Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;

Πήγαινε κάτω 
+3
Necronomicon-spirosS
Petter
Angelina Lovex
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Angelina Lovex

Angelina Lovex


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : Κρήτη
Φύλλο : Θηλυκό

Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;    Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:38 am

Τον Ιανουάριο του 2006, ένας ασθενής ψυχιατρείου ζωγράφισε την εικόνα ενός ανθρώπου που... εμφανίστηκε πολλές φορές στα όνειρά του.

Η εικόνα ξεχάστηκε πάνω στο γραφείο του γιατρού, ώσπου μια μέρα ένας άλλος ασθενής, αναγνώρισε το ίδιο πρόσωπο και στα δικά του όνειρα.

Κατόπιν έρευνας, διαπιστώθηκε ότι υπήρχαν και άλλοι ασθενείς που είχαν δει το ίδιο πρόσωπο. Μέχρι σήμερα, τουλάχιστον 2.000 άνθρωποι αναγνωρίζουν σε αυτό το σκίτσο, τον άνθρωπο που έχουν δει στα όνειρά τους. Εσείς;
Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  ArticleImage_25951-jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;    Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:39 am

Όχι και ούτε θέλω :whip:
Έχω καλύτερα και πιο ωραία πράγματα να ονειρευτώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;    Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:48 am

εγω τον ειδα!!!
στο ονειρο μου με κινιγουσε...η τροφη ετρογε τους ανθρωπους!!!
τα σκιλια κολημπουσαν στον αμμο και μετα επεσα μαζι μαυτον σε μια παγιδα απο τους ανθρωπους των σπηλιων!!!! Very Happy ax0ax0a0xa0x0ax
τωρα σοβαρα δεν τον ειδα!!!¨Π
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Necronomicon-spirosS

Necronomicon-spirosS


Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Heraklion
Φύλλο : Άντρας

Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;    Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:51 am

δεν τον έχω δει γιατί στα όνειρά μου δεν βλέπω άντρες!!Γυναίκες βλέπω!και συγκεκριμένα όχι πολλές! Μία και μοναδική!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;    Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:53 am

Δεν τον έχω δει στα όνειρα μου γιατί είναι περίπλοκα όνειρα αυτά που βλέπω εγώ...., αλλά η ερώτηση μου είναι εξής : Το βλέπουνε μόνο άνθρωποι στο ψυχιατρείου ή και εκτός αυτού? Έχουν περισσότερες πληροφορίες για αυτό τον άνθρωπο? Δηλαδή ζούσε κάποτε αν ναι που ζούσε και πως ήταν η ζωή του μήπως και αυτός ήταν ένας ψυχασθενής? ή δεν υπήρχε καθόλου και απλώς εμφανίζεται στα όνειρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;    Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:57 am

Necronomicon-Born2DestroY έγραψε:
δεν τον έχω δει γιατί στα όνειρά μου δεν βλέπω άντρες!!Γυναίκες βλέπω!και συγκεκριμένα όχι πολλές! Μία και μοναδική!
δικος μου εισαι εσυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
Necronomicon-spirosS

Necronomicon-spirosS


Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Heraklion
Φύλλο : Άντρας

Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;    Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:59 am

χαχααχαχαχ Choco +1 ρε χδδδδδ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;    Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:02 am

[MOD]Origami έγραψε:
Όχι και ούτε θέλω :whip:
Έχω καλύτερα και πιο ωραία πράγματα να ονειρευτώ...

αχαχαχ συμφωνώ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής

ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής


Αριθμός μηνυμάτων : 150
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χανιά, Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;    Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:19 am

Εγώ προσωπικά στα όνειρά μου δεν τον έχω δει. Βλέπω κυρίως εμένα με την παρέα μου να είμαστε σε άλλες διαστάσεις και τέτοια αλλά βλέπω και εμένα να κοιμάμαι! Δεν θέλω να πω παραπάνω αλλά είμαι ο ανάποδος άνθρωπος..... Κοιμάμαι αργά, ξυπνάω νωρίς και κοιμάμαι νωρίς ξυπνάω αργά! Τον κύριο δεν τον έχω δει ποτέ! Ωραία μύτη btw....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;    Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;  EmptyΤετ Μάης 30, 2012 5:00 am

Θεός φυλάξει να δω αυτόν τον ασχημομούρη στον ύπνο μου. Καταρχάς δεν θα είναι όνειρο θα είναι εφιάλτης Twisted Evil . Εαν δουλέψει το υποσυνείδητο μου και τον δω τώρα που διάβασα το ποστ ουε και αλίμονο σας!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Έχετε ποτέ ονειρευτεί αυτόν τον άνθρωπο;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» πειτε εδω τα καλυτερα fps games που εχετε παιξει
» Πιτε Μας Τους Καλητερους Rapers Που Εχετε Ακουσι!
» Blackout στο Διαδίκτυο στις 9 Ιουλίου: To Facebook ενημερώνει αν θα έχετε πρόβλημα
» Πάρτε να έχετε και λίγο Deathcore
» 2 πραματάκια που νομίζω πως τα έχετε ξεχάσει

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: