Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Ερευνα βιολογου!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Ερευνα βιολογου!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ερευνα βιολογου!!   Ερευνα βιολογου!! EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 5:13 am

Λοιπον ας τα παρουμε απο την αρχη ειμαι νιντζα 250λβλ και εχω παραδοσει ολα τα βιβλια με καταρες στον αγαπημενο σε ολους βιολογο και μετα μου ζηταει εναν λιθο ψυχης απο τον ναο HWANG.
Αφου παω καλα καλα στον ναο να τον κανω DROP δεν μπορω και καθομαι και χανω τον χρονο μου Mad !!
Και σκεφτομαι μηπως φταει το λβλ μου :stupid: :fail: ?
Οποιος ξερει πως να τον κανω δροπ η εχει ενα λιθο ψυχης του ναου και δεν το χρειαζεται να με πμ στο game το ονομα μου ειναι suigetsu κιτρινο βασιλειο!!
Σας ευχαριστο που με ακουσατε!! <3 :thanx:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WarMan

WarMan


Αριθμός μηνυμάτων : 226
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Greece
Φύλλο : Άντρας

Ερευνα βιολογου!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερευνα βιολογου!!   Ερευνα βιολογου!! EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 5:22 am

και εγω εχω το προβλημα αυτο με τα κλαδια ζελβοσκα (καπως ετσι) ειμαι 250 λβ και φοβαμαι πως το λβ πρεπει να φταει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[SGM]HeavenDust
Super Game Master
Super Game Master
[SGM]HeavenDust


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Τόπος : Bora Bora Island
Φύλλο : Θηλυκό

Ερευνα βιολογου!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερευνα βιολογου!!   Ερευνα βιολογου!! EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 5:27 am

Το drop του λίθου ψυχής της αποστολής είναι ανεξάρτητο από το lvl του παίκτη, δηλαδή μπορούν όλα τα lvl να τον βρουν. Για να τον βρεις σκοτώνεις Εσωτερικούς στην κοιλάδα του Seungryong.

WarMan έγραψε:
και εγω εχω το προβλημα αυτο με τα κλαδια ζελβοσκα (καπως ετσι) ειμαι 250 λβ και φοβαμαι πως το λβ πρεπει να φταει

Κ το ντροπ των ζέλκοβα είναι ανεξάρτητο του lvl του χαρακτήρα, όπως κ ο λίθος ψυχής τους.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Ερευνα βιολογου!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερευνα βιολογου!!   Ερευνα βιολογου!! EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 5:29 am

Ευχαριστο heavendust.....λουκετο!! :lock:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ερευνα βιολογου!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερευνα βιολογου!!   Ερευνα βιολογου!! EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 5:33 am

#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ερευνα βιολογου!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?
» Aνταμοιβή Βιολόγου
» Αμυνα Βιολογου
» αποστολες βιολογου
» Αποστολές Βιολόγου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: