Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Ninja σε απόγνωση!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Magmor

Magmor


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Patissia
Φύλλο : Άντρας

Ninja σε απόγνωση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ninja σε απόγνωση!   Ninja σε απόγνωση! EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 11:28 am

1ο πρόβλημα) Είμαι Νίντζα στιλέτου 250 lvl και όταν βαράω ένα μέτιν του σκάω 2.5Κ. Στα pvp με νικάνε συνέχεια. Φοράω όλα μου τα items με μέγιστο hp όπλο έχω απολλύωνα+9 και πανοπλία Αιματοχυσίας+6.
Κάποιος έμπειρος που μπορεί να με βοηθήσει να σκάω πολύ σε μετινς όσο οι άλλοι 250 και να σκοτώνω με 2 σκιλλς να με πμ για να του πω τα μπόνους μου κ.λ.π.
2ο πρόβλημα) Σκέφτομαι να κάνω τον νίντζα μου τόξου αλλά δεν ξέρω αν θα μπορώ να νικάω μέτινς και τέρατα. Τι μου προτείνετε;

Υ.Γ. ΝΑΙ είμαι καινούργιος rev Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Ninja σε απόγνωση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja σε απόγνωση!   Ninja σε απόγνωση! EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 12:04 pm

για πβπ δεν είναι καλό το απολλίωνα για νιντζα.Καλύτερα είναι τα στιλέτα,πρέπει να έχεις άμυνες 5% σε όλα τα ιτεμς 6-7ο bonus,ευκυνισία 12% και άλλα.

Για ντροπ καλό είναι να έχεις ένα όπλα που να έχει λίθους +5 κατά τεράτων,διάτρισης,κρίσιμο κτύπημα.Έα όπλο που να έχει μέση ζημία 40-50%,6-7ο bonus κατά τεράτων 10% και ενέργεια ζωής ?Θα σου χρειαστεί και λίγο Hp.Δεν θα πας και με 16κ ascaria :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Ninja σε απόγνωση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja σε απόγνωση!   Ninja σε απόγνωση! EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 1:53 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

Ninja σε απόγνωση! Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ninja σε απόγνωση!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ninja
» Sura vs Ninja
» ninja στιλέτου
» Ninja για Sura
» Donate ninja

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: