μία και θα σε οδηγήσουν (ΜΟΝΟ) σε metins 90 level.
Σημείωση:Αν δεν είσαι τέρμα μέσα τότε πιθανών να σε οδηγήσουν σε μικρότερου level metins.
Άλλαξε ch και βγάλε παπυράκια όπως είπε και ο φίλος EisteEleos. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ερωτηση




Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες   μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες EmptyΤετ Απρ 25, 2012 3:13 am

ρε παιδια εχει κλεισει ο server επειδη εμενα κολαει στο" Συνδεση με Σερβερ"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες   μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες EmptyΤετ Απρ 25, 2012 3:14 am

Όχι κάνε εκκίνηση patch γιατί κάναn update
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες   μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες EmptyΤετ Απρ 25, 2012 3:21 am

@Ερωτηση έχεις μια προειδοποίηση για spam.

Απάντηση δόθηκε
#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
μερικές ερωτησούλες όχι όμως χαζούλες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» 2 αθώες ερωτησούλες
» ερωτησούλες με αγάπη και νόημα
» ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΣΧΟΟΟΣ
» Έχω μερικές εροτησούλες
» Περιδερεο γρανιτη +8 δειτε ομως μπονους

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: