Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ????

Πήγαινε κάτω 
+2
JimakoC99
IDontCare
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
IDontCare

IDontCare


Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ????   ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 4:42 am

Παιδια εχω εναν Sura ΙΠΠΟΤΙΚΟ 200 LVL Full drop 20% και γαντι
και παω και σκοτονο δρακους και δεν πεφτη με τυποτα!!!!
πειτε κατι και εσυςSmile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JimakoC99

JimakoC99


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : InMyHouse
Φύλλο : Άντρας

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ????   ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 5:04 am

Τι σχέση έχει το ΙΠΠΟΤΙΚΟ με το drop??? Μετράει και το ποσό τυχερός είσαι :hero:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IDontCare

IDontCare


Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ????   ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 5:27 am

1 ωρα κανω ντροπ και τυποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ????   ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 5:34 am

Έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω σκοτώσει τόσους δράκους αλλά τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IDontCare

IDontCare


Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ????   ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 8:13 am

??? μια λυση καποιος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ????   ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 8:49 am

Δεν το λέει στο φορουμ αλλά ο Beran-Setau ρίχνει επίσης μετάλλια δράκου, σχεδόν όποτε πέσει δίνει 10 μετάλλια και 1 κουτί Beran-Setau. Δεν ξέρω ποιον δράκο σκοτώνεις εσύ και δεν έχεις πάρει ακόμη. Δοκίμασε και το περιδέραιο κοραλλιών δίνει ακόμη 29% διπλάσια αντικείμενα, αλλά δεν νομίζω να παίζει και τόσο ρόλο στο δράκο, μου φένεται ότι είναι στάνταρ το τί θα ρίξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ????   ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 12:05 pm

Παιδιά μιας και το αναφέρατε οποίος ξέρη που βγαίνει ο beran setaou μπορεί να μου πει μια ακριβώς ι στο περίπου τουλάχιστον??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ????   ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 12:30 pm

KillerDeath έγραψε:
Παιδιά μιας και το αναφέρατε οποίος ξέρη που βγαίνει ο beran setaou μπορεί να μου πει μια ακριβώς ι στο περίπου τουλάχιστον??

Στον "τρίτο όροφο" της Ατλαντίδας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vampir

vampir


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : AgarthA
Φύλλο : Άντρας

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ????   ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 3:19 pm

JimakoC99 έγραψε:
Τι σχέση έχει το ΙΠΠΟΤΙΚΟ με το drop??? Μετράει και το ποσό τυχερός είσαι :hero:
εχει!εχει μεγαλυτερο ποσοστο να ριξει αντικειμενα απο καποιο φιλικο η ουδετερο.5 η 7 %νομιζω παραπανω!


Υ.Γ Μαλλον θα ειναι σαν τα σιρικεν+που ριχνει 1 στα 10-15-20 οποτε του ερθει μπος και το μεταλλιο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ????   ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 1:55 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ???? Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ DROP ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΚΟΛΑ????
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??
» Πέφτουν Εύκολα?
» Τερατα κοκκινου δασους..
» Ο Δρομος Για Το Τελος Του Κοκκινου Δασους Καποιος Να Με Βοηθησει?
» ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: