Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!

Πήγαινε κάτω 
+19
MrShark
[MOD]Tsunami
EiRh
AkAtAnIkItOs
Super3sura
Oideas
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής
Ouzakas
Berg
[MOD]Psycho
Lefterisp1
Angelina Lovex
nataly
ℛenato
Shamanoubis[G.E]
Khaosztheory
TzouTzouKa ツ
YouAreDead
Unica
23 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!   ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 10:50 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ:
1)OnTime
2)Orlando
3)PerastikoS
4)Odine
5)Energia
6)WingChun
7)Loca
8)Alena
9)JENNYLEE
10)Diesel
11)jordan4


ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΠΑΙΚΤΗ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ!
(ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ) ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ :hellyeah:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!   ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 1:33 am

Perastikos δαγκωτόόόόόόό!!!! Οχι οτι είναι το μεγαλύτερο τουμπανο του παιχνιδιού απλά δεν κολλάει πουθενά. Μονος του να είναι πηγαίνει για ξύλο στο δαιμονικό. Μόνος του να είναι κανει ντου σε άλλο βασίλειο. Δεν τον νοιάζει και να πέσει , δεν θα τον δεις να κανει αποσύνδεση αν θα πέσει πάνω απο 2 φορές όπως κάνουνε άλλοι,δεν θα αρχίσει ποτέ την κλάψα, δεν θα πει ποτέ κοιτάξτε πόσοι είσαστε κοιτάξτε τι ώρα ήρθατε κλπ. Οι μεγάλοι παίκτες είναι αυτοί που δεν φοβούνται να πέσουνε και τους χαλάσει η μόστρα στο game κι ο συγκεκριμένος όπως και πολλοί απο MISFITS έχουνε-έχουμε αυτην την νοοτροπία . Αγαπάμε Perastiko γιατί κι όταν πέφτουμε (σπανίως βεβαια) αλλα κι όταν δεν πέφτουμε ο Perastikos γελάει και μαζί του γελάμε κι εμείς οι υπόλοιποι :P
Δωσε πόνο Perastikeeeeee!!!!!! :guitar: :shot: :love_arrow:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!   ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 2:24 am

MissFortune έγραψε:
εγώ ψηφίζω την Origami,δεν είναι μέσα στην λίστα αλλά αυτή διαλέγω,είναι ευγενική και βοηθάει πολύ,ασχετο ότι είναι και καλή με το στύσιμο του παίκτη της.Γενικά δεν μου αρέσει να ψηφίζω πιος είναι καλός και πιος όχι. :evil_1:

Με την διαφορά του ότι είμαι Ο Origami :Ρ Σε ευχαριστώ πάρα πολύ... δεν εχω να πω τίποτα! Και το ευχαριστώ είναι λίγο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!   ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 3:07 am

MissFortune έγραψε:
εγώ ψηφίζω την Origami,δεν είναι μέσα στην λίστα αλλά αυτή διαλέγω,είναι ευγενική και βοηθάει πολύ,ασχετο ότι είναι και καλή με το στύσιμο του παίκτη της.Γενικά δεν μου αρέσει να ψηφίζω πιος είναι καλός και πιος όχι. :evil_1:

Στύσιμο? :haha: Μήπως εννοούσες στήσιμο? Γιατί αυτό που είπες έχει εντελώς άλλη σημασία Very Happy xexe lol! :imfao: :rofl:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!   ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 3:08 am

Eagle μπαινουν και παιδια εδω ρε !! :funny:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!   ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 3:13 am

[MOD]Origami έγραψε:
MissFortune έγραψε:
εγώ ψηφίζω την Origami,δεν είναι μέσα στην λίστα αλλά αυτή διαλέγω,είναι ευγενική και βοηθάει πολύ,ασχετο ότι είναι και καλή με το στύσιμο του παίκτη της.Γενικά δεν μου αρέσει να ψηφίζω πιος είναι καλός και πιος όχι. :evil_1:

Με την διαφορά του ότι είμαι Ο Origami :Ρ Σε ευχαριστώ πάρα πολύ... δεν εχω να πω τίποτα! Και το ευχαριστώ είναι λίγο.

λάθος μου :P
Eagle <.< εσύ κατάλαβες,δεν χρειάζόταν να κάνεις ποστ για ορθογραφία αν κατάλαβες το νόημα,τέλος πάντον... :P xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!   ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 3:14 am

EagleEye έγραψε:
MissFortune έγραψε:
εγώ ψηφίζω την Origami,δεν είναι μέσα στην λίστα αλλά αυτή διαλέγω,είναι ευγενική και βοηθάει πολύ,ασχετο ότι είναι και καλή με το στύσιμο του παίκτη της.Γενικά δεν μου αρέσει να ψηφίζω πιος είναι καλός και πιος όχι. :evil_1:

Στύσιμο? :haha: Μήπως εννοούσες στήσιμο? Γιατί αυτό που είπες έχει εντελώς άλλη σημασία Very Happy xexe lol! :imfao: :rofl:

Δεν υπάρχουν πονηρές κουβέντες παραμόνο πονηρά μυαλά! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!   ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 3:21 am

[MOD]Origami έγραψε:
EagleEye έγραψε:
MissFortune έγραψε:
εγώ ψηφίζω την Origami,δεν είναι μέσα στην λίστα αλλά αυτή διαλέγω,είναι ευγενική και βοηθάει πολύ,ασχετο ότι είναι και καλή με το στύσιμο του παίκτη της.Γενικά δεν μου αρέσει να ψηφίζω πιος είναι καλός και πιος όχι. :evil_1:

Στύσιμο? :haha: Μήπως εννοούσες στήσιμο? Γιατί αυτό που είπες έχει εντελώς άλλη σημασία Very Happy xexe lol! :imfao: :rofl:

Δεν υπάρχουν πονηρές κουβέντες παραμόνο πονηρά μυαλά! :Ρ

ΕεΕεΕ ναι ρε παιδί μου. Γενικά μιλάω εγώ Very Happy :whip:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
<3[Fystikaki]<3




Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Από δω... από κεί.... μπορεί και παραπέρα :)
Φύλλο : Θηλυκό

ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!   ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 3:56 am

Φυσικά ODINE και PERASTIKOS cherry cherry


όπως επίσης WatchYouBack :guitar: (και ας μην υπάρχει στη λίστα :P )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XxSuraG4xX




Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Φύλλο : Άντρας

ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!   ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 5:39 am

OnTime

JENNYLEE


AFTOI OI 2 MONO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!   ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 4:19 am

# Κλειδώνει και μεταφέρεται μετά από αίτημα του θεματοθέτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Πείτε γνώμες.
» Να ακούσω γνώμες...
» Προτάσεις και γνώμες.
» fasttt θέλω γνώμες!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: