Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?

Πήγαινε κάτω 
+3
CraZyBoY
ℛenato
5000marios
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
5000marios




Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2012

Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 6:34 am

Εδώ και αρκετές μέρες μεγάλος αριθμός Κυπρίων όπως καταλάβατε δε μπορούμε να παίξουμε. Μιλώντας πιστεύω εκ μέρους όλων, θα θέλαμε να έχουμε ορισμένες απαντήσεις όσον αφορά το σχετικό θέμα. (από τον Admin)
1)Έχετε αρχίσει αρχίσει αυτήν την "έρευνα"?
2)Πότε θα μπορούμε να ξαναπαίξουμε?

Αναφορά στο μήνυμα του Admin:
"Λόγω υπερβολικού spam από παίκτες της Κύπρου, ορισμένα range IP έχουν αποκλειστεί.
Ο αποκλεισμός δεν θα διαρκέσει για πάντα, όμως θα διαρκέσει όσο χρειάζεται για να ερευνηθούν διάφοροι παράγοντες που δεν είναι επί του παρόντος."

Υ.Γ. Παρακαλώ σταματήστε να μας αγνοείτε και δώστε μας τις απαντήσεις που θέλουμε.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την 5000marios στις Σαβ Απρ 14, 2012 7:07 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛenato

ℛenato


Αριθμός μηνυμάτων : 337
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : ^^
Φύλλο : Άντρας

Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 6:42 am

αφού ζητάς απάντηση μόνο από τον [Admin]Alyx
γιατί δεν του στέλνεις pm; :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
5000marios




Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2012

Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 6:56 am

μήπως για να το δουν όλοι οι Κύπριοι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CraZyBoY




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 8:51 am

ναι ρε παιδια απαντηστε πεστε μασ ποτε 8α μπορουμε να ξαναμπουμε........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[SGM]HeavenDust
Super Game Master
Super Game Master
[SGM]HeavenDust


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Τόπος : Bora Bora Island
Φύλλο : Θηλυκό

Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 8:51 am

Δεν κερδίζεις κάτι με το να κάνεις πολλαπά θέματα για αυτόν τον λόγο. Έχει δημιουργηθεί ήδη ένα θέμα το οποίο ακόμη είναι ανοικτό κ μπορείς ότι επιπλέον έχεις να ρωτήσεις να postαρεις εκεί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 9:00 am

Συμφωνώ με την HeavenDust δεν οφείλει πουθενά να ανοίγεται τόσα θέματα και επίσης αυτές οι διαδικασίες δεν έχουν στάνταρ χρονικό όριο για να ορίσουμε το πότε θα τελειώσει αυτό. Το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι υπομονή και κατανόηση άλλωστε άμα δεν είχανε δημιουργηθεί φασαρίες τίποτα από όλα αυτά δεν θα είχανε γίνει. Μόνη σας σκάβεται τον λάκκο στον εαυτό σας και μετά προσπαθείτε να βρείτε και το δίκιο σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros

petros


Αριθμός μηνυμάτων : 652
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : METIN2
Φύλλο : Άντρας

Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 9:22 am

εγω συμφωνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
5000marios




Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2012

Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 9:26 am

[SGM]Ρetalouda έγραψε:
Συμφωνώ με την HeavenDust δεν οφείλει πουθενά να ανοίγεται τόσα θέματα και επίσης αυτές οι διαδικασίες δεν έχουν στάνταρ χρονικό όριο για να ορίσουμε το πότε θα τελειώσει αυτό. Το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι υπομονή και κατανόηση άλλωστε άμα δεν είχανε δημιουργηθεί φασαρίες τίποτα από όλα αυτά δεν θα είχανε γίνει. Μόνη σας σκάβεται τον λάκκο στον εαυτό σας και μετά προσπαθείτε να βρείτε και το δίκιο σας.

πραγματικά έχω ΒΑΡΕΘΕΙ!!!!! Ένας καλός Admin θα έδινε πληροφορίες στα μέλη του παιχνιδιού του. "Μόνη σας σκάβεται τον λάκκο στον εαυτό σας και μετά προσπαθείτε να βρείτε και το δίκιο σας" Σοβαρολογείτε? Εγώ τι στο καλό φταίω αν ο κάθε μ* άντε να μη τους χαρακτηρίσω τώρα κάνει βλακείες? Να ρωτήσω, γιατί κάνατε range IP ban και δεν μπήκατε απλά στα chat logs και να ελέγξετε ποιοι έκαναν τι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros

petros


Αριθμός μηνυμάτων : 652
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : METIN2
Φύλλο : Άντρας

Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 9:29 am

5000marios έγραψε:
[SGM]Ρetalouda έγραψε:
Συμφωνώ με την HeavenDust δεν οφείλει πουθενά να ανοίγεται τόσα θέματα και επίσης αυτές οι διαδικασίες δεν έχουν στάνταρ χρονικό όριο για να ορίσουμε το πότε θα τελειώσει αυτό. Το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι υπομονή και κατανόηση άλλωστε άμα δεν είχανε δημιουργηθεί φασαρίες τίποτα από όλα αυτά δεν θα είχανε γίνει. Μόνη σας σκάβεται τον λάκκο στον εαυτό σας και μετά προσπαθείτε να βρείτε και το δίκιο σας.

πραγματικά έχω ΒΑΡΕΘΕΙ!!!!! Ένας καλός Admin θα έδινε πληροφορίες στα μέλη του παιχνιδιού του. "Μόνη σας σκάβεται τον λάκκο στον εαυτό σας και μετά προσπαθείτε να βρείτε και το δίκιο σας" Σοβαρολογείτε? Εγώ τι στο καλό φταίω αν ο κάθε μ* άντε να μη τους χαρακτηρίσω τώρα κάνει βλακείες? Να ρωτήσω, γιατί κάνατε range IP ban και δεν μπήκατε απλά στα chat logs και να ελέγξετε ποιοι έκαναν τι??

οντως

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 9:40 am

Μόλις τώρα σου είπα ότι χρονικό όριο δεν υπάρχει για το συγκεκριμένο θέμα σου για να ενημερώσουμε! Και από όσο βλέπω το μόνο που κάνεις είναι να προκαλείς εντάσεις χωρίς κανένα ιδιαίτερο σκοπό και δεν νομίζω να απευθύνθηκα σε σένα προσωπικά για να απολογείσαι για κάτι . Επίσης στο είπα και στο πμ αν θυμάσαι ότι δεν είσαι ο μόνος που ίσως αποκλείστηκε άδικα, αλλά είναι και τα άλλα παιδιά παρόλο αυτά κάνουνε υπομονή και έχουν κατανόηση. Τώρα αν εσύ επιμένεις σε κάτι, είναι δικό σου θέμα εγώ ήμουνα πολύ σαφής και στο πμ και εδώ με τις απαντήσεις που έδωσα ,άλλο αν δεν θέλεις να καταλάβεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
5000marios




Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2012

Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 9:49 am

Μπορείτε να διαγράψετε/κλειδώσετε το thread σας παρακαλώ? .. Συγγνώμη που προκαλώ εντάσεις αλλά έχω βαρεθεί να κάθομαι με σταυρωμένα τα χέρια και να βλέπω τους φίλους μου να ανεβαίνουν λεβελ και εγώ να μένω πίσω.. ήθελα να περάσω λίγες στιγμές με τους φίλου μου στο παιχνίδι.. τώρα τι να κάνω μόνος μου λεβελ 80 με κάποιους λεβελ 200? ούτε για exp δε μπορούμε να πάμε μαζί.. θα παίζω μόνος? .. κλειδώστε το..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DevilFaCE

DevilFaCE


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Cyprus
Φύλλο : Άντρας

Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 10:37 am

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΑΣ ΣΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΡΑΦΤΗΚΕ . ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΣΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΟΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ . ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ???? :pieceofshit: ΕΧΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ..... :mad: :deserteagle:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarcKnife




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Texas
Φύλλο : Άντρας

Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 2:13 pm

παιδια επιτελουσ συνδεθικα ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?   Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...? EmptyΤρι Απρ 17, 2012 5:26 pm

#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχετικά με την έρευνα και τους Κύπριους...?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΟ REV ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΥΠΡΙΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ?
» σχετικα με τους πολεμους
» Ερευνα βιολογου!!
» Για τους GM
» Σετακια για ολους τους παικτες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: