Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Σχετικα με της κακοφινικες

Πήγαινε κάτω 
+3
Shamanoubis[G.E]
fast.
KillerDe4th
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Σχετικα με της κακοφινικες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σχετικα με της κακοφινικες   Σχετικα με της κακοφινικες EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 7:09 am

Παρατήρησα ότι όταν έχεις μαζέψει 10 κακοφινικες και πας να πάρεις την αποστολή για τα μετιν τότε σου φεύγουν οι κακοφινικες με αποτέλεσμα αν σε ρίξει κάποιος το οποίο είναι πωλεί πιθανό να χαθεί ι αποστολή και έτσι να πάει χαμένη η ώρα και ο κόπος που γίνετε για να τα βρει κάποιος, δεν θα ήταν καλύτερα να έπαιρνε ο σταβλίτης τις κακοφινικες όταν ολοκληρωνόταν με επιτυχία όλοι ι αποστολή... γιατί π.χ εγώ έκανα 1 ώρα να τα βρω και μετά που την πήρα πήγα να σπάσω με βρήκαν 3 κόκκινη έπεσα και έτσι πήγε χαμένος όλως ο κόπος να τα βρω περιμένω τις γνώμες σας... :plusone:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σχετικα με της κακοφινικες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικα με της κακοφινικες   Σχετικα με της κακοφινικες EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 7:15 am

Όλα για κάποιον λόγο γίνονται. Πιστεύω πως ο Admin θα το είχε σκεφτεί πρωτού βάλει την αποστολή σε λειτουργεία. Και μένα με έριξαν από το άλογο χθες και νευρίασα τόσο πολύ! Δεν με νοιάζει για την αποστολή αλλά λέω πως βλέπει οτι κάνω την αποστολή γιατί πάει και με ριχνει? Αν είναι δυνατόν! (συγγνώμη αλλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου :Ρ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Σχετικα με της κακοφινικες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικα με της κακοφινικες   Σχετικα με της κακοφινικες EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 7:25 am

Επίτηδες το κάνουν για να χαθεί ο κόπος που έκανες για να τα βρεις και να σε εκνευρίσουν και δυστυχώς το καταφέρνουν γιατί πάει τζάμπα ι ώρα που κάθεσαι να τα βρεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Σχετικα με της κακοφινικες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικα με της κακοφινικες   Σχετικα με της κακοφινικες EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 8:09 am

Οrigami έγραψε:
Όλα για κάποιον λόγο γίνονται. Πιστεύω πως ο Admin θα το είχε σκεφτεί πρωτού βάλει την αποστολή σε λειτουργεία. Και μένα με έριξαν από το άλογο χθες και νευρίασα τόσο πολύ! Δεν με νοιάζει για την αποστολή αλλά λέω πως βλέπει οτι κάνω την αποστολή γιατί πάει και με ριχνει? Αν είναι δυνατόν! (συγγνώμη αλλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου :Ρ)

οποτε θες στειλε μνμ και παμε μαζι. Και ας ερθουν να μας ριξουν :P Πάντως και εχτές και σήμερα 2 φορες( εκανα 2 σημερα γιατι η πρωτη απετυχε, με ριξανε τα τερατα) δεν συνάντησα κανεναν. Δεν πάω βεβαια στο ch1 affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σχετικα με της κακοφινικες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικα με της κακοφινικες   Σχετικα με της κακοφινικες EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 8:51 am

fast. έγραψε:
Οrigami έγραψε:
Όλα για κάποιον λόγο γίνονται. Πιστεύω πως ο Admin θα το είχε σκεφτεί πρωτού βάλει την αποστολή σε λειτουργεία. Και μένα με έριξαν από το άλογο χθες και νευρίασα τόσο πολύ! Δεν με νοιάζει για την αποστολή αλλά λέω πως βλέπει οτι κάνω την αποστολή γιατί πάει και με ριχνει? Αν είναι δυνατόν! (συγγνώμη αλλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου :Ρ)

οποτε θες στειλε μνμ και παμε μαζι. Και ας ερθουν να μας ριξουν :P Πάντως και εχτές και σήμερα 2 φορες( εκανα 2 σημερα γιατι η πρωτη απετυχε, με ριξανε τα τερατα) δεν συνάντησα κανεναν. Δεν πάω βεβαια στο ch1 affraid

Εγώ χθες απέτυχα όπως και σήμερα. Μόνο που σήμερα πάτησα την αποστολή για τα μέτιν και βγήκα... δεν ήξερα οτι ο χρόνος μετράει και όταν είσαι εκτός και την έχασα :Ρ

Ναι βέβαια... όποτε θες εσύ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Σχετικα με της κακοφινικες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικα με της κακοφινικες   Σχετικα με της κακοφινικες EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 9:24 am

μια αλλη λυση μπορει να ειναι το να μπορουμε να βγαλουμε παπιρακι για ατλαντιδα2..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xSuPeRBuffsx

xSuPeRBuffsx


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 29/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Πατρα
Φύλλο : Άντρας

Σχετικα με της κακοφινικες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικα με της κακοφινικες   Σχετικα με της κακοφινικες EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 9:49 am

εγώ την έκανα μέσα σε 10 λεπτά!!!

Πας και βρίσκεις κοκοφίνικες,τους διίνεις στον σταβλίτη,μετα πας ατλαντίδα και βρίσκεις το 90lvl μετίν που δεν είναι στον 2ο όροφο...
Μετά πας στον σταβλίτη περιμένεις και είσαι κομπλέ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Σχετικα με της κακοφινικες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικα με της κακοφινικες   Σχετικα με της κακοφινικες EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 10:02 am

Φίλε χθές μάζευα κοκκοφίνικες 2ο ατλαντίδα και ένασ σούρα με κυνήγαγε να με σκοτώσει,μου έλεγε κότα και γατάκι και μετά μου λεέι που πάς ? Του λέω στην κουζινα της μαμάς Shocked (Μαγειρική στην τηλεόραση),εκείνος συνέχισε να με κυνηγά και στο τέλος κάλεσα στην [SGM]Petalouda να τον διώξει,ή Petalouda του μίλησε και της είπε ότι τον έβρησα για δεν ξέρω λόγο(ας στίλει φωτογραφίες αν τον έβρισα)στο τέλος άλλαξα κανάλλι οσότου η Petalouda δεν με πίστεψε και δεν έσπασα τα μετινς επειδή είχε άλλους εκέι και έχασα την ώρα μου για κάποιον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man0liC

Man0liC


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Galaxy
Φύλλο : Άντρας

Σχετικα με της κακοφινικες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικα με της κακοφινικες   Σχετικα με της κακοφινικες EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 12:13 am

Βρε παιδιά, πολλά yang δεν ζητάει στο τέλος; 4 Μπάρες των 400kk? :S Και έχει δίκιο ο KillerDeath.. Σπαστικό.. Χάνω συνέχεια :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σχετικα με της κακοφινικες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικα με της κακοφινικες   Σχετικα με της κακοφινικες EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 1:17 am

xSuPeRBuffsx έγραψε:
εγώ την έκανα μέσα σε 10 λεπτά!!!

Πας και βρίσκεις κοκοφίνικες,τους διίνεις στον σταβλίτη,μετα πας ατλαντίδα και βρίσκεις το 90lvl μετίν που δεν είναι στον 2ο όροφο...
Μετά πας στον σταβλίτη περιμένεις και είσαι κομπλέ!!!!

Την πρώτη μέρα που βγήκε η αποστολή ήταν γελοία! Ειδικά με το μέτιν... στην ατλαντίδα δίπλα στην είσοδο έβγαινε κάθε ένα λεπτό ένα μέτιν (ένας φίλος με οδήγησε εκεί). Ε, προσωπικά απέτυχα στην αποστολή και αποφάσισα να την κάνω χθες. Πήγα στο ίδιο σημείο και το μέτιν ήταν εξαφανισμένο δηλαδή δεν υπήρχε σε κανένα κανάλι! Για αυτό η αποστολή ΗΤΑΝ εύκολη για όσους κατάφεραν να την κάνουν την πρώτη μέρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Σχετικα με της κακοφινικες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικα με της κακοφινικες   Σχετικα με της κακοφινικες EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 10:33 am

Την αποστολη την εκανα την πρώτη μέρα στον 1 char και την δεύτερη μερα στον άλλον ( μένουν άλλοι 2 :P ). Σε καμιά απο τις 2 δεν πήγα ατλαντιδα για μετιν, γιατί απλα δεν το θυμόμουνα.
Η μόνη διαφορα που είδα ήταν οτι ενώ οι κοκοφοίνικες την πρώτη μέρα πέφτανε αερα, δεν εκανα ουτε 15 λεπτα να τους μαζεψω, τη επομένη μέρα, που μάλλον το πήρε χαμπάρι ο Alyx μετά από ένα ποστ που έγινε, έπεφτε 1 κάθε 5+ λεπτά. Στα ιδια δωμάτια οπως και την προηγούμενη. Οσο για τα μετιν, το γνωστο με τα παπιρακια. Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Σχετικα με της κακοφινικες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικα με της κακοφινικες   Σχετικα με της κακοφινικες EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 10:55 pm

Κλειδώνει.Πολλές μέρες ανενεργό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχετικα με της κακοφινικες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» σχετικά με τα BAN.
» σχετικα με το φορουμ
» Σχετικα με τον υπολογιστη
» Σχετικά με τον [GM]DarkShadow
» Σχετικα με τον λυκο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: