Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!

Πήγαινε κάτω 
+7
OLYBIAKAKIAS
Shogun
TwistedFate7
[MOD]Psycho
RayQuaza(DFT)
TzouTzouKa ツ
Κοτόπουλος-Jeff
11 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:04 pm

Μια φορά ρωτησα εναν φιλο μου στο παιχνίδι τι κανει.Και μου λεει πως εχει προβλημα επειδη δεν βρίσκει χρυση.Κι ομως αυτο δεν είναι πρόβλημα μακαρι να ηταν αυτα τα προβληματα στον κοσμο.Θα σας πω ενα δικό μου παράδειγμα.Μια φορα ειχαν καλέσει εμένα και την νεοκλασσική μπαντα μου σε ένα σχολείο με ειδικές αναγκες.Μολις μπηκα το θέαμα ηταν οτι πιο λυπημένο πράγμα είχα δει ποτε στην ζωη μου γιατι ξερω πως αυτα τα παιδια δεν θα εχουν την τυχη να παίξουν ποτέ,να διαβάσουν ποτε,να σπουδάσουν ποτε,να τους αγαπησει καποιος άλλος εκτός απο τους συγκενεις τους κ.α.Το μονο ευχαριστο ηταν οτι τα παιδια χαρηκαν πολυ που μας ειδαν και οι γονείς τους που ειναι τοσο δυστυχισμενοι χαρηκαν και αυτοι!Που θελω να καταληξω.Οταν βλεπετε ανθρωπους με ειδικές αναπηρίες είτε νοηματικες ειτε κινητικες μην τους αντιμετοπιζεται σαν εξωγηινους δωστε τους ενα χαμογελο μια ευχή ενα διγμα συμπόνιας για να τους δωσετε μεγάλη χαρά γιατί λίγοι ειναι αυτοί που τους αντιμετοπίζουν σαν κανονικούς ανθρώπους!
Συγγνωμη αν σας κούρασα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kotopoulos στις Παρ Απρ 20, 2012 11:16 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TzouTzouKa ツ

TzouTzouKa ツ


Αριθμός μηνυμάτων : 255
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλλιθέα
Φύλλο : Θηλυκό

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:13 pm

Ποσο δικιο εχεις?!
Τα ειπες ολα..με καλυψες απολυτα και δεν νομιζω να κουρασες κανεναν..
Παντως εμενα σιγουρα δεν με κουρασες..
Μπραβο σου για το θεμα..! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:15 pm

TzouTzouKa έγραψε:
Ποσο δικιο εχεις?!
Τα ειπες ολα..με καλυψες απολυτα και δεν νομιζω να κουρασες κανεναν..
Παντως εμενα σιγουρα δεν με κουρασες..
Μπραβο σου για το θεμα..! Smile

Σε ευχαριστώ πολύ αυτό το θέμα με έχει αγγίξει πολύ και χαίρομαι που θα ξαναπάω μονο και μόνο για να κάνουμε χαρούμενα αυτά τα παιδάκια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RayQuaza(DFT)

RayQuaza(DFT)


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Κυπρος
Φύλλο : Άντρας

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 12:55 am

Ολα οσα ειπες εχουν απολυτο δικαιο,εμεις παραπονιομαστε συνεχεια για ασυμαντα πραγματα,ενω εκεινη ασπουμε παρακαλουνε για να κανουν κατι..Μπραβο φιλε οσα ειπες πανω συμφονω απολυτα μαζι σου Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 1:37 am

Crying or Very sad Έχεις δίκιο,σ ευχαριστώ που το ανέβασες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 1:51 am

[MOD]Psycho έγραψε:
Crying or Very sad Έχεις δίκιο,σ ευχαριστώ που το ανέβασες.

Παρακαλώ να΄σαι καλά!! Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 2:05 am

Μπραβο που το ανεβασες!Βλεπω διαφορα ατομα και μερικες φορες εμενα να απελπιζονται οταν κατι δεν παει καλα στο παιχνιδι.Ομως μετα σκεφτομαι αμα ομως δεν ειμουν σε αυτην τη θεση αμα ειχα καποιο προβλημα??? Αν δεν μπορουσα να παιξω για διαφορους λογους.Μετα ολα τα ξεχναω.Βλεπω να κοροιδευουν μερικα τετοια παιδια στο σχολειο μου.Νιωθω ασχημα εκεινη την στιγμη....... Μου ερχεται να τους βαρεσω αλλα δεν το κανω.....Παρολα αυτα τους συγχωρουν οτι και να κανουν!!!!Αυτα τα παιδια ειναι αξια σεβασμου γιατι παρολο που εχουν μερικα προβληματα ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ και συνεχιζουν να προσπαθουν για κατι καλυτερο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 2:10 am

kateriniwtiC έγραψε:
Μπραβο που το ανεβασες!Βλεπω διαφορα ατομα και μερικες φορες εμενα να απελπιζονται οταν κατι δεν παει καλα στο παιχνιδι.Ομως μετα σκεφτομαι αμα ομως δεν ειμουν σε αυτην τη θεση αμα ειχα καποιο προβλημα??? Αν δεν μπορουσα να παιξω για διαφορους λογους.Μετα ολα τα ξεχναω.Βλεπω να κοροιδευουν μερικα τετοια παιδια στο σχολειο μου.Νιωθω ασχημα εκεινη την στιγμη....... Μου ερχεται να τους βαρεσω αλλα δεν το κανω.....Παρολα αυτα τους συγχωρουν οτι και να κανουν!!!!Αυτα τα παιδια ειναι αξια σεβασμου γιατι παρολο που εχουν μερικα προβληματα ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ και συνεχιζουν να προσπαθουν για κατι καλυτερο!!!!!
Έχεις δίκιο ακόμα και εγώ καμια φορά το σκέφτομαι αλλα μετά σκεφτομαι παλι καλα που μπορώ και βγαίνω με τους φίλους μου ενω καποια αλλα παιδιά δεν μπορούν ουτε καν να κάνουν φίλους.Ειδικά αν δεις παιδιά με νοηματικές στερήσεις θα σπάσει η καρδιά σου pale .Πίστεψε με ήταν τραγικό αυτό που είχα δει παλι καλα που χάρηκαν παιδάκια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shogun

Shogun


Αριθμός μηνυμάτων : 349
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Καλαματα
Φύλλο : Άντρας

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 2:16 am

Μπραβο Sad ωραιο κημενο ευχομαι να κανεις και να γινουν και αλλα πραγματα για αυτα τα παιδια Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OLYBIAKAKIAS




Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : PEIRAIAS -NIKAIA
Φύλλο : Άντρας

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 2:26 am

δεν μας κουρασες καθολου φιλε μ μπραβο και σε εσενα και στα αλλα πεδια επειδη τυχενει να ξερω παιδι με αναπυρια και εχω δει μερικοι πως τον αντυμετοπιζουν θα ηθελα να σ πω ενα μπραβο και να υπενθιμισω και εγω οτι οι αναπυρει εχουν καρδια ειναι ανθρωποι δεν ειναι σκυλια και δεν χρειζονται λυπιση αλλα αγαπη και συμπονια και πρεπει να τους το διχνουμε γιατι αφτοι ειναι οι πραγματικοι πολεμιστες της ζωης δεν χρειαζονται λυπισει ας μαθουμε εμεις απο αφτους κατι παραπανω αφτα ειχα να πω εγω και παλι μπραβω στο παιδι π το ανεβασε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 2:28 am

OLYBIAKAKIAS έγραψε:
δεν μας κουρασες καθολου φιλε μ μπραβο και σε εσενα και στα αλλα πεδια επειδη τυχενει να ξερω παιδι με αναπυρια και εχω δει μερικοι πως τον αντυμετοπιζουν θα ηθελα να σ πω ενα μπραβο και να υπενθιμισω και εγω οτι οι αναπυρει εχουν καρδια ειναι ανθρωποι δεν ειναι σκυλια και δεν χρειζονται λυπιση αλλα αγαπη και συμπονια και πρεπει να τους το διχνουμε γιατι αφτοι ειναι οι πραγματικοι πολεμιστες της ζωης δεν χρειαζονται λυπισει ας μαθουμε εμεις απο αφτους κατι παραπανω αφτα ειχα να πω εγω και παλι μπραβω στο παιδι π το ανεβασε

Σε ευχαριστώ φίλε αλλα δεν το ανέβασα το έγραψα αυτά ειναι δικά μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OLYBIAKAKIAS




Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : PEIRAIAS -NIKAIA
Φύλλο : Άντρας

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 2:32 am

ναι μπερδευτικα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koski.




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2012
Φύλλο : Θηλυκό

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΤετ Απρ 25, 2012 6:55 am

Πολύ ωραίο,μπράβο.!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
respawn21




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2012

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΤετ Απρ 25, 2012 1:01 pm

και εγω μπερδευτηκα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cooler

cooler


Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 09/02/2012
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Φύλλο : Άντρας

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΤετ Απρ 25, 2012 3:10 pm

βερι κγοοτ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apesiotatos




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2012
Τόπος : Krhth
Φύλλο : Άντρας

Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!   Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει! EmptyΤετ Απρ 25, 2012 3:31 pm

Kotopoulos ειπε: Μια φορά ρωτησα εναν φιλο μου στο παιχνίδι τι κανει.Και μου λεει πως εχει προβλημα επειδη δεν βρίσκει χρυση.Κι ομως αυτο δεν είναι πρόβλημα μακαρι να ηταν αυτα τα προβληματα στον κοσμο.Θα σας πω ενα δικό μου παράδειγμα.Μια φορα ειχαν καλέσει εμένα και την νεοκλασσική μπαντα μου σε ένα σχολείο με ειδικές αναγκες.Μολις μπηκα το θέαμα ηταν οτι πιο λυπημένο πράγμα είχα δει ποτε στην ζωη μου γιατι ξερω πως αυτα τα παιδια δεν θα εχουν την τυχη να παίξουν ποτέ,να διαβάσουν ποτε,να σπουδάσουν ποτε,να τους αγαπησει καποιος άλλος εκτός απο τους συγκενεις τους κ.α.Το μονο ευχαριστο ηταν οτι τα παιδια χαρηκαν πολυ που μας ειδαν και οι γονείς τους που ειναι τοσο δυστυχισμενοι χαρηκαν και αυτοι!Που θελω να καταληξω.Οταν βλεπετε ανθρωπους με ειδικές αναπηρίες είτε νοηματικες ειτε κινητικες μην τους αντιμετοπιζεται σαν εξωγηινους δωστε τους ενα χαμογελο μια ευχή ενα διγμα συμπόνιας για να τους δωσετε μεγάλη χαρά γιατί λίγοι ειναι αυτοί που τους αντιμετοπίζουν σαν κανονικούς ανθρώπους!....................................................................................................................................................................................................................................................Φιλε καλα εκανες και το ηπες γιατι αυτα τα παιδια ειχαν αναγκη την χαρα γιατι τουσ εχει στεριθει και εχουν στεριθει τα παντα σχεδον.Αυτα τα παιδια δεν θα μπορεσουν ποτε να πεξουν Reventon οπως εμεις και δεν θα μπορεσουν να δουλεψουν σαν εμας.Σε παραδεχομαι φιλε μου που πηγες και μπαβο σου.Η ζωη δεν ειναι μονο Reventon.Μπορουμε να κανουμε πολλα αλλα π.χ εμενα που πηρα 7 μερες ban γιατι εκανα ενα σφαλμα.Και τι εγινε για 7 μερες ban?Δεν τελιωνει εκει η ζωη μου.Φιλε και παλι σε παραδεχομαι μπραβο σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Όποιος έχει ευαισθησία ας το διαβάσει!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Βοήθεια λίγο όποιος μπορεί
» ερψτηση οποιος ξερει!
» Αντικέιμενα αναβάθμισης.
» Ρε Alyx επιτέλους... δες το και οποιος αλλος μπορει να με βοηθησει... [GM],[TGM],[MOD]
» Όποιος δεν το δει χάνει πολύ φάση.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: