Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Desktop Customize

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xAnGeLx

xAnGeLx


Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2012
Ηλικία : 32
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Desktop Customize Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Desktop Customize   Desktop Customize EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 5:14 pm

Το θέμα αυτό έχει σκοπό να δείξουμε το δικό μας ξεχωριστό style από την επιφάνεια εργασίας μας.
Όσοι θέλουν να μοιραστούν την δικιά τους μπορούν να postάρουν εδώ είτε βίντεο είτε εικόνες καθώς και να επισημάνουν με ποια προγράμματα το κατάφεραν αυτό.
Comments δεκτά καθώς επίσης αν σας αρέσει κάποια επιφάνεια εργασίας πατάτε πά
νω δεξιά το +


Εδώ η δικιά μου, το style το έχω κάνει με το Object Dock & τα εικονίδια τα περισσότερα τα έχω σχεδιάσει εγώ ενώ άλλα τα έχω κατεβάσει από διάφορα sites.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.paraskos.gr
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Desktop Customize Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Desktop Customize   Desktop Customize EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 6:39 am

το εχεις κατεβασει ή το εχεις αγορασει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xAnGeLx

xAnGeLx


Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2012
Ηλικία : 32
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Desktop Customize Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Desktop Customize   Desktop Customize EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 9:12 am

GoldenEagle37 έγραψε:
το εχεις κατεβασει ή το εχεις αγορασει?
Το έχω κατεβάσει εννοείτε αλλά για να βάλεις παραπάνω από ένα dokcet πρέπει να έχεις την full έκδοση, εμένα μου έδωσε ένας φίλος ένα key που το είχε αγοράσει αυτός και δεν το χρησιμοποιούσε πλέον..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.paraskos.gr
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Desktop Customize Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Desktop Customize   Desktop Customize EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 9:54 am

αα!! ετσι εξηγητε...μηπως ξερεις κανενα αλλο που απο κατεβασμα να εχει πιο πολλα και ωραια πραγματα? γιατι ψαχνω καιρο και δεν εχω βρει τιποτα Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LoL4NevEr

LoL4NevEr


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 103
Τόπος : Eκεί που δεν είναι το εδώ
Φύλλο : Άντρας

Desktop Customize Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Desktop Customize   Desktop Customize EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 1:20 pm

Σειρά μου, να φανταστώ;
Λοιπόν, αυτό είναι το desktop μου, το έφτιαξα στο photoshop, δεν ήταν και ιδιαίτερα εύκολο χωρίς τα auto-effects...Desktop Customize 66373364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xAnGeLx

xAnGeLx


Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2012
Ηλικία : 32
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Desktop Customize Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Desktop Customize   Desktop Customize EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 2:18 pm

GoldenEagle37 έγραψε:
αα!! ετσι εξηγητε...μηπως ξερεις κανενα αλλο που απο κατεβασμα να εχει πιο πολλα και ωραια πραγματα? γιατι ψαχνω καιρο και δεν εχω βρει τιποτα Sad
Δοκίμασε το RocketDock κάνει την ίδια δουλειά με το ObjectDock και είναι και free, με την διαφορά ότι σε αφήνει να βάλεις μόνο ένα Dock.

LoL4NevEr έγραψε:
Desktop Customize 66373364
Φανταστικό Wallparer, από τα καλύτερα που έχω δει...!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.paraskos.gr
????????
Επισκέπτης




Desktop Customize Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Desktop Customize   Desktop Customize EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 4:40 am

LoL4NevEr έγραψε:
Σειρά μου, να φανταστώ;
Λοιπόν, αυτό είναι το desktop μου, το έφτιαξα στο photoshop, δεν ήταν και ιδιαίτερα εύκολο χωρίς τα auto-effects...Desktop Customize 66373364

Είναι ΦΑΝΑΣΤΙΚΟ! Θέλω και εγώ Sad
Όσο για το δικό μου, δεν είναι και τίποτα ξεχωριστό οπότε δεν το στέλνω :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BlackMatzis

BlackMatzis


Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Δράμα
Φύλλο : Άντρας

Desktop Customize Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Desktop Customize   Desktop Customize EmptyΔευ Μάης 21, 2012 9:37 am

Desktop Customize Untitled
Το δέντρο απο πίσω κουνιέται βασικά xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Desktop Customize Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Desktop Customize   Desktop Customize EmptyΠαρ Μάης 25, 2012 12:22 pm

Βαριέμαι να το φτιάξω. :P
Desktop Customize 54452981
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Desktop Customize Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Desktop Customize   Desktop Customize EmptyΠαρ Μάης 25, 2012 12:31 pm

Αυτό που θα ρωτήσω θα ακούστει λίγο άκυρο... κανένα προγραμματάκι να βάλω τα εικονίδια κάτω, σαν του Dren, στην επιφάνεια εργασίας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Desktop Customize Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Desktop Customize   Desktop Customize EmptyΠαρ Μάης 25, 2012 12:37 pm

[MOD]Origami έγραψε:
Αυτό που θα ρωτήσω θα ακούστει λίγο άκυρο... κανένα προγραμματάκι να βάλω τα εικονίδια κάτω, σαν του Dren, στην επιφάνεια εργασίας?

Εγώ χρησιμοποίησα το RocketDock που είναι δωρεάν. Smile
Στο ίδιο θέμα αναφέρονται και άλλα Docks.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Desktop Customize
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Χρόνια πολλά σε ερωτευμένους καί μη.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Κατηγορία εκτός Metin2 :: Υπολογιστές software & hardware-
Μετάβαση σε: