Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω?

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stayros100




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω?   Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 5:22 am

Καλησπέρα τώρα μπήκα στην παρέα σας και καλώς σας βρήκα.
Λοιπόν αυτό που με έκανε να γράψω το πρώτο άρθρο είναι για ένα πρόβλημα σύνδεσης που έχω.
Και το πράγμα έχει ως εξης, χθές έκανα PvM (exp) για να ανέβω επίπεδο και μια στιγμή με πετάει απ'έξω,ήταν και αργά το βράδυ(προς την σημερινή αυγη :P ) και λέω αστο μωρέ θα μπώ αύριο θα έχω πάλι κανένα πρόβλημα με την σύνδεση όπως πάντα.Μπαίνω και σήμερα το μεσημεράκι με τον ήλιο να με έχει κάνει να ανάψω ανεμηστήρα και μόλις πατάω enter να συνδεθώ ΤΣΟΥΠ ΣΦΑΛΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ λέω μήπως έχει πρόβλημα αυτός ο λογαριασμό ?Μπαίνω με άλλον.....Πάλι τα ίδια.....Κάνω restart το modem.......Τίποτα πάω να μπώ στον chrome,mozilla,explorer.....μια χαρά σερφάρω όπου θέλω χώρις κανένα πρόβλημα και πολύ γρήγορα μάλιστα.....
Τι να κάνω?Δεν νομίζω πώς είναι πρόβλημα σύνδεσης.Δεν μπορώ να μπω με κανέναν παίκτη.
Όποιος έχει την ευγένεια ας μου δώσει τα φώτα του.....να μπούμε στο παιχνιδάκι να γουστάρουμε. :hellyeah:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω?   Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 5:24 am

δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση patch.Μπορεί να πετύχει. scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stayros100




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω?   Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 5:37 am

Πατάω το εκκίνηση Patch και μου βγάζει ενα παράθυρο με Γερμανικά????Δεν ξέρω και λέει πάνω πάνω στο παράθυρο Patch verfugbar....Ορίστε και η εικόνα.
Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? Sfalmal


Τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω?   Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 5:40 am

έχεις 2 παράθυρα ανοικτά ?ή το firewall ή antvirus που δεν σε αφήνει ?Αν δεν γίνει τίποτα στείλε καλύτερα πμ στον alyx ή περίμενε εδώ για απάντηση. :confused_1:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω?   Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 5:49 am

Πρέπει να κλείσεις το παιχνίδι εντελώς για να κάνεις Patch. Αν μεταφράσεις αυτό το μήνυμα θα δεις πως σου λέει ακριβώς αυτό. (btw γιατί είναι γερμανικά; :P )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
stayros100




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω?   Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 5:57 am

Λοιπόν έκλεισα το Μετίν που είχα ξεχάσει απο το πρωί οχι αυτό,το Ελληνικό το non-private και πραγματικά μου έκανε την εκκίνηση και τώρα συνδέομαι κανονικά.Σε ευχαριστώ MissFortune και για την μετάφραση [Admin]Alyx να'στε καλά παίδες!
Α! Ξέχασα ας κλειδώσει.!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω?   Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω? EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 6:10 am

Κλειδώνει Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πρόβλημα σύνδεσης....Τι να κάνω?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πρόβλημα σύνδεσης
» προβλημα συνδεσης
» Πρόβλημα.....σύνδεσης
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ δεν ξερω τι να κανω
» Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: