Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 οδηγός για εικόνα προφίλ

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

οδηγός για εικόνα προφίλ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: οδηγός για εικόνα προφίλ   οδηγός για εικόνα προφίλ EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 11:05 am

πρώτο βήμα: Ανεβάζουμε την φωτογραφία στο imageshack και έπειτα κάνουμε αντιγραφή το "direct link" και όχι το "link".
οδηγός για εικόνα προφίλ 35071493

Δεύτερο βήμα: Πηγαίνουμε στο προφίλ, επιλέγουμε την υπογραφή και μετά κάνουμε τα εξής: Επιλέγουμε το εικονίδιο "εικόνα" και πατάμε επικόλληση το "direct link" της φωτογραφίας. Για να ελέγξουμε εάν η φωτογραφία λειτουργεί πατάμε πάνω στην "προεπισκόπηση".

οδηγός για εικόνα προφίλ 59045200
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeJaVu80

DeJaVu80


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : ΤΡΙΚΑΛΑΡΑ!
Φύλλο : Άντρας

οδηγός για εικόνα προφίλ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: οδηγός για εικόνα προφίλ   οδηγός για εικόνα προφίλ EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 11:08 am

ΩΡΑΙΟΣ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟSmile Very Happy

ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΜΟΝΟΣ ΡΕ ΝΟΟΒΑ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣSmile οδηγός για εικόνα προφίλ 253468018
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

οδηγός για εικόνα προφίλ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: οδηγός για εικόνα προφίλ   οδηγός για εικόνα προφίλ EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 11:13 am

αχχαχααχ... Wink και επίσης σου είπα να χρησιμοποιήσεις την φωτογραφία που λέει edited by EagleEye σε παρακαλώ πολύ. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




οδηγός για εικόνα προφίλ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: οδηγός για εικόνα προφίλ   οδηγός για εικόνα προφίλ EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 11:45 am

Το direct link το εμφανίζει μόνο σε όσους έχουν κάνει λογαριασμό στο imageshack.us.
Έτσι κι αλλιώς έχω δημοσιεύσει οδηγό που λέει πώς να στείλετε φωτογραφία στο forum και δεν είναι μόνο για απαντήσεις σε θέματα, αλλά και για υπογραφές, pms κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

οδηγός για εικόνα προφίλ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: οδηγός για εικόνα προφίλ   οδηγός για εικόνα προφίλ EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 12:00 pm

[GM]Basilisk έγραψε:
Το direct link το εμφανίζει μόνο σε όσους έχουν κάνει λογαριασμό στο imageshack.us.
Έτσι κι αλλιώς έχω δημοσιεύσει οδηγό που λέει πώς να στείλετε φωτογραφία στο forum και δεν είναι μόνο για απαντήσεις σε θέματα, αλλά και για υπογραφές, pms κλπ.

νομίζω πως εδώ θα διαφωνήσω. Το θέμα δεν είναι το πως θα ανεβάσουν φωτογραφίες αλλά το πώς θα τις κάνουν να φαίνονται και όχι να δείχνει εκείνο το μικρό εικονίδιο. Επίσης άπο όσο γνωρίζω για να ανεβάσεις φωτογραφία δίνεις το e-mail σου και σου δημιουργεί αυτόματα έναν κωδικό. Έτσι το direct link πρέπει να το έχουν όλοι. Και τέλος όσοι με έχουν ρωτήσει(είναι αρκετοί και αυτοί ζήτησαν τον οδηγό) κάναν αυτό που γράφω στον οδηγό και πέτυχε. Εσείς κρίνεται όμως αν θα μπει στους οδηγούς. Πείτε μου να ξέρω όμως αν είναι να το σβήσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BlAcKShAmAn1




Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 43
Φύλλο : Θηλυκό

οδηγός για εικόνα προφίλ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: οδηγός για εικόνα προφίλ   οδηγός για εικόνα προφίλ EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 12:27 pm

ευχαριστω ρε μαν το χρειαζομουν δεν ηξερα πως βαζουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AngelEyes




Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

οδηγός για εικόνα προφίλ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: οδηγός για εικόνα προφίλ   οδηγός για εικόνα προφίλ EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 12:38 pm

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cyclops

Cyclops


Αριθμός μηνυμάτων : 415
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

οδηγός για εικόνα προφίλ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: οδηγός για εικόνα προφίλ   οδηγός για εικόνα προφίλ EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 12:51 pm

Κλειδώνει.
Υπάρχει παρόμοιος οδηγός οπότε δεν μεταφέρεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
οδηγός για εικόνα προφίλ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πως βαζω εικονα κατο απο το προφιλ μου εδο στο φορουμ??
» φωτογραφια προφιλ
» Πος μπορο να βαλω μια φοτογραφια στο προφιλ μου
» Χάθηκε η εικονα λύκου!!
» Εικονα Κλαν

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: