Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 fasttt θέλω γνώμες!!!

Πήγαινε κάτω 
+6
Choco
ℛenato
Κοτόπουλος-Jeff
[SGM]HeavenDust
TwistedFate7
GoddessIrida
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 10:47 am

αύριο έχει γενέθλια η φίλη μου έτσι θέλω ως δώρο να της πάρω κάτι ξεχωριστό... έτσι σκέφτηκα να της φτιάξω κάτι αλλά δεν έχω ιδέα τι!!! να πω επίσης πως μπορώ να φτιάξω το οτιδήποτε δεν έχω θέμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 11:08 am

Μένεις κοντά σε θάλασσα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 11:11 am

ναι αλλά τι σημασία έχει? (την βλέπω από το μπαλκόνι μου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 11:15 am

Θα μπορούσες να πας και να μαζέψεις κοχύλια να τα βάψεις με μανό ή με νερομπογιές αλλά σου προτείνω με μανό και να κάνεις τρυπούλες και να της κάνεις ένα βραχιολάκι. Μπορείς επίσης να φτιάξεις το αγαπημένο της γλυκό και να την πας σε ένα μέρος πολύ ωραίο και να της το κάνεις έκπληξη. αμα δεν σου αρέσει μπορώ να σου πω και άλλες ιδέες (και εγώ έχω σύντομα γενέθλια) :P .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 11:26 am

δεν μου αρέσει...next!!! xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 11:31 am

πες μου με τι ασχολείται η κοπέλα για να προσανατολιστώ και εγώ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 11:38 am

hmmm....της αρέσει πολύ το ποδόσφαιρο της αρέσει πολύ η ταχύτητα(αμάξια, μηχανές κτλ)και είναι καλλιτεχνική φύση σαν εμένα (τρομάρα μου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 11:44 am

φφφφ σαν και μένα είναι με μια διαφορά..... πάρε της δώρο fasttt θέλω γνώμες!!! 2011apriliarsv4raprcbla

δεν ξέρω για κοπέλες δεν μου έχει τύχη να κάνω δώρο .... συγγνώμη ελπίζω να βρεις κάτι που να σου αρέσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 11:46 am

Παρτης το NFS Carbon ή Most Wanted(τα καλυτερα για εμενα)ή Midnight Club 3<3.!Μιας και δεν γινετε να της παρεις κανονικο αμαξι:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 11:48 am

Ένα πάρα πολύ ωραίο δώρο θα ήταν να φτιάξεις ένα κουτάκι (μόνη σου) και να τις βάλεις μέσα καρδούλες ή αστεράκια ακόμα και ζωάκια φτιαγμένα από τσόχα όμως... δηλαδή θα σχεδιάσεις κάτι σε μια κόκκινη τσόχα και θα μετά θα κάνεις το ίδιο σχήμα αλλα λίγο πιο μικρό σε μια άσπρη τσόχα έτσι ώστε να τα ράψεις με μια χρωματιστή κλοστή.

Άλλη καλή ιδέα είναι να της κάνεις μια τρισδιάστατη κάρτα λέγοντας της ό,τι θες μέσα.

Ένα άλλο ωραίο δώρο θα ήταν ένα ωραίο τετράδιο (απλό ή με σχέδια) ζωγραφισμένο μέσα... βασικά όχι μόνο ζωγραφιές αλλά και ποιηματάκια και διάφορα τέτοια. Μια ιδέα που μου έρχεται είναι να τις ζωγραφίσεις μια τούρτα κάπως τρισδιάστατη... με κορδέλες και διάφορα τέτοια πραγματάκια.

Φτιάξε μία τούρτα σε σχήμα το αρχικό γράμμα από το όνομα της. Δεν είναι δύσκολο... πάρε παντεσπάνη και κόψτο Smile

Θα ήταν ωραίο επίσης να φύγουμε από το συνηθησμένο (τούρτες και διάφορα τέτοια) και να της φτιάξεις μια πίτσα για παράδειγμα σε σχήμα ό,τι θες, με τα υλικά κομμένα όπως θες. Έτσι θα κάνεις κάτι ξεχωριστό και θα της μείνει στο μυαλό Wink

:hmmm: τι άλλο?

Μπορείς να φτιάξεις κάτι κρεμαστό... κάτι που μου έρχεται είναι να κόψεις το χαρτί σαν σαλιγκάρι, μετά να κάνεις μια τρύπα στην μέση. Αν το βάλεις στον αέρα αυτό θα γυρνάει.

Επίσης μπορείς να της κάνεις ένα ανεμόμυλο... δεν είναι και πολυ δύσκολο :P

Πάρε μπαλόνια σε σχήματα και σκέψου κάτι ξεχωριστό... φούσκωσε πολλά! Εμένα θα μου άρεσε να κολυμπάω στα μπαλόνια για παράδειγμα :P

Κάνε κάτι για να το κολλήσει στον τείχο... δεν ξέρω τι ακριβώς αλλά καλό δεν ακούγεται?

Δεν μου έρχεται κάτι άλλο προς το παρόν...


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[SGM]HeavenDust
Super Game Master
Super Game Master
[SGM]HeavenDust


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Τόπος : Bora Bora Island
Φύλλο : Θηλυκό

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 11:50 am

Δεν ξέρω που μένεις αλλά αν έχεις κοντά σου κάποιο μαγαζί με χάντρες, μπορείς να προμηθευτείς διάφορα υλικά για να της φτιάξεις κάποιο βραχιόλι ή κολιέ στα χρώματα που της αρέσουν κ στο στιλ που της αρέσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 11:56 am

Είδα ότι της αρέσουν οι ταχύτητες... τι μπορείς να κάνεις?

Κάτι που μου ήρθε στο μυαλό είναι να της φτιάξεις μια τούρτα σε σχήμα μπάλας :P
Μπορείς να βρεις κάτι απλό, ένα αμαξάκι μικρό για παράδειγμα... τα μικρά δώρα τα εκτιμάνε πιο πολύ απ' ότι τα μεγάλα!!

Προσπάθησε να της φτιάξεις κάτι με οδοντογλυφήδες...

Κάτι άλλο που μου ήρθε στο μυαλό είναι να πάρεις λαδοπαστέλ, βάψε ένα χαρτί πολύχρωμο και μετά όλο μαύρο από πάνω... πάρε μια οδοντογλυφίδα και κάνε σχέδια... θα δεις πόσο τέλειο θα είναι το αποτέλεσμα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 1:02 pm

Θα μπορούσες να γράψεις πράγματα σε κάρτες τα οποία έχετε σκοπό να κάνετε μαζί το τριήμερο όπως:Να μείνω ξύπνια με την .... μέχρι το πρωί.Να παίξουμε με τα νεροπίστολα!Κάτι τέτοιο τρελό
Επίσης μπορείς να της γράψεις ποιηματάκια που να δείχνουν την αγάπη σου γι αυτήν.Τέλος μπορείς να τις τραγουδήσεις 1 τραγουδάκι οπως εγώ και εσύ μαζί!Τέλος μπορείς να πας σε 1 μαγαζί με στάμπες και να σταμπάρεις κάτι που να τονίζει την αγάπη σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛenato

ℛenato


Αριθμός μηνυμάτων : 337
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : ^^
Φύλλο : Άντρας

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 2:16 pm

λοιπόν θα πω και εγώ μια ιδέα :P

1) βρες κάνα λευκό μπλουζάκι
2) σπρέι (προτείνω μαύρο)
3) λίγα σχέδια (μπορείς και να εκτυπώσεις αλλά αφού θα είναι σε χαρτί Α4 μπορεί να κουνιέται το χαρτί από την πίεση του σπρέι)
4) ψαλιδάκι

Αφού έχεις διαλέξει τα σχέδια που θες και τα έχεις κόψει τα βάζεις πάνω στο μπλουζάκι και αρχίζεις να βάφεις Smile

fasttt θέλω γνώμες!!! Hqdefault
fasttt θέλω γνώμες!!! 1393525271_f5f29f7fe9

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 2:28 pm

παρε μια τουρτα σε σχημα μπαλας οπως λεει και ο οριγαμι αλλα... οχι συνηθησμενη! μεσα κρυψε το αγορι που της αρεσει χοχοχο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
EisteEleos




Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 2:34 pm

Το καλύτερο νομίζω είναι να της στρίψεις ένα τσιγαράκι από τα καλά και θα περάσει πολύ ωραία την μέρα της πιστεύω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 3:02 pm

EisteEleos έγραψε:
Το καλύτερο νομίζω είναι να της στρίψεις ένα τσιγαράκι από τα καλά και θα περάσει πολύ ωραία την μέρα της πιστεύω...
Δυστυχώς δεν αξίζεις απάντηση!!Σορρυ για :spam:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 3:36 pm

puzzle Που θα έχεις γραψει από πίσω μια ευχή που για να τη διαβάσει θα πρέπει να το φτιάξει πρώτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 11:10 pm

Όπως είπες της αρέσουν τα αμάξια και η ταχύτητα.Σου προτείνω με την κατάλληλη βοήθεια να της φτιάξεις ένα μηχανοκίνητο αυτοκίνητο εσωτερικής καύσης κυλινδρικό 1/10 και θα καίει νιτρομεθανόλη.Αλλά μιας και οι Καιροί είναι δύσκολοι και ίσως δεν έχεις την δυνατότητα κατασκευής είτε σε θέμα χρημάτων είτε σε θέμα γνώσεων είτε σε θέμα χρόνο μπορείς να της φτιάξεις και ένα απλό ηλεκτρικό αυτοκινητάκι (ενδεικτικά ένας ηλεκτρικός κινητήρας http://www.giatrakos.gr/product_info.php?cPath=344_213&products_id=5208)

Καλή επιτυχία ότι και να φτιάξεις και να ξέρεις πως θα το εκτιμήσει ότι και να είναι αν το έχεις φτιάξει εσύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johnakos

Johnakos


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Περιστερι(Αθηνα)
Φύλλο : Άντρας

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 11:17 pm

Δεν χρειαζεται να ειναι κατι ακριβο η ιδιαιτερο ακομα και μια αγκαλια αρκει απλα να ειναι απο εσενα φτιαγμενο και οχι ετοιμο η οτιδηποτε αλλο..

peace n' love<3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EisteEleos




Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΣαβ Μάης 05, 2012 12:51 am

Kotopoulos έγραψε:
EisteEleos έγραψε:
Το καλύτερο νομίζω είναι να της στρίψεις ένα τσιγαράκι από τα καλά και θα περάσει πολύ ωραία την μέρα της πιστεύω...
Δυστυχώς δεν αξίζεις απάντηση!!Σορρυ για :spam:

Και τότε τι πετάγεσαι σαν κότα???? Για πλάκα το είπα εγώ....''Έξυπνε'' ουυ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΚυρ Μάης 06, 2012 12:48 pm

Τελικα τι της εδωσες??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΚυρ Μάης 06, 2012 2:02 pm

τελικά είπα να της φτιάξω κάτι που όταν θα το κοιτά θα θυμάται εμένα..... έτσι θυμήθηκα ότι κάθε μέρα την πρήζω με κάτι γλυκούτσικες φωτογραφίες που κατεβάζω στο κινητό μου :P
έτσι της έφτιαξα μια κοπέλα με γλύκα μάτια να κρατάει μια κόκκινη καρδιά που γράφει με άσπρα γράμματα I<3U
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΚυρ Μάης 06, 2012 2:03 pm

Πολύ ωραίο! Τουλάχιστον της άρεσε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

fasttt θέλω γνώμες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fasttt θέλω γνώμες!!!   fasttt θέλω γνώμες!!! EmptyΚυρ Μάης 06, 2012 2:11 pm

ναι για την ακρίβεια ξετρελάθηκε μπορεί να το ανεβάσω στο forum αλλά βαριέμαι...και είναι και λίγο κακιάς ποιότητας η φωτογραφία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
fasttt θέλω γνώμες!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Πείτε γνώμες.
» ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!
» Να ακούσω γνώμες...
» Προτάσεις και γνώμες.
» ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: