Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????

Πήγαινε κάτω 
+4
fast.
Lunar
anyparktos
XxDeathKidxX
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
XxDeathKidxX

XxDeathKidxX


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Φάρσαλα, Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 1:11 pm

Όποτε πάω στην Ascaria ειδικά με τον πολεμιστή μου μπαίνω ωραία και καλά και μόλις ανεβώ (ή αμα είμαι ήδη πάνω) κατεβώ απο το λύκο μου λέει "Το στοιχείο 'metin2client.bin σταμάτησε να λειτουργεί" και μου βγάζει επιλογή "Κλείσιμο προγράμματος". Αυτό μου συμβαίνει μόνο με τον πολεμιστή μου, επίσεις άμα τον έχω ήδη Ascaria και πάω αν συνδεθώ μου βγάζει πάλι το ίδιο. Παρακαλώ Βοήθεια και μία απάντηση από Δ.Ο. (Βρήκα και ένα παρόμοιο θέμα αλλά δεν έχει δοθεί απάντηση εκεί). scratch :thanx:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anyparktos




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2012

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 1:44 pm

Λοιπόν μια και ειδικός με το θέμα βαφτώ μπλε και πέτα το στην θάλασσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XxDeathKidxX

XxDeathKidxX


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Φάρσαλα, Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 1:52 pm

-,- Evil or Very Mad με βοήθησες πολύ Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 2:11 pm

Θα ήθελα πολύ να βοηθήσω αλλά δεν έχω ξαναντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο. :/

Σε άλλα forum είδα ότι δημιουργούσε πρόβλημα το hackshield.
Επίσης μπορεί να φταίει το ότι είναι πολύ φορτωμένο το pc/ δεν έχει μείνει αρκετή ram.
Και δοκίμασε να κλείσεις τελείως το UAC (never notify).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 1:27 am

Μου συμβαίνει και εμένα αυτό, όχι και τόσο συχνά. Δεν μπορώ να βοηθήσω αλλά μπορώ να σε καθυσηχάσω ότι δεν φταίει ο υπολογιστής. Μάλιστα μπορεί να έχω 2-3 παράθυρα ανοικτά και να μου κλίσει μόνο το ένα.
Για χάρη σύγκρισης, έχω Windows 7(64bit) με Avira Antivirus. Ισως εκεί βρίσκεται το πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 1:42 am

αυτο γίνεται και σε γρήγορες αλλαγές. ανεβασμα κατεβασμα απο αλογο, και οταν ειμαι αρκετή ωρα στο μπλε χωρίς να κάνω κάτι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OLYBIAKAKIAS




Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : PEIRAIAS -NIKAIA
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 1:54 am

εμενα δεν μ εχει συμβει ποτε κανεις εκκινιση patch πριν μπεις στο game ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 1:59 am

δεν είναι απο το patch. Μαλλον ειμαι πιο γρηγορος απο τον σερβερ και με βλεπει σαν hack :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OLYBIAKAKIAS




Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : PEIRAIAS -NIKAIA
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 2:53 am

ε τοτε να ονομασει τον πεκτη του λουκη λουκ Smile εφοσον ειναι πιο γρηγοροσ απο το game ! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 10:47 am

Αυτό που είπε ο fast ισχύει αλλά όχι σε αυτή τη περίπτωση.
Όταν έχεις lag και κουνιέσαι "άτσαλα" η hackshield σε πετάει και βγαίνει macro.
(ότι και καλά έχεις speed hack)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bobek




Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Planet X
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:11 am

τι ανάλυση χρησιμοποιείς και σε πόσα bit (πχ σε εμένα 1336χ738 32bit). Προτείνω να χρησοιμοποιήσεις την ανάληση των windows (δεξί κλίκ στην επειφάνια εργασείας>Ανάλυση οθόνης και στο πλαίσιο που λέει ανάλυση βάλε το ίδιο στο metin). Αν δέν φτιάξει στείλε πμ στον alyx ιθα έχει το char σου bug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XxDeathKidxX

XxDeathKidxX


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Φάρσαλα, Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 2:50 am

οκ ευχαριστώ παιδιά για την βοήθεια. Άκουσα την συμβουλή του bobek αλλά πάλι πετάει. Δεν ξέρω αν βοηθάει αλλά έχω σπαστά Windows 7 με Antivirus F-Security το πλήρες πακέτο. Περιμένω απαντήσεις ξανά αν πάλι δεν μπορείτε θα κάνω πμ τον Admin. Το patch Το κάνω κάθε μέρα "update". Επίσεις όταν τον κάνω recall από την Ιστοσελίδα για επιστροφή στην πόλη δεν γίνετε :? :nowwhat:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bobek




Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Planet X
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 4:46 am

και εγώ σπασμένα Windows 7 έχω. Δεν είναι πρόβλημα αυτό. Όσο για το F-Security είναι σαφώς βαρύ. Σου προτείνω Eset. Δεν χρειάζετε να κάνεις recall απο το site. Πάρε ένα δαχτυλίδι levi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 5:57 am

XxDeathKidxX έγραψε:
οκ ευχαριστώ παιδιά για την βοήθεια. Άκουσα την συμβουλή του bobek αλλά πάλι πετάει. Δεν ξέρω αν βοηθάει αλλά έχω σπαστά Windows 7 με Antivirus F-Security το πλήρες πακέτο. Περιμένω απαντήσεις ξανά αν πάλι δεν μπορείτε θα κάνω πμ τον Admin. Το patch Το κάνω κάθε μέρα "update". Επίσεις όταν τον κάνω recall από την Ιστοσελίδα για επιστροφή στην πόλη δεν γίνετε :? :nowwhat:

64 bit ή 32bit; Αν είναι 64bit ίσως φταίει αυτό. Ίσως είναι αυτό που λέει η fast, το πιο πιθανό.
Για να κάνεις επαναφορά σιγουρέψου ότι κάνεις σωστά την διαδικασία:
1.αποσυνδέσου
2. κάνε τσιγάρο (7 λεπτά)
3. κάνε επαναφορά
4. κάνε 2ο τσιγάρο(5 λεπτά)
5. συνδέσου πάλι

[μην το κάνεις πολύ συχνά, αυτοί που κάνουν συχνά επαναφορά πεθαίνουν πρόωρα, χρησιμοποίησε το δακτυλίδι του Levi όποτε μπορείς]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Valvoline

Valvoline


Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : athens
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 7:22 am

Lunar,και σε περίπτωση που δεν καπνίζει τι προτείνεις να κάνει???? :hmmm:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 7:32 am

:asxeto:

Να το αρχίσετε κύριε,να καπνίζετε.Να πίνετε τσιγάρα,τι το παίζετε υγιεινιστής και τέτοια?ΚΑΠΝΙΣΕ ΤΣΙΓΑΡΟ ΡΕ!



Υ.Γ Το τσιγάρο είναι ναρκωτικό και πρέπει να αποφεύγετε.ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.
:relative:

Δοκίμασε αυτό που λέει o lunar για την επαναφορά και πες μας.
Για το άλλο θέμα κάνε πμ στην πεταλούδα μιας και ο αλυξ λείπει για προσωπικές του υποχρεώσεις.


anyparktos - 1 προειδοποίηση για greeklish


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 7:55 am

Valvoline έγραψε:
Lunar,και σε περίπτωση που δεν καπνίζει τι προτείνεις να κάνει???? :hmmm:
Χμμμ.....τι μπορείς να κάνεις σε 5 λεπτά:
να βράσεις ένα αυγό σφιχτό ή δυο μελάτα, να κλέψεις 5 αυτοκίνητα αν είσαι ο Nicolas Cage(μπλιαχ), να κατεβάσεις τα σκουπίδια, να βάψεις τα νύχια σου, να μεταφέρεις στην αυριανή λίστα τα πράγματα που θα επρέπε να κάνεις σήμερα, να αδείασεις το μισό πλυντήριο πιάτων....τι άλλο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:11 am

Valvoline έγραψε:
Lunar,και σε περίπτωση που δεν καπνίζει τι προτείνεις να κάνει???? :hmmm:

ας φαει κανα σουβλακι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XxDeathKidxX

XxDeathKidxX


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Φάρσαλα, Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:18 am

Συνήθως φτιάχνω Τοστ και τρώω αλλά κάνω recall από τη σελίδα γιατί δεν με συνδέει καν ..... μου βγάζει το μήνυμα Το στοιχείο 'metin2client.bin σταμάτησε να λειτουργεί" και μου βγάζει επιλογή "Κλείσιμο προγράμματος" αλλά το έφτιαξα πάω μόνο Ascaria 2 με παποράκια έχω καμιά 100ροιά. Άν και δεν απαντήθηκε η ερώτησή μου ζητάω να κλειδώσει διότι βρήκα λύση ^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 12:18 pm

Κοιτα ολα αυτα μπορει να προέρχονται απο πολλα. drivers καρτας, lag, antivairus firewall των win και εχει κι αλλα. μαλλον πρεπει να αρχισεις να ψαχνεις.
Κατι αλλο, στην αρχικη σελιδα μπαίνεις κανονικα; Κανε και μια μεταφορα το φακελο του μετιν στο C μπας και............ αγνωσται αι βουλαι του pcιου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????   Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η???? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 12:21 pm

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το έχετε πάθει ή φταίει ο δικός μου Υ/Η????
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ο δικός σας Firefox, με το δικό σας στυλ! «Ντύστε» τον με εύχρηστα θέματα.
» Πάρτε να έχετε και λίγο Deathcore
» 2 πραματάκια που νομίζω πως τα έχετε ξεχάσει
» πειτε εδω τα καλυτερα fps games που εχετε παιξει
» Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: