Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Sura vs Ninja

Πήγαινε κάτω 
+8
vampir
LearnToPlay
petros
TzouTzouKa ツ
Choco
TwistedFate7
Shamanoubis[G.E]
iBringDeath
12 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
iBringDeath

iBringDeath


Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : spiti?
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 9:24 am

Λοιπόν το θέμα έχει ως εξής: Έχω έναν ninja... αλλά από ότι έχω παρατηρήσει οι ninja δεν είναι τόσο καλοί πια... δεν ξέρω πως έγινε αυτό αλλά στις αρχές του game μου φαινόταν πιο δυνατός... και τώρα έχω ένα κόλλημα με τους sura ΑΛΛΑ το μεγάλο ξενέρωμα είναι 1) τα item ντάξει δεν είναι μεγάλο πρόβλημα και 2) οι αποστολές του βιολόγου ... στον ninja έχω πάει στα κόκκινα κλαδιά και είμαι κάπου στην μέση ...



ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ... Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 10:15 am

φιλε μου.. οτι και να κανεις οι sura θα νικανε...απλα μπορεις να μειωσεις την ζημια που σου κανουν βαζοντας 6α/7α πιθανοτιτες αμυνας απο sura... ή να φτιαξεις settakia..αλλα και παλι σου λεω.. sura με set πολυ δυσκολα θα ριξεις :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 10:17 am

Αυτη ειναι η πικρη αληθεια, σετταδες σουρα δεν τους ριχνουμε Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iBringDeath

iBringDeath


Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : spiti?
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 10:25 am

δεν είναι μόνο οι sura γενικά ο ninja χάνει από πολλούς π.χ πολεμιστή αύρας του παίρνει τα hit πολύ εύκολα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iBringDeath

iBringDeath


Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : spiti?
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 10:27 am

δεν είναι μόνο οι sura γενικά ο ninja χάνει από πολλούς π.χ πολεμιστή αύρας του παίρνει τα hit πολύ εύκολα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 10:31 am

Καλο ανεκδοτο :Ρ αμα ξες να παιζεις καιρο γλυτωνεις σχεδον απο ολους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 10:38 am

παιδια οντως δεν ισχυει αυτο Smile αμα ξερεις να στησεις νιντζα πεφτεις πολυ δυσκολα. σου προτεινω να συνεχισεις το νιντζα οι ΒΜ εχουν γινει αμετρητοι εδω μεσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 10:39 am

Ναι και δεν ειναι για ΔΤ,Πολεμους συτεχνιων,ΝΤΟΥΥΥΥ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TzouTzouKa ツ

TzouTzouKa ツ


Αριθμός μηνυμάτων : 255
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλλιθέα
Φύλλο : Θηλυκό

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 11:00 am

Καλυτερα κρατησε τον ninja που εχεις και απλως προσπαθησε να βελτιωσεις τα items σου κανοντας αλλα.. και πιστεψε με αν κανεις ολες τις αποστολες του βιολογου θα δεις πολυ μεγαλη διαφορα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 11:20 am

@iBringDeath έχεις μια προειδοποίηση για διπλό Post.

Εννοείται πως θα κρατήσεις των νίντζα. Αν τον φτιάξεις καλά δεν θα πέφτεις εύκολα... οι νίντζα δεν έχουν χάσει την αξία τους και ούτε πρόκειτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros

petros


Αριθμός μηνυμάτων : 652
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : METIN2
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 11:43 am

εννοειτε οτι θα κρατησεις τον νιντζα οπως λεει ο μοδερειτορ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 11:56 am

Αν το θέμα σου είναι τα pvp, έχω να σου πω ότι ο στιλετάς είναι πολύ μπροστά αν ξέρεις να τον χειριστείς. Smile

Όσο αφορά τους πολέμους υστερεί λίγο, αλλά πάντα χρειάζεται...για αρκετούς λόγους που μπορώ να αναλύσω αν θες. Smile

Και πάνω από όλα...σημασία έχει να σου αρέσει ο χαρακτήρας!
Με καλά items και βιολόγο, όλοι καλοί είναι. :thumpdump:

Απλά, ο καθένας έχει τον ρόλο του. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 1:55 pm

Φίλε οι ninja εκτός από βιολόγο και καλό εξοπλισμό θέλουν και τακτική. Αν είσαι τοξότης στις μονομαχίες το τρέξιμο είναι ΠΑΓΙΟ ΔΕΔΟΜΕΝΟ!!! Αλλά θα τρέχεις σε τετραγωνικό σχήμα γύρο από τον αντίπαλο και θα τρέχεις την ώρα που κάνει skill. Γενικώς δεν θα τον αφήνεις να σε πλησιάζει και στα 6ο-7ο θα βασίζεσαι στην δύναμη και όχι στην άμυνα(στείλε Π.Μ. αν θες να σου πω πως να τα κάνεις για δοκιμή). Και άμα σε λένε ''τρέχεις νοοβ'' γράψε τους κανονικά και με τον νόμο. Αν είσαι στιλέτου, επειδή μάχεσαι σώμα με σώμα και δεν έχεις buff να σε προστατεύει, στα 6ο-7ο πρέπει να βασιστείς κυρίως στην άμυνα. Και αν τα skll του αντιπάλου αποφεύγονται εύκολα(π.χ. πολεμιστής πνεύματος) εκμεταλεύσου το!! Δεν θα κάθεσαι να τρώς όλη την ζημιά του αντιπάλου. Και στο ξεκίνημα της μονομαχίας θα βρεις έναν πονηρό τρόπο να πλησιάζεις τον αντίπαλο. Τώρα για ντου και πολέμους συντεχνιών δεν ξέρω. Ελπίζω να βοήθησα. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vampir

vampir


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : AgarthA
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 8:25 pm

ειναι κριμα να αφησεις το παιχτη,με αποστολες βιολογου.

δοκιμασε να τον κανεις τοξοτη,(μιας και δε χανεις τις αμοιβες ,οταν αλλαζεις σκιλλ...)Η αληθεια ειναι ,οτι πρεπει να εχεις τον παιχτη που σου αρεσει.Καλυτερος για μενα δεν υπαρχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 9:51 pm

Εγω εμαθα παρα πολλες στρατιγικες βλεποντας βιντεο .Αμα θες σου δινω λινκ(σε πμ) για εναν ΤΕΛΕΙΟ νιντζα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iBringDeath

iBringDeath


Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : spiti?
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 7:07 am

Dren έγραψε:

Όσο αφορά τους πολέμους υστερεί λίγο, αλλά πάντα χρειάζεται...για αρκετούς λόγους που μπορώ να αναλύσω αν θες. Smile
:


για εξύγα λίγο ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 7:43 am

Έχω βρεθεί αντιμέτωπος με clan που δεν έχει νίντζα στιλέτου αρκετές φορές.
Αυτό με ευνόησε καθώς έβαλα items που δεν είχαν άμυνες στιλέτου αλλά full από τα άλλα. Smile

Επίσης όταν ο στιλετάς επικεντρωθεί σε μεμονωμένους παίκτες (pvp) είναι σίγουρα φαβορί! Με αρκετή ταχύτητα μαγείας είναι μεγάλη βοήθεια στη clan!

Ακόμα, είναι πάρα πολλοί αυτοί που δεν έχουν αρκετές άμυνες στιλέτου...ακόμα και σε μεγάλες clan!

Αυτό που τους κάνει όλους να λένε ότι οι στιλετάδες δεν είναι για πολέμους, είναι ότι δεν έχουν τόσο...μαζικά skills. Εσύ θα μπορούσες να το εκμεταλλευθείς κάπως αυτό..

Το μυστικό είναι στον τρόπο παιχνιδιού... αλλά δεν πρόκειται να είσαι καλός σε αυτόν άμα δεν σου αρέσει κιόλας. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 8:02 am

χαχαχ κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω,είμαι λίγο noob απέναντι σε διάφορους χαρακτήρες,δεν ντρέπομαι αλλά εγώ μπαίνω μόνο για φίλους ή για events ή ακόμη και για πολέμους συντεχνίας.Οι sura είναι πολύ καλοί αλλά επίσης και οι ninja αν μπορείς να τον φτιάξεις καλά.Ακόμη θυμάμαι ένα πόλεμο συντεχνίας,4 ninja εναντίον 1 sura και 1 σαμάνου και χάσαμε τον πόλεμο γιατί δεν κάναμε αρκετό damage. :bebecry:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EisteEleos




Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 8:53 am

Είναι απλό φίλοι μου δεν ξέρετε να στήνετε σωστά έναν παίκτη..Και για να τελειοποιηθεί ένας παίκτης θέλει χρόνο και κόπο δεν γίνετε έτσι μπαμ μπαμ να είστε τούμπανα... Εγώ απ΄ότι ξέρω μια ninja από μπλε την JENNYLEE δεν έχει θέμα με sura ή άλλους char... Άρα δεν φταίνε οι ninja αλλά εσύ και τα items σου... xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 9:24 am

MissFortune έγραψε:
χαχαχ κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω,είμαι λίγο noob απέναντι σε διάφορους χαρακτήρες,δεν ντρέπομαι αλλά εγώ μπαίνω μόνο για φίλους ή για events ή ακόμη και για πολέμους συντεχνίας.Οι sura είναι πολύ καλοί αλλά επίσης και οι ninja αν μπορείς να τον φτιάξεις καλά.Ακόμη θυμάμαι ένα πόλεμο συντεχνίας,4 ninja εναντίον 1 sura και 1 σαμάνου και χάσαμε τον πόλεμο γιατί δεν κάναμε αρκετό damage. :bebecry:
Ξυλο που φαγαμε.... ΤΟ θυμαμε αυτον τον πολεμο.Απλως ο σουρα ειχε φουλαρει τα σετ 100% και εγω προσοπικως εσκαγα 4κ το κριτ!!!Παντως με σωστο στησιμο και αποστολες βιολογου ο καθενας μπορει να γινει ο τελειος πεχτης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 11:31 am

EisteEleos έγραψε:
Είναι απλό φίλοι μου δεν ξέρετε να στήνετε σωστά έναν παίκτη..Και για να τελειοποιηθεί ένας παίκτης θέλει χρόνο και κόπο δεν γίνετε έτσι μπαμ μπαμ να είστε τούμπανα... Εγώ απ΄ότι ξέρω μια ninja από μπλε την JENNYLEE δεν έχει θέμα με sura ή άλλους char... Άρα δεν φταίνε οι ninja αλλά εσύ και τα items σου... xD
σωστος ο φιλος/η , ειναι πως θα στησεις τον πεχτη σου... και πιστευω πως η JENNYLEE ειναι μια απο τις καλυτερες ninja Wink οποτε αν θες(και θελει και εκεινη φυσικα)μπορεις να την ρωτησεις για καπια παραπανω πληροφορια Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 12:02 pm

Shamanoulis[G.E] έγραψε:

. και πιστευω πως η JENNYLEE ειναι μια απο τις καλυτερες ninja Wink οποτε αν θες(και θελει και εκεινη φυσικα)μπορεις να την ρωτησεις για καπια παραπανω πληροφορια Wink


Με μια διαφορά. Ότι παίζει πάντα με δροσιές σετ και ότι υπάρχει στο ιτεμσοπ από άμυνες και επιθέσεις :P Βεβαια θα μου πεις κακό ειναι αυτο; Δεν ξερω οπως το βλεπει κανεις Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EisteEleos




Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 12:16 pm

fast. έγραψε:
Shamanoulis[G.E] έγραψε:

. και πιστευω πως η JENNYLEE ειναι μια απο τις καλυτερες ninja Wink οποτε αν θες(και θελει και εκεινη φυσικα)μπορεις να την ρωτησεις για καπια παραπανω πληροφορια Wink


Με μια διαφορά. Ότι παίζει πάντα με δροσιές σετ και ότι υπάρχει στο ιτεμσοπ από άμυνες και επιθέσεις :P Βεβαια θα μου πεις κακό ειναι αυτο; Δεν ξερω οπως το βλεπει κανεις Shocked Shocked


Που το ξέρεις φίλε fast???Έχεις δει τι έχει και τι όχι???Και διακρίνω μια ειρωνεία γτ άραγε??Μήπως είναι ζήλια που δεν μπορούμε να έχουμε σαν τον δικό της char???Και το τι πίνει και το τι όχι φίλε μου δεν είναι το τπτ παράνομο ή αντικανονικό...Άρα??Το πρόβλημα σου είναι προσωπικό βλέπω με την JENNYLEE...Έχουμε ξεφύγει και από το θέμα του φίλου μας... :PPP...Sorry από μένα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Sura vs Ninja Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sura vs Ninja   Sura vs Ninja EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:28 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

Sura vs Ninja Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Sura vs Ninja
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ninja για Sura
» items ninja gia sura
» Χρυσή warrior για sura ή ninja
» Sura (όπλου) για Ninja (τόξου)
» items ninja (archer) geia sura (bm)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: